PDA

View Full Version : Вихрен 1 - ЛеWCки 0



windstopper
08-09-2008, 19:31
Футболистите на Вихрен сътвориха истинска сензация, след като още в първия кръг спряха основния фаворит за титлата на България - Левски и го победиха с 1:0 в Сандански. Единственото попадение в двубоя отбеляза резервата Моке в 77-та минута. Той реализира дузпа, сътворена от Живко Миланов срещу откъсналия се Шукардиня. Сините също пропиляха 11-метров наказателен удар чрез Гонзо, чиито шут от бялата точка бе спасен от стража на Вихрен Лучини.

Срещата започна доста мудно като през първите 45 минути головите положения се брояха на пръсти. За сметка на това пък в 23-та минута, след грешка на синята отбрана, футболист на домакините стреля, топката срещна ръката на Минев, но реферът Цветан Георгиев не даде дузпа. Това бе повод за масово меле и караници между съдията и санданчани, което доведе до червен картон за треньора на Вихрен Филип Филипов.
Единственото що годе някакво положение за Левски през първото полувреме бе създадено от десния бек Живко Миланов, който в 30-та минута опита удар с глава, но топката профуча покрай вратата.

През второто полувреме Левски и Вихрен се активизираха, което се хареса на около 4000 публика и положенията пред вратите не закъсняха. В 54-та минута Вихрен получи правото да изпълни фаул. Шукардиня стреля, младият страж на Левски Цветан Димитров не успя да улови топката, тя достигна до играч на Вихрен, който като по чудо не откри резултата. Четири минути по-късно това можеха да сторят сините. Отлична атака между резервите Николай Димитров и Кръстовчев завърши с пас към Тасевски. Македонецът бе съборен от стража на домакините и съвсем правилно реферът Цветан Георгиев отсъди дузпа, която Гонзо пропиля.

Пропускът не отчая Левски и футболистите в синьо натиснаха Вихрен, но се оголиха опасно в отбрана, което им костваше загубата. Първо, в 65-та минута нов удинален пропуск на санданчани чрез Георгиев спаси Левски от попадение в собствената им врата, но то падна малко по-късно.

В 76-та минута Шукардиня успя да се откъсне от отбраната на гостите, което принуди Живко Миланов да го фаулира в наказателното поле. Съдията моментално отсъди дузпа, която бе реализирана от Моке. До края на срещата Левски можеше и да изравни чрез Георги Христов, но като цяло сините бяха изключително дезориентирани и хаотични през всичките 90 минути и напълно заслужиха малко очакваното поражение.

В срещата се видяха доста пробойни, най-вече в халфовата линия на Левски, като този път дори Гонзо не помогна на тима, въпреки че игра повече от 45 минути в полузащитата.

ВИХРЕН - ЛЕВСКИ 1:0 (0:0)

1:0 Моке 77

ВИХРЕН: Лучини, Рариз, В.Георгиев, Св.Георгиев, Паес (46-Андреев), Сехер, Еривертон, Шукардиня, Сантош (50-Джоров), Карадимитрос, Димитров (70-Моке) (Годжев, Еламе, Пизани, Петров)

ЛЕВСКИ: Цв.Димитров, Миланов, Рабех, Бистрон, Минев, Балтанов, Гаджев (46-Кръстовчев), Тасевски (73-М.Иванов), Жоазиньо (46-Н.Димитров), Христов, Г.Иванов (Василев, Генев, Тиберканин, Зе Соарес)

СЪДИЯ: Цветан Георгиев

СТАДИОН: "Градски стадион", Сандански - 4000 зрители

windstopper
08-09-2008, 19:33
"Издавам директива за влизане в "В" група вместо ЦСКА поради слаба игра" :D :D :D

krisscho
08-09-2008, 19:36
Как са евротурнирите? :)

kohboo
08-09-2008, 20:28
Охааа кеф ми е като гледам гнусна пръдлива свиня да злобее за това, че ЛЕВСКИ ЩЕ Е ЗА 2-ри ПЪТ В ГРУПИТЕ НА ШЛ, А ЦЕЦА МЕЦА ЕВРОБОЕЦА ШЕ ЛАПА ПИШКАТА НА РОДОПА ХАХАХА :grin:

k0kster
08-09-2008, 20:32
ОХОХОХОХО евала на тъпите говеда...вихрен ги бие,пък те за Европа ми се готвят....

