PDA

View Full Version : Маркери за тяло или...



Me4TaI_za_Me4ti
08-09-2008, 20:06
Бихме ли ми казали някъя продукт, с който мога да изрисувам определени орнаменти по тялото си? В смисъл с какво става, маркери ли или има специални бои и гримове за тази цел и откъде бих си взела? Май месец бях видяла едно момиче на бала си, роклята й беше с гол гръб и цялата беше нарисувана с цветя по гърба... беше уникално... днес видях още 2 момичета... едното си беше направило кръст около пъпа, а другото някакви сърца на ръката... по преди си бях взела от една козметика Арт Флумастери, дадох 13 лв. за 2 цвята, като тънкописци са и стават за цялтоо тяло, но не са същите определено... бихте ли ме светнали с какво ще мога да си нарисувам тялото?

LordOfLight
08-09-2008, 20:12
Ъъъ или къна, или туш...

PollyPoi
08-09-2008, 20:13
С пермаментен маркер на Шнайдер ще нарисуваш квото си поискаш ;)

Amelly
08-09-2008, 20:16
Във Слънчоглед продават едни маркери за кожа,те са четири мисля и струват към 7-8 лв,нз точно.Обаче след всяко намокряне това,което е нарисувано силно избледнява или леко си променя цвета от /червено става розово примерно/.Аз съм сравнително доволна от тях,ама те са просто за някаква рисунка за ден,макс два.ако търсиш нещо по-тряйно може да си направиш временна татуировка или нещо от сорта,успех : )

Me4TaI_za_Me4ti
08-09-2008, 20:20
А татуировки не искам, мерси все пак :) Ама мисля, че би трябвало да има и специални бои, знам ли, на абитуренткара гърба й със сигурност не беше нарисуван с маркери и бяха адски мн преливащи цветове и нюанси :) Ще трябва да питам в някой магазин... ако някой знае, ще се радвам да ме информира и да ми помогне, 10 x предварително :-) :-) :-) :-) :-) :oops: :-P

LordOfLight
08-09-2008, 20:21
А татуировки не искам, мерси все пак :) Ама мисля, че би трябвало да има и специални бои, знам ли, на абитуренткара гърба й със сигурност не беше нарисуван с маркери и бяха адски мн преливащи цветове и нюанси :) Ще трябва да питам в някой магазин... ако някой знае, ще се радвам да ме информира и да ми помогне, 10 x предварително :-) :-) :-) :-) :-) :oops: :-P
Бодиарт :D

Cvetito53
08-09-2008, 20:31
Sas tu6!Prodava se v opakovka s nqkakvi primerni kartinki,koito moje6 da si nari6uva6 no ne sa cvetni mislq......Uspeh4eta!!!!!!!! :-)