PDA

View Full Version : Помооооооооооооооощ относно Смолян..



JustAGuest
08-09-2008, 20:06
Здрасти.. утре ми се налага да пътувам за Смолян, от Пловдив съм, а приятелят ми е там в момента на лагер и супер много искам да го изненадам като му се плъосна пред хотела.. :grin: ..Та тук идва и проблема.. :( ..нз как да стигна от автогарата до въпросния хотел "Макрелов".. :shock: моооооля ви се ако има някой от Смолян тук помагайте, че си избодох очите да ровя из нета и пак не мога да се ориентирам изобщо.. :-s :-s :smt090 :smt085
P.S. Кракът ми не е стъпвал в Смолян.. :-)

Dumb
08-09-2008, 20:14
Здрасти :) Аз мога да ти помогна, но мисля, че е по добре да ми пишеш по skype прати ми ЛС и нямаш проблем :)

shady^baby
08-09-2008, 20:19
защо просто не хванеш такси от автогарата до хотела ;)

JustAGuest
08-09-2008, 20:23
защо просто не хванеш такси от автогарата до хотела ;)

Защото съм скарана с родителските тела и не съм особено сигурна дали ще ме финансират.. :oops:

Dumb
08-09-2008, 20:27
И с автобус е лесно :) След като слезнеш на автогарата хвашташ градски автобус, питаш някой в автобуса за спирката на супера ( всички я знаят) слизаш там и тръгваш по стълбите покрай църквата "Света Неделя" след като слезнеш стръмния път, завиваш на ляво има магазин "Океан" тръгваш на долу по улицата и хотела се пада в дясно :) Надявам се да съм била полезна :) Опитах се да ти го обясня най-просто :)
ПС приятелят ти футболист ли е?

kloshar
08-24-2008, 23:01
ako ne se spravi6 vse pak 6te pita6 tam horata ili nqkoq i druga babka te samo tva 4akat osven tva smolqn ne e 4ak tolkova golqm nqma da e mn mn trudno..