PDA

View Full Version : Влюбен съм в най-добрата й приятелка..



sLadYrChoO
08-09-2008, 12:08
Имам проблем от няколко месеца ходя с едно момиче,имаме много проблеми по-между си,но се обичаме.Все се караме и все се нараняваме и последните пъти все говорех с най-добрата й приятелка за това,тя беше до мен нали,както и до нея де.Но тя ми помагаше и беше много мила с мен.Приятелката ми е много хубава,но е повече лигла такава оборотна лъже момчетата,това онова.А приятелката й също е хубва нали,но тя не е такава лигла и само за момчета да мисли по-сериозна е и е много мила с мен.В последно време не спирам да мисля за нея,само тя ми е в главата и вчера и признах,че много я харесвам и че май съм влюбен в нея.Тя почна да ми вика "Оф,стига лъга какво ще постигнеш така .. " и някакви такива.Защото ме мислят за женкар такъв,дето не му пука и само преебва.Преди бях така преди да се запозная с приятелката ми,но сега мисля много за другото момиче.Преди малко си писахме с нея и тя ми вика по-добре е да спрем да си пишем да си говорим.И аз и викам,че няма да правя нищо за да я спечеля и че тя никога не би имала нещо с такъв като мен.И тя ми каза "А бе осъзнай се ти си с най-добрата ми приятелка,дори да си най-прекрасния няма да стане нищо" ... ;( ;( незнам какво да правя немога да спра да мисля за нея..

dreaml1nd_
08-09-2008, 12:21
като за начало недей да продължаваш да ходиш с 1, докато си влюбен в друга .. а пък за влюбването е нормално..след като си бил закопан с проблеми и тя ти е помагала..нормално да видиш в нея нещо повече от най-добрата приятелка на гаджето ти :) е тя явно е много добра приятелка и няма за нищо на света да прецака момичето(твоето гадже)..да ти кажа ако си е решила, че не те ще, нз какво можеш да направиш :neutral:

Bellatrix
08-09-2008, 12:21
Ami slojna ti e dilemata... :( nai razumno e 1. da skasa6 s nai dobrata i priatelka 6toto qvno nqma6 4uvstva kam neq i e po dobre da priklu4i6 vs ot sega, 4e posle 6te q narani6 pove4e; 2. ne tragvai s drugata daje i da se saglasi.mn e gadno kogato gadjeto ti tragne s nai dobrata ti priatelka, mn 6te q zaboli a i 6te gi razdeli6 dvete koeto ne e 4estno... [-X [-X [-X

spyk22
08-09-2008, 12:24
Еми правилно ти го е казала. Осъзнай се няма как да стане, ако наистина са най-добри приателки надали ще се преебат така просто забравяш за нея и след като казваш, че обичаш сегашната си приателка оставаш с нея. Ако нямаш веч такива чувства към сегашнат и врзъзката ви не те одовлетворява и докато си с нея само мислиш за френдката й (сигорно и по често ще ги виждаш заедно) просто прекрати сегашната ти връзка спри контактите с двете остави ги да си живеят и продължи напред.
И както казвам винаги не мисля че си се влюбил и че си намерил момичето на живота си, повярвай ми ще имаш и други гажета в живота ще ги преживееш тези двете.

Успех, дано съм ти помогнал с нещо :)

sLadYrChoO
08-09-2008, 12:31
Обичам сегашната си приятелка,просто тя е като всичко момичета с който съм ходил,вече доста месеци сме заедно половин година някъде и си я обичам страшно много.Преди най-добрата й приятелка много ме мразеше,защото отначало не ми пукаше за гаджето ми и си правех каквото си искам,а тя беше много влюбена в мен,а аз само с други бях.И тя го знаеше и ме мразеше и все и казваше,че не съм за нея.Но ме опозна и видя,че мога да съм и различен и ме прие даже и винаги ме е защитавала винаги е казвала,че съм добро момче.Винаги ми казва колко съм бил хубав,сладък,добър и аз постепенно почнах да се влюбвам в нея...Неискам да им прецакам приятелството и връзката си с това момиче.Не съм се задържал с никоя толкова време ..

tedy_hi91
08-09-2008, 12:42
Ами щом не искаш да прецакваш нито връзката си нито приятелството им какъв тие проблема? :o Стой си при твоето момиче, а това към приятелката й рано или късно ще мине (по-скоро ще е рано отколкото късно). След като обичаш тази с която си и тя те обича ... не оставяй питомното, за да гониш дивото ! :)

asasfdf
08-09-2008, 13:31
и да скъсаш със сегашната, вероятността да тръгнеш с приятелката й в близко бъдеще не ми изглежда много реална. трябва или да мине достатъчно много време, или те да се скарат и да не се съобразяват..
може би трябва да опиташ още малко с гаджето си и ако съвсем не се получава - разкарай я..

Love0nlyMyself
08-09-2008, 13:41
Ami slojna ti e dilemata... :( nai razumno e 1. da skasa6 s nai dobrata i priatelka 6toto qvno nqma6 4uvstva kam neq i e po dobre da priklu4i6 vs ot sega, 4e posle 6te q narani6 pove4e; 2. ne tragvai s drugata daje i da se saglasi.mn e gadno kogato gadjeto ti tragne s nai dobrata ti priatelka, mn 6te q zaboli a i 6te gi razdeli6 dvete koeto ne e 4estno... [-X [-X [-X


+11

Pliok0019
08-09-2008, 13:47
Опитай се да спреш. Това е една отвратителна постъпка.

