PDA

View Full Version : Много я обичам, но тя едва ме забелязва



nqkafsi_tam
08-10-2008, 00:40
Всеки ден аз мисля за нея.
Всеки ден немога да не мисля за нея.
Познваме се от повече от 8 години,
а от 5 я харесвам....
Никога не сме били близки.
Никога не съм смятал, че ще и кажа, че я харесвам, но й казах......
И понеже знаех, че няам никаф шанс с нея аз й казах......
ЗАЩО?
Вярно бях щастлив първите 2 дена и после.......
Минаха 3 седмици, а не е минал и ден, в който да не мисля за нея......
Цял ден ми е в главата това........
И незнам, колкото и да излизам с други момичета, Те не са като нея.......
Това е бахти любовта, честно, Нереално е ......
Как може Един човек да обича толкова много едно момича, докато на нея не и пука особено поне...за него....
Честно казано ми е супер хаус в главата, заради това....
немога да сабера 2 мисли защото всяка 2ра е за нея.........

И това ако продължи цял живот....... Поне ще си мисля за наистина невероятно момиче. Тя момиче мечта. :) поне за мен, не смятам и че останалите не биха го казали...
Не виждам недостатъци в нея. Не виждам как да не я харесвам.
Не виждам как да не я виждам. Като имаме нещо общо, което ни кара всяка година да сме в една стая с още 20 човека.
И не виждам как немога да продължа, защото аз съм никой за нея, а тя е всичко за мен.
Вярно имаме си здрасти и чао и малко повечко, но нищо особено това е....
С тва й ще си остана, ако продължавам накрая и без него ще остана, пак и ако кажа на някой и някоя подиграфка мога да сабера :) като знам кви са тия покрай мен :Р лошо е да ноо...
Поне си заслужава.... Гадно е че нямам шанс... Пак и да имах....
ХЕЛП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (сос) (от) (домати) ХЕЛЛЛЛЛЛЛПППП!!!!!!!!!

т.7
krem4et0

cherinka
08-10-2008, 00:44
Стига си втълпява и ти разни неща.
Дишай, живей, забавлявай се!
Едно е да мислиш, че ще си щастлив с някого, друго е да изпитваш всичко това, което описа...
Според мен много задълбаваш, а така не е хубаво, защото вредиш единствено на себе си като си втълпяваш, че се самоизмъчваш от 'лубов' по нея... ;)

Lysander
08-10-2008, 06:20
Аве брат, знам как се чувстваш, но просто от тази "любов" няма смисъл. Продължавай да мислиш за нея и докъде ще стигнеш... :? След 5 години ще се обърнеш назад и ще си кажеш:"Брей, пропилях ги тея години". Запознай се с много момичета, ама много и тогава няма начин да не си избереш някоя подходяща за теб.

UNrealPoWeR
08-10-2008, 07:19
За момент си помислих да ти отговоря сериозно :lol: Купи си мечка :>

Love0nlyMyself
08-10-2008, 07:45
Стига си втълпява и ти разни неща.
Дишай, живей, забавлявай се!
Едно е да мислиш, че ще си щастлив с някого, друго е да изпитваш всичко това, което описа...
Според мен много задълбаваш, а така не е хубаво, защото вредиш единствено на себе си като си втълпяваш, че се самоизмъчваш от 'лубов' по нея... ;)


+1

Giva
08-10-2008, 08:09
Неможеш да накараш някой да те харесва насилна :( Нищо неможеш да направиш освен както казаха по-горе да излизаш и да се запознаваш с нови момичета току виж някоя ти хване окото

Bellatrix
08-10-2008, 08:21
Lele, pi4, stignal si do obsebvane!!! :shock: Tva ne e dobre, imai si dostoinstvoto... Izbii si misalta za neq, nameri si druga ili o6te po dobre: nameri si nqkoe hobi da ti zapalva vremeto... 8-) :D 8-)

lo0s3r
08-10-2008, 09:26
Lele, pi4, stignal si do obsebvane!!! :shock: Tva ne e dobre, imai si dostoinstvoto... Izbii si misalta za neq, nameri si druga ili o6te po dobre: nameri si nqkoe hobi da ti zapalva vremeto... 8-) :D 8-)

много е лесно нали...

споко пич и аз съм така, не от 5 години, но определено знам как е, все някога ще намериш по-добра, дори са да си мислиш, че няма такава

NeLLy_BaBy
08-10-2008, 10:29
НЕ ЗАДЪЛБОЧАВАЙ НЕЩАТА ТАКА.ТОВА ЧЕ ТЯ НЕ ТЕ ХАРЕСВА,НЕ МОЖЕШ ДА Я НАКАРАШ ДА ТЕ ХАРЕСВА, ТАКА ЧЕ ПРОСТО НЕ СЕ ИЗМЪЧВАЙ, АНГАЖИАЙ ВРЕМЕТО СИ С ДРУГИ НЕЩА, КОИТО ОБИЧАШ ДА ПРАВИШ СПОРТ ИЛИ ДРУГО И ТАКА. ИЗТЪРКАНО ЗВУЧИ, НО ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА. УСПЕХ! :)

soul1199
08-10-2008, 12:49
НЕ ЗАДЪЛБОЧАВАЙ НЕЩАТА ТАКА.ТОВА ЧЕ ТЯ НЕ ТЕ ХАРЕСВА,НЕ МОЖЕШ ДА Я НАКАРАШ ДА ТЕ ХАРЕСВА, ТАКА ЧЕ ПРОСТО НЕ СЕ ИЗМЪЧВАЙ, АНГАЖИАЙ ВРЕМЕТО СИ С ДРУГИ НЕЩА, КОИТО ОБИЧАШ ДА ПРАВИШ СПОРТ ИЛИ ДРУГО И ТАКА. ИЗТЪРКАНО ЗВУЧИ, НО ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА. УСПЕХ! :)+1

OpenedSky
08-10-2008, 15:09
ami tva malko zvu4i kato stihotvorenie xD nemoje6 da nakara6 kovek da te obi4a no se opitai da se sbliji6 s neq ... d astanete fr i posle 6te mislim natatuk ...

P.p ima tema ''pravila v priqtelstvoto'' ili ne6to takova i mislq 4e te mogat da ti pomognat ... a i q postni nqkoq neina snimka 4e da vidime kolko neotrazima i savur6enna e tq ... ;)

ForgotN
08-10-2008, 15:37
Стани поет. :) Имаш го таланта :D

malka_sladkka
08-10-2008, 15:38
Стига си втълпява и ти разни неща.
Дишай, живей, забавлявай се!
Едно е да мислиш, че ще си щастлив с някого, друго е да изпитваш всичко това, което описа...
Според мен много задълбаваш, а така не е хубаво, защото вредиш единствено на себе си като си втълпяваш, че се самоизмъчваш от 'лубов' по нея... ;)
Точно така :) :) :)

258
08-10-2008, 16:43
Разчувства ме. :cry: Успех,приятел.Дано някой ден ти провърви. :mrgreen:

nqkafsi_tam
08-10-2008, 22:19
Има два вида хора:
1. Тези, които казват истината.
2. Тези, които бягат от нея.
Предпочитам да съм от първите. Не виждам нищо достойно в това да казваш, че няма любов, че няма смисъл в любовта и да лъжеш себе си за всичко останало.

Наистина някой са прави. Не съм обсебен, просто съм адски влюбен в една мечта... Моята мечта е тя...
Аз допуснах да се влюбя в нея... Обедиха ме много хора да й го кажа,
въпреки знаех какъв ще е резултата, още когато се влюбих в нея...
И всичко аз и казах,
И всичко аз бих направил за нея,
Живота си преобърнах,
На нея гръб не обърнах.
Една любов само от едната страна,
И тъга отново от моята страна...

Всеки си има лоши страни, дори и да не си признава, дори и да не ги показва.
Просто трябва да свикнеш да живееш с това...
Може би трябва да избера, да скоча и да потъна до долу..
Или да потъвам бавно всеки ден...
Докато не разбера, че живота ми замина за едно нещо,
за което бих направил всичко...
Незнам и аз какво искам.... Не искам тя да ме обича.... Не искам тя да ме сънувам.... Защото знам, какъв ще бъде съответния край....

Искам да знам, какво правя??????????
И немога да спра...
И немога да разбера....
Не са ме рязали,за първи път.
Не се влюбвам за първи път......
А всякаш, никога не съм бил влюбен....
А всякаш, винаги съм го знаел......

И всеки път ли ще бъде така, когато се влюбя в някоя жена?
И всеки път ли ще търся пътя, към който да продължа?
И всеки път ли ще задавам, хиляди въпроси?
И всеки път ли няма да имам отговори?

nqkafsi_tam
08-10-2008, 23:34
ako nqkoi moje da pomogne?

nqkafsi_tam
08-11-2008, 00:14
nqma zna4enie sam 6te se opravq blagodarq za pomo6ta :)

AnzaRe
08-11-2008, 06:05
Признай си че откачаш. http://img.zamunda.net/pic/smilies/60.gif

SabrinaAa
08-11-2008, 13:53
Аве брат, знам как се чувстваш, но просто от тази "любов" няма смисъл. Продължавай да мислиш за нея и докъде ще стигнеш... :? След 5 години ще се обърнеш назад и ще си кажеш:"Брей, пропилях ги тея години". Запознай се с много момичета, ама много и тогава няма начин да не си избереш някоя подходяща за теб. :P :P :P :P

r3872reni
08-11-2008, 18:17
4esno kazano imam podoben problem i makar da znam otgovora ne go pravq otgovora e 4e vinagi 6te e taka no prosto posle 6te svikne6 s tova i to nqma da te vladei i 6t e prodalji6 bez da se zatormozqva6.... 8) tursq suvet i po moita tema ako nqkoi moje da kaje ne6to... :(

SabrinaAa
08-11-2008, 20:32
Неможеш да накараш някой да те харесва насилна :( Нищо неможеш да направиш освен както казаха по-горе да излизаш и да се запознаваш с нови момичета току виж някоя ти хване окото :? :? :?