windstopper
08-09-2008, 21:51
Охааа кеф ми е като гледам гнусна пръдлива свиня да злобее за това, че ЛЕВСКИ ЩЕ Е ЗА 2-ри ПЪТ В ГРУПИТЕ НА ШЛ, А ЦЕЦА МЕЦА ЕВРОБОЕЦА ШЕ ЛАПА ПИШКАТА НА РОДОПА ХАХАХА :grin: еми говедо как да ти го кажа явно си многу тъпо че да ти го смели мизерното мозъче щом немоете да биете вихрен (сателитчето на цска ) къде сте трагнали да биете беларуските трактористи ми че те ше ви изорът ве :D :D :D

Vancho_Vanchoviq
08-09-2008, 23:44
ей тва злобата е голяма работа... една загуба и тъпите чорбари ще полудеят от кеф.. по- добре си гледайте мизерния отбор и не се занимавайте с ЛЕВСКИ

gsh
08-09-2008, 23:54
ей тва злобата е голяма работа... една загуба и тъпите чорбари ще полудеят от кеф.. по- добре си гледайте мизерния отбор и не се занимавайте с ЛЕВСКИ
Ти ли ще ми говориш за злоба бе ? тулуза и работата с лиценза ви беше единствената радост тая година ! Спукахте се да злобеете, стигнахте до душевен оргазъм !
Така е много думи, голямо нещо, лефски щял да бъде първи с 20 точки пред втория, ЦСКА щял да отпадне ... ще видим тая работа :grin:

MUFC
08-10-2008, 00:11
Кво ми пука за Левски нали МОРЯЦИТЕ БИХА ОЛЕЕЕЕ !!!!

lo0s3r
08-10-2008, 07:13
windstopper Не бързай с изводите ;)

psychopath
08-10-2008, 11:28
жалки прасета

ше видим в края на сезон
на майка ви в п******

Rowdy
08-10-2008, 12:05
обаче един от вихрен как бутна съдията след дузпата на говдата :razz:

а Бай Ганьо как редеше Овчата глава пред автобусооо.. циркът от подуене :lol:

GLeZoRanA
08-10-2008, 19:47
Суриозно ли така стана ся... :shock: много неприятна работа :?

gsh
08-10-2008, 20:21
абе прасетата с кой са за евротурнирите,че не ги намирам никъде...
чакаме новите ви еврорезили ;)

Diam0nD
08-10-2008, 20:45
Идва мача с БАТЕ момчета ;) да не стане като с Вихрен , Тампере , Антверп и други такива ваши "отлични" изпълнения :) Успех на говедата срещу тия смешници ... важното е да има Български отбор в ШЛ,но много ще се смея ако паднете ... пу пу ... а и внимавайте че идват евросилите Миньор Перник , Локомотив Мездра , Беласица и Пирин :) да не стане като с Вихрен ??

gsh
08-10-2008, 23:29
и тоя път да направят абсолютния антирекорд в ШЛ ? Те не са заслужили да играят там, ако не беше тая мазна работа с ЦСКА, щеше да ми е през през оная работа, ако влезнат ... така или иначе те винаги са вадели късмет с жребия !


тва ви остана,да чакате Левски да сгафи некъде,щото вие затънахте в лайната до дъното и следващата крачка е да ви закрият,което и ще стане след време.
Вие понеже се задоволихте с рекордната калъфка и не чакахте ние да сгафим !

Rowdy
08-11-2008, 07:30
да ги оставим да се съсредоточат върху евроколоса БАТЕ Борисов.. :-o

kristo
08-11-2008, 18:01
KSSSSHHH... KSSSHHHH....
БатакаБГ, прасни един коментар на мача ви с Вихрен, пък после ми говори кой затъвал и кой не :D :-P :razz:...

psychopath
08-12-2008, 12:30
смешна история :)
не бързайте със заключенията

i'm so excited!
08-12-2008, 13:02
сезона тепърва започва мили деца

kristo
08-12-2008, 15:47
оставете ги комплексарчетата. те толкова са умрели от яд и злоба,че ше тръпнат в очакване и ще се радват на всяка грешка на Левски,дотолкова са затънали в лайната горките,а закриването им ей го къде е - задава се.

