PDA

View Full Version : От къде да си купя..



4y4u_g
08-09-2008, 12:37
От къде мога да си купя нещо такова...?
http://prikachi.com/files/281157S.jpg

http://prikachi.com/files/281161R.jpg


Не искам да е топ искам да е като рокличка такова. Ако може някой да ми каже къде в Плевен да си намеря такова или къде в нета да си поръчам? 10х

Cvetito53
08-09-2008, 13:18
I az neznam!Mislq 4e nqma da si nameri6 to4no takiva modeli!! :P

Candyy
08-09-2008, 13:21
Ами тва розовкото е рокля , една моя приятелка си го взе същото от Terranova.. в Бургас дано съм ти помогнала ;)

4y4u_g
08-09-2008, 13:27
Ами тва розовкото е рокля , една моя приятелка си го взе същото от Terranova.. в Бургас дано съм ти помогнала ;)
Да аз точно рокля искам да е. А да знаеш дали има такъв магазин в Плевен?Или някакъв сайт да разгледам какво предлагат? :?

nailana
08-09-2008, 13:42
Ами тва розовкото е рокля , една моя приятелка си го взе същото от Terranova.. в Бургас дано съм ти помогнала ;)
Да аз точно рокля искам да е. А да знаеш дали има такъв магазин в Плевен?Или някакъв сайт да разгледам какво предлагат? :?

Момичето явно не е от Плевен,та да знае къде има такъв магазин.Излез по центъра,по магазините,или там ако имате Мол;сега навсякъде по тези места могат да се намерят подобни дрехи,предполагам и тези същите.

4y4u_g
08-09-2008, 13:53
Ами тва розовкото е рокля , една моя приятелка си го взе същото от Terranova.. в Бургас дано съм ти помогнала ;)
Да аз точно рокля искам да е. А да знаеш дали има такъв магазин в Плевен?Или някакъв сайт да разгледам какво предлагат? :?

Момичето явно не е от Плевен,та да знае къде има такъв магазин.Излез по центъра,по магазините,или там ако имате Мол;сега навсякъде по тези места могат да се намерят подобни дрехи,предполагам и тези същите.

И сама мога да чатна ,че не е от Плевен...попитах ,защото може и да знае в кои градове има такива магазини.И щом питам май съм излизала и не съм намерила ,а?Мола е в строеж..други предложения?

PinkFloydSound
08-09-2008, 14:47
Грозни са и не ме интересува къде можеш да намериш такива. 8-)

Izzy_
08-09-2008, 15:43
От аптеката.. :-x Ти как мислиш?! Отиваш в някой Мол (нз дали в Плевен имате такова нещо) и разглеждаш магазините с хубави=скъпи дрешки...

PollyPoi
08-09-2008, 15:51
Ами в сайта няма как да ги намериш...обикаляй магазините .. :?

GbSy
08-09-2008, 15:54
Обиколи магазините - ако не същото, поне подобно ще намериш.
Ако ти голям мерак да имаш абсолютно същото като на снимките - шивачка, бижутер, обущар!

Добавка - нерви, търпение и пари! :D

4y4u_g
08-09-2008, 16:04
Обиколи магазините - ако не същото, поне подобно ще намериш.
Ако ти голям мерак да имаш абсолютно същото като на снимките - шивачка, бижутер, обущар!

Добавка - нерви, търпение и пари! :D

Аз исках само роклята не всички дранкулки. Но мерси :)

ThE OnE MoRe InSaNe,намерих сайта и се разрових,но нямам път към градовете в ,които има такива магазини... 10х

Emo Doll и майка ти е грозна,но баща ти е чука нали... пф !

Izzy_ и ти си от забавните а...

Може да затворите темата,тук повечето сте големи разбирачи явно...ае с здраве... \/

o0ps
08-09-2008, 17:27
Виж ся. Питай момичето, което е направило тази картинка(и аз я мернах нейде из форума) коя марка е блузата. Тей като тези се правят в polyvore, а там си пише марката на почти всяко нещо, питаш я, отваряш сайта на марката и поръчваш чрез интернет(ако много държиш да е тази де).

TheNewReligion
08-09-2008, 17:29
Можеш да си поръчаш по Интернет , можеш да се поразходиш по магазините ...