PDA

View Full Version : Черни точкиии.. уфф!



kIsSs<0R>kIlLL
08-09-2008, 14:01
хай ал!! имам проблем с черните точки и се надявам да ми помогнете .. знам че може би ще ми предложите козметик , но повярвайте ми не е най-доброто решение. искам някакъв гел , крем или нещо от сорта .. знам за много, но не знам дали действат

мерси предварително :-)

j_adore2
08-09-2008, 14:02
Garnier 3в1 .. Аз не съм доволна от него,но са ми казвали,че на някои им помага .. не знам за друго :(

hahavteen
08-09-2008, 14:05
Оф и аз какво ли не съм пробвала и ефекта е никакъв...
Пак добре че аз имам само малко по носа и не си личат мн от луничките :-o

bubenceee
08-09-2008, 14:05
абее на мен пък онци ден ми се появиха първите 2 черни точки :cry: досега съм нямла нито една,ноо какво да се прави.Всъщност тези черни точки са подкожни мръсотиъки.Навярно от гримове и всякакви мръсотий ,които попадат в/у лицето ни.Според мен тези гелове и кремове само омазняват кожата или пък я правят суха.Аз си правя маски ,всеки ден по една маска за лице (домашни ест.)и да ти кажа помага първата ми точица почти изчезна.Потърси в нета има много ефективни маски за лице например с мед и лимон на мен най ми помага.Хайде успех :-) :) :)

Pedigree
08-09-2008, 14:06
Garnier - чето помага. :)

Cvetito53
08-09-2008, 14:10
Az izpolzvam seriqta na AVON za papkite!Predlagat tonik i izmiva6t gel protiv 4erni to4ki!Da ti kaja na men mn mi haresvat i pomagat! :-)

Cvetito53
08-09-2008, 14:25
http://www.avonscarborough.com/Special%20Picks/Clearskin%20Invigorating%20Cleansing%20Scrub.gif

http://shop.avon.com/shop/assets/images/prod/PROD_1014995_LG.gif

http://lh6.ggpht.com/_Jpde5g2Qt10/SHODc-Y_DzI/AAAAAAAACT4/kntBTFmo2zQ/CP10JPG18.jpg

Eto tezi parvite dve az izpolzvam!!!!Mn sa dobri!!! :-)

jenkabenka
08-09-2008, 14:51
Clean & clean

sweatkiss
08-09-2008, 15:00
Clean & clean
и аз ама особенен ефект не виждам

mishenceto92
08-09-2008, 15:08
Clean & Clear на мен ми помага и съм много доволна от него :)

evi_vd
08-09-2008, 15:12
Az izpolzvam seriqta na AVON za papkite!Predlagat tonik i izmiva6t gel protiv 4erni to4ki!Da ti kaja na men mn mi haresvat i pomagat! :-)
гела против черни точки е хубав

GbSy
08-09-2008, 15:35
Ето какво ползвам аз:

Гарниер 3 в 1
Почистващ гел за премахване на черните точки
Почистващ лосион за премахване на черни точки на Ейвън
Синьото кремче на Елеа
Крем Бочко
Избелващи маски на Zielona Apteka AMINGER

Мисля, че това е всичко, всичките продукти са много ефикасни и ми помагат. Е, има какво да се желае, разбира се, но не се оплаквам.

Съветът ми към теб, обаче, е да се посъветваш с козметик или дерматолог (може и двете). Те ще ти обяснят какъв е твоят тип кожа и ще ти препоръчат най-подходящите продукти за теб.

Помни, че всяка кожа е индивидуална и изисква индивидуални грижи!

Успех! :)

elena333
08-09-2008, 15:44
Garnier 3в1 .. Аз не съм доволна от него,но са ми казвали,че на някои им помага .. не знам за друго :(
На мен горе-долу ми помогна, но най-добър е скраба на Avon-праскова.

yordanka_
08-09-2008, 16:09
аз използвам Oriflame много съм доволна :)

fall_out_girl
08-09-2008, 17:34
На мен Clean&Clear ми помогна. :)

TasteOfSin
08-09-2008, 18:09
Използвам Garnier pure 3в1 и съм много доволна
:)

Kalista
08-09-2008, 18:29
Garnier 3в1 .. Аз не съм доволна от него,но са ми казвали,че на някои им помага .. не знам за друго :(

Страшно много ми помогна преди имах много по цялото носле един месец го ползвах всеки дне и сега нямам никакви,купи си г около 10 лв е ;)

j_adore2
08-09-2008, 18:41
Garnier 3в1 .. Аз не съм доволна от него,но са ми казвали,че на някои им помага .. не знам за друго :(

Страшно много ми помогна преди имах много по цялото носле един месец го ползвах всеки дне и сега нямам никакви,купи си г около 10 лв е ;)

Само него ли изпозваш или и някакви други продукти .. И след като го използваш него слагаш ли нещо,за да ти се овлажни кожата,защото той много изсушава :)

LencheTo__
08-09-2008, 21:11
emi az izp0lzvam VICHY OLIGO 25 ...mn sam d0volnaa 3 pyti kat0 se izmih otnachalo i imashe d0byr rezultat...tfa e v edno r0zovichko kato shishence....prep0rychvam ti g0 =]

Kalista
08-09-2008, 21:15
Garnier 3в1 .. Аз не съм доволна от него,но са ми казвали,че на някои им помага .. не знам за друго :(

Страшно много ми помогна преди имах много по цялото носле един месец го ползвах всеки дне и сега нямам никакви,купи си г около 10 лв е ;)

Само него ли изпозваш или и някакви други продукти .. И след като го използваш него слагаш ли нещо,за да ти се овлажни кожата,защото той много изсушава :)

Само него ползвам и след като го използвам не се мажа с нищо защото не ми изсушава кожата,ама тя по принцип ми е малко мазна и общо взето ми влияе доста добре

XaMcTePKa
08-09-2008, 21:15
Аз пък не съм доволна нито от Гарниер 3в1, нито Гарниер пюр, нито от крема на Виши.Един ден случайно попитах в една аптека и там ми препоръчаха някаква супер ефтина козметика, както и да е навих се и вземах серийката.Става въпрос за серията на Евелин (една полска фирма), продуктите им са страхотни.Те са за черни точки и пъпки.Три продукта са : измиващ/почистващ гел, тоник и матиращ крем и излизат 14 лева всичките.За 2 дни лицето ти ще е чисто и идеално гладко.Успех!

ElinoOor
08-09-2008, 22:48
Ексфолираща маска и почистващ гел препоръчвам нивеа и елеа (българско е но при мен действа) имаше и едно английско но не помня за жалост :( ако е много тежка форма ще ти дам една от онези бабини рецепти на една приятелка за 1 месец се махнаха а беше много зле горката

начи една супена лъжица кисело мляко и една кафена лъжичка сода бикарбонат и бъркаш докато содата се разтвори после мажеш и чакаш да изсъхне и измиваш със хладка вода

не я използвай повече от 2 пъти във седмицата тази маска защото кожата се претрива след един месец надявам се да има ефект после можеш да я правиш профилактично като постепенно намаляваш броя на ъъ това почистване и един път във месеца ще е достатъчно изпитано е :)

TasteOfSin
08-10-2008, 10:03
^^Това съм го опитвала. По едно време направо се бях отчаяла и попрекалих с маската [която наистина действа] и така си изсуших кожата, че дали имам черни точки ми беше най-малкия проблем. За това наистина не трябва да се прекалява.