PDA

View Full Version : "Падналият" 2



lsd43
08-09-2008, 21:49
И тогава Ангелът ме попита ,защо не искам да отида в раят,защо искам да остана проклет навеки и да скитам по земята.И аз му отговорих,че за
мен няма да има разлика дали ще служа на Дяволът или на Богът,защото,аз няма да имам правото на избор,ще трябва да се водя по правилата определени от друг ,а не от моитие желания,казах му ,че е по-добре да се скитам проклет от всичи,но все пак истински свободен и имащ право на избор,отколкото да бъда обречен на вечно робство ангел.Тогава Ангелът ме погледна и каза:"Разбирам те,щом това е волятата ти,нека така да бъде !".Видях как бляскавите му крила се размахаха на черните ми коси,видях как той влезна в раят и почувствах нещо,което не бях изпитвал досега,чувството,че съм истински свободен.

Полу демон,полу ангел аз бродя между хората и изпълнявам собствената си воля,самотен но свободен,презрян от боговете,но имащ правото на избор аз вървя уверен към моят безкраен поход към вечноста.

Това е моето наследство ,което оставям на човешкият род,моето пътуване няма край,защото аз избрах така,а ти какво избра?



Как е като за край на една историйка,която замислям? :)

remember_me
08-09-2008, 22:24
:) :) :)

BaBy_bS
08-09-2008, 22:26
ми дай началото де :)

ANTIHUMAN
08-10-2008, 10:02
Много ми харесва началото ,но за съжеления ,ако това е края ме разочарова!Мислех си ,че ще е някакво разказче ,но няма значение.
П.П. УСПЕХ за напред! :)