PDA

View Full Version : Темата е най-вече за хора които имат котка



mishkata94_
08-10-2008, 19:11
Котката ми се разгонва както всички котки,но този път е ВЪРХААААА :shock: та тя от 1 седмица че и повече май е така ,тя мяука направо реве бе,такова чудо не съм чула до сега какво става за бога?Тя миналата година май имаше проблем със аналната жлеза там квото беше..не можеше на пика,и я отпушиха..одеве гледам и ми се стори че и е надуто коремчето но може и да е от храната(не от тези сухите)и като чели не е пикала ,е мога да я заведа на ветиринар не знам какво да направя .Ето пак мяука като откачена побърквам се през 2 минути е така какво да го правя това коте,до сега не е било такова чудо,такова мяукане леле :( не искам да го водя на лекар не знам не мога да се грижа за него не знам кво да кажа нито къде има искински ветиринар който ще се погрижи добре,какво да правя :( тя направо се къса да мяука направо със всички сили мяука до сега не е било така,все едно реве но не са и насълзени очите.Като я галя тя пърка и си мърда дупето защото е разгонена и постоянно се лиже.Мeжду другото тя е на 4 години май ако има значения годините..ох дайте съвети.. :(

westggirl
08-10-2008, 19:19
от кой град си ?

mishkata94_
08-10-2008, 19:22
Айтос

westggirl
08-10-2008, 19:29
кофти :( защото можех да ти препоръчам ветеринар но не и от този град иначе спред мен проблема и гол1м доскоро имах котка ... но можеби нещо или и има в стомаха незнам немога да прецена не съм и специалист но пробвай в google и напиши нещо от сорта ветеринар в град Айтос и да се намери нещо по свестно :( а аз на мойта котка и давах едни хапченца когат е разгонена но не предължаваше чак седмица затова по добре я заведи пак да се разбере вс точно :( късмет съжелявам че неуспях да ти помогна :(

mishkata94_
08-10-2008, 19:45
Не искам да загубя котенцето си :cry: толкова много си я обичач,бих дала всичко за нея,тя е като човекът :cry: даже имах сън на скоро,сънувах,че умира,и сега ако това е някакъв знак и се случи това незнам как ще го приживея ето сега пак се дере и мяука но мога повече такаааааааааа :cry: какво да я правя леле.Сега се обади приятелка на мама и утре ще водим котката ми и нейната и на някви хора на ветиринар ужас,аз и идея си нямам какво да кажа кво да направя :cry:

kiSsoFdeAth
08-10-2008, 19:46
Бе да кажа честно, това, че е с подуто коремче, може да значи и наличие на глисти, но по всяка вероятност не е свързано с разгонването. Той моя е постоянно разгонен, ама съм чувала, че се разгонват през май и през есента. Обезателно заведи животинката на доктор утре, че може да е и нещо сериозно. И пожелавам бързо справяне с проблема.

mishkata94_
08-10-2008, 19:53
Благодаря ти,но може би вече е късно тя от доста време е така :cry: утре отивам със чужди хора на лекар те ще са семеяство и аз сама с моята котка направо не знам какво да кажа :cry: искам всичко да е нарееееееед но не е котето ми се къса от болки най вероятно а аз нервнича :cry:

mishkata94_
08-10-2008, 21:06
искам да попитам и дали това непрестанно мяукане 24 часа е възможно до се дължи на това,че е в цикъл,разгонена и може да я боли коремчето?Видях че е акала много малко мноого много малко>.почти нищо,но не е пишкала ох много съм притеснена :( тя до сега не е раждала,но това непрестанно слно и ревящо мяукане ме притеснява,като ме види спира да мяука :cry:

skatemore
08-10-2008, 21:09
искам да попитам и дали това непрестанно мяукане 24 часа е възможно до се дължи на това,че е в цикъл,разгонена и може да я боли коремчето?Видях че е акала много малко мноого много малко>.почти нищо,но не е пишкала ох много съм притеснена :( тя до сега не е раждала,но това непрестанно слно и ревящо мяукане ме притеснява,като ме види спира да мяука :cry:


заведи я на доктор ма ти еба майката проста

Inalcanzable
08-11-2008, 11:26
заведи я на доктор но може просто да е яла нещо развалено да е набарала някаде и сега да и се е подул корема и да я боли

Inalcanzable
08-11-2008, 11:29
искам да попитам и дали това непрестанно мяукане 24 часа е възможно до се дължи на това,че е в цикъл,разгонена и може да я боли коремчето?Видях че е акала много малко мноого много малко>.почти нищо,но не е пишкала ох много съм притеснена :( тя до сега не е раждала,но това непрестанно слно и ревящо мяукане ме притеснява,като ме види спира да мяука :cry:
Ми може и тва да е никога не се знае но я заведи на лекар все пак няма кво да питаш

