PDA

View Full Version : Най-святия човек поне за мен...



Whyniser
08-09-2008, 20:22
Мамо…

Една самотна звездица ме
води по пътечката стара.
Идвам при тебе, да взема
искрица и да запаля
пак огъня в мене.
Мамо….!

Уморен и виновен,
да застана на прага.
А отвътре да чуя:
-Ти ли си сине?

Да сложа ръка на твоето рамо.
Да заплаче сърцето.
Да целувам дълго сега,
побелялата твоя коса.
Да получа утеха от вятъра.
И да прошепна тихо в нощта:
- Мамо ти пак ме дочака…!

Другите се молеха в църкви.
А в сърцето – само ти ми остана.
Светицата моя ти беше.
Иконата, пред която се кръстех.

Уморен от дългото скитане,
сега аз искам тук и при теб,
да остана – Мамо…!
[/b]

BeBsItO
09-11-2008, 21:34
:) Mnogo e milo. Maika ti 4ela li go e?

zaraaa
09-11-2008, 22:09
:) Mnogo e milo. Maika ti 4ela li go e?

+10

Whyniser
09-12-2008, 10:55
:) Mnogo e milo. Maika ti 4ela li go e?
Еми то сега не е много удобно.После ще ти кажа защо.Иначе не съм и го че,но би се зарадвала мисля.

pepita87
09-23-2008, 11:37
:) :) :) Сантиментално е за написано от момче...но е мило,спрямо жестта към майка ти! :)

Whyniser
09-23-2008, 12:02
:) :) :) Сантиментално е за написано от момче...но е мило,спрямо жестта към майка ти! :)
Ми имам странен и сложен характер и за това.Еми не мислиш,че поне това мога да направа спрямо майка ми.Все пак тя ти е дала живот,тя те възпитава,дава ти сили и прочие.Поне едно стихотворение да направа.

pepita87
09-23-2008, 12:36
:) :) :) Сантиментално е за написано от момче...но е мило,спрямо жестта към майка ти! :)
Ми имам странен и сложен характер и за това.Еми не мислиш,че поне това мога да направа спрямо майка ми.Все пак тя ти е дала живот,тя те възпитава,дава ти сили и прочие.Поне едно стихотворение да направа.

В това спор няма! :) Заслужава дори много повече от едно стихотворение,а и не само твоята... :)

slun4ice_90
09-29-2008, 23:59
:) :) :) Сантиментално е за написано от момче...но е мило,спрямо жестта към майка ти! :)
Ми имам странен и сложен характер и за това.Еми не мислиш,че поне това мога да направа спрямо майка ми.Все пак тя ти е дала живот,тя те възпитава,дава ти сили и прочие.Поне едно стихотворение да направа.

В това спор няма! :) Заслужава дори много повече от едно стихотворение,а и не само твоята... :) Изключително-красив жест си е това да напишеш стихитворение за майка ти. =D> :wink: ;-)

Mirelchetoo14
10-19-2008, 12:13
Айй на едно място даже се разплаках :cry: Много е хубаво!

ThePowerOfLove
10-19-2008, 19:26
Наистина имаш талант ;-)