PDA

View Full Version : Момичето с което се запознах на бала :)



vamp
08-09-2008, 10:14
На Абитуриентския ми бал си изкарах много яко.По някое време край мен мина едно красиво момиче,викнах я да се запознаем,снимахме се,танцувахме,беше супер.Тя ми каза,че и е било приятно с мен,сега когато се видим се поздравяваме и тя винаги се усмихва.Изглежда съм и симпатичен.На бала обаче нямах някакви сериозни намерения за заигравки.Сега обаче съм задействал връзки от общи познати,скоро ще и взема скайпа,после и телефона,излизания, кафенца,ясно е всичко.Това добре дотук,поне така мисля.

Проблемите обаче:Сега и 2-мата си чакаме резултатите от КСИ и вероятно е наближил моментът в който аз ще отида на едно място,тя на друго.Друг проблем е,че много рядко сяда пред компютъра,така ми казаха.Освен това тя си има приятел...
Да,определено тук заигравката ще е голяма,ще изисква много старание,умения и голяма доза КЪСМЕТ...
Според вас добре ли съм си направил плана,мога ли да постъпя по някакъв по-добър начин?

Като цяло аз не виждам нищо толкова трудно освен това,че ще ходим студенти и ще отидем на различни места.Ако проработи късмета и сме на 1 място,оооо тогава всичко е лесно!!!
Това,че си има гадже също е малък проблем,но в сравнение с мен,той е грозен и смешен(звучи надуто,но нека бъдем реалисти)...
Попринцип не бих се занимавал,но момичето е много много готино и печено!Ще се изкефя много ако я съблазня!
Някакви съвети може ли да дадете?

Знам,че темата е леко тъпичка,но няма само умни теми да пускам :) Малко и вие да ми помогнете като доброто старо време :) Все пак тук съм получал най-полезните съвети в живота си!

Pliok0019
08-09-2008, 10:19
Ех...пак разделяне на влюбена двойка. Не ти ли омръзна?

Изчакай малко да видиш къде сте приети и тогава действай.

vamp
08-09-2008, 10:21
Ех...пак разделяне на влюбена двойка. Не ти ли омръзна?

Изчакай малко да видиш къде сте приети и тогава действай.

Това с чакането добре,обаче ако закъснея?Май не мога и не трябва да чакам :grin:

Vikitooo
08-09-2008, 10:26
Ако те двамата са щастливо влюбени , ти не можеш да ги разделиш... Според мен може да не сте само познати ами и леко приятелски взаимотношения да завържете и така, по този начин ти ще разбереш какви и са намеренията за нейният пич..От там нататък всичко е ясно. :)

devine'
08-09-2008, 10:28
Това,че си има гадже също е малък проблем,но в сравнение с мен,той е грозен и смешен(звучи надуто,но нека бъдем реалисти)...

Бъди реалист и ти - това, че момчето не е пръв красавец, не означава, че няма по-добри качества от теб, например. Не искам да ми се обиждаш :) Просто бъди самоуверен, но не подценявай "врага" ;)


Попринцип не бих се занимавал,но момичето е много много готино и печено!Ще се изкефя много ако я съблазня!
Тук идва един въпрос - ти само да я съблазниш ли искаш? Чук, бяг и не ме търси повече :? Поне аз така разбирам това, което си написал ;)

Pliok0019
08-09-2008, 10:29
Ех...пак разделяне на влюбена двойка. Не ти ли омръзна?

Изчакай малко да видиш къде сте приети и тогава действай.

Това с чакането добре,обаче ако закъснея?Май не мога и не трябва да чакам :grin:

Ти вече си закъснял, след като тя е с друг. Винаги ще имаш еднаква възможност да ги разделяш. Проблемът е че ако учите далече един от друг няма да има смисъл да бъдете заедно.

sladku_bebzi
08-09-2008, 10:56
Ти не каза ли,
че не можеш да забравиш няква
и че сиг ще тръгнеш с някоя 14-годишна
просто така.. :-o
Кво стана с любовта към 1вата
или вече си влюбен в новата :razz:

vamp
08-09-2008, 10:59
Ех...пак разделяне на влюбена двойка. Не ти ли омръзна?

Изчакай малко да видиш къде сте приети и тогава действай.

Това с чакането добре,обаче ако закъснея?Май не мога и не трябва да чакам :grin:

Ти вече си закъснял, след като тя е с друг. Винаги ще имаш еднаква възможност да ги разделяш. Проблемът е че ако учите далече един от друг няма да има смисъл да бъдете заедно.

Аз не се забавлявам като разделям другите,просто си търся моето щастие :-D Ако замина другаде може и да не се сетя за нея,просто няма смисъл да мисля за нещо,което не мога да имам.Обаче ако се получи голямата любов и големия филм сега след като се запозная с нея и нещата се наредят?

Pliok0019
08-09-2008, 11:17
Ех...пак разделяне на влюбена двойка. Не ти ли омръзна?

Изчакай малко да видиш къде сте приети и тогава действай.

Това с чакането добре,обаче ако закъснея?Май не мога и не трябва да чакам :grin:

Ти вече си закъснял, след като тя е с друг. Винаги ще имаш еднаква възможност да ги разделяш. Проблемът е че ако учите далече един от друг няма да има смисъл да бъдете заедно.

Аз не се забавлявам като разделям другите,просто си търся моето щастие :-D Ако замина другаде може и да не се сетя за нея,просто няма смисъл да мисля за нещо,което не мога да имам.Обаче ако се получи голямата любов и големия филм сега след като се запозная с нея и нещата се наредят? :?
Тогава, като се разделяте ще ти бъде кофти..

dreaml1nd_
08-09-2008, 11:43
ако не сте в 1 град - КОФТИ...

а тя обича ли го онзи другия :? това, че ти мислиш че е смешен не значи, че и тя го мисли.. ако са отдавна заедно няма да бъде честно ;)

tedy_hi91
08-09-2008, 12:34
Според мен определено трябва да изчакаш.Постави се на мястото на приятеля и .Някъв си паднал по гаджето ти и решил да ви раздели, макар че даже не е е убеден в причината поради която иска да е с нея. Няма да ти е мн хубаво нали ? :? И това, че ти и бил по-готин от него няма абсолютно никакво значение ако тя си го обичаи иска да е с него. И така като гледам не икаш да си с нея заради нещо друго ами просто както някой тук вече се беше изразил " чук и бяг .. ".Така че по добр си стой на задника и остави момичето с приятеля си, и когато се разделят вече говори с нея .

BaiToq
08-09-2008, 16:14
На Абитуриентския ми бал си изкарах много яко.По някое време край мен мина едно красиво момиче,викнах я да се запознаем,снимахме се,танцувахме,беше супер.Тя ми каза,че и е било приятно с мен,сега когато се видим се поздравяваме и тя винаги се усмихва.Изглежда съм и симпатичен.На бала обаче нямах някакви сериозни намерения за заигравки.Сега обаче съм задействал връзки от общи познати,скоро ще и взема скайпа,после и телефона,излизания, кафенца,ясно е всичко.Това добре дотук,поне така мисля.

Проблемите обаче:Сега и 2-мата си чакаме резултатите от КСИ и вероятно е наближил моментът в който аз ще отида на едно място,тя на друго.Друг проблем е,че много рядко сяда пред компютъра,така ми казаха.Освен това тя си има приятел...
Да,определено тук заигравката ще е голяма,ще изисква много старание,умения и голяма доза КЪСМЕТ...
Според вас добре ли съм си направил плана,мога ли да постъпя по някакъв по-добър начин?

Като цяло аз не виждам нищо толкова трудно освен това,че ще ходим студенти и ще отидем на различни места.Ако проработи късмета и сме на 1 място,оооо тогава всичко е лесно!!!
Това,че си има гадже също е малък проблем,но в сравнение с мен,той е грозен и смешен(звучи надуто,но нека бъдем реалисти)...
Попринцип не бих се занимавал,но момичето е много много готино и печено!Ще се изкефя много ако я съблазня!
Някакви съвети може ли да дадете?

Знам,че темата е леко тъпичка,но няма само умни теми да пускам :) Малко и вие да ми помогнете като доброто старо време :) Все пак тук съм получал най-полезните съвети в живота си!
Да,планът ти е разумен според мен.
Трябва да действаш полека,
с чар и пинизи...
Да я омаеш хубаво,и
после ако се паднете на 1 място
е твоя,щото сигурно ще зареже другия
(или лека-полека ще избере теб).
Успех!

partychild
08-09-2008, 16:20
не можеш да разделяш хората ей така... и това "грозно момче" може да значи много за нея ....наистина прозвуча надуто :? !

voodoo.doll
08-09-2008, 18:46
Не е хубаво да разделяш хората, ако трябва ще чакаш. Така е по-добре, от колкото да разделиш двойката, само и само да "спечелиш" момичето. Може и да си много красив, но да не притежаваш нещо, което момичето вижда у конкурента ти.

S_L_A_D_U_R_K_A
08-09-2008, 18:56
Пробвай, защо не, опитай! А това с различните места, в които ще учите, при повече късмет ще сте на едно място, ако не за любовта няма граници! :)

vamp
08-10-2008, 08:49
Момичето ми харесва бе хора!Ами ако се окаже голямата любов?Или големия секс?За какво трябва да се лишавам.Стига лицемерие вече,всички сте го правили :)
Въобще не ме бърка,че си има приятел,че може да го цени и т.н. Просто ще направя да цени мен повече от него,не мисля,че ще ми е трудно!
Ще ви помоля,не се опитвайте да бъдете съвестта ми,а който има желание нека ми напише как по-лесно да я сваля или той какво би направил на мое място :)

п.п.Ако ми пукаше,че дадено момиче си има гадже все сам щях да седя,защото всички хубави момичета са заети.Да чакам означава да я подаря на друг или да и се правя на приятел за да дебна да я изчукам,аз не съм от тия долни типове.Поне им показвам какво искам от тях и те искат същото от мен,това ми е политиката :D

Pliok0019
08-10-2008, 16:56
Момичето ми харесва бе хора!Ами ако се окаже голямата любов?Или големия секс?За какво трябва да се лишавам.Стига лицемерие вече,всички сте го правили :)
Въобще не ме бърка,че си има приятел,че може да го цени и т.н. Просто ще направя да цени мен повече от него,не мисля,че ще ми е трудно!
Ще ви помоля,не се опитвайте да бъдете съвестта ми,а който има желание нека ми напише как по-лесно да я сваля или той какво би направил на мое място :)

п.п.Ако ми пукаше,че дадено момиче си има гадже все сам щях да седя,защото всички хубави момичета са заети.Да чакам означава да я подаря на друг или да и се правя на приятел за да дебна да я изчукам,аз не съм от тия долни типове.Поне им показвам какво искам от тях и те искат същото от мен,това ми е политиката :D

Естествено, че ако я искаш трябва да се бориш за нея, независимо дали е заета или не.

Казах ти да изкачаш, защото ако сте в различни градове няма да има смисъл да сте заедно и ще страдате, след като може да го избегнете. Скоро излизат резултатите.