дотогава...

KSSSSHHHH, KSSSSHHHH...
http://www.cska.net/userupload/Napred_kym_32_titla.jpg
:grin: :grin: :grin:
ПП. От теб по-тъп и комплексиран дебил надали се ражда на 3000 години по един път, муууууууууууууууууу говедо :razz: :razz: :razz:.

PeopleAlwaysLeave
08-12-2008, 15:56
оставете ги комплексарчетата. те толкова са умрели от яд и злоба,че ше тръпнат в очакване и ще се радват на всяка грешка на Левски,дотолкова са затънали в лайната горките,а закриването им ей го къде е - задава се.

дотогава...

KSSSSHHHH, KSSSSHHHH...
http://www.cska.net/userupload/Napred_kym_32_titla.jpg
:grin: :grin: :grin:
ПП. От теб по-тъп и комплексиран дебил надали се ражда на 3000 години по един път, муууууууууууууууууу говедо :razz: :razz: :razz:.

Като гледам не той избива комплекси 8)

kristo
08-12-2008, 18:49
оставете ги комплексарчетата. те толкова са умрели от яд и злоба,че ше тръпнат в очакване и ще се радват на всяка грешка на Левски,дотолкова са затънали в лайната горките,а закриването им ей го къде е - задава се.

дотогава...

KSSSSHHHH, KSSSSHHHH...
http://www.cska.net/userupload/Napred_kym_32_titla.jpg
:grin: :grin: :grin:
ПП. От теб по-тъп и комплексиран дебил надали се ражда на 3000 години по един път, муууууууууууууууууу говедо :razz: :razz: :razz:.

Като гледам не той избива комплекси 8)
Хахахаха, наистина много сте забавни леускарчетата, поне това не може да ви се отрече :razz:.

psychopath
08-12-2008, 19:42
оставете ги комплексарчетата. те толкова са умрели от яд и злоба,че ше тръпнат в очакване и ще се радват на всяка грешка на Левски,дотолкова са затънали в лайната горките,а закриването им ей го къде е - задава се.

дотогава...

KSSSSHHHH, KSSSSHHHH...
грухкакво викаш?

GLeZoRanA
08-13-2008, 08:49
муууууууууууууууууу говедо :razz: :razz: :razz:. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oо дееба хахахаххххаха

windstopper
08-13-2008, 11:56
оставете ги комплексарчетата. те толкова са умрели от яд и злоба,че ше тръпнат в очакване и ще се радват на всяка грешка на Левски,дотолкова са затънали в лайната горките,а закриването им ей го къде е - задава се.

дотогава...

KSSSSHHHH, KSSSSHHHH...
http://www.cska.net/userupload/Napred_kym_32_titla.jpg
:grin: :grin: :grin:
ПП. От теб по-тъп и комплексиран дебил надали се ражда на 3000 години по един път, муууууууууууууууууу говедо :razz: :razz: :razz:.

Като гледам не той избива комплекси 8)
хаха незнам дали ти е ясен израза "избивам комплекси" :lol: щото и ние и вие знаем кой Е !кой е бил! и кой ЩЕ бъде! най великия български футболен отбор и точно от това незнам как е възможно да избиваме комплекси :razz:

PeopleAlwaysLeave
08-13-2008, 13:40
Да, да..знаеме за вашето славно минало.. и мечтите ви ги научихме вече .. :lol:

Andreev
08-13-2008, 15:58
ау тая вечер ше има тампере - втори дубъл :razz: то беше голямо говорене - а накрая вихрен би "звездния отбор" на уефски па те за ШЛ ми са готвят :razz:

lebron23
08-14-2008, 20:46
Tva beshe istinski sramz a levski a ne stiga 4e gonzo izpusna duzpata a i sreshtu BATE BORISOV nahalno vze topkata i q izpusna i neq!!!

kristo
08-14-2008, 20:48
Tva beshe istinski sramz a levski a ne stiga 4e gonzo izpusna duzpata a i sreshtu BATE BORISOV nahalno vze topkata i q izpusna i neq!!!
Мда, затова ви се чудя за какво продължавате да му се прекланяте на Гонзо като на някакъв свръхвелик футболист от класата на Пеле :oops:.

krisscho
08-14-2008, 22:13
Едно, две, три, четири, пет, шест, седем(!), осем, девет, десет, единайсет, дванайсет, тринайсет, четиринайсет пъти ви го набута отзад, боли ли?

miminia
08-14-2008, 22:40
ха ха много си оргинален

kristo
08-15-2008, 09:59
Все едно ние да вземем да броим от 1 до 9 поредните ви загуби в Шампионската лига...
Или от 1 до 16 точките, с които завършихме пред вас с шампионската титла в ръце след края на миналия сезон...
Или от 1 до 31 спечелените шампионски титли от наша страна...
Разбираш ли, всеки може да вземе да брои по нещо и да казва, сега боли ли ви още задника от поебаване?! Щото вас много ви боли задника в последно време след издънките в Европа и България, ама не смятам да се заяждам за глупости, всеки е бил в трудно положение и е губил. Не разбирам обаче защо компенсирате слабите си резултати и игри със злоба, омраза и плюене по ЦСКА, всякаш за нещо сме ви виновни, че не ви бива и че Гонзо не може да вкара нито една дузпа. И какво, добре Гонзо вкара 14 гола на ЦСКА, ама това беше преди 5-6 години, повече никога няма да вкара гол на ЦСКА, в това съм 100% сигурен. А и това бяха единствените му успехи като футболист, головете му срещу ЦСКА, нищо друго съществено не направи като футболист. За националния кажете какво е направил, след като единствените му голове за него са 2 срещу аматьорите от Малта и един по-същетвен срещу Северна Ирландия. Оттам нататък кръгла нула. Ами в Европа в отборите, в които игра-Рен, Самсун, Риека няма да говоря колко се издъни. 5-6 години освен да търка пейките и да гони топките около тъч-линията, това му беше. Вкара някои друг гол за Риека за миналата година и за Самсунспор преди това, и това му беше цялото "величие" както 90% от левскарите излезнали да играят в европейски клубове.
Разбирате ли, за нас победите и головете на някой футболист срещу Левски не са смисъла на нашето съществуване, понеже ние винаги имам много по-високи цели от това, защото сме наистина голям клуб, а за вас футболния живот започва и свършва с мачовете с ЦСКА и головете с лакти на Гонзо-черната прашка срещу нас...

Witherspoon
08-15-2008, 10:09
А я да почнем да броим вашите мачове в ШЛ ? Опа,вярно вие не сте играли там ;)
И не разбирам,какво продължавате да се драпате резил ли е, не е ли резил.За един ИСТИНСКИ привърженик загубите не пречат на любовта към отбора.И какво,паднахме? Няма да спра да обичам и да подкрепям този отбор ! От години съм по стадионите,и то винаги в "Б" сектор.И на победи съм се радвала,и загубите съм понасяла. Никога не може да си само пръв. В един момент е възможно да биеш най-голямия отбор и да паднеш от най-слабия.Мисля,че и ц(*карчетата ще се съгласите с това...

kristo
08-15-2008, 10:20
А я да почнем да броим вашите мачове в ШЛ ? Опа,вярно вие не сте играли там ;)
И не разбирам,какво продължавате да се драпате резил ли е, не е ли резил.За един ИСТИНСКИ привърженик загубите не пречат на любовта към отбора.И какво,паднахме? Няма да спра да обичам и да подкрепям този отбор ! От години съм по стадионите,и то винаги в "Б" сектор.И на победи съм се радвала,и загубите съм понасяла. Никога не може да си само пръв. В един момент е възможно да биеш най-голямия отбор и да паднеш от най-слабия.Мисля,че и ц(*карчетата ще се съгласите с това...
Е й, да, нямаме мачове в групите на Шампионската лига и какво толкова, не е голяма загуба. За сметка на това в исторически план и то не толкова отдавна сме били 2 пъти сред четирите най-силни отбори в КЕШ(купата на европейските шампиони, много по-силна от Шампионската лига, понеже там са играли само шампионите на страните), а вие такъв успех никога не сте имали, та дори и четвъртфинал за КЕШ нямате...
И на мен загубите и слабите резултати на ЦСКА не ми пречат да си обичам отбора, напротив, след тазгодишните катаклизми вместо да се предам и да кажа"аа, не това вече не е моят отбор", станах още по-голям цесекар и заобичах повече отбора си. А това, че наред със С-то от името на ЦСКА слагаш някаква звездичка, за да ни изкараш едва ли не "турци" както правите повечето левскари нали се сещаш, че е зверски комплексарско и смешно, след като вашите най-силни футболисти в мнозинството си играеха и продължават да играят из Анадола. Не се заяждам, просто отбелязвам факта. Да не говорим, че във вашия отбор има много повече представители на малцинствата и в ръководството, и сред футболистите. Не, че има нещо кой знае колко лошо и страшно в това, но да слагаш след С от ЦСКА звездичка при положение, че имате 2-3 турчета в отбора и едно циганче някак не ми се вързва :wink:.

psychopath
08-15-2008, 10:48
А я да почнем да броим вашите мачове в ШЛ ? Опа,вярно вие не сте играли там ;)
И не разбирам,какво продължавате да се драпате резил ли е, не е ли резил.За един ИСТИНСКИ привърженик загубите не пречат на любовта към отбора.И какво,паднахме? Няма да спра да обичам и да подкрепям този отбор ! От години съм по стадионите,и то винаги в "Б" сектор.И на победи съм се радвала,и загубите съм понасяла. Никога не може да си само пръв. В един момент е възможно да биеш най-голямия отбор и да паднеш от най-слабия.Мисля,че и ц(*карчетата ще се съгласите с това...
Е й, да, нямаме мачове в групите на Шампионската лига и какво толкова, не е голяма загуба. За сметка на това в исторически план и то не толкова отдавна сме били 2 пъти сред четирите най-силни отбори в КЕШ(купата на европейските шампиони, много по-силна от Шампионската лига, понеже там са играли само шампионите на страните), а вие такъв успех никога не сте имали, та дори и четвъртфинал за КЕШ нямате...
И на мен загубите и слабите резултати на ЦСКА не ми пречат да си обичам отбора, напротив, след тазгодишните катаклизми вместо да се предам и да кажа"аа, не това вече не е моят отбор", станах още по-голям цесекар и заобичах повече отбора си. А това, че наред със С-то от името на ЦСКА слагаш някаква звездичка, за да ни изкараш едва ли не "турци" както правите повечето левскари нали се сещаш, че е зверски комплексарско и смешно, след като вашите най-силни футболисти в мнозинството си играеха и продължават да играят из Анадола. Не се заяждам, просто отбелязвам факта. Да не говорим, че във вашия отбор има много повече представители на малцинствата и в ръководството, и сред футболистите. Не, че има нещо кой знае колко лошо и страшно в това, но да слагаш след С от ЦСКА звездичка при положение, че имате 2-3 турчета в отбора и едно циганче някак не ми се вързва :wink:.същото толкова комплексарско е да пишеш Левски с Ф (то да беше само това)
така че не говори простотии
И как така кеш е по-силен турнир от ШЛ? :D
да не би 4тия отбор в Англия да е по-слаб от шампиона на Швеция, Норвегия, Дания, Словакия, Австрия и т.н?!!!?!?!

PeopleAlwaysLeave
08-15-2008, 11:20
Оф, аре стига с тва историческо минало а ? Вижте малко настоящето !! Омръзна ми да чета във всеки един пост на цесекар за славната история на отбора, как играли с Ливърпуул, как имали не знам си колко титли, как не знам си що.. То па ставате банални вече :? Само едно и също във всяка тема.. Голяма радост,че Бате Борисов са ни били, голямо чудо..
kristo ти сам каза "всеки е бил в трудно положение и е губил" - тогава какво има да се коментира повече ? :?

krisscho
08-15-2008, 11:47
Гонзо вкара 14 гола на ЦСКА, ама това беше преди 5-6 години
Опа, я пак си помисли.

