PDA

View Full Version : NEO/NEW/NUMETAL



blader
08-10-2008, 00:22
NEO/NEW/NUMETAL(koi kak iska :D ) KAKVO MISLITE ZA MUZIKATA NA JIVOTA MI...

GreenManalishi
08-10-2008, 00:23
Che sled 2 godini shte si q zabravil.

blader
08-10-2008, 00:37
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
dobre kazano tipi4no moi sfil otgovor...
... ama vse pak ne vqrvam taq muzika q slu6am ot mnoooooooooooooooooogo otdavna i nikoga ne mi e omruzvala nito za sekunda razbira6 li dori na magazina deto e na 20 metra ot nas kato hodq si slu6am na player-a ama ne sus slu6alki ami silno prez govoritelq za da slu6at vsi4ki :razz: taka 4e da q zabravq...mi...ne...nqma da stane kamo li sled 2 godini :grin: :grin: :grin: :grin:

GreenManalishi
08-10-2008, 00:44
Az sam slushal neo metal 5 godini, veche ne. Shte si govorim pak i nie ne govorim za omrazvane, kakto i da e. Vijdam che si oshte mlad, shte ti doide akala v glavata.

Freak.
08-10-2008, 00:47
Сера отгоре му.

mariiche
08-10-2008, 00:49
лекичкуу мии е ню метълчи :-)

GreenManalishi
08-10-2008, 00:51
лекичкуу мии е ню метълчи :-)

:S izvinqvai, neo metala ima po tejki riffove ot heavy metala, kakto i da e. :D

Freak.
08-10-2008, 00:53
ma da e kak she neznaete we samo neo metal samo neo metal nie sme na 12 i nai-tejkoto ni e airan meidan weee

GreenManalishi
08-10-2008, 00:58
ma da e kak she neznaete we samo neo metal samo neo metal nie sme na 12 i nai-tejkoto ni e airan meidan weee

:D

mariiche
08-10-2008, 01:04
лекичкуу мии е ню метълчи :-)

:S izvinqvai, neo metala ima po tejki riffove ot heavy metala, kakto i da e. :D

извинявай ,ако съм те засегнала някакси ;d

GreenManalishi
08-10-2008, 01:06
Ne si, az prosto utochnqvah, stori mi se che si negramotna v tazi oblast mai. :D

mariiche
08-10-2008, 01:07
Ne si, az prosto utochnqvah, stori mi se che si negramotna v tazi oblast mai. :D

ама аз съм неграмотна във всички обласи :oops:

GreenManalishi
08-10-2008, 01:08
Ne si, az prosto utochnqvah, stori mi se che si negramotna v tazi oblast mai. :D

ама аз съм неграмотна във всички обласи :oops:

Tva, che imash Kirk na avatar, ne znachi che imash 3ta cica, nali ?

Deliverance
08-10-2008, 01:08
x

mariiche
08-10-2008, 01:12
Ne si, az prosto utochnqvah, stori mi se che si negramotna v tazi oblast mai. :D

ама аз съм неграмотна във всички обласи :oops:

Tva, che imash Kirk na avatar, ne znachi che imash 3ta cica, nali ?

четвърта имам ;)

... а аз просто си казвах ,че са ми лекички .... :x

Voodo_doll
08-10-2008, 07:32
Не знам дали и при вас е така, само че повечето мои познати, които слушат нео метъл се променят след няколко годинки (ако не и месеци) най-често или се връщат към поп музиката и чалгата или задълбават по-навътре в метъла и се чудят как преди са слушали такива бозави работи... не че съм твърдо против нео метъла, просто се навъдиха много пикли, дето си обличат по една тениска на LP, вземат си по едни гуменки от 5 лв, крадат на мама молива за очи и....айде вече и аз съм различна :-x

Pedigree
08-10-2008, 07:52
KAKVO MISLITE ZA MUZIKATA NA JIVOTA MI...
Че не става.
А Мейдън ще ги помнят още, а Корн, Линкин Парк и другите нео бози ще ги забравят скоро.

LINKNOT
08-10-2008, 10:09
Беше правил такава тема неотдавна. Харесвам ню метъла и то много . (точка)

GreenManalishi
08-10-2008, 11:28
Voodoo doll ima pravo. Imashe nqkakav bum na fenove na LP, koito slushat razni chalgii/pop i tem podobni. Sled 2 albuma preminaha pak na chalgiqta. :)
E, chalga e za predpochitane pred LP. :D

k0kster
08-10-2008, 12:40
И аз като по малък слушах нео метъл,но в поседствие се промени вкуса ми и започнах по хард ;)

chester_love
08-10-2008, 12:48
според мен така се почва...и след време започваш да слушаш по твърд метъл...но като цяло адски много се кефя на ню метъла 8)

fuck_brainpants
08-10-2008, 13:12
Не се кефя точно на този метъл.... не започнах оттам... аз си започнах от кредъл ъф филт... ся не ги слушам :D хъх едно поздрафче Dark Tranquillity - Lost To Apathy :-P :lol: :P почнах да се лигавя май... карай та мисълта ми, е че ню/нео не стааа поне на мен не ми харесва и не ме кефи за другите може и да е върха ама не ми пука 8)

buffalo88
08-10-2008, 13:35
Хаха не е хубаво да забравиш от къде си почнал и да си мислиш,че като си прослушал нещо по-тежко или по-некомерс си станал много разбиращ от музика или по-лошото - да се присмиваш на това което си слушал в началото като си се зарибил по такава музика ;]
Най-добре според мен е да слушаш каквото ти се слуша или по-точно каквото ти е на душата а не да твърдиш,че Линкин Парк или Корн или която и Ню Метъл група е лоша,просто щот е преуспяла,заради добър имидж и песни нали?Както и да е всички групи дали ще са траш,хардкор,дет,блек,ню и т.н. не се различават по нищо освен по леко промененото и характерно за жанра звучене.

По темата - Ню Метъла НЕ е по-лош от рока или по-тежките и груби жанрове, просто в последните години леко западна както стана и със Грънджа.. но никога не се знае.. може един ден пак да се възроди и да стане пак харесван,макар че за сега нещата не отиват натам ;)

kofa_s_voda
08-10-2008, 13:55
Ами харесвам ню метъла страшно много,но изобщо не слушам Корн или ЛП.
Не знам защо така нападнахте тоя стил и изкарахте всички слушащи нео метъла скрити чалгари
Първо никога не съм слушала чалга и съм адски против нея.Второ музиката която слушам не променя нито стила ми,нито нищо. Обличам се нормално,слушам си алт. и хард рок,рапкор,ню-метъл и пънк.Това е, нз какъв ви е проблема

blader
08-10-2008, 21:41
ne znam za vas az li4no ot rak\jdaneto si do 9 godi6na vuzrast sum slu6al SAMO trash death i hardcore 6toto ba6ta mi tova slu6a6e sega porasna i slu6a ve4e i heaviymetal i hardrock i t.n. misulta mi e 4e ne sum po4nal ot newmetal-a prosto mi omruzna taka nare4enata po-tejka muzika a se ga stavat okolo 7-8 godini otkakto aktivno slu6am newmetal i vse pak slu6am i edna dve alternative grupi
samo kato4uq pesnite na КоЯn i zabravqm za vsi4ko drugo tova mi e dostatu4no da zapazq newmetal-a kato liubim moi stil
i vse pak naistina newmetal stila si umira i tova e
samo se nadqvam KоЯn i LP da se opravqt a limp bikit da se suberat(nevuzmojno :shock: )
i LONG LIVE STATIC X

lsd43
08-10-2008, 21:44
Трябваше ми точно година ,за да ми писне тотално. :?

blader
08-11-2008, 06:52
i samo da izqnq e samo KoЯn i kinkin park sa newmetal takiva sa limp bizkit (smqtam i P.O.D. za takuv ama gi vodqt christian...ae sa kakvo e tova)guano apes su6to dori kolkoto i stranno da zvu4i avsqkude voddq slipknot newmetal(bahti...) system of a down...i t.n.
newmetal-a se otli4ava s vruzkata si s hip hop muzikata kato TOVA DALE4 NE OZNA4AVA 4E TRQBVA V EDNA PESEN DA SE RAPIRA ILI 4E KATO SE RAPIRA E NEWMETAL
otdelno druga harakterna 4erta sa smqna na tempoto i dinamikata na pesnite i povi6avane i spadane na intonaciata po vreme na peene s vkliu4vane na re4itativ ot vreme na vreme(KoЯn-somebody someone)
i treto mnooogo krasivite melodii ne znam za drugite ama men ova me vpe4atli samata ob6ta kompoziciq na pesnite e mnogo dobra
peeneto e perfectno i po4ti vinagi prisustva nqkakva velikolepna melodia(KoЯn-no one's there,freak on a leash(4uite tazi pesen...ehhh...),trash,make me bad,A.D.I.D.A.S.,no place to run,helmet in the bush i drugi.../linkin park-runaway,crawling,pushing me away(remix versiata),figure 09,lying from you,EASIER TO RUN(4uite i taq pesen i 6te govorim)/limp bizkit-behimd blue eyes/P.O.D.-wildfire,sleeping awake...ima id drugi ama ne se se6tam a i ne mi se pi6e(yawn)

buffalo88
08-11-2008, 07:07
i samo da izqnq e samo KoЯn i kinkin park sa newmetal takiva sa limp bizkit (smqtam i P.O.D. za takuv ama gi vodqt christian...ae sa kakvo e tova)guano apes su6to dori kolkoto i stranno da zvu4i avsqkude voddq slipknot newmetal(bahti...) system of a down...i t.n.
newmetal-a se otli4ava s vruzkata si s hip hop muzikata kato TOVA DALE4 NE OZNA4AVA 4E TRQBVA V EDNA PESEN DA SE RAPIRA ILI 4E KATO SE RAPIRA E NEWMETAL
otdelno druga harakterna 4erta sa smqna na tempoto i dinamikata na pesnite i povi6avane i spadane na intonaciata po vreme na peene s vkliu4vane na re4itativ ot vreme na vreme(KoЯn-somebody someone)
i treto mnooogo krasivite melodii ne znam za drugite ama men ova me vpe4atli samata ob6ta kompoziciq na pesnite e mnogo dobra
peeneto e perfectno i po4ti vinagi prisustva nqkakva velikolepna melodia(KoЯn-no one's there,freak on a leash(4uite tazi pesen...ehhh...),trash,make me bad,A.D.I.D.A.S.,no place to run,helmet in the bush i drugi.../linkin park-runaway,crawling,pushing me away(remix versiata),figure 09,lying from you,EASIER TO RUN(4uite i taq pesen i 6te govorim)/limp bizkit-behimd blue eyes/P.O.D.-wildfire,sleeping awake...ima id drugi ama ne se se6tam a i ne mi se pi6e(yawn)

Kога ще спреш да четеш какво пише във WIKIPEDIA за всяка група и ще почнеш да пишеш на кирилица??

blader
08-11-2008, 13:46
e*a li mu maikata

~MiSs KaUlItZ~
08-29-2008, 22:18
нео..хаха леко ми е
иначе линкин парк не са ли рап метъл колкото и извънземно да звучи :? слипнот са нео и ги слушам отвреме навреме, и корн също