PDA

View Full Version : Какво според вас е перфектното момиче??



Bunny rabbit
08-10-2008, 14:55
Е въпроса е ясен...Кажете какво трябва да е перфектното момиче (коса,ръст,очи,характер...)??? :-) :-P :-P 8)

Lekov
08-10-2008, 14:58
значи перфектното момиче за мене е височина 160-65 русичка или кестенява очичките да са сини или кафяви характера еми да не е голям инат но и да не се предава

balu4ka
08-10-2008, 15:02
:lol: ами за мен няма зна4ение ,защото съм моми4е!!Но характера е най-важен!Защото няма ти е приятно си земеш някояя руса патка с голем бюст и мозак колкото фастък!!Която не знае къде да сложи да се изперат на мажът 4орапите нали!?Но сум сигурна ,4е пове4ето мом4ета тука ще отговорят за кво ми е умна нали нема да я изпитвам по матаметика !!! :? :? :? Но незнам

Lekov
08-10-2008, 15:08
:lol: ами за мен няма зна4ение ,защото съм моми4е!!Но характера е най-важен!Защото няма ти е приятно си земеш някояя руса патка с голем бюст и мозак колкото фастък!!Която не знае къде да сложи да се изперат на мажът 4орапите нали!?Но сум сигурна ,4е пове4ето мом4ета тука ще отговорят за кво ми е умна нали нема да я изпитвам по матаметика !!! :? :? :? Но незнам
+1 наистина е важно да има "акъл"

Whyniser
08-10-2008, 15:14
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам :-P

Lekov
08-10-2008, 15:16
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам :-P ми не е много но е неизпълнимо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

krisiiiiito
08-10-2008, 15:18
1. аз съм момиче така,че момчетата да отговарят
2. има много такива теми
3.перфектни хора няма

8-)

devine'
08-10-2008, 15:23
Няма перфектни нито момичета, нито момчета, затова смятам изобщо да не мисля за това 8) :D

Vikitooo
08-10-2008, 15:26
Де да прочетем повече коментари от мъжката гледна точка 8)

Lekov
08-10-2008, 15:32
Де да прочетем повече коментари от мъжката гледна точка 8) ako съдя по аватара ти печелиш симпатиите ми :oops:

ForgotN
08-10-2008, 15:33
Руса и умна :D :D

Lekov
08-10-2008, 15:36
Руса и умна :D :D хаиде де моляти се стига вицове

Scouse
08-10-2008, 15:44
да пуши яко...да даржи на пиииние и на бой :-)

Rowdy
08-10-2008, 16:01
-къдрава
-задължително да не е с черна коса
-максимум 165
-топ дупе
-да не гледа футбол

8-)

asasfdf
08-10-2008, 16:13
- около 165
- да е общителна, но не прекалено, за да не се получавт тъпи ситуации
- да е умна
- да не е плоска и да има прилично малък задник

BaiToq
08-10-2008, 16:14
Най-хубавата жена е тази в леглото.
Народна мъдрост,измислена
от Бай Тоя.

niquetamere
08-10-2008, 16:22
да слагаме точка ? Не се стремете към съвършенството ,защото никога няма да го постигнете !

Lord_Of_The_Night
08-10-2008, 16:29
Перфектни хора няма.Просто трябва да е мила,забавна и да я харесвам,тогава всички недостатъци нямат значение.

PsiHo_PatKa
08-10-2008, 16:34
да слагаме точка ? Не се стремете към съвършенството ,защото никога няма да го постигнете !
Еми, че точно така си е! Никой не е перфектен. Известно време може да се прави на такъв, но все някога ще му се видят косурите. Кви са тея въпроси!? Дали има перфектни мъже/жени?! Ай моля ви се, стегнете се малко. Що пък винаги може да задаваме въпроса ''Кой е перфектния/перфектната''? Защо не вземе и някой да каже, че е точно такъв като описанията? Порастнете бе хора!

