PDA

View Full Version : 2 интимни въпроса



Impossible123
08-09-2008, 18:01
1.(за момичетата)Към тези които се бръсна отдолу :-o .Какво ползвате след бръснене да не се зачервява и да не се появяват петна .Ии също когато са наболи космите съвсем леко при самото бръснене малко ме боли.Само при мен ли е така
2.И 2ри въпрос мноого ми е инт след секс каде точно си изхвърляте презерватива.Малко тъп въпрос но се замислих че никога няма да го хвърля в кофата удома щото наще като отворят и макар и да се досещат че вече водя полов живот ще ми стане тъпо да видят презерватива..нз.. :smt120

DevilWish
08-09-2008, 18:08
Завий го в салфетка и го хвърли вънка - майка ми каза :) и аз така мисля ;)
А за другото - ползвай пяна за бръснене ;)

ForgotN
08-09-2008, 18:09
Завий го в салфетка и го хвърли вънка - майка ми каза :) и аз така мисля ;)
А за другото - ползвай пяна за бръснене ;)

;-)

bebok
08-09-2008, 18:12
polzvai pove4ko pqna pri brusneneto i intimen krem sled tva
za prezervativa emi v nqkoiq yli4na kofa za boklyk neka gadjeto ti go vzeme i go metne predi da se pribere :)

Impossible123
08-09-2008, 18:21
мм вярно .мерси :-)

sladko_teenche_v
08-09-2008, 18:39
Абе хора,как да му кажа че не може да си направим специално среща защото съм в цикъл :oops: В смисъл аз му казвам не че не искам а просто нема и той почва-ама защооо,е как така какво толкова(не мога само да си обясна как не се досеща ) :shock: напраоо :booooomb: :booooomb:
Как да му кажа съвсем тактично :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :lol: :lol: 8-) :booooomb:

Maskata
08-09-2008, 18:41
Завий го в салфетка и го хвърли вънка - майка ми каза :) и аз така мисля ;)
А за другото - ползвай пяна за бръснене ;)
А природата на заден план ли я оставяш???Пък и ако го метнеш на главата на детенце :-D
В кутията с цигари или в каквато и да е др кутия и право в кофата(пред блока)Я малко уважение имаите!!! 8)

Nadelina
08-09-2008, 18:41
Абе хора,как да му кажа че не може да си направим специално среща защото съм в цикъл :oops: В смисъл аз му казвам не че не искам а просто нема и той почва-ама защооо,е как така какво толкова(не мога само да си обясна как не се досеща ) :shock: напраоо :booooomb: :booooomb:
Как да му кажа съвсем тактично :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :lol: :lol: 8-) :booooomb:
Ne mojesh da kajesh na gadjeto si, che si v cikal? Tova e glupavo. Kaji mu "V menzis sym!". Az predi imah edno gadje, koeto mi beshe prigotvilo iznenada i ochakvashe da pravim sex estestveno, no az bqh v menzis i toi kato pochna da napredva s neshtata mu kazah direktno, che nqma kak da prodaljim, zashtoto sym nerazpolojena.

hahavteen
08-09-2008, 18:43
Абе хора,как да му кажа че не може да си направим специално среща защото съм в цикъл :oops: В смисъл аз му казвам не че не искам а просто нема и той почва-ама защооо,е как така какво толкова(не мога само да си обясна как не се досеща ) :shock: напраоо :booooomb: :booooomb:
Как да му кажа съвсем тактично :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :lol: :lol: 8-) :booooomb:

Кажи че си неразположена и готово. Какво по-тактично от това. Или почни да се оплакваш че те боли я корем я кръст и трябва да се сети.

sladko_teenche_v
08-09-2008, 18:45
Ох мерси! :grin:
Ама не мога да разбера защо толкова ме е срам :shock: :shock: :shock: :oops:

pampers
08-09-2008, 18:48
пяна за бръснене повече,а след това някакав балсам а у... а за презерватива ние си го хвърляме с кошчето у тях.. нямаме срам... :D :D :-D

SpOrTs_GiRl
08-09-2008, 19:29
Ох мерси! :grin:
Ама не мога да разбера защо толкова ме е срам :shock: :shock: :shock: :oops:
Ее.. няма от какво да се притесняваш, това е нещо съвсем нормално .. :) ... Аз на моя постоянно му пълня главата с това колко ме боли кореееем .. товаааа .. оноваааааа .. или му пращам смс "дойде ми :shock: тртябваше да е след една седмица (примерно) тц тц" :D :D Говоря му за превръзки, за тампони .. Горкото момче :D :D :D .. А по едно време ми следеше цикъла :lol: Ебаваше ме, че си отбелязвал кога е ..

