PDA

View Full Version : Самопризнание



ivana0895
08-10-2008, 17:14
naskoro priznah na 1 fr 4e go haresvam ot togava toi me izbqgva , kak bihte post1pili vie i sly4valo li vi se e vie kato momi4e da priznaete na mom4e ? :(

т.7
krem4et0

LadySunshine
08-10-2008, 17:20
да, случи ми се веднъж и се оказа, че той точно това е и чакал.. и сега сме заедно повече от година.
а относно това че те избягва.. хмм.. според мен не е редно да му се натрапваш с излишни въпроси от типа "ама кааквоо??", "ама заащоо??", просто поизчакай малко да видиш какво ще стане :)

ivana0895
08-10-2008, 17:21
mersi mn :)

dreaml1nd_
08-10-2008, 17:27
да.. 1 път признах на най-добрия си приятел и после имахме много хубава връзка ама аз оплексах нещата накрая ... :oops:

ivana0895
08-10-2008, 17:28
e da to i na men 1 put taka mi potr1gnaha ne6tata oba4e sega .. ;(

PeopleAlwaysLeave
08-10-2008, 17:32
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.

BaiToq
08-10-2008, 17:34
naskoro priznah na 1 fr 4e go haresvam ot togava toi me izbqgva , kak bihte post1pili vie i sly4valo li vi se e vie kato momi4e da priznaete na mom4e ? :(
Бай Тоя би се извинил. :lol: :razz:

asasfdf
08-10-2008, 17:34
може и да не харесва момичета, ама това май спада към третия вариант и донякъде към втория..

Love0nlyMyself
08-10-2008, 17:39
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.

мн точно казано :)

unfaithful1234
08-10-2008, 17:44
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.
+1 :)

ivana0895
08-10-2008, 17:45
e ne sme 4ak tolkova blizki fr 4e da ne gleda na mene kato momi4e a samo kato priqtelka , toi e mnogo otvoren i ne vqrvam da krie i mn me e strah da ne e tretiq variqnt izob6to da ne me haresva ;( ;( ;(

`SunFlower`
08-10-2008, 22:46
да,преди много време казах на най-добрия ми фр (тогава),че съм много влюбена в него...той се държа много добре ,смисъл аз знаех ,че е влюбен в друга и т.н:) ама си спомням,че ме гушна такъв,успокояваше ме (мн бях разстроена),цяла нощ стоя до мен и си бъбрехме:) после постоянно си бяхме заедно (като фрс) и с времето го преживях,имах си други гаджета (как я мразя тая дума :Д ,но за да не се получи някакво двусмислие) и така:) ама с времето загубихме връзка с него и така

Junona
08-10-2008, 23:18
ти на 5 ли си ... :x :?

Amateur
08-10-2008, 23:48
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.


Евала за отговора!

h0t_lipS~anD_kisSes
08-10-2008, 23:52
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.


Евала за отговора!

+10000000.......... :)

mistik_love
08-11-2008, 06:51
Да,случи ми се веднъж... нооо не защото аз исках да му призная.... амии така се случиха нещата и стана много кофти.Тои си има гадже и аз го знаех това и не исках да му казвам.... ноо той разбра че си харесвам някой и на базик реши да разбере кой...и ми писна след няколко дена и му казах..... :smt089 :smt089

Sladuranka :)
08-11-2008, 16:28
уфф..признах веднъж на един и после избягах от срам :razz: :razz: :razz: и после пък той спря да ми говори тотално и ме избягваше и стана най-лошото...аз дето исках да стане нещо като знае ,той ми би шута :lol: :lol: ама не искам да те отчайвам..казвам ти моя случай..може би ме е отбягвал защото е имал друга или е харесвал друга(да допълня че беше доста по-големичък от мене)и просто не е искал да ме нарани и да се привързвам повече към него..за твоя случай не мога да кажа конкретно..може да е всичко :-|

trayana
08-11-2008, 16:32
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.

OpenedSky
08-11-2008, 16:36
Изчакай малко и през това време не се натрапвай... :smt023

Jumbie483
08-12-2008, 10:52
Изчакай малко. Ако той не прави нищо иди при него и проведете един сериозен разговор на 4 очи :smt052

sasha_90
08-12-2008, 11:27
Не те харесва и затова те избягва.Или си мисли,че като е далеч от теб ще го забравиш по-лесно.Не му нахалствай!Щом така иска-така да бъде.

MaRiYa_86
08-12-2008, 11:31
Случи ми се и бяхме заедно 5 години и половина....Бяхме..

sexy_eJlz
08-12-2008, 11:32
Хах, чее то аз ако не си го кажа, кой ли ше го напраи? :-o Иначе, акоо продължава да те избягва, го хвани и си поговорете.
Може да те избягва, защото те харесва, ама го е срам.
А може и да не те харесва.
Най-добре си поговорете ии се изяснете хубаво.
Ай успех! :-)

balu4ka
08-12-2008, 11:57
По добре...из4акай да видиш,дали той наистина изпитва нещо към теб..не му досаждай,за да не ти бие шута(колкото и брутално да зву4и :х) :shock: 8) :-o

babity
08-12-2008, 12:47
Честито, авторке! Вие току - що се изсрахте върху най - доброто си приятелство. Повече едва ли ще е същото някога, ама не бива да съжаляваш. ;)

Samotno_Angel4e
08-12-2008, 12:54
Авторката сама каза,че той е отворен...Ако я харесваше нямаше да бяга от нея...Чисто и просто не те харесва... (Мале до сега толкова остро не съм се изказвала,за което се извинявам) Успех все пак... :-)

Pliok0019
08-12-2008, 12:58
Никога не съм признавала на момче. С изключение на един път във 2ри клас, но тогава беше въпрос на живот и смърт да го спечеля. :D

TehPro
08-12-2008, 13:59
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.

Със сигорност не е вариант 1.Ако беше вариант 2 просто щеше да ти го каже.Мисля че е вариант 3 но просто е срамежлив и затва не ти го е казал.

rosit0
08-12-2008, 15:26
Когато му признах той го прие нормално...не го интересуваше :( Сега харесвам друго момче и ме е страх да му кажа :?

huligankata
08-12-2008, 15:47
Може би наистина не те харесва, а може и да те - смисъл ние тук няма как да знаеме какво чувства той. Аз бих могла да те посъветвам да го оставиш, да не го търсиш и т.н. - казала си му каквото си имала, сега мисля е негов ред да действа ако иска да се получи нещо между вас. Разсейвай се от мисли за него и само времето ще покаже. :wink:

SabrinaAa
08-12-2008, 19:20
Em da na mene mi se slu4valo samo vednaj da przinaq na nqkoe mom4e 4e go haresvam ...be6e predi 5 meseca i sega o6te sme zaedno..opredeleno ima6e efekt ot tova 4e my priznah :P :P :P :P :P

miss_asi
08-12-2008, 19:21
Ми има три варианта:

1. И той те харесва, но се притеснява и не знае как точно да се държи в дадената ситуация.

2. Ако сте прекалено близки фр и не е очаквал да погледнеш на него по този начин, чувства те само като приятелка и не може да гледа на тебе като на момиче, с което да бъде.. за това да те отбягва.

3. Изобщо не те харесва.

Моят съвет е да не правиш нищо - остави го, не го разпитвай, не търси близост - ако е писано сам ще намери начин да е с тебе.
Е тва е!