PDA

View Full Version : Изневерил ми е на лагера



I_hate_you_p
08-10-2008, 23:11
Темата е следната приятеля ми е на лагер на море с класа си и още там някви...мен наще не ме пуснаха да отида....тая вечер ми се обажда и ми даде да говоря с една моя приятелка която е там...и тя ми каза че се е натискал и целувал с няква от лагера....демек ми е изневерил...незнам какво да правя и ви моля за съвет...Благодаря предварително :-)

т.7
krem4et0

Chaos_Knigh7
08-10-2008, 23:15
Като се видите - един шут между краката, като приклекне едно коленце и ще си на 6.

gangstata
08-10-2008, 23:16
Няколко варианта:
-питаш го и се разбирате като хора , без да викате и т.н..
-питаш го и му вдигаш скандал
-без да го питаш му вдигаш скандал
-правиш се на ударена и понасяш..

Второто е най-добро..

I_hate_you_p
08-10-2008, 23:20
Няколко варианта:
-питаш го и се разбирате като хора , без да викате и т.н..
-питаш го и му вдигаш скандал
-без да го питаш му вдигаш скандал
-правиш се на ударена и понасяш..

Второто е най-добро..
Мерси ам аз вече му дигнах скандал пшо телефона и скъсах с него.....

I_hate_you_p
08-10-2008, 23:21
Обаче адски много го обичам и адски много ме нарани

Junona
08-10-2008, 23:22
Интересно .. зависи от много неща самият случай - ако момчето наистина те харесва и не сте заедно от 2 седмици да кажем - едва ли би го направил това .. по-скоро е номер .. прецени до каква степен приятелката ти е приятелка или по- скоро негова приятелка че да се намеси .. няма мъж който да направи ти изневери и веднага да ти позвъни та да ти се 'изфука' освен ако не си го връща за нещо .. това е глупавооооооооооооооооооо ооооооооооооооооо

Maja
08-10-2008, 23:22
можеби приятелката ти те лъже

valkanovb
08-10-2008, 23:25
Naistina ima takwa opciq.Zatowa pitash drugi koito sa bili na lagera.

I_hate_you_p
08-10-2008, 23:25
приятелката ми на 10000000000000% не ме лъже сигурна съм....а той просто няма за какво да си връща....ходим от 4 месеца....и много пъти ми е доказвал че ме обича....защооо го направи.....

I_hate_you_p
08-10-2008, 23:26
незнам какво да му кажа какво да правя като се върне......

I_hate_you_p
08-10-2008, 23:26
тя е от моя град май и може и да са заедно като се върне...искам да умраа.....

gangstata
08-10-2008, 23:27
нз що,обаче никът ти ми прилича на "ай хейт ю пейтън"



по темата:добре си направила..

I_hate_you_p
08-10-2008, 23:32
нз що,обаче никът ти ми прилича на "ай хейт ю пейтън"



по темата:добре си направила..
btw tova ozna4ava
jivota mi e to4no kato na peyton....si4ko e ednakvo samo deto maika mi ne e umrqla...ina4e si4ko e edno i sa6to

Amateur
08-10-2008, 23:46
Еми винаги има втори шанс,но ако мислиш че ще го направи пак режи и да не ти пука!

h0t_lipS~anD_kisSes
08-10-2008, 23:48
Няколко варианта:
-питаш го и се разбирате като хора , без да викате и т.н..
-питаш го и му вдигаш скандал
-без да го питаш му вдигаш скандал
-правиш се на ударена и понасяш..

Второто е най-добро..

+100

SeaEatsShips
08-11-2008, 00:03
Аз не давам 2ри шанс за такива неща. Много трябва да се реве, че да има 2ри шанс :D
да не ти пука един път е отишъл на лагер и веднага се лепнал за друга. :x :o Той НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!



Забрави го, ти си решаваш де :)
това от мен :P

hforce
08-11-2008, 00:07
Malko sa zakasnqli s purvoaprilskata 6ega :D
az zalagam 4e se maitapat

-zdrasti milo kak si, mnogo te obi4am iska6 li da govori6 s Y
-mi oki X dai mi q
-Zdrasti Z awe znae6 li, Y ti izneveri predi malko s V

vetev
08-11-2008, 00:13
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-D

SeaEatsShips
08-11-2008, 00:14
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

asasfdf
08-11-2008, 00:18
лагерите винаги са диви..може да е бил напушен и мърво пиян, да го е хванало яд, че не си там и някоя да го е съблазнила, за да си направи интригата..момчето какво обясни по телехона?

vetev
08-11-2008, 00:36
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

тва е защото са още по големи тъпанари ;д;д;д ау изкарах се мъжемразка :-D

vetev
08-11-2008, 00:43
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

тва е защото са още по големи тъпанари ;д;д;д ау изкарах се мъжемразка :-D

vetev
08-11-2008, 00:43
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

тва е защото са още по големи тъпанари ;д;д;д ау изкарах се мъжемразка :-D

SeaEatsShips
08-11-2008, 01:03
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

тва е защото са още по големи тъпанари ;д;д;д ау изкарах се мъжемразка :-Dте са си тъпи днес едно момче ми го доказа за пореден път :D ехх а аз май се превръщам във сексист

kindergarden
08-11-2008, 01:06
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

тва е защото са още по големи тъпанари ;д;д;д ау изкарах се мъжемразка :-Dте са си тъпи днес едно момче ми го доказа за пореден път :D ехх а аз май се превръщам във сексистняма лошо 8-)

SeaEatsShips
08-11-2008, 01:17
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

тва е защото са още по големи тъпанари ;д;д;д ау изкарах се мъжемразка :-Dте са си тъпи днес едно момче ми го доказа за пореден път :D ехх а аз май се превръщам във сексистняма лошо 8-)естествено :P

BaiToq
08-11-2008, 05:06
Бай Тоя не проумява защо
трябва да пишеш заглавието на
темата на английски.
Какво,много го знаеш ли,
нещо изразяваш ли,какво? :-o
А по темата Бай Тоя казва
да си направиш сметка колко е държал на теб.

AnzaRe
08-11-2008, 06:01
Може да се е базикнала знаиш ли? http://img.zamunda.net/pic/smilies/laugh.gif

didi_baby
08-11-2008, 07:16
Говори първо с него,ако е така го направи на 2 стотинки и си тръгни,другия път пак да ти изневери

MartyParty
08-11-2008, 07:26
нз що,обаче никът ти ми прилича на "ай хейт ю пейтън"



по темата:добре си направила..
btw tova ozna4ava
jivota mi e to4no kato na peyton....si4ko e ednakvo samo deto maika mi ne e umrqla...ina4e si4ko e edno i sa6to
Някой се е опитал да те изнасили? :shock: А ти тука си седнала да се притесняваш за онзи пор.Четири месеца нищо не са,явно не и за него.

I_hate_you_p
08-11-2008, 07:29
нз що,обаче никът ти ми прилича на "ай хейт ю пейтън"



по темата:добре си направила..
btw tova ozna4ava
jivota mi e to4no kato na peyton....si4ko e ednakvo samo deto maika mi ne e umrqla...ina4e si4ko e edno i sa6to
Някой се е опитал да те изнасили? :shock: А ти тука си седнала да се притесняваш за онзи пор.Четири месеца нищо не са,явно не и за него.
emi da i to ne vednuj....

pandelka
08-11-2008, 07:32
Ми поискай му обяснение иии...един съвет недей да вярваш на всичко,което ти казват "приятелките ти "докато не се увериш и не видиш със собствените си очи !!! :)

I_hate_you_p
08-11-2008, 07:36
Ми поискай му обяснение иии...един съвет недей да вярваш на всичко,което ти казват "приятелките ти "докато не се увериш и не видиш със собствените си очи !!! :)
Мерси...аз си знаех че нещо ще стане имах много лошо предчувствие... :( немога да разбера защо ми казва че ме обича и ме лъже.....и трябваше ли от други да научавам....лъжии.... :( :( :( :(

xxxSnowflakexxx
08-11-2008, 07:42
Като се видите - един шут между краката, като приклекне едно коленце и ще си на 6.
+1

balu4ka
08-11-2008, 08:00
Представям си,още ли ще 4акаш!!!Като си доиде си изняснете..проблема,нека ти сподели поразпитвай го.Ако те излъже няма смисал да имаш такъв 4ожек до себе си :? :? :? 8)

zaraaa
08-11-2008, 08:14
Няколко варианта:
-питаш го и се разбирате като хора , без да викате и т.н..
-питаш го и му вдигаш скандал
-без да го питаш му вдигаш скандал
-правиш се на ударена и понасяш..

Второто е най-добро..

+1 :P

krisiiiiito
08-11-2008, 08:20
1. може да е бил пиян и да не е знаел какво върши - но не ми се вярва много пък и така да е пак си е виновен
2. '' приятелките'' не винаги казват истината
3. след като вече си му вдигнала скандал и сте скъсали само може да чакаш да се прибере и да говорите сериозно ии ако тогава стане нещоо :-o :-o

valkanovb
08-11-2008, 08:51
и извода в един!!!МОМЧЕТАТА СА ТЪПАНАРИ... :booooomb:
но пък без тях сме за никъде... :-Dи момчетата казват така за момичетата :-o

тва е защото са още по големи тъпанари ;д;д;д ау изкарах се мъжемразка :-Dте са си тъпи днес едно момче ми го доказа за пореден път :D ехх а аз май се превръщам във сексист
Emi feminizma e gadna rabota taka 4e ne stawai

Josefinne
08-11-2008, 09:02
Според мен пък просто се е чудел как да скъса с теб по лесен начин, затова е накарал " приятелката ти" да му каже това ( без значение всъщност дали е вярно или не, повероятно първото ), за да се разстроиш и ти да скъсаш с него.
Oldest trick in the world, honey - make others take the blame, that's why ;)

I_hate_you_p
08-11-2008, 09:34
Според мен пък просто се е чудел как да скъса с теб по лесен начин, затова е накарал " приятелката ти" да му каже това ( без значение всъщност дали е вярно или не, повероятно първото ), за да се разстроиш и ти да скъсаш с него.
Oldest trick in the world, honey - make others take the blame, that's why ;)
1000000000% съм сигурна че не е така защото когато заминаваше аз го питах дали иска да скъасаме той каза че страшно много ме обича и че неиска......

Josefinne
08-11-2008, 09:42
Може би на лагера се е появило момиче, което да го е разубедило?

kofti_nick
08-11-2008, 09:43
Няколко варианта:
-питаш го и се разбирате като хора , без да викате и т.н..
-питаш го и му вдигаш скандал
-без да го питаш му вдигаш скандал
-правиш се на ударена и понасяш..

Второто е най-добро..

Както ти хареса :D

k0kster
08-11-2008, 09:46
Поговори с него и се изяснете ;)

I_hate_you_p
08-11-2008, 09:48
Може би на лагера се е появило момиче, което да го е разубедило?
напълно е възможно.... :( Мерси за отговорите :-)

PePeLePew
08-11-2008, 10:12
На морето и в чужбина не се брой

`SunFlower`
08-11-2008, 11:15
кажи му по тела че няма проблем тфа онова,излъжи го нещо :Д като се прибере се вижте,някъде на саме....такам...(ако праите секс или ддз някфи по интимни неща) просто го натисни,съблечи го,възбуди го и го зарежи,може преди тфа да го сръфаш на по интересни места или да го удариш :д вкарай фантазия....а ако е у тях може да го завържеш гол за леглото на техните :Д

как обичам отмъщенията :oops: :D :grin: :-D

I_hate_you_p
08-11-2008, 11:20
кажи му по тела че няма проблем тфа онова,излъжи го нещо :Д като се прибере се вижте,някъде на саме....такам...(ако праите секс или ддз някфи по интимни неща) просто го натисни,съблечи го,възбуди го и го зарежи,може преди тфа да го сръфаш на по интересни места или да го удариш :д вкарай фантазия....а ако е у тях може да го завържеш гол за леглото на техните :Д

как обичам отмъщенията :oops: :D :grin: :-D
xaaxa не съм такъв човек....правим секс доста често и вече почвам да си мисля че заради това е бил с мен..... :(

Erica
08-11-2008, 11:25
Аз пък не разбрах,откъде ти идва това голямо доверие към приятелката ти?Уж обичаш приятелят си,а когато някои си ти каже нещо,ти веднага без да подлагаш на информацията на съмнение без дори да помислиш малко и му вдигаш скандали?Интересно е наистина...

`SunFlower`
08-11-2008, 11:34
кажи му по тела че няма проблем тфа онова,излъжи го нещо :Д като се прибере се вижте,някъде на саме....такам...(ако праите секс или ддз някфи по интимни неща) просто го натисни,съблечи го,възбуди го и го зарежи,може преди тфа да го сръфаш на по интересни места или да го удариш :д вкарай фантазия....а ако е у тях може да го завържеш гол за леглото на техните :Д

как обичам отмъщенията :oops: :D :grin: :-D
xaaxa не съм такъв човек....правим секс доста често и вече почвам да си мисля че заради това е бил с мен..... :(

да ама е забавно :Д и така завбъдеще ще внимава повече с момичетата с които е...кой знае ,може да се окажат психопатки :Д

trayana
08-11-2008, 16:19
Зарежи го тоя боклук нещастен!Такива не ти трябват!Да си хваща пътя с оная!А от колко време ходите все пак? :?

I_hate_you_p
08-11-2008, 19:09
Зарежи го тоя боклук нещастен!Такива не ти трябват!Да си хваща пътя с оная!А от колко време ходите все пак? :?
4 месеца.... :-)

Pliok0019
08-11-2008, 19:21
Целуване и натискане не е голяма изневяра. Май само секса се зачита.

I_hate_you_p
08-11-2008, 20:24
Целуване и натискане не е голяма изневяра. Май само секса се зачита.
da be.....te sig i sex sa pravili....

Pliok0019
08-11-2008, 20:27
Целуване и натискане не е голяма изневяра. Май само секса се зачита.
da be.....te sig i sex sa pravili....
Тогава го зарежи. Такива хора не си заслужават нито времето, нито вниманието.

I_hate_you_p
08-11-2008, 20:36
Целуване и натискане не е голяма изневяра. Май само секса се зачита.
da be.....te sig i sex sa pravili....
Тогава го зарежи. Такива хора не си заслужават нито времето, нито вниманието.
emi ve4e go napravih..no nemoga da qm da spq....samo mislq za nego....6te umraa..... :( :( :(

Pliok0019
08-11-2008, 20:41
Целуване и натискане не е голяма изневяра. Май само секса се зачита.
da be.....te sig i sex sa pravili....
Тогава го зарежи. Такива хора не си заслужават нито времето, нито вниманието.
emi ve4e go napravih..no nemoga da qm da spq....samo mislq za nego....6te umraa..... :( :( :(
Спокойно. И това ще мине, бъди сигурна. :) Не си заслужава да се измъчваш за него. Някои неща наистина не си заслужават. Започни да излизаш с приятели, прочети поредица от книги, започни да се занимаваш малко по-активно с някой спорт, изгледай някой телевизионен сериал...Звучи адски клиширано, но времето лекува.

Успех!

I_hate_you_p
08-11-2008, 20:45
Целуване и натискане не е голяма изневяра. Май само секса се зачита.
da be.....te sig i sex sa pravili....
Тогава го зарежи. Такива хора не си заслужават нито времето, нито вниманието.
emi ve4e go napravih..no nemoga da qm da spq....samo mislq za nego....6te umraa..... :( :( :(
Спокойно. И това ще мине, бъди сигурна. :) Не си заслужава да се измъчваш за него. Някои неща наистина не си заслужават. Започни да излизаш с приятели, прочети поредица от книги, започни да се занимаваш малко по-активно с някой спорт, изгледай някой телевизионен сериал...Звучи адски клиширано, но времето лекува.

Успех!
Мерси много :-)

purple__love
08-12-2008, 08:36
moe gadje go e pravilo,no posle ujasno sujalqva6e i az mu prostih,no mu go vurnah troino!povtarqm TROINO!

`SunFlower`
08-12-2008, 18:39
moe gadje go e pravilo,no posle ujasno sujalqva6e i az mu prostih,no mu go vurnah troino!povtarqm TROINO!

може ли да попитам как :? интересно ми е просто...

I_hate_you_p
08-12-2008, 21:53
moe gadje go e pravilo,no posle ujasno sujalqva6e i az mu prostih,no mu go vurnah troino!povtarqm TROINO!

може ли да попитам как :? интересно ми е просто...
da i na men ;]

asasfdf
08-12-2008, 22:01
На морето и в чужбина не се брой

ама много малко хора са съгласни с това :(

---
авторке на темата, на колко години си иначе?

Insatiable
08-13-2008, 09:50
Нормално е, поне за мен. :) Не се впрягай, не е единствения на тая планета нали? :P

evelinka1122
08-13-2008, 11:26
сега.... слушай ме внимателно няма да повтарям..... :-D той отива на лагер, на море..... и му е кеф, лято е.... има красиви момичета около него.... а ти си там някъде далеч... няма как да издържи на изкушението!! пък и все пак е момче и се предполага че си пада малко задник :) не се впрягай толкоз.... и аз тази година бях по лагери и видях колко хора изневериха на половинките си :) но това е нормално..... :)

buffalo88
08-13-2008, 11:29
Теглиш му яка майна и си търсиш нов :>

Love0nlyMyself
08-13-2008, 17:12
Няколко варианта:
-питаш го и се разбирате като хора , без да викате и т.н..
-питаш го и му вдигаш скандал
-без да го питаш му вдигаш скандал
-правиш се на ударена и понасяш..

Второто е най-добро..
+1

I_hate_you_p
08-13-2008, 20:38
говорих пак с него човека продължава да отрича всичко а и много хора вече ми се обадиха да ми кажат каквоп става...нашият от първия ден се хванал с неква....мразяяя гоо.....само ме лъга толкова време в петък си иде...и неискам да го виждам... :( :( :( :( :( :( :( :(

just_my_luck
08-13-2008, 20:41
pitai go za da vidish dali shte si priznae... ako mislish 4e si zaslujava da mu dadesh vtori shans - dai mu,ako ne -kusai go

I_hate_you_p
08-13-2008, 21:39
pitai go za da vidish dali shte si priznae... ako mislish 4e si zaslujava da mu dadesh vtori shans - dai mu,ako ne -kusai go
pitah go izlaga me pone 20 pyti 4e ne e istina... :(

Iv4eTy
08-13-2008, 21:44
А откъде знаеш че тази твоя приятелка не те лъже?!

I_hate_you_p
08-13-2008, 22:15
А откъде знаеш че тази твоя приятелка не те лъже?!
sig sam nqma kak da me luje :p

purple__love
08-14-2008, 08:44
ami parvo...prostih mu s mnogo usiliq...trqbva6e da se razpla4e....sblijihme se i toi hlutna po men ujasno mnogo...togava zapo4nah da se zadqvam s nai-dobriq mi priqtel i toi se vliubi v men do tolkova 4e se skaraha za men...az ostavih vuprosniq kru6ka4...no ne trugnah s drugoto mom4e....toi se susipa i vse o6te me obi4a....no iztarva vlaka mnogo otdavna.....vse o6te si blije ranite!

I_hate_you_p
08-14-2008, 10:49
ami parvo...prostih mu s mnogo usiliq...trqbva6e da se razpla4e....sblijihme se i toi hlutna po men ujasno mnogo...togava zapo4nah da se zadqvam s nai-dobriq mi priqtel i toi se vliubi v men do tolkova 4e se skaraha za men...az ostavih vuprosniq kru6ka4...no ne trugnah s drugoto mom4e....toi se susipa i vse o6te me obi4a....no iztarva vlaka mnogo otdavna.....vse o6te si blije ranite!
браво бе мацко.....аз тва нещо немога да го напрая много ми се иска но немога....все пак мерси че сподели с нас :-)

S_L_A_D_U_R_K_A
08-14-2008, 11:00
Не мисли за отмъщения, безразличието е най-голямото наказание и прекрати връзката ви!

xxxSnowflakexxx
08-14-2008, 11:54
Za kakvo ti e da hodi6 s takuv 4ovek????Razkarai go!!! :P

ElisaDay
08-14-2008, 20:31
Някой май гледа ОТХ :-D :-)

BWald0rf
08-14-2008, 21:50
Не че го оправдавам,но на такива лагери лятно време винаги се случва нещо такова.Все пак всеки си има своята ''лятна забивка'' .. А пък ти ако толкова го обичаш щеше да почакаш да се прибере и да се разберете дали ще късате или не ;) Но тъй като вече си направила избор забравяй го и тфа е.

I_hate_you_p
08-14-2008, 22:52
Някой май гледа ОТХ :-D :-)
to moq jivot e oTH... :-)

purple__love
08-16-2008, 09:14
ami parvo...prostih mu s mnogo usiliq...trqbva6e da se razpla4e....sblijihme se i toi hlutna po men ujasno mnogo...togava zapo4nah da se zadqvam s nai-dobriq mi priqtel i toi se vliubi v men do tolkova 4e se skaraha za men...az ostavih vuprosniq kru6ka4...no ne trugnah s drugoto mom4e....toi se susipa i vse o6te me obi4a....no iztarva vlaka mnogo otdavna.....vse o6te si blije ranite!
браво бе мацко.....аз тва нещо немога да го напрая много ми се иска но немога....все пак мерси че сподели с нас :-)



za ni6to

FreeSpirit
08-17-2008, 06:54
аз като се познавам, навярно ще простя....ако е било само целувка и обарване :D :D :D :D искал е да пробва нещо ново :D :D :D :D
гадно си е, сега го накарай да съжелява и да ходи след теб, като кученце и ако се справи със задачата....може да се събете пак :grin:
ко съм гадно :smt096

jujityy
08-21-2008, 13:00
питай го дали е истина

girls_aloud_
08-23-2008, 11:59
е как незнаеш кво да правиш бее :-o :o лелелееее :oops: зарежи много ясно :? един път изневери ли ти ще се повтори :P

NaNa_SladuRana
08-23-2008, 12:09
това е целта на лагерите и екскурзиите 8-)
мен още ме е яд,че много късно видях в сайта на даскалото,че съмм пропуснала срока,когато са се събирали хора за лагера ](*,)