PDA

View Full Version : Когато има проблам,той споделя с най-добрата си приятелка...



Bunny rabbit
08-10-2008, 09:40
Гаджето ми и една моя много близка приятелка са най-добри приятели..Тя ни запозна и ни сватоса.Те живеят точно един до друг и винаги са заедно...Това не ме притеснява.Тя беше заминала на море и нештата с него вървяха много добре.Наложи се и аз да замина(разбира се с него се чувахме постоянно),но през това време тя се върна.Тогава почна да ми се обажда от неговия телефон,защото той има безплатни минути към мен.Когато се прибрах вкъщи тя ми се обади и каза,че иска да излезем аз,тя и той да се видим,защото много съм и липсвала.Аз им казах,че сме се разбрали за друг ден с най-добрата ми приятелка и компанията и тя ми затвори телефона.Разсърди ми се,защото не съм се била сещала за тях...Оказа се,че и гаджето ми се е разсърдило жестоко.Но когато му се обядих да го чуя не ми каза нищо по телефона..След малко ми звънна приятелката ми и ме се разкрещя :Какъв ми е проблема.Казах му,че когато има някъкъв проблем искам той да ми го казва,а не тя.А той отговори,че не бил човек който наранявал хората и за това е споделил с нея..Сега отношенията ни са много добри,но той продължава по същия начин да споделя на нея и когато има проблем тя да ми казва...А на мен така не ми харесва.Кажете ми какво да направя?

Sofff
08-10-2008, 09:45
Просто му кажи всичко това .

zaraaa
08-10-2008, 09:51
Просто му кажи всичко това .

+1

haterkata
08-10-2008, 09:54
да кажи му

Love0nlyMyself
08-10-2008, 11:07
Просто му кажи всичко това .

+1

BaiToq
08-10-2008, 11:13
Тва историята за
тия ония двамата и ония третия
и Гошо Вратарчето ли е? :-o
:D :grin: :razz:

Giva
08-10-2008, 11:47
Как може да казва на нея а не на теб :x ама че хора.. явно приятелят ти чувства приятелката си по-близка отколкото теб :x говорете сериозно,но това не е хубаво да не споделя с теб като има проблем

NaNa_SladuRana
08-10-2008, 11:54
ти си му просто гадже,а тя е Момичето :? не знам как да го обясня,но повечето романтични комедии са с такъв сценярй...

soul1199
08-10-2008, 12:36
Как може да казва на нея а не на теб :x ама че хора.. явно приятелят ти чувства приятелката си по-близка отколкото теб :x говорете сериозно,но това не е хубаво да не споделя с теб като има проблем+1

didi_baby
08-10-2008, 12:37
Не знам как го търпиш,кажи му всичко това и каквото стане

de_bella
08-10-2008, 13:34
Виж,аз също споделям повече проблемите си с много добър мой приятел,който ми е като брат.Някакси не мога да приема да говоря с гаджето ми за проблемите в семейството или със здравето ми.Чувстам го близък,но по друг начин.Според мен трябва да споделяш и ти повече с гаджето си и да го провокираш да ти казва какво го притеснява.Ние сме жени и тези неща ни се отдават по рождение.Просто вложи мисъл и тактика. :-D

6emet4e
08-10-2008, 13:53
кажи му го това на него
и +тва опитвай се да го предразположиш да споделя повече,разпитвай го... споделяй му повече и ти
успех

asasfdf
08-10-2008, 14:01
и аз имам една приятелка, с която си споделям много повече неща, отколкото с гаджета.просто ми е по-комфортно, а и я познавам от много време..
поговори си с него за тези неща, че не искаш трети човек да се бърка между вас, независимо дали е съседка/мама/тате/домашен любимец(има и такива случаи)

partychild
08-10-2008, 16:36
az bih go zarqzala :? 6tom ne te razbira .... neznam prosto....moje da ima mnogo ne6ta ...i taq tfoq dobra priqtelka da ne ti e tolkova dobra priqtelka... a da gleda kak da ti go otmakne :o

ImmortalForever
08-15-2008, 14:55
Не че те плаша нали, ама бившия ми имаше една многоооо добричка приятелка и накрая спа с нея! Успех!

