PDA

View Full Version : Пранебрегната



balu4ka
08-09-2008, 17:33
С една моя приятелка ,се скарахме.Това стана от моята ревност и от нейната .!Запо4нах да я заебавам (поне така смяташе тя).Просто имаме общи приятели ,а на мен едно мом4е от компанията ми е по добър приятел тъй де (Best FR :) сме) от колкото с нея !Оба4е като сме 3-мата той въобще не ми обръща внимание и това ме нерви ужасно много!Затова я помолих ..някой път да излизаме само аз и въпросния приятел!!Поради простата при4ина,4е го харесвам и тя знае този факт.Сега мом4ето ...ме пренебрегва заради нея!!Защото тя му е споделила,какво я помолих!!
:? :shock: И сега той,се цупи нещо,и се държи странно :? КАк пак да го спе4еля,а и вси4ко да си е както преди :(! Не искам да разбира за сега за 4увствата,които изпитвам,защото вси4ко ще се промени!?Искам да излиза с мен и да ми обръща внимание,а не само на другите,защото все пак той ме вика да излизаме..и ме пренебрегва,а па после ми се мазни !Моля ви,даите ми съвет :) :oops:

BaiToq
08-09-2008, 17:36
Айдеее,отиде коня у ряката,
няма БФ,няма ГДЖ,ебало си
е капаците направо.
Вече си офсайд,няма кво да
направиш според Бай Тоя.

ForgotN
08-09-2008, 17:40
Бъди искрена и му кажи всичко-че го харесваш и каква е твоита "приятелка"

PLuScHeTo
08-09-2008, 17:41
говори с него и му обясни всичко :)

zavinagi_lubov
08-09-2008, 17:51
Аз лично бих направила следното,колкото и да нямам сили: Отивам при тва момче,сядаме с него и му казвам,че изпитвам чувсва към него.А тва дали ще бъда отблъсната или ще бъда разбрана-никой не го знае.Обаче по-добре да знам--или имам приятелка и бест френд,или само приятелка,или само бест френд...отколкото да стоя със скръстени ръце и да чакам работата да се оправи! Тва е.Успех и пиши :P

voodoo.doll
08-09-2008, 17:54
Поговори открито с него, кажи му цялата истина. Признай му, че имаш чувства, бъди откровена до край и той ще оцени това. Ако стане нещо - стане, ако не - поне ще си знаеш, че си опитала, вместо да бездействаш, да стоиш със скръстени ръце и да се надяваш напразно.

rai4etyyy
08-09-2008, 18:14
Ами пробвай се да й кажеш ,че това,което си й казала не е вярно просто си била изнервена заради лични проблеми и не си знаела какво говориш ,както и на него :) !Знам ,че не е лесно ,но ... какви да се прави?

Love0nlyMyself
08-09-2008, 19:53
Бъди искрена и му кажи всичко-че го харесваш и каква е твоита "приятелка"

Amateur
08-09-2008, 20:21
Може да я е харесал!Ама дори и да е така не е прав земи си поговори с него!

tedy_hi91
08-09-2008, 20:50
Бъди искрена и му кажи всичко-че го харесваш и каква е твоита "приятелка"

Bellatrix
08-09-2008, 21:19
4aaakai malko... na men li4no mi se struva 4e tq si pada po tvoito mom4e i se 4udi kak da ti precaka 6ansa s nego... :? vqrno govori s nego i ako tq naistina se ma4i da ti podleee voda, zemi q zareji. Istinskite priqtelki ne sa takiva...

Sofff
08-09-2008, 21:21
1во не се пише ''пранебрегната'' 2ро ако искаш да си само с него и да обръща внимание само на теб трябва все някога да му кажеш какво чувстваш и да видиш има ли смисъл от всичко ;)

Bunny rabbit
08-09-2008, 21:48
mdamm mdamm...az ti kazvam che nai dobrata ti priqtelka te obicha i vaobshte ne si pada po nego zashtoto ne si pada po momcheta s cherna kosa :D :D :D Mnogo dobre znaesh che si padam po rusi momchenca sas sini ochichki :D :P :P Iii...miloo da znaesh kazah ti 100 pati che ako iskash moje da si izlizash samo s nego....ne iskam da precha + tva imam gadje mila!!! :D

Sofff
08-09-2008, 21:53
mdamm mdamm...az ti kazvam che nai dobrata ti priqtelka te obicha i vaobshte ne si pada po nego zashtoto ne si pada po momcheta s cherna kosa :D :D :D Mnogo dobre znaesh che si padam po rusi momchenca sas sini ochichki :D :P :P Iii...miloo da znaesh kazah ti 100 pati che ako iskash moje da si izlizash samo s nego....ne iskam da precha + tva imam gadje mila!!! :D
тфа ли си тииииииии пфффффф :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ти ли си й ''приятелката'' ?

Lysander
08-10-2008, 07:39
Издебни приятелката ти когато излиза от входа,наложи я с нещо тежко у главата,хвани я за косата и я завлечи до мазето,завържи я за стол,съблечи я и я разчекни за да и влизат плъхове в шутката.След това издебни когато родителите на момчето излизат,фани една манара,замахни и насечи вратата,влез в тях,насечи го и него и го обязди докато е още топъл!

E, па тоя направо ме изкърти :lol: :razz: