PDA

View Full Version : Проблем с разделите!



PinkFloydSound
08-09-2008, 10:31
Значии, днес забелязах, че като съм тук, ей така ми се отварят нови раздели с теми, които даже не съм чувала и виждала! :angry:
Това да не би да е някакъв вирус?

Ruthless
08-09-2008, 10:33
Какви са тези раздели? Би ли дала screenshot?

PinkFloydSound
08-09-2008, 10:36
Тези съм ги отворила умишлено:

http://img181.imageshack.us/img181/9192/biankaaaaaalu9.jpg

MaRiYa_86
08-09-2008, 11:32
На мен нищо не ми се отваря...

mullated
08-09-2008, 12:32
Това се появява, когато си затворила предишна сесия на браузъра.След като отвориш нова се отварят предишни страници.Има 2 случая:
1.когато затваряш браузъра, те пита дали искаш следващата сесия да започва с тези страници;
2.ако е затворен от краш или "неочаквано", отваря автоматично страниците преди краша.

ПС: Не съм запознат с IE като цяло, отговора ми е базиран на опит с други браузъри. 8)

Maskata
08-09-2008, 12:35
Това се появява, когато си затворила предишна сесия на браузъра.След като отвориш нова се отварят предишни страници.Има 2 случая:
1.когато затваряш браузъра, те пита дали искаш следващата сесия да започва с тези страници;
2.ако е затворен от краш или "неочаквано", отваря автоматично страниците преди краша.

ПС: Не съм запознат с IE като цяло, отговора ми е базиран на опит с други браузъри. 8)
Да прав си!
И ако беше вирус сайтовете щяха да са РУСКИ или някви чеченски :D
Абе аз незнам за вирус които влиза в интернет(по тази причина де,всички знаем за троянеца!)...ама кой знае :)

PinkFloydSound
08-09-2008, 12:40
Това се появява, когато си затворила предишна сесия на браузъра.След като отвориш нова се отварят предишни страници.Има 2 случая:
1.когато затваряш браузъра, те пита дали искаш следващата сесия да започва с тези страници;
2.ако е затворен от краш или "неочаквано", отваря автоматично страниците преди краша.

ПС: Не съм запознат с IE като цяло, отговора ми е базиран на опит с други браузъри. 8)
Да, наистина като приключвам сесията, ме пита дали искам да запазя същите страници за следващата.
Но проблема е, че това никога не съм го натискала, а и никога не съм влизала в тези теми.

mullated
08-09-2008, 12:40
Възможности бол... Троянски кон беше отдавна на мода...Сега имаме malware/adware, malicious execution code...etc. Преди 2 дни имах сблъсък с такъв вид злонамерен софтуер.При всяко отваряне на дял от уиндоус се отваряше браузър и ме пренасочваше към страници с "розово" съдържание :D

mullated
08-09-2008, 12:41
Да, наистина като приключвам сесията, ме пита дали искам да запазя същите страници за следващата.
Но проблема е, че това никога не съм го натискала, а и никога не съм влизала в тези теми.
A възможно ли е някой друг да има физически достъп до компютъра ти?Може някой да е разглеждал това-онова. :o

PinkFloydSound
08-09-2008, 12:42
Да, ама нямам вируси, ако имах, Аваст щеше да пищи като заклано..

mullated
08-09-2008, 12:48
Това знам, че нямаш вируси.Ако някой друг е сядал пред компютъра ти, би могъл да разглежда някоя страничка, да е затворил браузъра и когато то си седнала да се е отворила предишна сесия. :)

PinkFloydSound
08-09-2008, 12:50
Амии, едва ли..
Пък и същият сайт...