Chaos_Knigh7
08-10-2008, 16:35
Моят идеал за перфектна жена - жената, която има вейрън в гаража :D
Шегата настрана :-o

Каквато и да е, само да не е уличница и да ме кара да се чувствам щастлив и сигурен с нея :-D За жалост, тези две чувства ги изпитвам винаги когато хлътна 8)

cO_olY
08-21-2008, 11:29
готина с чуство за хумор и със малко дупе :-P :-P :-P

Valkyrie
08-21-2008, 11:53
да слагаме точка ? Не се стремете към съвършенството ,защото никога няма да го постигнете !
Еми, че точно така си е! Никой не е перфектен. Известно време може да се прави на такъв, но все някога ще му се видят косурите. Кви са тея въпроси!? Дали има перфектни мъже/жени?! Ай моля ви се, стегнете се малко. Що пък винаги може да задаваме въпроса ''Кой е перфектния/перфектната''? Защо не вземе и някой да каже, че е точно такъв като описанията? Порастнете бе хора!
Разбира се, не можеш да кажеш "Тази е перфектна". Но не би трябвало и да казваш "Тази е много красива", "Тази има много хубави цици" и подобни там. Защото за мен тази може да не е красива, а циците на онази да ми се струват прекалено големи. Защото по такива естетически въпроси не е възможно да се установи един-единствен общовалиден критерий, на базата на който да се извършва оценяването. Това е естествено, защото всеки има собствен вкус, собствени виждания за това какви качества трябва да притежава перфектната, според него, жена. Тъй че ак въпросът бъде формулиран така: "Какво е перфектното момиче за теб?", мисля, че няма кой знае какъв проблем (а въпросът е формулиран точно така). Защото дори при разбирането за перфектно присъства субективният момент и така, както "перфектни хора" сами по себе си не съществуват, за някого момичето-с-прекалено-големия-гъз може да е перфектната половинка.
И накрая да вметна, че все още човечеството смята, че няма перфектни хора, защото не съм го запознала със себе си.

Memfis
08-21-2008, 12:04
Mi perfeknoto momi4e ako moga da opredelq zastoto vsqko momi4e za sebe si e unikalno krasivo i perfekno , no da se varna na vaprosa ta za men tq e visoka okolo 1.75 , 4erna kosa , tamni o4i , bqla koja , da ne e nqkoq ogromna kurva koqto ste se ebe sas vseki vtori zastoto pove4eto momi4eta v dne6no vreme sa takiva

sapa91
08-21-2008, 12:15
vunshen vid:

viso4ina 160-165 sm
teglo 45-52-3 kg
kosa - rysa ili kestinqva
o4i4ki - zeleni, sini, pustri, kafevi
sexy tqlo, stegnato dype i gurdi, krasiva
stil na obli4ane: po vazmojnost raparka ako nqma kvato ima :D

harakter

dy6i64ka :D zabavna, NORMALNA,
nejna i 4yvstvitelna, vqrna, 4estna, dobri4ka i takiva vse hybavi ne6ta :)

az si poznavam edno takova momi4e "ako 4ete tva 6te se doseti koq e" :P :P :P :grin: :smt007 :-P

InnchetO
08-21-2008, 14:01
vunshen vid:

viso4ina 160-165 sm
teglo 45-52-3 kg
kosa - rysa ili kestinqva
o4i4ki - zeleni, sini, pustri, kafevi
sexy tqlo, stegnato dype i gurdi, krasiva
stil na obli4ane: po vazmojnost raparka ako nqma kvato ima :D

harakter

dy6i64ka :D zabavna, NORMALNA,
nejna i 4yvstvitelna, vqrna, 4estna, dobri4ka i takiva vse hybavi ne6ta :)


това съм аз ! :grin: 8-) само прибави 10 сантиметра в височината ии съм точно аз :-D

victoriq
08-21-2008, 14:21
Перфектно момиче НЯМА...Да,аз съм момиче,но това не значи,че съм прекрасна и т.н.Готини има,сладки,добри,красиви...Н о перфектни-определено няма!

sapa91
08-21-2008, 15:17
vunshen vid:

viso4ina 160-165 sm
teglo 45-52-3 kg
kosa - rysa ili kestinqva
o4i4ki - zeleni, sini, pustri, kafevi
sexy tqlo, stegnato dype i gurdi, krasiva
stil na obli4ane: po vazmojnost raparka ako nqma kvato ima :D

harakter

dy6i64ka :D zabavna, NORMALNA,
nejna i 4yvstvitelna, vqrna, 4estna, dobri4ka i takiva vse hybavi ne6ta :)


това съм аз ! :grin: 8-) само прибави 10 сантиметра в височината ии съм точно аз :-D


e dobre e da ima takiva radvam se (happy) samo takiva da bqha vs :grin:

draki4ka
08-21-2008, 15:22
хаха да тфа което пишат момчетата е нищо просто се басирам че ако някое момиче направи тема за момчетата тоест какви ние момичетата харесваме момчетата глейте кфо ще стане ще им извадим кирливите ризи :) но както казвате няма перфектен човек нали така едни искат със слабо дупе др със тлустичко (аз така му викам) :? :lol: :lol: :lol: 8-)

BaiToq
08-21-2008, 18:16
Айде,аз ще пиша още веднъж,
да помечтая малко.

Ръст:170см
Коса:Руса/кестенява
Очи:Средноголеми,стегнати
Очи:Кафяви/сини/зелени
Телосложение:До 55кг,хубава талия,
готин задник,тънък глезен
Стил:Обикновен,обаче!!!Кога о трябва-
наточена,когато трябва-спортно-елегантна.
Характер и други:Да е добра,да ме слуша,да
ме обича,да има акъл,да е забавна И
ДА СЪЩЕСТВУВА :razz:

tuzaro
08-21-2008, 18:21
начи между 155-165, с черна коса, сини очи, хубави цици, чувство за хумор и да ме обича. Знам къде е, ама още ми е рано да се женя за нея след 10 години може би.

miss_asi
08-21-2008, 18:23
Няя перфектни хора! :wink:

PlayeRR
08-21-2008, 19:48
Перфектна няма,но винаги може да се постигне компромис.
За мен характера е по важен и за това ще напиша тези си изисквания първо :D .Трябва най-вече да ме разбира,да ми вярва и да не ми мрънка много.Исками се да е ярка и силна личност,която да ме обича и подкрепя.Да е добричка и открита,да няма преструвки и маски,да е искрена,да е сериозна и отговорна.Май е това,може да има и още,но вече е множко и ставам мечтател :D
Външността е субективно нещо.Трябва да има излъчване.Трябва да изглежда поне прилично(да не ме е срам да излизам с нея :D :D :D ),но може и да не е някаква уникална красавица.Иначе,ако говорим за данни:
Ръст-над 160см
Тегло-зависи от ръста,да е слабичка
Очи-сини,зелени,в краен случай кафяви
Хубави крака и готино дупе!!!
Това е кво повече му трябва на човек!!!
П.С.Ако намеря такава бих отишъл на Луната за шишарки,заради нея!!!
:D :lol: :D

OpenedSky
08-21-2008, 19:54
Перфектни хора няма.Просто трябва да е мила,забавна и да я харесвам,тогава всички недостатъци нямат значение.

Епа как да не му кажа +1 ? тва беше най-изчераптелния и правилен отговор ... поне за мене

OpenedSky
08-21-2008, 19:55
Перфектна няма,но винаги може да се постигне компромис.
За мен характера е по важен и за това ще напиша тези си изисквания първо :D .Трябва най-вече да ме разбира,да ми вярва и да не ми мрънка много.Исками се да е ярка и силна личност,която да ме обича и подкрепя.Да е добричка и открита,да няма преструвки и маски,да е искрена,да е сериозна и отговорна.Май е това,може да има и още,но вече е множко и ставам мечтател :D
Външността е субективно нещо.Трябва да има излъчване.Трябва да изглежда поне прилично(да не ме е срам да излизам с нея :D :D :D ),но може и да не е някаква уникална красавица.Иначе,ако говорим за данни:
Ръст-над 160см
Тегло-зависи от ръста,да е слабичка
Очи-сини,зелени,в краен случай кафяви
Хубави крака и готино дупе!!!

:D успех
Това е кво повече му трябва на човек!!!
П.С.Ако намеря такава бих отишъл на Луната за шишарки,заради нея!!!
:D :lol: :D

LaDy_DaQnA
08-21-2008, 20:00
да слагаме точка ? Не се стремете към съвършенството ,защото никога няма да го постигнете !
Еми, че точно така си е! Никой не е перфектен. Известно време може да се прави на такъв, но все някога ще му се видят косурите. Кви са тея въпроси!? Дали има перфектни мъже/жени?! Ай моля ви се, стегнете се малко. Що пък винаги може да задаваме въпроса ''Кой е перфектния/перфектната''? Защо не вземе и някой да каже, че е точно такъв като описанията? Порастнете бе хора!
Разбира се, не можеш да кажеш "Тази е перфектна". Но не би трябвало и да казваш "Тази е много красива", "Тази има много хубави цици" и подобни там. Защото за мен тази може да не е красива, а циците на онази да ми се струват прекалено големи. Защото по такива естетически въпроси не е възможно да се установи един-единствен общовалиден критерий, на базата на който да се извършва оценяването. Това е естествено, защото всеки има собствен вкус, собствени виждания за това какви качества трябва да притежава перфектната, според него, жена. Тъй че ак въпросът бъде формулиран така: "Какво е перфектното момиче за теб?", мисля, че няма кой знае какъв проблем (а въпросът е формулиран точно така). Защото дори при разбирането за перфектно присъства субективният момент и така, както "перфектни хора" сами по себе си не съществуват, за някого момичето-с-прекалено-големия-гъз може да е перфектната половинка.
И накрая да вметна, че все още човечеството смята, че няма перфектни хора, защото не съм го запознала със себе си.


евала и аз съм на това мнение ама кой да си прави труда да вниква във въпросите :P

Love_Boy
08-21-2008, 20:23
Перфектното момиче е тази която успее да открие любова в мен! Сиреч тази в която се влюбя! НЯмам особени критерии за ръст, тегло и така на татък!

al_bundy316
08-21-2008, 20:26
Ей това е: http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1035922 :) :D

Labogzer
08-23-2008, 08:33
moq tuip momi4e e 4ervena kosa i sini o4i sega li4no az za rusta nqmam mnogo predpo4itaniq 6ot sum sravnitelno normalen na rust.harakter mi iksam da e moe leko podobie. teq kriterii gi imam ot 3 godi6en :oops: !

Three6Mafia
08-28-2008, 10:17
Висока 1 метър, с квадратна глава и детски акъл ...
Височината е, че да ти стига точно до оная работа, с квадратна глава, за да мога да си слагам бирата на нея и с детски акъл, защото малките деца, каквото видят всичко лапат :P

alonso
08-28-2008, 10:58
еми за мен:
висока 170-175
очи зелени или сини
тегло 50-54 кг
хубово тяло да е забавна общителна и умна!!!

Whyniser
08-28-2008, 11:23
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам :-P
znaeh che sum perfektna,ama chak puk tolkova :P :P :P :P :)))) :D
Познавам ли те :-o

pifiella
08-28-2008, 11:23
-къдрава
-задължително да не е с черна коса
-максимум 165
-топ дупе
-да не гледа футбол

8-)
ei tva sam az: 165;zeleni o4i;kafqva kadrava kosa;top dupe :lol: 'ne ponasqm futbal..........zna4i sam idealnata :P :-D :razz:

InnchetO
08-28-2008, 11:27
Външността е субективно нещо.Трябва да има излъчване.Трябва да изглежда поне прилично(да не ме е срам да излизам с нея :D :D :D ),но може и да не е някаква уникална красавица.Иначе,ако говорим за данни:
Ръст-над 160см
Тегло-зависи от ръста,да е слабичка
Очи-сини,зелени,в краен случай кафяви
Хубави крака и готино дупе!!!


за характера не бих могла да определя аз , може би някой приятел :) , но що се отнася до външния видд .. :-D

Ръст 172
Тегло .. аз мисля че имам още нещо за сваляне , но приятелите ми са ми забранили :-D
Очи Зелени :)
Краката са ми гордост 8) а дупето ми е малко ии стегнато :-D

:-D

Whyniser
08-28-2008, 11:33
Външността е субективно нещо.Трябва да има излъчване.Трябва да изглежда поне прилично(да не ме е срам да излизам с нея :D :D :D ),но може и да не е някаква уникална красавица.Иначе,ако говорим за данни:
Ръст-над 160см
Тегло-зависи от ръста,да е слабичка
Очи-сини,зелени,в краен случай кафяви
Хубави крака и готино дупе!!!


за характера не бих могла да определя аз , може би някой приятел :) , но що се отнася до външния видд .. :-D

Ръст 172
Тегло .. аз мисля че имам още нещо за сваляне , но приятелите ми са ми забранили :-D
Очи Зелени :)
Краката са ми гордост 8) а дупето ми е малко ии стегнато :-D

:-D
Я пусни една снимка да видим колко си стегната.Bai Toq сигурно е съгласен също ? 8-)

InnchetO
08-28-2008, 11:54
Външността е субективно нещо.Трябва да има излъчване.Трябва да изглежда поне прилично(да не ме е срам да излизам с нея :D :D :D ),но може и да не е някаква уникална красавица.Иначе,ако говорим за данни:
Ръст-над 160см
Тегло-зависи от ръста,да е слабичка
Очи-сини,зелени,в краен случай кафяви
Хубави крака и готино дупе!!!


за характера не бих могла да определя аз , може би някой приятел :) , но що се отнася до външния видд .. :-D

Ръст 172
Тегло .. аз мисля че имам още нещо за сваляне , но приятелите ми са ми забранили :-D
Очи Зелени :)
Краката са ми гордост 8) а дупето ми е малко ии стегнато :-D

:-D
Я пусни една снимка да видим колко си стегната.Bai Toq сигурно е съгласен също ? 8-)


е нямам снимка на дупето си :D

това са може би най-показните снимки която намерих за сега :-D
http://prikachi.com/files/317076q.jpg
http://prikachi.com/files/317043l.jpg :)
а ето и още няколко :)
www.mucunki.com/u:37503

ANTIHUMAN
08-28-2008, 16:07
Перфектен човек няма ,еми аз мисля ,че я срещнах ,но дали ще се получи нещо между нас не знам! :x :) :-o :o :? :(

Silvi21
08-28-2008, 17:45
bee za jalost perf nqma ima ma v o4ite na opredelen 4ovek mii viso4ina 168-175 kg mi 53-55 tumnokosa s sini o4i4ki kato moreto i lu4ezarna usmivka haraktera m mi da e inteligentna,i da ima klasa;}i 4ar pak i ako e i krasavica.....nqma da ima cena haha :P

Silvi21
08-28-2008, 17:48
bee za jalost perf nqma ima ma v o4ite na opredelen 4ovek mii viso4ina 168-175 kg mi 53-55 tumnokosa s sini o4i4ki kato moreto i lu4ezarna usmivka haraktera m mi da e inteligentna,i da ima klasa;}i 4ar pak i ako e i krasavica.....nqma da ima cena haha :P

nefchi_bs
08-28-2008, 20:30
еми за мен:
висока 170-175
очи зелени или сини
тегло 50-54 кг
хубово тяло да е забавна общителна и умна!!!

:razz: :razz: това е най-голяма простутия която съм чувала...Как може някои да е висок 175 и да тежи 54 килограма :shock: Та това си е жив скелет :-o Ако харесваш момичета с вид на анорексичка ти си бахти пича 8)

InnchetO
08-28-2008, 20:33
еми за мен:
висока 170-175
очи зелени или сини
тегло 50-54 кг
хубово тяло да е забавна общителна и умна!!!

:razz: :razz: това е най-голяма простутия която съм чувала...Как може някои да е висок 175 и да тежи 54 килограма :shock: Та това си е жив скелет :-o Ако харесваш момичета с вид на анорексичка ти си бахти пича 8)

че аз съм 172 и съм 50 :shock: и кво анорексичка ли съмм ? :shock:

Whyniser
08-28-2008, 20:36
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам :-P
znaeh che sum perfektna,ama chak puk tolkova :P :P :P :P :)))) :D
Познавам ли те :-one mislq ,dalech sum ot blagoevgrad :)))
Я дай снимка да те видим.То как сме го почна ли. Бай Тоя ме сети да те питам :lol:

assd
08-28-2008, 20:38
без съмнение мойто 8)
най-важно е да има чар и добър характер, всичко друго е подробност...
и аз обичам малко по неслаби (ако има такава дума) така да е меко и приятно на пипане 8-)

tuzaro
08-28-2008, 20:40
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

blader
08-28-2008, 20:57
vun6niq vid e bez nikakvo zna4enie stiga da ne e po-edra ot men(da ne e po-visoka ili po-...kak da go kaja debela(a az sum si dosta slab :) ...taka 4e mi e trudno v tova otno6enie ama...kvo da se pravi))
i v nikakuv slu4ai da ne e s kusa kosa ama v NIKAKUV mnogo se draznq
otdelno iskam da e kato men po otno6enie na haraktera
da e tolerantna,dobra,sustradatelna,mila,da izslu6va i da govori s vseki kato raven bez mnenie za sebe si 4e e vinagi nai-umna i nai-krasiva
tova e vsi4ko :D

InnchetO
08-28-2008, 21:01
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

не вниквам в смисала на това изречение :-o би ли ми изяснил какво имаш предвид ? :-o

tuzaro
08-28-2008, 21:04
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

не вниквам в смисала на това изречение :-o би ли ми изяснил какво имаш предвид ? :-oкажи първо на колко си, може и аз да се бъркам :-o

InnchetO
08-28-2008, 21:07
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

не вниквам в смисала на това изречение :-o би ли ми изяснил какво имаш предвид ? :-oкажи първо на колко си, може и аз да се бъркам :-o


на 14 съм :? май си объркал нещо ;)

tuzaro
08-28-2008, 21:11
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

не вниквам в смисала на това изречение :-o би ли ми изяснил какво имаш предвид ? :-oкажи първо на колко си, може и аз да се бъркам :-o


на 14 съм :? май си объркал нещо ;)начи ше станат големи, аз бъркам :oops:

InnchetO
08-28-2008, 21:17
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

не вниквам в смисала на това изречение :-o би ли ми изяснил какво имаш предвид ? :-oкажи първо на колко си, може и аз да се бъркам :-o


на 14 съм :? май си объркал нещо ;)начи ше станат големи, аз бъркам :oops:


:?

tuzaro
08-28-2008, 21:19
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

не вниквам в смисала на това изречение :-o би ли ми изяснил какво имаш предвид ? :-oкажи първо на колко си, може и аз да се бъркам :-o


на 14 съм :? май си объркал нещо ;)начи ше станат големи, аз бъркам :oops:


:?ше видиш че така ше стане

InnchetO
08-28-2008, 21:23
InnchetO`bE пий повече бозъ 8-)

не вниквам в смисала на това изречение :-o би ли ми изяснил какво имаш предвид ? :-oкажи първо на колко си, може и аз да се бъркам :-o


на 14 съм :? май си объркал нещо ;)начи ше станат големи, аз бъркам :oops:


:?ше видиш че така ше стане

а защо мислиш , че сега не са ? :?

tuzaro
08-28-2008, 21:26
опа, объркал съм... ша ма извиниш ама неска съм малко отнесен :oops: имаш много хубаво лице и тия зИлени очи :-)

MegabytE
08-28-2008, 22:06
Е въпроса е ясен...Кажете какво трябва да е перфектното момиче (коса,ръст,очи,характер...)??? :-) :-P :-P 8)
Да е различно просто. А не да е като "останалите".
Говорим за други неща, а не за външен вид.

kiss me baby
08-28-2008, 22:40
Момиче съм и мисля че не е много подходящо да изказвам мнение по темата ама съм нахална и ще си кажа кво мисля :D перфекното момиче според мен е с черна коса,много тъмни очи,не много големи устни,с обица на езика,слабичка,не много висока (около 1.65-170), с не много големи гърди (нормални),с не изфръкнал задник,а с хубаво дупе,стилът и да клони към хип хоп и да има красива усмивка.характер:да е забавна,усмихната,умна,да не е лигла,но и да не е прекалено сериозна,да може да готви вкусно,да има хотел на морето и други...дано не съм много нахална :D

PS:Има и още неща за доосъвършенстване,но в момента не ми идва на ум :D

Bella Swan
08-29-2008, 11:35
АЗ! :grin:
Не,бъзикам се,перфектно момиче няма.. :)

InnchetO
08-29-2008, 19:00
Момиче съм и мисля че не е много подходящо да изказвам мнение по темата ама съм нахална и ще си кажа кво мисля :D перфекното момиче според мен е с черна коса,много тъмни очи,не много големи устни,с обица на езика,слабичка,не много висока (около 1.65-170), с не много големи гърди (нормални),с не изфръкнал задник,а с хубаво дупе,стилът и да клони към хип хоп и да има красива усмивка.характер:да е забавна,усмихната,умна,да не е лигла,но и да не е прекалено сериозна,да може да готви вкусно,да има хотел на морето и други...дано не съм много нахална :D

PS:Има и още неща за доосъвършенстване,но в момента не ми идва на ум :D


току що описа една приятелка :-D

GabisiTa
08-29-2008, 19:46
Перфектни хора няма! :)

firegirlll
08-29-2008, 19:55
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам :-P
тук съмммм, жребецооо :grin: :grin: :grin: :grin: :razz:

moonlight77
08-30-2008, 08:01
az sum momi4e,taka 4e nqmam kakvo da kaja osven edno-perfectni hora nqma :?

jjjjjj6363
08-30-2008, 10:49
perfeknoto momi4e znam 4e nqma da sreshna takova no se pak
da imame MENTALNA vruska

Whyniser
08-30-2008, 11:33
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам :-P
тук съмммм, жребецооо :grin: :grin: :grin: :grin: :razz:
Много,че дойдете.Познаваме ли се :razz:

hgfh
08-30-2008, 11:43
че няма перфектни хора няма ! няма спор :) и въпреки че съм момиче ще си кажа аз мнението (неможе аз да не си го кажа :lol: ) ще кажа за мен какво е хубаво момиче ако не и повече и понеже както кажах по горе няма перфектни хора все нещо ще липсва дали ще е с хубаво лице и хубаво тяло и без цици или с големи цици хубаво лице и без хубаво тяло едно е общото че нещо ще липсва ззатова ще кажа в обща представа какво е ' идеалното' момиче за мен : с хубаво лице няма значение каква коса с хубаво оформено тяло може добрa по душа веселячка да привличаа момчетата да не е курва да бъде вярна палава мила честна умна работлива
:)

Whyniser
08-30-2008, 12:38
че няма перфектни хора няма ! няма спор :) и въпреки че съм момиче ще си кажа аз мнението (неможе аз да не си го кажа :lol: ) ще кажа за мен какво е хубаво момиче ако не и повече и понеже както кажах по горе няма перфектни хора все нещо ще липсва дали ще е с хубаво лице и хубаво тяло и без цици или с големи цици хубаво лице и без хубаво тяло едно е общото че нещо ще липсва ззатова ще кажа в обща представа какво е ' идеалното' момиче за мен : с хубаво лице няма значение каква коса с хубаво оформено тяло може добрa по душа веселячка да привличаа момчетата да не е курва да бъде вярна палава мила честна умна работлива
:)
Да,но в очите на другите тя пак ще си изглежда като курва :razz: и поради тая причина няма да има перфектни хора :razz:

BeBeToOo_
08-30-2008, 13:45
ami ima mnoo takiva temi...pyk i nqa perfektni hora.... :-P

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-14-2008, 16:39
Перфектно момиче НЯМА...Да,аз съм момиче,но това не значи,че съм прекрасна и т.н.Готини има,сладки,добри,красиви...Н о перфектни-определено няма!
Аз казвам, че има. :) Просто зависи кой и с какви очи ги гледа. :)

slun4ice_90
10-14-2008, 17:06
Перфектността е дума,която не знаете как да използвате....Това е прекалено крайна дума....Няма,няма и да има някога перфектни хора..Защото нищо в този живот,не е перфектно и в това му е чара..Както и на всички нас...Това,че сме различни.... :-P

LiOnEL`
10-14-2008, 18:12
За мене перфектното момиче трябва да притежава чар,дотолкова,че да може да ме впечатли :-) Задължително да е интелигентна(защото все пак трябва да си говорим за нещо...),амбициозна и с цел в живота :o Но най-важното е да я има химията... :P

gabi_94
10-14-2008, 19:40
според мен в очите на всеки винаги има един перфектен за него човек, когото да обича много. Познавам много момичета, които са почти перфектни а нямат гадже...това кво показва, че на всеки идеала за перфектност е различен. Аз например няма да се описвам ся и да пускам снимки, с надеждата, че някой ще каже някоя добра дума, че ще ме разпънат на кръст тука. Иначе като говорим за супер красив, богат, мил, добър, нежен, верен, умен, забавен, романтичен и т.н. човек НЯМА!!!!!!!

