PDA

View Full Version : Чувството след първиа път...



sladko_teenche_v
08-11-2008, 07:42
Момичета,имахте ли някакви болки след първия път?Мен ме болят само бедрата от вътрешната страна! :D :D :D И още 2 въпроса-1 ден след като ти е свършил мензиса по малка или по голяма е възможността да забременееш и друго,кои са най-добрите тестове за бременност и колко горе-долу струват?и.... :oops: кои са най-добрети противозачатъчни и те на каква цена са....мерси предварително :-) :-) :-) :-)

Slain
08-11-2008, 07:44
Пръснал ти е трътката, ХАХАХАХАХАХАХ!!! :lol: :lol: :lol:
Най-добре да си вземеш Sure check тест. На листовката си пише всичко, което е необходимо да знаеш. И да ползвате презервативи!!! :smt021

sladko_teenche_v
08-11-2008, 07:46
Пръснал ти е трътката, ХАХАХАХАХАХАХ!!! :lol: :lol: :lol:
Най-добре да си вземеш Sure check тест. На листовката си пише всичко, което е необходимо да знаеш. И да ползвате презервативи!!! :smt021
Ние ползвахме ама нали се сещаш онова притеснение "Ами ако съм бременна,Ами ако се е бил скъсал и не сме разбра ли " :oops:

Slain
08-11-2008, 07:48
Ебах го, ако след всяко ебане мислиш да си купуваш тест... ти да не си дъщеря на Рокфелер :lol: :lol: :lol:
Освен това няма сигурни дни, в смисъл, това че е първия ден след цикъла не е никаква гаранция, че няма да забременееш. Щото имам тука един приятел дето и той беше сигурен в това правило и сега има дъщеричка. Винаги тряа да се внимава, а пък започвай да се притесняваш, чак като започне да ти закъснява
:D

LovelyGirl
08-11-2008, 07:54
Първите дни след като ти е свършило се водят за безопасни.
Sure check струва около 3.60,но както ти казаха,не се прави още на следващия ден.
А за противозачатъчни,трябва задължително гинеколог да ти ги изпише,а не сама да си ги харесаш :wink:

sladko_teenche_v
08-11-2008, 07:54
Мерси ама нема ли кой да отговари на въпросите с цените :D :D :D :D :oops:

margo_93
08-11-2008, 07:55
Ами мене също ме боляха така бедрата след сефтето.Но дори и сега понякога ме болят.Иначе усещането беше ново....непознато.

sladko_teenche_v
08-11-2008, 07:56
А ако чак октомври месец правя 16 как ще отида на гинеколог :oops: :oops:

Slain
08-11-2008, 07:59
С мама :lol: :lol: :lol:
Опс, или мама не знае....хмммммм, проблем!!! А, не ти беше проблем да се изчукаш без да помислиш и да се поинтересуваш малко, нали? И сега задаваш тъпи въпроси :smt021

kalpazanka
08-11-2008, 08:03
Момичета,имахте ли някакви болки след първия път?Мен ме болят само бедрата от вътрешната страна! :D :D :D И още 2 въпроса-1 ден след като ти е свършил мензиса по малка или по голяма е възможността да забременееш и друго,кои са най-добрите тестове за бременност и колко горе-долу струват?и.... :oops: кои са най-добрети противозачатъчни и те на каква цена са....мерси предварително :-) :-) :-) :-)
След края на менструацията е голяма възможността да забременееш, защото овулацията чука на вратата, а ти /предполагам/ няма да си правиш всеки ден ово-тестове, за да знаеш кога е. Неписано правило е, че 14 дни преди първия ден на менструацията е била овулацията /пример- при цикъл 21 дни, овулацията се пада на 7 ден; при цикъл от 24 дни, овулацията е на 10тия- т. е. 3-4 дни след края на менструацията/.

LovelyGirl
08-11-2008, 08:04
Е аз за 1ви път като ходих на гинеколог бях на 15.Просто искаш направление от личната и отиваш. :)

LovelyGirl
08-11-2008, 08:07
Момичета,имахте ли някакви болки след първия път?Мен ме болят само бедрата от вътрешната страна! :D :D :D И още 2 въпроса-1 ден след като ти е свършил мензиса по малка или по голяма е възможността да забременееш и друго,кои са най-добрите тестове за бременност и колко горе-долу струват?и.... :oops: кои са най-добрети противозачатъчни и те на каква цена са....мерси предварително :-) :-) :-) :-)
След края на менструацията е голяма възможността да забременееш, защото овулацията чука на вратата, а ти /предполагам/ няма да си правиш всеки ден ово-тестове, за да знаеш кога е. Неписано правило е, че 14 дни преди първия ден на менструацията е била овулацията /пример- при цикъл 21 дни, овулацията се пада на 7 ден; при цикъл от 24 дни, овулацията е на 10тия- т. е. 3-4 дни след края на менструацията/.

Точно преди и след менструацията са най-безопасните дни!

Slain
08-11-2008, 08:08
Не лежи мноо на тая....че после да няма 8-[

Bellatrix
08-11-2008, 08:08
Em az sled parviq pat imah muskulna treska 6tot si zabiva6e kokalite v bedrata mi, bah i ostrite kokali vade6e tva mom4e... :grin: a ina4e stiga si broila dni, vinagi ima opasnost, zemi si kupi 1 durex i vs 6te e nared. :razz:

sladko_teenche_v
08-11-2008, 08:21
Беше с презерватив,ама нещо не съм сигурна пак :oops:

Slain
08-11-2008, 08:26
Започвай да се притесняваш чак като ти закъснее. Сега просто няма смисъл. Но може да му кажеш, че си си правила тест и си бременна за да му видиш реакцията :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

didi_baby
08-11-2008, 08:27
Първите дни след като ти е свършило се водят за безопасни.
Sure check струва около 3.60,но както ти казаха,не се прави още на следващия ден.
А за противозачатъчни,трябва задължително гинеколог да ти ги изпише,а не сама да си ги харесаш :wink:
+1 :)

sladko_teenche_v
08-11-2008, 08:27
Започвай да се притесняваш чак като ти закъснее. Сега просто няма смисъл. Но може да му кажеш, че си си правила тест и си бременна за да му видиш реакцията :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
Или ще си отреже патката или ще ме бутне от някъде :D

Slain
08-11-2008, 08:28
И ти на тоя дето ще те бута си му дала да те изръчка??? После ме убеждавайте пак, че не сте глупави момичетата...

sladko_teenche_v
08-11-2008, 08:33
И ти на тоя дето ще те бута си му дала да те изръчка??? После ме убеждавайте пак, че не сте глупави момичетата...

:shock: :shock: :shock:
ОМГ! :lol: се тая :)

kalpazanka
08-11-2008, 09:44
Момичета,имахте ли някакви болки след първия път?Мен ме болят само бедрата от вътрешната страна! :D :D :D И още 2 въпроса-1 ден след като ти е свършил мензиса по малка или по голяма е възможността да забременееш и друго,кои са най-добрите тестове за бременност и колко горе-долу струват?и.... :oops: кои са най-добрети противозачатъчни и те на каква цена са....мерси предварително :-) :-) :-) :-)
След края на менструацията е голяма възможността да забременееш, защото овулацията чука на вратата, а ти /предполагам/ няма да си правиш всеки ден ово-тестове, за да знаеш кога е. Неписано правило е, че 14 дни преди първия ден на менструацията е била овулацията /пример- при цикъл 21 дни, овулацията се пада на 7 ден; при цикъл от 24 дни, овулацията е на 10тия- т. е. 3-4 дни след края на менструацията/.

Точно преди и след менструацията са най-безопасните дни!
Я ми виж пак поста и осмисли твърдението си за безопасните дни след менструацията!

krem4et0
08-11-2008, 09:47
Мен ме боля онова място 2 дни след първия път....

girl_in_black
08-11-2008, 10:10
Мен ме боля няколко дни след първия път.Тестовете за бременност са около 3 и нещо, противозачатъчните трябва да ти ги е предписал гинеколог.Не си втълпявай разни глупости в главата, че си бременна, че ще вземе от притеснение да ти закъснява.

miShle
08-11-2008, 18:44
Добре си бях само в началото усещах леко напрежение ,така да го нареча, като вървях . И после като сядах .. ама ми мина сравнително бързо за няколко часа .. :)

malko_kalpazan4e
08-11-2008, 18:47
Edin den sled kato ti e svyr6ilo e malko veroqtno a i pyrviq pyt ne moje da se zabremenee test za bremenost Sure check a pprezervativi Durex ili Sportex :P

donkihot
08-11-2008, 20:00
ревах...беше ми много гадно,защото нищо не стана,а аз имах големи о4аквания..дори него притесних със сълзите ми,мускулна треска,кръвоте4ение..беше странна работа и се бях притеснила на макс,но ве4е следващите пъти беше екстра

girl_in_black
08-11-2008, 20:03
Edin den sled kato ti e svyr6ilo e malko veroqtno a i pyrviq pyt ne moje da se zabremenee test za bremenost Sure check a pprezervativi Durex ili Sportex :P


Кой те излъга толкоз брутално, че първия път не може да се забременее.Може и още как.

`SunFlower`
08-11-2008, 20:05
А ако чак октомври месец правя 16 как ще отида на гинеколог :oops: :oops:

отиваш на личната си лекарка,почваш да я баламосваш ,че цикълът ти не е идвал няколко месеца (казваш че си девствена) че когато дойде ти е мн болезнен,бля бля,искаш направление за АГ ,за да видиш дали всичко е н аред (хормони,физика) и кат идеш там вече поговори с докторченцето ,обесни ситуацията и така :п

Bixel
08-11-2008, 20:52
Пръснал ти е трътката, ХАХАХАХАХАХАХ!!! :lol: :lol: :lol:
owned :D
Ако не искаш проблеми, има си анус за тая работа :-D

kis4ety
08-20-2008, 09:06
kakto kaza margo_93 ose6taneto e novo,nepoznato.I az imah muskulna treska :D

VIP_kukli4k@
08-20-2008, 14:52
Ами мене също ме боляха така бедрата след сефтето.Но дори и сега понякога ме болят.Иначе усещането беше ново....непознато.

+1 :grin: