PDA

View Full Version : Как се обезкосмявате?



miShle
08-10-2008, 21:19
Говоря предимно как се обезкосмявате по интимните части? Идеята е в това,да видим кой е най-предпочитаният начин. Анкетата е и за двата пола .. 10х предварително
П.П. Не ее нужно да пишете,може да остане анонимно .. :)

cherinka
08-10-2008, 21:47
П*тката не съм си е бръснала от миналото лято.

Само кола-маска.....

cherinka
08-10-2008, 21:48
Говоря предимно как се обезкосмявате по интимните части? Идеята е в това,да видим кой е най-предпочитаният начин. Анкетата е и за двата пола .. 10х предварително
П.П. Не ее нужно да пишете,може да остане анонимно .. :)
Не е до "предпочитан начин" а до възможни средства.
Защото определено самобръсначката не е 'предпочитан' начин, драга. 8-)

BaBy_bS
08-10-2008, 21:50
Говоря предимно как се обезкосмявате по интимните части? Идеята е в това,да видим кой е най-предпочитаният начин. Анкетата е и за двата пола .. 10х предварително
П.П. Не ее нужно да пишете,може да остане анонимно .. :)
Не е до "предпочитан начин" а до възможни средства.
Защото определено самобръсначката не е 'предпочитан' начин, драга. 8-)
това сега беше леко тъпо ... да не кажа много

fUcK_LoF
08-10-2008, 21:58
За сега съм със самобръсначка.Занапред ще помисля за епилато :) 8-)

Amateur
08-10-2008, 21:58
Еми долу,подмишниците и лицето с самобръсначка,корема и гърдите с депилатоар!

angelcheeee_93
08-10-2008, 22:12
ami az imam epilator ,no ne go izpolzvam za intimnite 4asti poneje mislq,4e mqstoto e meko i 6te boli,ne sam probvala no taka sam 4uvaala.tezi koito se obezkosmqvate s epilator otdolu kak to4no podhojdata kam koq strana,kam rasteja na kosmite ili obratno..i ne vi li boli??? :-o :-o :-o

Nadelina
08-11-2008, 05:38
ami az imam epilator ,no ne go izpolzvam za intimnite 4asti poneje mislq,4e mqstoto e meko i 6te boli,ne sam probvala no taka sam 4uvaala.tezi koito se obezkosmqvate s epilator otdolu kak to4no podhojdata kam koq strana,kam rasteja na kosmite ili obratno..i ne vi li boli??? :-o :-o :-o
S epilatora trqbva zadyljitelno po posoka obratna na rasteja, inache gi reje i vednaga rastat. Az lichno do onq den se brysneh, no v sybota otidoh na kola maska i sym naistina shtastliva i dovolna ot sebe si.