Xrisenceto
08-09-2008, 19:30
Абе хора,как да му кажа че не може да си направим специално среща защото съм в цикъл :oops: В смисъл аз му казвам не че не искам а просто нема и той почва-ама защооо,е как така какво толкова(не мога само да си обясна как не се досеща ) :shock: напраоо :booooomb: :booooomb:
Как да му кажа съвсем тактично :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :lol: :lol: 8-) :booooomb:

Priqtelqt mi znae datite koga mi idva i koga mi svarshva.Spokoino ne trqbva da te e sram ot tva napalno normalno e :wink:

Dreammy
08-09-2008, 19:50
Завий го в салфетка и го хвърли вънка - майка ми каза :) и аз така мисля ;)
А за другото - ползвай пяна за бръснене ;)
А природата на заден план ли я оставяш???Пък и ако го метнеш на главата на детенце :-D
В кутията с цигари или в каквато и да е др кутия и право в кофата(пред блока)Я малко уважение имаите!!! 8)

:!: :!: :!:

Amateur
08-09-2008, 19:53
Относно презерватива:Ф салфетка или тоалетна хартия и в коша за кенефа!

Love0nlyMyself
08-09-2008, 20:02
:smt117

SlYn4iCe
08-10-2008, 15:17
Относно презерватива:Ф салфетка или тоалетна хартия и в коша за кенефа!

Дам :] Едва ли ше тръгнат да ровят в кошчето .. 8-) :lol:

krem4et0
08-10-2008, 18:44
Презервативът се увива в салфетка и се хвърля навън в някой контейнер. Не и в тоалетната, защото може да я запуши.
А аз предупреждавам моето гадже още 2-3 седмици напред кога точно ще съм на червено(на хапчетата съм и знам със сигурност), а като знае датата, ме пита дали ми е дошло. А и му е ясно, че следващите 4 дни да не ме закач на сексуални теми, че ще го изнасиля.....

mimentseto93
08-10-2008, 18:56
това за цикъла можеш да му го кажеш без проблем ,той ще те разбере,няма начин...аз дори с моя ходя за дамски превръзки, помага ми да си избера :-D :-D

Unexist
08-10-2008, 19:28
=> 2. През терасата :D

Impossible123
08-10-2008, 19:30
мм ние скоро се щяхме да ходим на басеин и на мен ми дойде .казах му че няма да мога заради женски проблеми,а той почна да ми разяснява що не ползвам тампон и че с тампони може да се къпех даже :shock: :D

rozova_lady
08-10-2008, 19:45
След бръснене използвай афтършейв(може и спирт или парфюм)
и ще ти излизат по-малко пъпчици,то няма как без тях гадни са ама
при поникването на космите се открояват много гадно.
А за презерватива ние не ползваме само 2-3 пъти и директно си го изхвърляме в кошчето в WC-то.

Impossible123
08-10-2008, 19:48
ама афтършеива щипее :-s

rozova_lady
08-10-2008, 19:55
ама афтършеива щипее :-s
Еее ти пък искаш хуя в путката и душата е рая! :)

CuPcake5
08-10-2008, 20:57
Абе хора,как да му кажа че не може да си направим специално среща защото съм в цикъл :oops: В смисъл аз му казвам не че не искам а просто нема и той почва-ама защооо,е как така какво толкова(не мога само да си обясна как не се досеща ) :shock: напраоо :booooomb: :booooomb:
Как да му кажа съвсем тактично :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :lol: :lol: 8-) :booooomb:



моят сам си знае кога ми идва :smt083

pitan4icata
08-10-2008, 21:14
za brysneneto: ami az polzvam intimniq gel vmesto pqna 6toto ne smqtam 4e e mn polezno si maja okolo p***** takiva ne6ta(za da ima intimni gelove zna4i kakto obiknoveniite sapuni i du6 gelove ne sa prepora4itelni sigurno i pqnata za brycnene nqma da e)
za sled brysneneto: az polzvam obiknoven krem -body losion ili klotrimazol)
za prezervativite: tyi kato predimno go pravim v nas az sam si napraila skrito ko64e v moita staq (i smqtam 4e na6te vaob6te nqma da trygnat da mi rovqt v ne6tata ili o6te po malko v bokluka :D ),koeto kogat se setq i imam vazmojnost go izhvyrlqme :)
za cikyla: 6tom spi6 s tva mom4e nqma ot kvo da te e sram , tva e ne6to s koeto 6te se sblyskvate vseki mesec i toi nqma kak da ne razbira 6tom imate sexualen jivot ,trq da seden6 i da go prosveti6 na taq tema ,az moq sam si go nau4ila i si znae si4ko ako mi zakasnee se pritesnqva pove4e ot men,4esto si kopuvam tamponi i prevryzkite s nego, prosto trq da mu se obqsni dobre i si4ko 6te e ok ,se pak mom4etat ne padat ot nebeto i sa 4uvali tva onva ot teb samo malko razqsnenie i bez pritesnenie ;)

Impossible123
08-10-2008, 21:25
накрая и рима имаше даже :? мерси мацка :-)

elfish
08-10-2008, 23:23
Завий го в салфетка и го хвърли вънка

Преди правех така. Сега го хвърлям през терасата :o

Maskata
08-11-2008, 02:34
Завий го в салфетка и го хвърли вънка

Преди правех така. Сега го хвърлям през терасата :o

То не е ли едно и също :shock:

Danielle
08-11-2008, 03:23
Абе хора,как да му кажа че не може да си направим специално среща защото съм в цикъл :oops: В смисъл аз му казвам не че не искам а просто нема и той почва-ама защооо,е как така какво толкова(не мога само да си обясна как не се досеща ) :shock: напраоо :booooomb: :booooomb:
Как да му кажа съвсем тактично :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :lol: :lol: 8-) :booooomb:
Ne mojesh da kajesh na gadjeto si, che si v cikal? Tova e glupavo. Kaji mu "V menzis sym!". Az predi imah edno gadje, koeto mi beshe prigotvilo iznenada i ochakvashe da pravim sex estestveno, no az bqh v menzis i toi kato pochna da napredva s neshtata mu kazah direktno, che nqma kak da prodaljim, zashtoto sym nerazpolojena.

the_legend_of_one_love
08-11-2008, 06:47
Ох мерси! :grin:
Ама не мога да разбера защо толкова ме е срам :shock: :shock: :shock: :oops:
nqma ot kakvo da te e sram az kato bqh po-malka me be6e sram da kaja dori na nai-dobrata mi priqtelka no sega ve4e ne mi puka, v kraina smetka vsi4ki porastvame i kogato edno mom4e stane na okolo 15-16 ve4e teq ne6ta ne sa mu sme6ni taka 4e nqma ot kvo da te e sram, no ako si po malka ili ima6 ot skoro e normalno malko da se pritesnqva6 spok :-)

purple__love
08-11-2008, 10:21
az polzvam krem4e...kojata se uspokoqva...vqrno 4e 6tipe ama se tarpi!

Slain
08-11-2008, 10:24
Презерватива се оставя на нощното шкафче, за да видят всички, че се ебеш. Иначе какъв е смисъла :razz: :razz: :razz:

Impossible123
08-11-2008, 11:29
я кажете,, понеже мама ме съветва да си имам в мен винаги презерватив запо сиг. а пък скоро ще сме сами удома ии искам за всеки случай и аз да имам презервативи,макар че ме съмнява че той няма да е взел.Та така де кажете доколкото знам те са с размер и като незнам къв размер да взема ?ии другото е примерно ако е Дюрекс то има там разни Love и тн .пак дайте идея .вие какви точно ползвате ,дори и да не е дюрекс де

jghgh
08-11-2008, 12:42
взимаш някъв стандартен презерватив, почти сигурно е че ще му стане
а и той ако си носи сигурно си знае размера ;]

а презерватива няма ли да е по твое желание? може да си вземеш оребрен че да ти е по-яко :D

BuJlDozeRa
08-11-2008, 12:52
Ох мерси! :grin:
Ама не мога да разбера защо толкова ме е срам :shock: :shock: :shock: :oops: хах как да ти го кажа... ЩОТО СИ ЛАПЕЕЕЕЕ