PDA

View Full Version : Гела за лице на Билка с краставица и пъпеш



adizitk1
08-09-2008, 17:50
Някъде четох,че премахва черните точки,взех си го и го ползвам вече от около 2 седмици,но няма никакъв ефект!Искам да ви питам и при вас ли е така,или само аз съм сбъркана? :?

mysterious93
08-09-2008, 18:25
ами имаше една тема и едно момиче каза че наистина премахвало но май беше пъпки а не черни точки :-o мързи ме да потърся щото беше преди месец-два

jghgh
08-09-2008, 18:30
гел?!

аз ползвам тоника и крема на билка с краставица и пъпеш и съм доволна как подхранва кожата и я прави ужасно мека!

ама за черни точки си търси някъв скраб.. например на clean & clear, най-добрата ми приятелка ползва такъв и е адски доволна!

AliceSw
08-09-2008, 18:33
аз съм писала...обаче за тоника...на мен ми махаше черните точки...сега просто спрях да се мажа, щот ме мързи...иначе още го харесвам (:

j_adore2
08-09-2008, 18:36
Аз си взех мляко за лице на Билка с бяло грозде,защото тук някаде четох,че премахва черните точки.Използвах го известно време .. промяна никаква и след това като прочетох отзад съдъжанието пишеше,че е за кожа над 25 години и го зарязах.. Ей така си стои в нас :-D

donkihot
08-09-2008, 19:22
не съм по4итателка на козметиката на билка..нз що,но не ми се нрави..за 4ерни то4ки първи си купи специална гъба за лице или 4етка..просто нещо с което да търкаш въпросния продукт..после ве4е..си купи нещо добро и доказано като Clean&clear или както аз оби4ам да споменавам evelin pure control..мен от това ми се махнаха 4ерните то4ки,но истината е в 4ет4ицата,която си взех от каталога на орифлейм..за да може продукта по-лесно да въздейства на кожата,защото само с пръсти при мен не се полу4ава

mysterious93
08-09-2008, 19:26
уф тези черни точки са много гадни целия ми нос е във черни точки!!тя понеже и майка ми е така и баба ми и нямат махане и нз ко да прая ;( ползвах ейвън,ползвах и клеан енд клиър и с разни трици и домашни маски и парни бани ням амахане..почиства с елицето малко но не с емахат ;( аз ли не съм достатучн опостоянна не знам..верно че с триците не бях ама с другите продукти..ползвах ги по 3 седмици редовно и после ме домързяваше..нз може би грешката е в мен..но не мисля че само от един продукт ще с епремахнат