PDA

View Full Version : Пак я сънувах....



xxxSS
08-10-2008, 09:33
:x оф кво да ви кажа преди няколко месеца ви пуснах една тема как отново няколко поредни дни сънувам бившата си приятелка нали ама неска тоя сън беше толкова реален че направо .. баси събуждам се с насълзени очи бахти направо незнам апък не че и съм гледал скоро снимки нито пък вълбще съм я виждал нито пък съм си мислел ама просто ето сега ставам и направо ...баси супер е гадно като нема на кого да споделиш кво ти е и на пиша ви на вас понеже нали за тва е тоя форум... ама просто ми се сви сърцето направо толкова много я обичам само в съня си като и видях усмивката направо :( ебахти що намен бахти отначало повечето ми викат ще я забравиш е кво махнах снимките махнах телефоните сичко и след близо година още мие в главата :( и то много силно си я чувствам :( и просто незнам какво да правя хора ..

Sofff
08-10-2008, 09:37
Случвало ми се е на мен да сънувам бившия ми гадно ми е след това замалко и след това не мисля за него и така . :)

MartyParty
08-10-2008, 09:39
И на мен ми се случи преди време,но наистина не знам какво да правиш.Било е само сън,дори и толкова реален.

xxxSS
08-10-2008, 09:44
Е то и аз преди месеци си мислех че вече няма да мие в главата тя но... ми се появи :Х ебати некво в съня ми явно понеже така иска мозъка ми и гледам теелефона ми пази смссите и се гушкахме целувахме и тн.. ебахти и преди да стана неми се искаше да се събуждам бахти ;( апък супер много си я искам но немога :(

NeLLy_BaBy
08-10-2008, 09:59
Разбирам те добре. Аз и моят приятел се разделихме преди месец и половина,случва се да се видим или засечем много рядко, защото градът ни е малък и макар че всеки продължава напред,прекъснали сме контакт, за да може всеки по-лесно да поеме по пътя си. Въпреки това съвсем скоро и аз го сънувах няколко пъти, но последния път беше толкова реален, че като се събудих и направо лошо ми стана. Моето мнение е че просто още си влюбен в приятелката си , мислиш за нея и затова я сънуваш.Може би когато срещнеш друго момиче и забравиш това, тогава нещата ще се оправят. Разсейвай се повече, създавай нови контакти и всичко ще си дойде на мястото. Успех! :)

xxxSS
08-10-2008, 10:05
Като срещна друга ?! То по хубаво момиче от нея няма според мен апък тя ми беше единственото момиче което ме харесваше апък и от толкова години сам и тя като се появи в живота ми направо ... бях на 15 стото небе ... и след като се разделихме сичко рухна :( и отново самотен просто немога да я збравя а и и обещах че вечно ще има място в сърцето ми а когато обещая си спазвам обещанията да опитах се да наруша тази клетва.. но явно любовта е много силно нещо но за жалост само болка носи ... дори и да затриеш всички споммени за човека които си обичал ...

rai4etyyy
08-10-2008, 10:12
Ами и аз съм сънъвала бившия ми да наистина гадно е,но какво да се прави ... не можем да си избираме сънищата ,а ако нещо хубаво това,което си сънувал ... някой сънища се сбъдват ;)

NeLLy_BaBy
08-10-2008, 10:20
Разбирам че не можеш да забравиш това момиче, но не можеш да робуваш вечно на спомена за нея. Помни прекрасните моменти с нея, но няма цял живот сам да останеш заради нея. Знам какво е да обичаш някого и да не можеш да го забравиш, но въпреки това трябва да продължиш напред. Това е живота, защото така само се измъчваш ти самия. Просто трябва да се примириш, ако има шанс да се съберете хубаво , ако не няма накъде.

xxxSS
08-10-2008, 10:34
Това е тъпото в цялата история че се разделихме за простотии даже неможах и да разбера за какаво :( и все си мисля че някои ден отнвоо може да се съберем .

NeLLy_BaBy
08-10-2008, 10:39
Да и ние се разделихме с бившия ми за простоии. Знам какво е да имаш надежда да се съберете пак, но няма смисъл защото само се измъчваш, от личен опит го казвам.

xxxSS
08-10-2008, 10:51
Абе сега гледам ми махнала блока в скайп и си пишем но е супер някакво студена тоест аз повечето въпроси задавам .. а тя само отговаря...

BaiToq
08-10-2008, 11:02
:x оф кво да ви кажа преди няколко месеца ви пуснах една тема как отново няколко поредни дни сънувам бившата си приятелка нали ама неска тоя сън беше толкова реален че направо .. баси събуждам се с насълзени очи бахти направо незнам апък не че и съм гледал скоро снимки нито пък вълбще съм я виждал нито пък съм си мислел ама просто ето сега ставам и направо ...баси супер е гадно като нема на кого да споделиш кво ти е и на пиша ви на вас понеже нали за тва е тоя форум... ама просто ми се сви сърцето направо толкова много я обичам само в съня си като и видях усмивката направо :( ебахти що намен бахти отначало повечето ми викат ще я забравиш е кво махнах снимките махнах телефоните сичко и след близо година още мие в главата :( и то много силно си я чувствам :( и просто незнам какво да правя хора ..
Да,гадно е така...
И да триеш,и да не триеш-все тази.
Бай Тоя ги е имал такива проблеми,
затова знае.
Лек още не е намерен 8-)

Love0nlyMyself
08-10-2008, 11:05
ако ще ти помогне поговори с въпросното момиче

xxxSS
08-10-2008, 11:07
ако ще ти помогне поговори с въпросното момиче

Еми накарах я да си пишем но ако тръгна още от сега да и пиша за миналото ни сигурно пак ще ме игнорира... апък сега като си пиша с нея е адски трудно некво супер студено се държи страх ме е дане би да си намерила приятел...

fc
08-10-2008, 11:10
Пробвай да изманипулираш себе си...

sky_l
08-10-2008, 11:42
Оф тва все едно аз съм го писала.За хладното държание наистина е супер гадно и на мен ми прави така бивщия въпреки,че той започва да пише ,а след това замлъква и само аз подържам разговора :o .Аз не мога да ти дам никакъв съвет,защото и аз съм в същото положение и не мога да го преодолея.Само исках да питам FC в какъв смисъл и как да "изманипулираш себе си"?

xxxSS
08-10-2008, 11:48
Оф тва все едно аз съм го писала.За хладното държание наистина е супер гадно и на мен ми прави така бивщия въпреки,че той започва да пише ,а след това замлъква и само аз подържам разговора :o .Аз не мога да ти дам никакъв съвет,защото и аз съм в същото положение и не мога да го преодолея.Само исках да питам FC в какъв смисъл и как да "изманипулираш себе си"?


Я си дай скаипа

malka_sladkka
08-10-2008, 15:47
Е то и аз преди месеци си мислех че вече няма да мие в главата тя но... ми се появи :Х ебати некво в съня ми явно понеже така иска мозъка ми и гледам теелефона ми пази смссите и се гушкахме целувахме и тн.. ебахти и преди да стана неми се искаше да се събуждам бахти ;( апък супер много си я искам но немога :(

Стига с тва бахти,ебахти и тнннн !!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x

258
08-10-2008, 16:29
Доколкото разбрах,ти още я обичаш,а обичаш ли я,няма как да не ти е в главата.А по принцип аз сънувам момчета,които харесвам.Затова едва ли някой тук може дати помогне. :? :(

S_L_A_D_U_R_K_A
08-10-2008, 16:45
Ех тези сънища, и на мен ми се случва и то много често! Много е гадно, защото са толкова реални и хубави, и в един момент се събуждаш, и разбираш, че не е истина! :( Остави да мине още време, явно не си е превъзмогнал :?

xxxSS
08-10-2008, 18:28
Ех тези сънища, и на мен ми се случва и то много често! Много е гадно, защото са толкова реални и хубави, и в един момент се събуждаш, и разбираш, че не е истина! :( Остави да мине още време, явно не си е превъзмогнал :?
Е па ше чакаме още ама незнам какво постигам с тва бездействие... е на сега си пишем но незнам още нищо не съм и намекнал за старата любов... пишем си общи неща но незнам кога да икажа какво ми е...

Pliok0019
08-10-2008, 18:51
"Сънищата са скрити желания."

fc
08-10-2008, 19:31
Само исках да питам FC в какъв смисъл и как да "изманипулираш себе си"?
Наскоро и на мен ми се случи такъв сън и аз като се сабудих много се ядосах.Тамън я бях забравил пък и съня беше много як :(..Не можех да я изкарам от главата си и си казах "Аве ко ма ебе тука няква ще ме прави на луд , я да са стягам и т.н." .Важното е че подейства...

k0kster
08-10-2008, 20:41
Не живей с болката от тази връска,ами с красивите моменти ;)

nan4onanka
08-11-2008, 13:55
Защо не и признаеш,но да се срещнете някъде,а не в скайп за да не може да те блокира.А ако не иска да се видите,разбери примерно утре къде ще ходи,случайно мини и я дръпни настрани.Знам,че не е много хубаво,но пък и не е добре да се измъчваш така.По-добре така,отколкото някой ден да ти кипне и да кажеш и някои неща,които не мислиш.Ако и признаеш,но гледай да я убедиш,че не си правиш ебавка с нея,може пък и тя да каже нещо,което ще те зарадва...знае ли човек :) Аз лично така бих постъпила.

Silvi21
08-11-2008, 14:56
trqbva ti nova jena!!!koqty da ti grabne uma da ne sa se6ta6 za biv6i;]

r3872reni
08-11-2008, 17:17
mi tfa e normalno da ti se slu4i povqrvai mi :-o no ako tq ne ispitva ssu6toto kato teb si obre4en :( :booooomb: i vse pak tva 6te da e liubov nikoga ne spira da te boli sled tove prosto svikva6 s bolkata tai 4e se primiri s slu4iloto se moj epak da se povtori no ne si misli za nego po cql den i t.n. slu6ai muzika , gledai film izlez pravi ne6to dr ne mu misli mn :? :)

miss_asi
08-11-2008, 17:20
"Сънищата са скрити желания."

Josefinne
08-11-2008, 17:40
Ем, поне не сънуваш как я убиваш. Аз си спомням как едно момче си ме беше харесало и дори се забихме, но аз му казах, че няма да излезнат нещата, да оставин всичко така и да не продължаваме. След това се виждахме няколко пъти и той сподели, че на няколко пъти ме е убивал в съня си по различни особено жестоки начини :D Споко, пич, ще ти мине, с времето.