PDA

View Full Version : все още не мога да го забравя...



Bunny rabbit
08-09-2008, 16:32
Бяхме 6-ти клас и с най-добрата ми приятелка решихме да си харесаме момчета.Тя вече си беше харесала едно момче от 10 клас и останах само аз...Веднъж се разхождахме по коридорите и аз видях едно момче,което много ми хареса...сини очи,руса коса.Изобщо за мен беше идеален.Тогава не изпитвах все още нищо към него.Но следващата година започнах много да го харесвам и мисля, че се влюбих.Оказа се, че той е знаел,че го харесвам.Но когато попитах какво е казал като е разбрал ми казаха,че той все още не се интересувал от момичета,което знам със сигурност,че е вярно...Но през цялото това време продължавах да имам някакви надежди. :? Знаех,че нищо не може да се получи между нас.Плюс това всички ме обеждаваха да го оставя,защото той бил наркоман и пиел...Но мен естествено не ме интересуваше и не ги слушах и още повече се влюбвах...Когато казах на приятелката ми,че съм сигурна,че нищо не може да излезе между нас,тя ми каза да не бъда сигурна,защото тя била виждала как той ме гледа... :-o Сега ме приеха в друго училище,но все още не мога да го забравя...Моля кажете ми как да го забравя и как мислите дали той ме е харесвал?

BaiToq
08-09-2008, 16:34
Бай Тоя ти заповядва да се
извиниш,ако темата е ебавка.
Ако не е -какво ти пречи да
сте заедно,ако не сте в 1 училище???

rai4etyyy
08-09-2008, 18:27
ЛоЛ ... чак наркоман??? :shock: ами аз ,ако бях на твое място и бях чула такова нещо ... бих се пробвала със всички усилия да го забравя ... ,но сега ще има нови момчета в новото ти даскало ии ще го забравиш :)

voodoo.doll
08-09-2008, 18:37
Ами просто се налага да го забравиш, обаче, знаеш ли.. не се знае, може пак да се срещнете някъде, някога и някак си.. :twisted:

cveti_sexy
08-09-2008, 18:54
ми щом приятелката ти е видяла как те гледа не го забравяй а направи нещо по въпроса за да стане нещо между вас :smt007 явно не е безразличен отиди в старото си даскало и се пробвай дори и нищо до не стане поне ще си сигорна че наистина няма шанс :!: а и няма да ти е кофти по коридорите като го видиш щото си в друго даскало а и ако опита ти е успешен 8)

S_L_A_D_U_R_K_A
08-09-2008, 19:12
Може приятелката ти да ти го е казала да те успокои, опитай се да не мислиш много за него и като почнеш да учиш в новото училище ще се сещаш все по малко за него и кой знае може да срешнеш по-готино момче там! А ако ви е писано някой ден може да се съберете :)

Bubles
08-09-2008, 19:36
Може приятелката ти да ти го е казала да те успокои, опитай се да не мислиш много за него и като почнеш да учиш в новото училище ще се сещаш все по малко за него и кой знае може да срешнеш по-готино момче там! А ако ви е писано някой ден може да се съберете :)

+1 :)

Love0nlyMyself
08-09-2008, 19:45
има мн други момчета с руса коса и сини очи :?

asasfdf
08-09-2008, 19:57
има мн други момчета с руса коса и сини очи :?

+1
..които не са наркомани и има шанс да се "интересуват от момичета"