kristo
08-15-2008, 11:52
Оф, аре стига с тва историческо минало а ? Вижте малко настоящето !! Омръзна ми да чета във всеки един пост на цесекар за славната история на отбора, как играли с Ливърпуул, как имали не знам си колко титли, как не знам си що.. То па ставате банални вече :? Само едно и също във всяка тема.. Голяма радост,че Бате Борисов са ни били, голямо чудо..
kristo ти сам каза "всеки е бил в трудно положение и е губил" - тогава какво има да се коментира повече ? :?
Ами и аз това питам, ама твойте приятели-левскари, пищеши тук продължават да си изкарват яда на ЦСКА без да има никаква вина за моментното състояние и кризата на Левски. Иначе пак казвам, не злорадствам за загубата ви от Бате Борисов, както правят повечето цесекари тук.

kristo
08-15-2008, 11:58
Гонзо вкара 14 гола на ЦСКА, ама това беше преди 5-6 години
Опа, я пак си помисли.
Е и, вкара за последно от дузпа на мача през пролетта на 2006 и това му беше и ще му е най-вероятно последния гол срещу ЦСКА, щото като гледам как е "завкарвал" тая година в официалните мачове, та чак не ми се мисли, даже и от дузпи не може вече.
Ама това ли ви е най-важното на повечето левскари не мога да разера, Гонзо та Гонзо, бил вкарал 14 гола на ЦСКА, все едно световно постижение. Все едно е вкарал не на ЦСКА 14 гола, а на Реал Мадрид. На нас се "базикате", че сме се опирали на стари лаври и сме издребнявали за глупости, а вие по-бетер от нас. От както се е върнал Гонзо в Левски, само това дъвчите и предъвчвате, колко гола бил вкарал в ЦСКА, щото и без това той с нищо друго не може да се похвали през кариерата си. Сравнете го с постиженията на един Бербатов, та даже и на Владо Манчев и като теглите чертата и направите сравнението, айде пак ще поговорим, макарче не виждам смисъл да се занимаваме с дъвене и раздъвкване на отдавна коментирани и банални теми...

PeopleAlwaysLeave
08-15-2008, 12:08
Оф, аре стига с тва историческо минало а ? Вижте малко настоящето !! Омръзна ми да чета във всеки един пост на цесекар за славната история на отбора, как играли с Ливърпуул, как имали не знам си колко титли, как не знам си що.. То па ставате банални вече :? Само едно и също във всяка тема.. Голяма радост,че Бате Борисов са ни били, голямо чудо..
kristo ти сам каза "всеки е бил в трудно положение и е губил" - тогава какво има да се коментира повече ? :?
Ами и аз това питам, ама твойте приятели-левскари, пищеши тук продължават да си изкарват яда на ЦСКА без да има никаква вина за моментното състояние и кризата на Левски. Иначе пак казвам, не злорадствам за загубата ви от Бате Борисов, както правят повечето цесекари тук.

Кой си изкарва яда на ЦСКА ? Кой е казал, че ЦСКА са виновни за нещо ? :-o Просто вие почнахте със заядливите коментари още след мача с Вихрен..

kristo
08-15-2008, 13:08
Оф, аре стига с тва историческо минало а ? Вижте малко настоящето !! Омръзна ми да чета във всеки един пост на цесекар за славната история на отбора, как играли с Ливърпуул, как имали не знам си колко титли, как не знам си що.. То па ставате банални вече :? Само едно и също във всяка тема.. Голяма радост,че Бате Борисов са ни били, голямо чудо..
kristo ти сам каза "всеки е бил в трудно положение и е губил" - тогава какво има да се коментира повече ? :?
Ами и аз това питам, ама твойте приятели-левскари, пищеши тук продължават да си изкарват яда на ЦСКА без да има никаква вина за моментното състояние и кризата на Левски. Иначе пак казвам, не злорадствам за загубата ви от Бате Борисов, както правят повечето цесекари тук.

Кой си изкарва яда на ЦСКА ? Кой е казал, че ЦСКА са виновни за нещо ? :-o Просто вие почнахте със заядливите коментари още след мача с Вихрен..
А вие цяло лято не спряхте да ни натяквате за отнетия лиценз и чакахте със самодоволни и злоради усмивки "чорбата" да се разпаднат или поне да ги пратят във "В" група :wink:.
Ама остави, няма смисъл да продължаваме да спорим за глупости според мене...

psychopath
08-15-2008, 17:16
да се кръсти Супер лига или Дриймлига, но щом е шампионска- трябва да са шампионите ;)за това съм съгласен, но все пак изпадащите в някои първенства са по-силни от шампионите в други :>