sodomicdream
08-15-2008, 15:19
моя е същото л****! Каквото си говорим после всички го знаят от неговото обкръжение и.. един ден не издържах и пуснах един хубав слух за себе си, което уж било тайна и като го чу неговото добро приятелче се наака :lol:
От тогава разбра може би, че не е хубаво да се споделя така. Ама... за всеки случай, аз вече не казвам нищо, а само си правя каквото си искам :)

iiirish
08-15-2008, 15:25
Когато между двама души има чувства, то не бива те да позволява намесата на трети човек. В случея именно тази ваша обща "приятелка" се явява третия човек, настанява се между вас и връзката ви се превръща в един стандартен любовен триъгълник. Харесва ви или не, вие сте я допуснали. Ако искате да бъдете заедно, сега е времето да осъзнаете, че тя само ви пречи, и да я избутате настрана от отношенията си. Между двама човека, които се обичат не е позволено да има хора, играещи ролята на посредник, независимо с какви цели - добри или лоши. Тук аз не виждам нищо добро в присъствието й около вас - изолирайте я ако искате отношенията ви да потръгнат отново

Boyd
08-15-2008, 15:44
Кажи му всичко това, което и на нас.

За отчета..аз също имам приятелка, на която споделям, защото й имам по-голямо доверие отколкото на гаджето ми и тя го знае. Но като имам проблем само споделям с нея, сам се оправям с него и не я карам да говори вместо мен.

SabrinaAa
08-15-2008, 16:38
eM mOje bi ne moje da ti se doveri napalno za da spodelq s teb....spodelqi i ti s nego i postepeno i toi 6te po4ne..pone pri men taka se polu4i ! USPEH! :) :)

Pliok0019
08-15-2008, 18:02
Недей да се дразниш без причина. Имам 2ма най-добри приятели, които ми разквазат абсолютно всичко. Трябва да го приемеш.

purple__love
08-16-2008, 09:32
i mah su6tiq problem...no ne se drazneh...toi kazva6e vsi4ko na neq...i az taka rabirah za problemite pom/u ni...az izneverite mu....i do den dne6en te sa si frs...no kvo da se pravi...prosto takiva situacii sa mnogo gadni!

desiredflower
08-16-2008, 09:49
Не знам как го търпиш,кажи му всичко това и каквото стане

+1 :-o

м!sS wendy
08-16-2008, 11:11
Еми трябва да направиш нещо някък си тя да изчезне от живота ви. Не може. Не става просто. Не е логично да сте 3ма.

InFaTuAtEd
08-17-2008, 18:56
милата тя ;( аз съм в почти същата ситуация ;(

DiabolicAngel
08-17-2008, 19:06
Кажи му какво те тревожи,а ако той наистина държи на теб и те обича би те разбрал и би променил нещата.Успех!

buffalo88
08-17-2008, 19:10
Застреляй приятелката си и няма да имаш проблеми с гаджето.

marmalad4e
08-17-2008, 19:15
кажи му, че искаш във вашата връзка да има само двама..тя е излишна.и че ако иска да е с теб, ще престане да има връзка и с нея...в смисъл не да му казваш да избира м/у вас двете-защото както го виждам той ще избере нея, но просто че във вашите отношения няма място за нея..

Bubles
08-17-2008, 19:22
абе не искам да те разочаровам ама според мен ти си излишна тук или поне скоро ще станеш ако не направиш нещо :?

MonSitY
08-17-2008, 19:23
ще кажа каквото мисля и моля да не ме разбереш накриво:)ако вие ходите от скоро е нормално той да е по близък с нея-та нали живеят един до друг!!тоа че се сърди мн мн го неразбирам.... а както казват всички кажи му че може да ти иима доверие и му ог покажи,което е по важно!:)

miss_asi
08-17-2008, 19:27
Обясни му как се чувстваш ти.Успех! :-)

lisi4ety
08-17-2008, 19:30
Обясни му, че не ти е приятно, ти за това си до него и си готова да го разбереш. Покажи му, че може да ти има доверие!