JuSt_A_FrEaK
08-11-2008, 11:35
Ами значи и мойта котка беше така и я кастрирахме,но след като роди един път.И ся е много добре.Заведи я на ветеринар и я кастрирайте.20лв e. :) Но все пак тоя ужас никога повече няма да се повтори. :)

JuSt_A_FrEaK
08-11-2008, 11:39
Ааа и е хубаво да роди един път. :) Мойта ся е мн спокойна и мн по-дружелюбна от преди.Успех! :)

nefchi_bs
08-11-2008, 14:40
Не съм чела мненията,но според мен ако не искаш да ражда и да се занимаваш с малки котета,все пак трябва да ги дадеш на някои а не се намира лесно на кои да дадеш,най-добре е да я кастрираш-чиста работа за половин час всичко е готово после ще спи цял ден,но поне няма да се разгонва и да има такива прибелеми,моята е кастрирана от 6 години и нямам никакви проблеми с нея...

Айде успех :-)

NeJnO_UhAniE
08-11-2008, 21:24
искам да попитам и дали това непрестанно мяукане 24 часа е възможно до се дължи на това,че е в цикъл,разгонена и може да я боли коремчето?Видях че е акала много малко мноого много малко>.почти нищо,но не е пишкала ох много съм притеснена :( тя до сега не е раждала,но това непрестанно слно и ревящо мяукане ме притеснява,като ме види спира да мяука :cry:


заведи я на доктор ма ти еба майката проста


ne e zle da si spesti6 selskiq ezik :) na ulicata go izpolzvai kolkoto iska6 :) momi4eto iska savet :) zagubila sam kotka i znam kolko e gadno..z6atoto ima momenti v koito tq edinstveno e do men...o6te pove4e da se pribira6 i da q nameri6 pregazena ot kola... edin ot nai-gadnite momenti v jivota mi...nqma6e q 5 meseca i se VARNA !!! taka 4e..ako nqma da si polezen,ne pi6i prostotii ;) no tova e druga tema, i na moita sega6nata i se poduva6e korem4eto,zavedoh q na lekar, kazaha mi da kupq kote6ka treva(koqto se sadi,i kotkata q qde za pre4istvane,vitamin4eta i granuli za pre4istvane s zelen4uci(mai bqha) be6e tvoq slu4ai,no se opravi vsi4ko taka 4e spokoino :-)

skatemore
08-12-2008, 11:06
искам да попитам и дали това непрестанно мяукане 24 часа е възможно до се дължи на това,че е в цикъл,разгонена и може да я боли коремчето?Видях че е акала много малко мноого много малко>.почти нищо,но не е пишкала ох много съм притеснена :( тя до сега не е раждала,но това непрестанно слно и ревящо мяукане ме притеснява,като ме види спира да мяука :cry:


заведи я на доктор ма ти еба майката проста


ne e zle da si spesti6 selskiq ezik :) na ulicata go izpolzvai kolkoto iska6 :) momi4eto iska savet :) zagubila sam kotka i znam kolko e gadno..z6atoto ima momenti v koito tq edinstveno e do men...o6te pove4e da se pribira6 i da q nameri6 pregazena ot kola... edin ot nai-gadnite momenti v jivota mi...nqma6e q 5 meseca i se VARNA !!! taka 4e..ako nqma da si polezen,ne pi6i prostotii ;) no tova e druga tema, i na moita sega6nata i se poduva6e korem4eto,zavedoh q na lekar, kazaha mi da kupq kote6ka treva(koqto se sadi,i kotkata q qde za pre4istvane,vitamin4eta i granuli za pre4istvane s zelen4uci(mai bqha) be6e tvoq slu4ai,no se opravi vsi4ko taka 4e spokoino :-)

са ако те нареда в форума ше бъде смешно щот нема да съм особено зъл обаче ела на лична да се разбереме :booooomb: :-)

