PDA

View Full Version : Какво ?



h0t_lipS~anD_kisSes
08-10-2008, 19:43
Пак за сънища става въпрос.
С едно момче сме много добри приятели (може да се каже най-добри!). От доста отодавна го сънувам, но в тези сънища не сме приятели, а нещо повече! От скоро осъзнах, че не го харесвам само като приятел, но знам, че няма да се получи нищо, защото сме само приятели.
Проблемът е, че съм адски влюбена в друго момче (с което пак нищо не стана.).
Вече съм тотално объркана! Не искам да развалям приятелството си с него! Ноо и не мога повече да мълча!
Питам се, дали това просто не е увлечение, илии го сънувам, защото не само го харесвам, амии ии малко повечко (в смисъл да съм влюбена?)
Това, че го сънувам значи ли нещо? :(

Natalia
08-10-2008, 19:46
naistina kakvo... ?
est 4e zna4i ;]

asasfdf
08-10-2008, 20:01
преди време бях раздвоен между няколко момичета и си казах "която сънувам, тя ми допада най-много"..е, направих някои тъпотии, а в днешни дни си сънувам разни странни съученички и т.н., но не ми пука за тях..никой не може да ти гарантира, че сънят ти значи нещо определено.сънувал съм, че пикачу живее на горния етаж, а дори не харесвах покемон.пикачу живееше ли на горния етаж?ами не, не живееше там.
ама може някоя нощ като го сънуваш да го питаш в съня си и да ти отговори дали си влюбена в него! 8-)

tedy_hi91
08-10-2008, 20:25
Според мен щом ти е най-добър приятел е напълно нормално да го сънуваш. А за това, че го сънуваш като нещо повече от приятел ... според мен не значи, че си влюбена в него, а че си объркана до такава степен, че емоциите ти избиват към най-близкия ти човек.Според мен бъркаш огромното приятелтво с любов.(То приятелството си я любов, но ти просто бъркаш типовете... :? )

zaraaa
08-10-2008, 20:27
Според мен щом ти е най-добър приятел е напълно нормално да го сънуваш. А за това, че го сънуваш като нещо повече от приятел ... според мен не значи, че си влюбена в него, а че си объркана до такава степен, че емоциите ти избиват към най-близкия ти човек.Според мен бъркаш огромното приятелтво с любов.(То приятелството си я любов, но ти просто бъркаш типовете... :? )

+1- Много точно казано :)

SabrinaAa
08-10-2008, 21:03
Според мен щом ти е най-добър приятел е напълно нормално да го сънуваш. А за това, че го сънуваш като нещо повече от приятел ... според мен не значи, че си влюбена в него, а че си объркана до такава степен, че емоциите ти избиват към най-близкия ти човек.Според мен бъркаш огромното приятелтво с любов.(То приятелството си я любов, но ти просто бъркаш типовете... :? )

И аз мисля така! 8)

tedy_hi91
08-10-2008, 21:08
И аз да каже нещо умно :D :D :D

cherinka
08-10-2008, 21:23
Нищо не значи.

S_L_A_D_U_R_K_A
08-10-2008, 21:30
Сънищата ни много често ни объркват, не трябва да им се доверяваме на 100 процента! Довери се на сърцето си!

kofti_nick
08-10-2008, 21:32
Пак за сънища става въпрос.
С едно момче сме много добри приятели (може да се каже най-добри!). От доста отодавна го сънувам, но в тези сънища не сме приятели, а нещо повече! От скоро осъзнах, че не го харесвам само като приятел, но знам, че няма да се получи нищо, защото сме само приятели.
Проблемът е, че съм адски влюбена в друго момче (с което пак нищо не стана.).
Вече съм тотално объркана! Не искам да развалям приятелството си с него! Ноо и не мога повече да мълча!
Питам се, дали това просто не е увлечение, илии го сънувам, защото не само го харесвам, амии ии малко повечко (в смисъл да съм влюбена?)
Това, че го сънувам значи ли нещо? :(

По-добре си мълчи и му се наслаждавай ... лично мнение ...

ludo_momiche
08-10-2008, 22:25
Може и да значи определено...Но и определено не е задължително да си влюбена,може би по-скоро си привързана към него.

Junona
08-10-2008, 22:35
Много от сънищата на хората представляват страх от нещо или съкровено желание ..фантазия или просто ежадневие ... ти трябва да прецениш .. никой не може да ти каже към кого и какво чувстваш :-D

InFaTuAtEd
08-18-2008, 13:16
сънувал съм, че пикачу живее на горния етаж, а дори не харесвах покемон.пикачу живееше ли на горния етаж?ами не, не живееше там.
:lol: 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D

evichka_lonelyy
08-18-2008, 15:17
Според мен щом ти е най-добър приятел е напълно нормално да го сънуваш. А за това, че го сънуваш като нещо повече от приятел ... според мен не значи, че си влюбена в него, а че си объркана до такава степен, че емоциите ти избиват към най-близкия ти човек.Според мен бъркаш огромното приятелтво с любов.(То приятелството си я любов, но ти просто бъркаш типовете... :? )

+1

ImmortalForever
08-18-2008, 15:32
Сънищата ... хм.. :neutral: Ама мисля, че значи...Но не мисля, че трябва да ставате нещо повече от приятели.Защото после и да станете, ще дойде едно време за раздяла и вие не само, че ще скъсате, ами ще развалите и приятелството си... Нали? Така че ..остави нещата такива каквито са-ако е казано да става нещо, то ще стане! :)

evelinka1122
08-18-2008, 19:04
харесваш го.... говоря за най-добрия ти приятел.... влюбено си в него, просто още не си го осъзнала и осмислила добре :) пробвай се с него..... :) УСПЕХ

Love0nlyMyself
08-18-2008, 19:44
зависи какъф е съня с момчето

Lacey_66
08-18-2008, 20:28
Ха и аз сънувам един мой фр прекалено често и кво :D мн се чуда ... няма право да идва и в сънищата ми ... :shock: :shock: :shock:

SabrinaAa
08-18-2008, 20:29
Според мен щом ти е най-добър приятел е напълно нормално да го сънуваш. А за това, че го сънуваш като нещо повече от приятел ... според мен не значи, че си влюбена в него, а че си объркана до такава степен, че емоциите ти избиват към най-близкия ти човек.Според мен бъркаш огромното приятелтво с любов.(То приятелството си я любов, но ти просто бъркаш типовете... :? )
I az sam na tova mnenie! :-o

dark_angel_7813
08-19-2008, 11:01
:-o Охоо злату :D сънища а готино :oops: мм ще ми разкажеш ли по подробно :grin: мога да те хелпна с нещо :-) :-) :-) да кажем че тва със сънищата ми е леко познато та ако ти се лафи по тая тема нали знаеш къде съм :-) :-) :-) :-) :-) :-D :)

slun4ice_90
08-19-2008, 12:16
Пак за сънища става въпрос.
С едно момче сме много добри приятели (може да се каже най-добри!). От доста отодавна го сънувам, но в тези сънища не сме приятели, а нещо повече! От скоро осъзнах, че не го харесвам само като приятел, но знам, че няма да се получи нищо, защото сме само приятели.
Проблемът е, че съм адски влюбена в друго момче (с което пак нищо не стана.).
Вече съм тотално объркана! Не искам да развалям приятелството си с него! Ноо и не мога повече да мълча!
Питам се, дали това просто не е увлечение, илии го сънувам, защото не само го харесвам, амии ии малко повечко (в смисъл да съм влюбена?)
Това, че го сънувам значи ли нещо? :( Сънуваш го,защото много ти се иска да сте нещо повече и мислиш за него много.И просто си пренесла това,което искаш да ти се случи с него в съня ти.

SunShinePearl
08-19-2008, 14:59
аз скоро сънувах че ще се разделя с едно момче така и стана :neutral: но мн пъти съм сънувала и приятели с които сме нещо повече но това никога няма да стане,скоро сънувах че съседа е гей ама не е гей така че :lol: послушай сърцето си не се влияй от сънища

m_face
08-19-2008, 15:05
Сънят обикновено означава, че подсъзнателно искаш или те е страх от нещо... но кое от двете е - ти кажи :)