PDA

View Full Version : Когато сте били малки...



SuNsEt
08-09-2008, 17:50
Имали ли сте си база или къщичка с още ваши приятели? :-D

Аз си спомням,че когато бях а 7-8 годинки и със още 1-2 момичета и 4-5 момчета си бяхме направили нещо като база пред блока.Вътре беше огромно и имаше матрак,на който седяхме...Одпред си бяхме направили като градинка и ограда.И не знам от къде,някой беше намерил и мотика,с която да си копаем в градинката... :D Беше много весело. :grin:

Ами вие? :oops: :-P

girl_in_black
08-09-2008, 17:52
Не,в нашия квартал нямаше много деца и нямаше с кой да си играя, камо ли къщи да правим :(

ForgotN
08-09-2008, 18:00
Да :)

И тоалетна си бахме напраили :D :D

asasfdf
08-09-2008, 18:12
доста тайни места сме имали..прикрити покриви на гаражи, мазета..ама повечето ми съседи бяха момичета и не съм проучвал най-тъмните места, защото се плашеха от родителите си, ако някой ги хване..

Dreammy
08-09-2008, 18:18
Да, отзад, на площадката. :-D

SuNsEt
08-09-2008, 18:23
В моя квартал има много деца и почти до всеки блок е имало такива скривалища.. :-D Даже веднъж си спомням,бяхме се събрали почти всички деца от квартала пред един блок(където също имаше къщичка :D ) и си бяхме направили голям огън и момчетата го прескачаха.На едно му се запалиха панталоните,но оживя. :lol: ...И си печяхме картофи на огън... :D И сол имаше... :-D

Slave4You
08-09-2008, 18:57
Да имахме. Едни дървета във формата на кръг на една поляна близо до блока. Имахме си и наблюдателница, че като се приберат родителите да се махаме :D

cherinka
08-09-2008, 19:18
Da.
Че и абуригенска къщичка си бяхме направили, след като ни разбиха "градската найлонова' къщурка :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ........
И редовно с мъжа ми ходехме до 'пазара' и му готвех всеки ден 8-) 8-) 8-)

Amateur
08-09-2008, 19:59
Ем и аз като малък имах база пред блока зад гаражите,прескачахме и отзад си криехме камъни пръчки и тн бяхме трима постоянно се биехме с 2 полицейски момчета :D :D :D :D

Vancho_Vanchoviq
08-09-2008, 20:02
на село с брачед ми си бяхме направили база у нас, а една година бяхме разпънали палатка в задния му двор и искахме да живеем там :D

k0kster
08-09-2008, 20:38
Ооо да...супер яко беше....колко беше яко да си лапе ;\

N0_feAR
08-09-2008, 20:51
хаха Да! Голям майтап. Даже си прайхме състезания с момчетата на кой къщичката е по-хубава :lol: :lol:

TheNewReligion
08-09-2008, 21:03
Колко къщички сме си строили ... Колко питки от кал и салати от жълтурчета сме правели ... Колко игри на майка и дете сме изиграли ... :) :) :) Сега хората с , които съм правела всичко това вече ги няма . Макар всичко това да съм го правела само до преди две години , безумно много ми липсва ...

TellMeYourName
08-09-2008, 21:15
Естествено :D

беше на много стратегическо място,момичетата минават и ние бомбандираме :D

amarok
08-09-2008, 23:37
Еми имали сме да :)

NightGuardian
08-10-2008, 05:19
Ако сте нямали някога базичка(къщичка) , като малки то вие , не сте изживяли детството си...

Crissy [*]
08-10-2008, 06:59
Да,в първия квартал дето живях бяха почти само момчета и ни беше адски забавно ^^

TasteOfSin
08-10-2008, 10:49
Да,много пъти сме си правили.Понякога си носихме неща от вкъщи ,който може да помогнат да си направихме "къщичката" по-хубава. :D Някои деца живееха в една къщичка,другите в друга и си ходихме на гости,правихме различни манджи с пясък, листа и вода.Бееее много забавно ни беше. :grin: :grin:

JuSt_A_FrEaK
08-10-2008, 11:08
Ооо да с няколко момичета си имахме една череша,дето беше много удобна за шпиониране и клюкарене. :D Даже си бяхме кръстили клоните Облака,Люлката и Кончето :razz: И крадяхме нара на комшиите,когато нямаше череши. :D :D Още го помня въпреки че беше преди 4-5 години. :-# Между другото дървото още го има и една вечер ни хвана лиготията и играхме на криеница и аз се бяx
метнала на нашто дърво ама ме хванаха. :D :grin:

SwEeT_PriNceSsS
08-10-2008, 15:24
да с едни пр-ли от съседните къщи и блокове.. в една смокиня... даже и тоалетна си имахме и кухня :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

krisiiiiito
08-10-2008, 18:17
даа много си играхме на такива неща .. правихме си бази постилахме одяла ии някакви палатки палихме огън и си пекохме ябълки със захар - пълна помия :D :booooomb: :D играхме на съпруг и съпруга ии някви там деца :D къщи на дърветата ... замеряхме колите с гроздее :D разпитвахме непознати за какви ли не неща :D мазахме с кал :o абе луда работа .. сега като си спомних се натъжих мн ми беше весело тогава .. ах детство детство :-# :-# [-(