PDA

View Full Version : Изповет..



vinchencoo
08-11-2008, 05:53
Здравей те и добро утро :)
Ето че доиде и моя ред да ви помоля за съвет.Отдавна посещавам форума,чета темите и напътствията които давате,но до сега не съм писал! Ще се опитам да ви разкажа за мойта история на кратко (да не ви карам да четете поредния роман)Преди 5 години се запознах с едно момиче,зближихме се много станахме наи добри приятели и така две години бяхме непрекъснато заедно.През тези две години аз я обикнах адски много,но никога не можах да и призная чувствата си понеже се боях че ще я загубя и като прятелка(като чета теми от сорта"признах и за чувствата си,но тя ми каза че не изпитва нищо към мен"-Мога да кажа само едно,че си имал смелоста да и го кажеш,а не след време да се чудиш ако и бях признал..дали щяхме да сме заедно сега ??).Правихме всичко заедно,бях истиски щастлив когато тя се усмихваше,правех всичко възможно непрекъснато да е щастлива,дали с думи,малки или големи жестове да хване ръката ми,да ме погледне в очите и да се усмихне.Липсва ми чувството което испитвах като ме хващаше за ръка..И така преди три лета тя замина за един месец,върна се неочаквано за мен по рано(незнам може и да е искала да ме изненада)Бях излязъл без телефона си през това впреме тя е звъняла и писала да се видим...и така като се върнах и се извиних и поисках да се видиме,но тя ми каза че е заета цялата седмица(беше ми сърдита!!!)аз и отговорих "тога когато си свободна ми звънни" и затворих.ТОВА БЕШЕ ГРЕШКАТА за която съжалявам и до днес..И двамата бяхме големи инати и никои на никои не звънна.Първия месец не ми пукаше, но след това разбрах какво съм загубил заради ината си и до ден днешен няма ден които да не мисля за нея и за грешката която направих..Преди една седмица докато си ровичках из нещата открих нещо,отких домашния и телефон,щях да се разплача като го видях..нямам смелост да и звънна,какво да правя.Сега ще кажете звънни и луд ли си??какво да и кажа"Ъъ..здрасти аз съм,помниш ли ме"страх ме е.. Моля даите мнение и съвет.Благодаря за отделеното време..

AnzaRe
08-11-2008, 05:58
Брат ми ще опраим нещата,искаш ли да ти помогна аа? :) Пиши лично съобщение http://img.zamunda.net/pic/smilies/serenade.gif
Имаш ли още връзки с нея къде е и други такива неща.

gangstata
08-11-2008, 06:38
Ми тряа да пренабрегнеш честолюбието си и да й звъннеш първи..
Може нещата да се оправят..
Кажи й как си се чувствал,че ти е липсвала и т.н...
И земи оправи тва заглавие ,че с тая "изповеТ" хич не е добре..

zaraaa
08-11-2008, 08:28
Звънни и :):):)

krisiiiiito
08-11-2008, 08:30
Звънни и :):):)

:)

fLame178
08-11-2008, 08:32
Ами и аз мисля,че трябва да и звъннеш... Вярно е,че може да се получи доста кофти,ако не се сети кой си,ноо...все пак е хубаво да опиташ.Защото малко по-късно може би пък ще си задаваш въпроса -Ами ако и бях звъннал? :o Успех!

PePeLePew
08-11-2008, 08:39
2 години братле мислиш ли че тя не е продължила напред.... може дори да не те познае .... има ли смисъл да връщаш живота си толкова време назад .... гледай по-смело на пред и не се обръщай въобще...

Josefinne
08-11-2008, 08:41
Така, ами много глупово и от двете страни. Виж, ако наистина си й бил толкова скъп, тя щеше да те потърси, а нямаше да се сърдите толкова време за щуротии.
Може да й звъннеш само да видиш какво ще ти каже и защото ти е скъпа. А пък, ако тя ти тръшне телефона, няма да има какво да губиш. Ами ако го направи, наистина ще знаеш, че няма за какво да съжаляваш. Кажи й, че искаш пак да се видите и така, продължете приятелството си в настоящето или спри да вярваш в Дядо Коледа ( т.е. в неща, които не съществуват, а са съществували само в съзнанието ти, защото приятелите не се държат така)

П.П. Наистина обърни внимание на правописа си.

Love0nlyMyself
08-11-2008, 09:25
звънни й и и кажи тва дето акза и на нас ...

fc
08-11-2008, 09:34
To mnogo trudno da se obadi6 po telefona :)Kaji ae da izlezem da se skif , nqma da ti otkaje , bydi siguren...Sigurno 6te se pobarka ot kef za da te vidi , q ne izlagai a mi se obajdai...6te ima da si govorite mnogo

kofti_nick
08-11-2008, 09:40
звънни й и и кажи тва дето акза и на нас ...

sasha_90
08-11-2008, 10:44
Звънни й.Може би не те е забравила.

cinderella_gugutka
08-11-2008, 10:49
звънни и и кажи 4е ти липсва и мн искаш да се видите :) мисля 4е трябва да и признааеш и 4увствата си

soul1199
08-11-2008, 10:52
zvunni i,kaji i zdravei,kak si,pomni6 li me,az sum...mina mn vreme,sujelqvam,4e ne t se obadih o6e togava,lipsva6 mi ti i tvoeto priqtelstvo.......ala bala...pokani q da izlezete i t.n. i pi6i posle,ko e stanalo :wink:

Bellatrix
08-11-2008, 10:53
Така, ами много глупово и от двете страни. Виж, ако наистина си й бил толкова скъп, тя щеше да те потърси, а нямаше да се сърдите толкова време за щуротии.
Може да й звъннеш само да видиш какво ще ти каже и защото ти е скъпа. А пък, ако тя ти тръшне телефона, няма да има какво да губиш. Ами ако го направи, наистина ще знаеш, че няма за какво да съжаляваш. Кажи й, че искаш пак да се видите и така, продължете приятелството си в настоящето или спри да вярваш в Дядо Коледа ( т.е. в неща, които не съществуват, а са съществували само в съзнанието ти, защото приятелите не се държат така)
+1 Istinskoto priqtelstvo ne umira zaradi takiva prostotii. To ako e istinsko i serioznite ne6ta ne go razbivat pak takava glupost... :?

BaiToq
08-11-2008, 17:09
изповеД!!!

ludo_momiche
08-11-2008, 17:21
Първо грешното заглавие е едно на ръка..
Второ да ти кажа аз съм същия голям инат,но така и съм губила пориятели,именно заради подобни щуротии.Е,вече малко от малко се опитвам да се поправя,но няма значение.
Трето..еми то не знам какво е...звънни й просто! Но все пак да знаеш очаквай всичко-може и много да ти се зарадва,но може да те е позабравила,съответно и да не те познае...може дори и да се е променила и ти колко бяха май три години да живееш в свят с някаква напразна надежда,а даже да е нямало смисъл и едва ли не да осъзнаеш изведнъж,че не си е заслужавало цялото това внимание.
Решението е твое,късмет! :)