RullzZz
10-14-2008, 20:04
перфектното момиче..ммм.. мойто :grin: :smt007

BringYourOwnBeer
10-14-2008, 20:29
МнениеПуснато на: Нед Авг 10, 2008 6:14 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам Razz

честно да ти кажа Г-бейби имам една такава в нашия клас (голям кеф :grin: :grin: ) ама тя се е с гадже :razz: :razz: :razz: не можеш да свариш кога е сама.
btw Kiss me baby - taz deto govoreh sq dosta mqza na opisanieto dadeno ot teb :D :D :D :D samo za gotveneto neznam btw e umna

YouR-Life
10-15-2008, 18:57
Мисля че всички имат различно разбиране за перфектния човек. Аз съм момиче така че незнам как изглежда перфектното момиче. И айде спрете да обиждате русите!! Не всички са малоумни .
:D :D :D

Whyniser
10-15-2008, 19:16
МнениеПуснато на: Нед Авг 10, 2008 6:14 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Еми перфектно момиче.Да има "АКЪЛ И ТО В ИЗЛИШЪК ЧЕРНА КОСА КАФЯВИ ОЧИ И ТЪНКА ТАЛИЯ"
Много ли искам Razz

честно да ти кажа Г-бейби имам една такава в нашия клас (голям кеф :grin: :grin: ) ама тя се е с гадже :razz: :razz: :razz: не можеш да свариш кога е сама.
btw Kiss me baby - taz deto govoreh sq dosta mqza na opisanieto dadeno ot teb :D :D :D :D samo za gotveneto neznam btw e umna
А бе ти гаджето й го остави на мене.Че се опраим :D .С това мое дар слово направо,че го туширам :D

samoubiika
10-15-2008, 19:46
Аз съм момиче,но ще отговоря на темата,тъй като въпроса не е "Какви момичета харесвате",а "Какво е перфектното момиче".
Аз лично съм 175,очите ми са сиво-зелено-кафеви,косата ми е тъмно кестенява.Не се харесвам.Като изключа факта,че имам хубави крака,просто немога да се понасям.
Според мен не е важно да си перфектната девойка.Няма перфектни хора в този свят изграден от недостатъци.
Според мен стила,характера и колко мозък имаш в главата,са 3те определящи фактори за едно момиче,а и момче.
Майка ми днес ми каза "Ех,ние красивите сме тъпи".замислих се,защото от части е така ;д колкото по-красива-толкова по-тъпа...не казвам че няма красиви и умни...просто съдя по мнозинството.
Та,перфектното момиче е над 160см. хубави крака,подържани ръце,тяло и да е красива и без грим...всеки е хубав с грим,но не всеки-без ;)

HardlyAwakened
10-15-2008, 20:10
малко по-нисичка от мен, аз съм 173.Кестенява дълга къдрава коса, сияйно и красиво лице, обемни устни с леко срамежлива усмивка, но с нея да ми показва колко ме обича и цени, с големи красиви кафяваи очи, в които може да се изгубиш..да те гледа и да се топиш пред нея.Красиво и поддържано тяло със меко дупе което да си мачкам редовно ( :oops: 8) ) .. от към личност, искам да е сносна мадама, с достатъчно жизнен опит до момента, интелигентна, страстна и много добра в леглото.Много любов да има м/у нас, разбирателство, и най-вече да е коректна.Е Те т'ва е :д :)

metodi1
10-16-2008, 05:50
mislq 4e perfektnoto momi4e e da ima akal da ne se misli za mn ne6to da nee mn nahana(sredni4ko)170 max rysa kosa i t.n (e to zavisi v kakva se vlubish de :-D ) i tova e

metodi1
10-16-2008, 05:51
to nqma granici v lubovta mislq. f kfato se vlubish tazi.ti ne izbirash lubovta si-tq idva sama :-o

ivakavlad
10-16-2008, 06:10
перфектното момиче е това което е себеси независимо от обстоятелсвата като моето слънчице :-) :-) :-) :-)

experiment_m
10-16-2008, 17:40
Ха ха ха. Нама такова нещо. Ако намерите ми пратете снимка поне да го видя на какво прилича. :D