InDi
08-12-2008, 12:23
ако ощте малко си попишеш с нас може после да ни викаш на погребение.отиваи веднага до ветеринаря :)

elena333
08-18-2008, 14:06
Не искам да загубя котенцето си :cry: толкова много си я обичач,бих дала всичко за нея,тя е като човекът :cry: даже имах сън на скоро,сънувах,че умира,и сега ако това е някакъв знак и се случи това незнам как ще го приживея ето сега пак се дере и мяука но мога повече такаааааааааа :cry: какво да я правя леле.Сега се обади приятелка на мама и утре ще водим котката ми и нейната и на някви хора на ветиринар ужас,аз и идея си нямам какво да кажа кво да направя :cry:
Ако я обичаше, вече щеше да я заведеш на ветеринар веднага!!! :-x :-x :-x :x :x ПОВТАРЯМ-ЗАВЕДИ Я НА ВЕТЕРИНАР, АКО ВСЕ ОЩЕ НЕ СИ!!!!!!!!!!!! Писна ми от милиарди такива теми: Какво да правя?Не мога да я заведа на вет. лекар.-Не неможеш, ами неискаш!!! Каква стопанка си ти??? :x :? :-x И това не е от разгонването. Сигурно пак й се е запушил канала! :( ХОРА, НЕ ВЗИМАЙТЕ ЖИВОТНИ, БЕЗ ДА ЗНАЕТЕ КАК ДА ГИ ГЛЕДАТЕ!!! :( :-x :x Ако котето се оправи, намери му по-добри стопани. Заведе ли го на ветеринар? Какво стана? Дано котето да е добре! Късмет!!!

elena333
08-18-2008, 14:08
Подкрепям напълно skatemore, но нецензурни думи не са нужни! :?

elena333
08-18-2008, 14:10
кофти :( защото можех да ти препоръчам ветеринар но не и от този град иначе спред мен проблема и гол1м доскоро имах котка ... но можеби нещо или и има в стомаха незнам немога да прецена не съм и специалист но пробвай в google и напиши нещо от сорта ветеринар в град Айтос и да се намери нещо по свестно :( а аз на мойта котка и давах едни хапченца когат е разгонена но не предължаваше чак седмица затова по добре я заведи пак да се разбере вс точно :( късмет съжелявам че неуспях да ти помогна :(
Тези хапчета водят до рак! :shock: КАСТРИРАНЕ! :x

elena333
08-18-2008, 14:11
Не искам да загубя котенцето си :cry: толкова много си я обичач,бих дала всичко за нея,тя е като човекът :cry: даже имах сън на скоро,сънувах,че умира,и сега ако това е някакъв знак и се случи това незнам как ще го приживея ето сега пак се дере и мяука но мога повече такаааааааааа :cry: какво да я правя леле.Сега се обади приятелка на мама и утре ще водим котката ми и нейната и на някви хора на ветиринар ужас,аз и идея си нямам какво да кажа кво да направя :cry:
Ако ти си в т'ва положение ще чакаш ли до утре????? :-x :-x :-x :-x :x :x

Marina__
08-18-2008, 14:14
Заведи котето на ветеринар за бога! Дори и на най-некадърния в Айтос да попаднеш, пак ще има повече полза от дращенето във форумите :?. Дано не си закъсняла с посещението при доктор и се оправи бързо! :)

elena333
08-18-2008, 14:19
Какво стана?????????????????????????? :-o

vivteen
08-18-2008, 14:58
така и така стана дума за разгонване и да не правя нова тема бих искала да попитам имали проблем ако 4 годишна мъжка котка не се е разгонила.само да уточня,че не е кастрирана :-o

elena333
08-18-2008, 15:09
така и така стана дума за разгонване и да не правя нова тема бих искала да попитам имали проблем ако 4 годишна мъжка котка не се е разгонила.само да уточня,че не е кастрирана :-o
Ако не се е разгонвала през живота си й има нещо! Но, ако сега й закъснява не се плаши. Все пак отиди на ветеринар.

vivteen
08-18-2008, 15:13
мерси много :-)

elena333
08-18-2008, 15:21
мерси много :-)
Дано да ти е здрав котарака! Късмет. :)

Bl@ck_angel
08-18-2008, 15:37
Хора кастрирайте си котките! Защо още животинки да отиват на улицата и да мрат като може това да се спре?! Няма значение дали котката е родила или не! Това са пълни глупости! Помислете за животинките които ако не им се намери дом ще изхвърчат на улицата и кой знае кво ше става с тях... :?

zero
08-18-2008, 16:48
Ако питаш мен може и от храната да е ...
Вероятно я храниш с тия боклуци по рекламите :?
Голяма са простотия .. аз мойта котка преди я хранех с
кайма която пържех или пекох на скарата ..
пържех и рибка копувах и саламец да си гризка :)
От време на време нещо друго..
манджичка и т.н :)
Добре е да има разнообразие ;)

Моята котка също се разгонваше и знам, че
е мн кофти :D
Даже и се навежда и чака някой да я опрае..
нз за мъжките но сигурно
пак правят такива жестове :lol:
Попитай за ветеринар .. може да е нещо лошо :shock: