PDA

View Full Version : Една позабравена история



GamerEverywhere
08-11-2008, 02:00
Та значи имах си едно момиче, тя една руса височка,елегантна ,все Hot си е 8) макар и не много голяма, дето си бяхме гаджета преди 2 години.Много се обичахме, ходихме някаде към 9 месеца,но тя изведнъж изчезна за Испания и просто изгубих всякакъв контакт с нея. И така до днес след 2 години онзи ден я видях в града тя може би ме забеляза ,но аз бях бая далече от нея пак и нямам никаква смелост да отида да поприказваме поне.Всъщност не един път я мярнах ,може би кам 5-тия път се засякохме на по-близко разстояние.Тя ме видя и ми помаха неволно усмихната ,но ей така се разминахме без да кажем кой знае какво съществено ,нито тя нито аз.Тя обаче беше с една приятелка, която докато се разминавахме каза на бившето ми момиче : ,,Я виж ти кого срещаме,дигни ръка ,помахай му де! И така сякаш неволно бившата взе ,че каза някак нехайно- мисля :''Ааа.. аз си имам гадже вече'' ! Изгорях от яд за това ,дали нарочно го каза...незнам.Приятелката и ме извиси малко пред нея казвайки : ''А имаш ти ,имаш..той грозен онзи''. Това чух предимно като минавах покрай тях.Трябваше да ги заговоря тогава,но сякаш губя представа за действията си в това време,забравям какво да правя!Толкова ми липсва преди6ното време като си бях с нея,aко можех да си я върна.От тогава до сега пък живо гадже си нямам а и не искам сякаш..То аз съм на 16 сега тя е ....ъъъ малко малка на 14 ,но карай.Смятайте преди какви лапета сме били :D! Малко тъгувах по нея :( ,ала сега ми е по-добре ...ама не бих се отказал от това момиче.Всъщност наи ме е яд ,че въобще я видях тогава (скоро беше)!Ама много си я обичам иначе .....уффф какво 6те кажете по въпроса ...съвети едвали биха ми били излишни..макар че виждам накъде клони историята. :)

ElinoOor
08-11-2008, 02:07
Ох много съм раздвоена какво да ти кажа .
вариянт е някак покрай приятели да се сдобиеш с някаква информация за нея - я телефон, я адрес, скайп всичко ще е от полза
и после се свързваш с нея и ще си поговорите и наблюдавй дали ще ти се "зарадва" все нещо ще ти подскаже дали още има нещо към теб и от там нататък мисля че е ясно ..

BaiToq
08-11-2008, 05:03
Друго си е сезонът на дините.
Ама за тебе май е сезонът на
краставиците :razz:

MartyParty
08-11-2008, 07:36
Ем бори и се за нея,що я харесваш много.Ако имате някаква връзка с приятелката и и вземи кординатите и давай.А и ако се засечете,непренно я заговаряш.Може половин час глупости да си дрънкате,ама важното е накрая да и вземеш номера. :smt012

.JuSt.SunShiNe.
08-11-2008, 07:42
Ми търси всякакъв всевъзможен начин да я заговориш /по телефона, на живо, по скайп/... Питай я как е и там дъра-бъра...и накрая не й казвай "Чао", а примерно "До скоро"....смисъл остави я да си мисли, че пак ще се срещнете, че разговора не е приключил... дори и че се връщате "назад"...Успех! :)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-11-2008, 07:42
Леле кфи лапета сте билии .. :D Еми ддз ... може да излезе нещо пак на ново, аама както казаха вече по-горе: тряа да и намериш я скайп, я телефонче ... УспеХ!

Love0nlyMyself
08-11-2008, 07:55
Ми търси всякакъв всевъзможен начин да я заговориш /по телефона, на живо, по скайп/... Питай я как е и там дъра-бъра...и накрая не й казвай "Чао", а примерно "До скоро"....смисъл остави я да си мисли, че пак ще се срещнете, че разговора не е приключил... дори и че се връщате "назад"...Успех! :)


+1

GamerEverywhere
08-11-2008, 14:48
Ок хора -благодаря за полезните съвети,нищо не ми остава освен да си пробвам късмета най-накрая.Поне да не съжелявам после за бездействието си! :)

ludo_momiche
08-11-2008, 15:13
Друго си е сезонът на дините.
Ама за тебе май е сезонът на
краставиците :razz:

Нещо не го разбрах това. :-D

trayana
08-11-2008, 16:46
Ами аз мисля,че трябва да направиш всичко възможно да я заговориш и да разбереш дали наистина има гадже или просто те кара да ревнуваш! :)