PDA

View Full Version : ОфФ... с тия лятни любови :D



sweetlove
08-10-2008, 17:20
Здрасти на всички :-) Предварително се извинявам, че ще ви занимавам с моите глупости, ноо дано някои помогне :-D
Таа накратко ... за лятото се хванах на работа да си изкарам някои лев ии там където работя си харесах едно момчее... та доколкото забелязвам той също ме харесва, постоянно ме зяпа, следи сяко мое движение и само ми мята некви погледи и усмивки, ноо сме само на тва :) Не сме си говорили никога (вече 1 седмица сме колеги :-D ) Той на няколко пъти се опитва да завърти някъв разговор ама аз всее... нз :D На всичко отгоре и баба ми ми пречи ( и тя работи там ) :( Мии тя ми казва да не си говоря с тва момче, щото сички там дет работят са клюкари ии ше ме изкарат некфа :) абе смахната работа, ама наитина тия тия хора ше земат да си измислят нз кво .... уффф абе сиг ви се струвам много смахната ама наистина нищо не мога да направя.. аа искам поне да си проговоря с тва момче, мисля че ще си заслужава ... ама :( Пък и то нищо не може да се получи щото аз съм още за малко на работа там, а сме от различни градове иии нз 8-) Много го харесвам кво да правяя :)

PeopleAlwaysLeave
08-10-2008, 17:25
Като за начало - ако не сте се запознали се запознайте. Така ще почнете разговор. Ако ли пък не - просто като видиш, че те зяпа отиди при него и го заприказвай. Кво ти пука кой кво ще каже бе :shock: Щом на теб ти е кеф няма кво да се влиаеш от чуждото мнение. След като предполагаш, че и двамата се харесвате го заприказвай дори и с най-простото "как си днес" оттам разговора сам ще си почне и квото е писано да стане ще стане . Ама не прави грешката да се спираш заради това, че еди кой си щял да каже еди какво си за тебе.. Да не ти пука 8)

dreaml1nd_
08-10-2008, 17:31
как какво да правиш...като на пример да спреш да обръщаш внимание на хорските приказки ... :) Be u ;)

Love0nlyMyself
08-10-2008, 17:42
и кво ще кажат клзкарките ... ще кажат че го харесваш а то не е ли така ?!

BaiToq
08-10-2008, 17:42
Здрасти на всички :-) Предварително се извинявам, че ще ви занимавам с моите глупости, ноо дано някои помогне :-D
Таа накратко ... за лятото се хванах на работа да си изкарам някои лев ии там където работя си харесах едно момчее... та доколкото забелязвам той също ме харесва, постоянно ме зяпа, следи сяко мое движение и само ми мята некви погледи и усмивки, ноо сме само на тва :) Не сме си говорили никога (вече 1 седмица сме колеги :-D ) Той на няколко пъти се опитва да завърти някъв разговор ама аз всее... нз :D На всичко отгоре и баба ми ми пречи ( и тя работи там ) :( Мии тя ми казва да не си говоря с тва момче, щото сички там дет работят са клюкари ии ше ме изкарат некфа :) абе смахната работа, ама наитина тия тия хора ше земат да си измислят нз кво .... уффф абе сиг ви се струвам много смахната ама наистина нищо не мога да направя.. аа искам поне да си проговоря с тва момче, мисля че ще си заслужава ... ама :( Пък и то нищо не може да се получи щото аз съм още за малко на работа там, а сме от различни градове иии нз 8-) Много го харесвам кво да правяя :)
Според Бай Тоя това
e causa perduta.
Виждате ли колко е интелигентен
Бай Тоя???А?А?А?

sweetlove
08-10-2008, 18:05
мии то аз предполагах, че отговорите ви ще са от сорта на 'да не ти пука' ама на мен ми пука... няма да мога да го заговоря :( ще ме хване срам или ще зема да заеквам :D освен да чакам той да направи първата крачка .. нз кво да правя :-D

Giva
08-10-2008, 18:21
Бъзикни го нещо т'ва онова все ще стане някакъв разговор :wink: пък и от клюките не трябва мн да ти пука защото не си на постоянна работа там а си за едно лято

zaraaa
08-10-2008, 20:40
Като за начало - ако не сте се запознали се запознайте. Така ще почнете разговор. Ако ли пък не - просто като видиш, че те зяпа отиди при него и го заприказвай. Кво ти пука кой кво ще каже бе :shock: Щом на теб ти е кеф няма кво да се влиаеш от чуждото мнение. След като предполагаш, че и двамата се харесвате го заприказвай дори и с най-простото "как си днес" оттам разговора сам ще си почне и квото е писано да стане ще стане . Ама не прави грешката да се спираш заради това, че еди кой си щял да каже еди какво си за тебе.. Да не ти пука 8)

+111111 8-)

Nofacenoname
08-11-2008, 00:00
Покани го да излезите 8)

vetev
08-11-2008, 00:15
Здрасти на всички :-) Предварително се извинявам, че ще ви занимавам с моите глупости, ноо дано някои помогне :-D
Таа накратко ... за лятото се хванах на работа да си изкарам някои лев ии там където работя си харесах едно момчее... та доколкото забелязвам той също ме харесва, постоянно ме зяпа, следи сяко мое движение и само ми мята некви погледи и усмивки, ноо сме само на тва :) Не сме си говорили никога (вече 1 седмица сме колеги :-D ) Той на няколко пъти се опитва да завърти някъв разговор ама аз всее... нз :D На всичко отгоре и баба ми ми пречи ( и тя работи там ) :( Мии тя ми казва да не си говоря с тва момче, щото сички там дет работят са клюкари ии ше ме изкарат некфа :) абе смахната работа, ама наитина тия тия хора ше земат да си измислят нз кво .... уффф абе сиг ви се струвам много смахната ама наистина нищо не мога да направя.. аа искам поне да си проговоря с тва момче, мисля че ще си заслужава ... ама :( Пък и то нищо не може да се получи щото аз съм още за малко на работа там, а сме от различни градове иии нз 8-) Много го харесвам кво да правяя :)


говори с шефа да изгони баба ти и действай.... :D :)

Amateur
08-11-2008, 00:19
Запознаите се,завържете някъв разговор,пираи го да илезнете някои път и така!

vesinka91
08-11-2008, 05:33
emi 1vo nqma za ko da slushash baba si i moita mi se qdosva kato se obleka po razgoleno nz si kvo...a pyk horata vinagi shte govorqt dali shte e za tova s kogo izlizash ili za drugo te vinagi shte govorqt... :)

AnzaRe
08-11-2008, 05:49
Попитай баба си тя знае най-добре http://img.zamunda.net/pic/smilies/nugget.gif

sasha_90
08-11-2008, 12:27
Не е ли крайно време вече да се запознаете и да си говорите?Все пак сте колеги.А баба си не я слушай.Бабите са със стари разбирания.

asi_basi
08-11-2008, 12:34
Kato za na4alo se zapoznaite ako ne se poznavate i gledai da zavarzva6 nqkakav razgovor s nego i 6te namerite ob6ti temi! Da ne ti puka ot baba ti, za sega se opoznaite kato kolegi i napravi taka da izlezete ne6to (baba ti nqma da idva s teb na sre6tite ti nali???) Da ne ti puka ot baba ti i horata, za6toto te iskat li da govorqt vinagi 6te namerqt za kakvo! Ne pravi moita gre6kaa (6toto bqh s na6te na po4ivka taq godina i da se saobrazqvam s tqh vaob6te ne si prekarah qko osobeno s mom4eto s koeto se zapoznah tam! ) Davai po smelo, kvo e tva 4e 6te zaekva6 ?? Idi i go zagovori. Uspeh

devil_feel_f
08-11-2008, 15:28
Най-важното е да не ти пука за хорските приказки и определено да не слушаш баба си, защото е със остарели разбирания.Запознай се с това момче.Ако толкова се притесняваш от хората в работата ти, покани го да се видите извън работно време.Така ще си по-спокойна.Успех! :)

LittleWoman
08-11-2008, 15:53
Аз не разбрах дали на теб ти е кофти от момчето,защото го харесваш или ти пука какво ще кажат клюкарките?

OpenedSky
08-11-2008, 16:25
Не е ли крайно време вече да се запознаете и да си говорите?Все пак сте колеги.А баба си не я слушай.Бабите са със стари разбирания.

+1 :D :D

Абе кво ти пука за баба ти и клюките ... аз мислех,че има нещо по сериознно от баба ти и тъпите клюкари :? ...а и остани по-дълго на работа :)

trayana
08-11-2008, 16:29
Ами изчакай да свуюършите работа и след това си говорете извън работно време! :)

sweetlove
08-11-2008, 18:01
Здрасти пак :) Ми аз преди 1 час се прибрах от работа.. неска пак цял ден тва момче около мен ии нищо ново ... пак погледи, усмивки ... откак съм се прибрала не съм спряла да мисля за него ... ще се побъркам :( А и днес подочух от едни колеги, че той ходел с дъщерята на един наш колега, не разбрах много де не съм сигурна дали тва е вярно ... ноо не знам толко го харесвам, а не виждам какво мога да направя, нявъзможно ми е някакси :( Неска сутринта като пристигна на работа ми помаха отдалече, аз нищо не направих, тъпата ми баба беше при мен уфф :( още вторият ми работен ден там той ми махаше веднъй пак отдалече и аз му се усмихнах, баба ми беше при мен и ме нахока. на мен не, че ми пука от нея ама просто ми стаа некво кофти и сякаш сичко ми пречи да си проговоря с него .. нз сигурно ви се струва елементарна работа, ама нищо ен мога да направя басиии :booooomb: неска пак толко явно показваше внимание към мен амаа нищо повече.. направо мисля утре да не ходя на работа, че ще се побъркам ако продължа д амисля за него :) имало е дни когато съм била толко уморена и решавам, че на другия ден няма ходя на работа, ма мерака ми идва само като си помисля, че ще го видя...
утре нз кво ще прая цял ден :)

miss_asi
08-11-2008, 18:06
Ми запознайте се!Иначе имам въпрос аз към тебе от кога плащаш данък обществено мнение както се казва?!? :?