PDA

View Full Version : Ушичките



TomorrowCanWait
08-10-2008, 17:32
Абее да ви кажа...имам чувството че с едното ухо чувам мааааалко по-ясн0 от другото.Да речем едно го запушваш с пръста и казваш ааааааааа..после с другото и сякаш с едното малкоооо по ясничко чувам. и при вас ли е така :shock:

mumiikataa
08-10-2008, 17:59
Виж,мила...Това е напълно нормално както повечето хора виждат с едното око по-добре.Просто двете страни не са еднакви,то и няма как да са еднакви.Не се панирай,нормално е :)

CenCe
08-10-2008, 18:03
Ми по принцип при всеки човек едната от дявете страни, на която и да било част от тялото е по-развита от другата... а ако разликата е по-голяма от нормалното може ухото ти е да е със отслабнал слух :? Нз... Лично аз като говоря по тела чувам малко по неясно с едното, но смятам че разликата е нищожна.. Няма да е зле да посетиш специалист ако това те притеснява! Успех :-)

TomorrowCanWait
08-10-2008, 18:07
Нее е е много...простоо като бях болна и ме боляха ушитеее..когато отидох при моята лекарка тя каза чее ми е зачервен каналааа мисля че каза не съм сигурна...и аз понеже съм голяма паникааа..ипопитах дали е опасно..тя ми отговори "спокойно не е стигнало до тъпанчето"..демек че ако не се лекувам ще стигне и до там ли....преди около 2 седмици бях болна и три дни си слагах капки..да продължавам ли да си слагам :( :( :(

mumiikataa
08-10-2008, 18:16
Нее е е много...простоо като бях болна и ме боляха ушитеее..когато отидох при моята лекарка тя каза чее ми е зачервен каналааа мисля че каза не съм сигурна...и аз понеже съм голяма паникааа..ипопитах дали е опасно..тя ми отговори "спокойно не е стигнало до тъпанчето"..демек че ако не се лекувам ще стигне и до там ли....преди около 2 седмици бях болна и три дни си слагах капки..да продължавам ли да си слагам :( :( :(
Ей не се панирай толкова.Няма нищо страшно.Е ако разликата е много голяма,иди пак на лекар,иначе не виждам смисъл.Успокой се

Vancho_Vanchoviq
08-10-2008, 20:16
И аз чувам с лявото ухо по- силно отколкото с дясното. Това е нормално, така както едната ръка е по- голяма от другата например, или както с едното око виждаш по- добре отколкото с другото.

fenkatakrisi952
08-11-2008, 05:32
И при мен става така като слушам продължително силно музика :D
Ако се притесняваш отиди до личния си лекар :-)