PDA

View Full Version : Как да му покажа,4е ми е гадно ?!



balu4ka
08-10-2008, 15:19
Какво да направя...излизам с компанито и с моя (бест фр) оба4е тои обръща отскоро пое4е внимание на тях!!!?а аз го харесвам от доста време (година и половина ) но тои не знае това...или дори не подозира !!!И дори ми каза ,4е излиза с мен и заради мен (защото иска) не заради тях ...това мн ме зарадва,но като излизаме ...виждам колко му е тъпо,и не ми обръща внимание,но когато сме заедно(само двамата) се държи супер :grin: :grin: Даите ми савет как да му покажа,4е ми е тъпо и смотано като се държи така докато с сме с други приятели !! :-o :-o

cherinka
08-10-2008, 15:26
Защо не му кажеш нещо от сорта "нещо напоследък забелязвам, че се забавляваш повече с другите от компанията вместо с мен, и някак си ми се струва, че не ми обръщаш кой знае колко внимание и ми е тъпо от факта" и по пътя на логиката той би трябвалод а се усети да те поправи ако не е така.
Поне за сега на мен това ми хрумна като ти прочетох поста. :)

krisiiiiito
08-10-2008, 15:26
да ти дадем съвет как да му кажеш така ли?? аа защо просто не опиташ да си отвориш устата и да започнеш да изхвърляш думите от там :D емии извинявай ама как друго яче да му го кажеш когато сте насаме просто започни разговораа и му кажи това което мислиш и което те притеснява по каквъ друг начин можеш да го направиш,че ние да ти даваме съвет :x извинявай за грубия тон но ми писна от такива които пущат теми на които сами знаят отговора... отваряш си устата ии започваш да говориш... аз не намирам друг начин .. ??? :-x

ForgotN
08-10-2008, 15:34
Защо не му кажеш нещо от сорта "нещо напоследък забелязвам, че се забавляваш повече с другите от компанията вместо с мен, и някак си ми се струва, че не ми обръщаш кой знае колко внимание и ми е тъпо от факта" и по пътя на логиката той би трябвалод а се усети да те поправи ако не е така.
Поне за сега на мен това ми хрумна като ти прочетох поста. :)

Да,нещо такова

sheilsis
08-10-2008, 15:39
ми според мен един открите приятелски разговор ще помогне :)

soul1199
08-10-2008, 15:47
Защо не му кажеш нещо от сорта "нещо напоследък забелязвам, че се забавляваш повече с другите от компанията вместо с мен, и някак си ми се струва, че не ми обръщаш кой знае колко внимание и ми е тъпо от факта" и по пътя на логиката той би трябвалод а се усети да те поправи ако не е така.
Поне за сега на мен това ми хрумна като ти прочетох поста. :) +1

BaiToq
08-10-2008, 16:17
Какво да направя...излизам с компанито и с моя (бест фр) оба4е тои обръща отскоро пое4е внимание на тях!!!?а аз го харесвам от доста време (година и половина ) но тои не знае това...или дори не подозира !!!И дори ми каза ,4е излиза с мен и заради мен (защото иска) не заради тях ...това мн ме зарадва,но като излизаме ...виждам колко му е тъпо,и не ми обръща внимание,но когато сме заедно(само двамата) се държи супер :grin: :grin: Даите ми савет как да му покажа,4е ми е тъпо и смотано като се държи така докато с сме с други приятели !! :-o :-o
Еми гледай ся,Бай Тоя ще ти каже
как да му земеш акъла.
Ше му направиш стриптийзче малко,
ше си поразфръгаш така,
ше му се натискаш....такива работи
:grin:

SabrinaAa
08-10-2008, 21:07
кажи му го за какво трябва да му го показваш!!!! :-P :-P :-P :-P

Junona
08-10-2008, 23:13
Може момчето просто да не се е изяснило със себе си ... А ти защо просто не му кажеш че имаш по-лично и специално отношение към него.Кой знае може и от него да получиш същото

mistik_love
08-11-2008, 07:02
Кажи му направо.... няма смисъл от намеци =)

didi_baby
08-11-2008, 07:05
Кажи му го,как иначе да разбере

Crissy [*]
08-11-2008, 07:10
Ми говори с него.Според мен няма друг начин.

koalka
08-11-2008, 07:12
Трябва да му го кажеш направо, не става с намеци...ама според мен няма смисъл.
Все пак, като излизате само двамата ти обръща само на теб внимание и иска да обърне малко и на приятелите си.Написаното звучи доста егоистично, пък и не забравяй, че не ходите.

sasha_90
08-11-2008, 07:17
Кажи му,че искаш да ти обръща повече внимание или нещо такова.Той като държи на теб,ще промени държанието си.

MartyParty
08-11-2008, 07:19
^Съгласна с предишното мнение. ;-)

xxxSnowflakexxx
08-11-2008, 07:43
Kaji mu go

Love0nlyMyself
08-11-2008, 07:52
Защо не му кажеш нещо от сорта "нещо напоследък забелязвам, че се забавляваш повече с другите от компанията вместо с мен, и някак си ми се струва, че не ми обръщаш кой знае колко внимание и ми е тъпо от факта" и по пътя на логиката той би трябвалод а се усети да те поправи ако не е така.
Поне за сега на мен това ми хрумна като ти прочетох поста. :) +1


+2

pandelka
08-11-2008, 07:54
Не му го показвай а му го кажи :)