Bunny rabbit
08-09-2008, 17:04
според мен
1-во:щом си влюбен в най-добрата приятелка на гаджето си,мисля че е време да скъсаш с нея,защото по този начин само ще я нараняваш и рано или касно тя ще разбере и тогава много ще я боли..
2-ро:щом най-добрата и приятелка е била постоянно до теб и ти е давала съвети,може би и тя те харесва,но не смее да направи нищо по въпроса,защото нали знаеш гаджетата минават и си заминават,а прителството е завинаги...
Мисля,4е ако наистина си влюбен в нея трябва да се постараеш за да я спечелиш...

rai4etyyy
08-09-2008, 18:21
И тя ми каза "А бе осъзнай се ти си с най-добрата ми приятелка,дори да си най-прекрасния няма да стане нищо" ... ;( ;( незнам какво да правя немога да спра да мисля за нея..


Ето това се нарича приятелка!!!Дори и да те харесва ,ако е доста добра приятелка на гаджето ти и не е използвачка като някой други ... няма да тръгне с теб ,заради нея :? ,защото я уважава и ... помисли само колко ще е жалко ,ако тръгнеш с нея ... малко тъпо ще стане ...,но знам какво е ;) Наистина е гадно :-#

EverythingButTheGirl
08-12-2008, 19:30
мм по-добре ги забрави и двете ;]] .. Казвам ти го от личен опит-не обичаш приятелката си,а с най-добрата и фр нищо няма да стане ! ;]]
И все пак успех..

krisiiiiito
08-12-2008, 19:34
лошо по-добре скъсай с първото момиче а относнно най-добрата и приятелка - трябва да се помъчиш да я забравиш може да й кажеш за чувствата си но едва ли ще стане по-добре абее намери си друга и се забавлявай лесно е на думи но трудно е да го изпълниш-знам :-o

evelinka1122
08-12-2008, 19:36
ти и най-добрата приятелка на гаджето ти ? забрави.... мислиш ли че гаджето ти ще то позволи или че другото момиче ще причини това на гаджето ти ? ако го направи що за приятелка ще бъде това........

miss_asi
08-12-2008, 19:39
Опитай се да спреш. Това е една отвратителна постъпка.
+1

sladkish_14
08-12-2008, 19:40
И аз съм влюбена в брачеда на приятеля ми 8-) Ужас ... Не е баш истина , ама е мнооого готин .. А по-твоята тема , не знам предцени с коя искаш да бъдеш повече..

sLadYrChoO
08-13-2008, 08:39
Ami to veche nqma zna4enie :) az priznah si4ko na priqtelkata mi tq me zarqza i sega nito edna ot 2te ne mi govori .. i sega osuznah 4e ne sum haresval prqitelkata i ... i sum super vliuben v moita veche bivsha.. no e tvurde kusno .. :cry: :cry: :cry:

pandelka
08-13-2008, 08:45
Е мн гадно е станало ...ама евала на тва момиче..показва че наистина мн държи на приятелката си и дори и ти да си един от най-красивите както тя е казала няма да стане нищо..ей такиа хора траа да има повече..ама жалко,че в случая си преебан..Дано с нея си останете приятели и мисля че е по-добре да не опитваш да я спечелваш,защото ше и развалиш приятелството както с сегашното ти гадже така и самото ваше ;)

SuperBadSuperFresh
08-13-2008, 14:23
to si li4i 4e ne obi4a6 priqtelkata si.ina4e nqma6e da govori6 taka 'ligla' i takiva.neznam kak da ti go kaja ama men ni6to drugo ne bi me naranilo tolkova kolkoto 4oveka koito obi4am da se vlubi v nai dobrata mi priqtelka...
makar 4e ot druga stana ako i tq te smqta za liglio nqma6 4ak tolkova golqm problem :D uspeh
PS:sorry za latinicata

Natalia
08-13-2008, 14:25
Ami slojna ti e dilemata... :( nai razumno e 1. da skasa6 s nai dobrata i priatelka 6toto qvno nqma6 4uvstva kam neq i e po dobre da priklu4i6 vs ot sega, 4e posle 6te q narani6 pove4e; 2. ne tragvai s drugata daje i da se saglasi.mn e gadno kogato gadjeto ti tragne s nai dobrata ti priatelka, mn 6te q zaboli a i 6te gi razdeli6 dvete koeto ne e 4estno... [-X [-X [-X


+11

antifreeze
08-13-2008, 16:07
Опитай се да спреш. Това е една отвратителна постъпка.
+1
и защоо...така само ще се самоизмъчва....независимо коя е ако наистина смяташ че може да излезе нещо не си потискай чувствата си ! просто недей може да ти звучи тъпо и банално но следвай сърцето си...

sLadYrChoO
08-13-2008, 18:14
Znam koq iskam i obi4am i tova ne e priqtelkata I a samata neq ama ve4e q zagubih tq me mrazi i 2te me mrazqt 6ot sum gi skaral .. :cry: :cry: :cry: