PDA

View Full Version : Как да постъпя ?



pandelka
08-11-2008, 07:52
Така значи...докато бях на море там се оформихме една компаниийка и си прекарвахме жестоко..аз едно момиче и вс друго момчета...
Имаше едно момче Ники се казваше,което с течение на времето започна да се държи по-добре с мен тоест обръщаше ми повече внимание от другите интересуваше се повече за интересите които имам и т.н...един ден го попитах на какво се дължи това толкова добро държание..защото в сравнение с другите момчета той с държанието си беше различен към мен :)..Като го попитах той ми каза,че ме харесваш (аз си го мислех и преди да го попитам но просто исках да го чуя от него ) :) Аз му казах,че за момента не изпитвам нищо към него освен приятелство и му казах да ми даде малко време..Вчера когато се върнах от морето се разбрахме да се видим утре и да му кажа наистина какво съм решила Дали искам да си останем само приятели или да се опитаме да бъдем нещо повече.. :)Вчера когато се прибрах усетих,че искам да бъда с него,че ми липсва когато не е с мен ..тоест чак сега и аз разбрах че изпитвам нещо повече от приятелски чувства към него..
За сега ще му кажа да само че единственото нещо,което ме спира е това че мисля че това е само някакво моментно увлечение ...:):):) Ското двамата пак ще сме на море на същото място след 3 дена ии дайде ми някакъв съвет :)

Благодаря на всички които прочетоха темата ми :)

balu4ka
08-11-2008, 08:16
ами "слушай сурцето си" то знае най добре какво да направи :) все пак щом си усетила,4е изпитваш нещо към това мом4е,защо не му споделиш и просто да тръгнете :grin: 8) :-o :)

zaraaa
08-11-2008, 08:17
Няма как да разбереш дали е само моментно увлечение, докато не опиташ да си с него, тогава вече ще разбереш :) Опитай, може да се получи нещо хубаво :)

alex4o
08-11-2008, 08:20
От опит глава не боли..Незнаеш какво те очаква,може наистина да е нещо много хуабво,а без да опиташ няма как да разбереш..Успехх :) :)

Love0nlyMyself
08-11-2008, 08:22
не ти пречи да опиташ ...

didi_baby
08-11-2008, 08:23
Опитай,нищо не губиш :)

krisiiiiito
08-11-2008, 08:23
От опит глава не боли..Незнаеш какво те очаква,може наистина да е нещо много хуабво,а без да опиташ няма как да разбереш..Успехх :) :)

+1
давай нищо не губиш :-)

kofti_nick
08-11-2008, 09:57
Опитай,нищо не губиш :)

+1

Pliok0019
08-11-2008, 10:02
Избери сама. Всички важни решения в живота ни трябва да бъдат вземани от самите нас.

PePeLePew
08-11-2008, 10:04
кфо ти пука дали е за момента за нощта,деня или там за почивката ви на морето.... да нр би да си решила да се жениш за него та чак от сега си мислиш да го връзваш за месеци.... години........ппппфффф живей за мига.

devil_feel_f
08-11-2008, 10:07
Щом ти харесва, дай му шанс.Няма как да разбереш дали е моментно увлечение.

MiMcHeToOo
08-11-2008, 10:10
Пробвай ;) Ако стане, супер. Ако не - случват се и такива неща.

Josefinne
08-11-2008, 10:11
Ами по-добре си му кажи, че те кефи,а пък като тръгнете, ще разбереш дали е моментно или не, защото ако не му дадеш шанс, чувството ще изчезне.

Crissy [*]
08-11-2008, 10:26
Опитай..Ако не се получи- нищо,случва се..и е по-добре да съжаляваш за нещо,което си направила,отколкото да съжалваш,че не си направила и да се питаш какво би станало :)

sasha_90
08-11-2008, 10:52
Не можеш да си 100% сигурна,че е само увлечение.Може пък от това да се получи нещо сериозно.

cinderella_gugutka
08-11-2008, 10:53
тръгвай с него пък каквото стане

soul1199
08-11-2008, 10:55
]Опитай..Ако не се получи- нищо,случва се..и е по-добре да съжаляваш за нещо,което си направила,отколкото да съжалваш,че не си направила и да се питаш какво би станало :)+1 :)

SabrinaAa
08-11-2008, 13:49
slu6ai sarceto si!!!! :) :) :)

Sladuranka :)
08-11-2008, 14:18
Наистина не е зле да бробвате какво ще стане между вас..Нищо не губите,а само може да спечелите..и аз отначало с моя се колебаех обаче сега всичко е супер..Слушай сърцето си и бъди уверена..няма как да разбереш без да опиташ :P а и като ти харесва му дай шанс,а в крайна сметка ще си покаже как ще са нещата между вас занапред :)

pandelka
08-11-2008, 17:13
]по-добре да съжаляваш за нещо,което си направила,отколкото да съжалваш,че не си направила и да се питаш какво би станало :)

За това си много права.. :)

miss_asi
08-11-2008, 17:17
Щом казваш че имаш нужда от него-давай! :grin:

babity
08-11-2008, 18:21
Както отговорих и на последният ти въпрос: ако няма друго по - приемливо на среща - енджойвай се! ;)

BaiToq
08-11-2008, 18:25
Така значи...докато бях на море там се оформихме една компаниийка и си прекарвахме жестоко..аз едно момиче и вс друго момчета...
Имаше едно момче Ники се казваше,което с течение на времето започна да се държи по-добре с мен тоест обръщаше ми повече внимание от другите интересуваше се повече за интересите които имам и т.н...един ден го попитах на какво се дължи това толкова добро държание..защото в сравнение с другите момчета той с държанието си беше различен към мен :)..Като го попитах той ми каза,че ме харесваш (аз си го мислех и преди да го попитам но просто исках да го чуя от него ) :) Аз му казах,че за момента не изпитвам нищо към него освен приятелство и му казах да ми даде малко време..Вчера когато се върнах от морето се разбрахме да се видим утре и да му кажа наистина какво съм решила Дали искам да си останем само приятели или да се опитаме да бъдем нещо повече.. :)Вчера когато се прибрах усетих,че искам да бъда с него,че ми липсва когато не е с мен ..тоест чак сега и аз разбрах че изпитвам нещо повече от приятелски чувства към него..
За сега ще му кажа да само че единственото нещо,което ме спира е това че мисля че това е само някакво моментно увлечение ...:):):) Ското двамата пак ще сме на море на същото място след 3 дена ии дайде ми някакъв съвет :)

Благодаря на всички които прочетоха темата ми :)
Предложи му тест драйв 8-)
Опитайте,пък ако не се получи,
просто ще сте си изкарали супер :)

tuzaro
08-11-2008, 18:31
мене няма ли да ме уредиш с някое гадже?? :oops:

BaiToq
08-11-2008, 18:33
мене няма ли да ме уредиш с някое гадже?? :oops:
Бай Тоя те пита ти
на морето не си ли боднал??? :shock:

tuzaro
08-11-2008, 18:36
мене няма ли да ме уредиш с някое гадже?? :oops:
Бай Тоя те пита ти
на морето не си ли боднал??? :shock:тва кво пречи за гадже 8-) на морето си остава за него

TellMeYourName
08-11-2008, 18:39
Избери сама. Всички важни решения в живота ни трябва да бъдат вземани от самите нас.И хоратa по интернет форумите. 8-)

BaiToq
08-11-2008, 18:40
мене няма ли да ме уредиш с някое гадже?? :oops:
Бай Тоя те пита ти
на морето не си ли боднал??? :shock:тва кво пречи за гадже 8-) на морето си остава за него
Бай Тоя е спокоен вече. 8-)

SabrinaAa
08-11-2008, 20:27
ами "слушай сурцето си" то знае най добре какво да направи :) все пак щом си усетила,4е изпитваш нещо към това мом4е,защо не му споделиш и просто да тръгнете :grin: 8) :-o :) :) :) :)

Amateur
08-11-2008, 21:04
ами "слушай сурцето си" то знае най добре какво да направи :) все пак щом си усетила,4е изпитваш нещо към това мом4е,защо не му споделиш и просто да тръгнете :grin: 8) :-o :) :) :) :)


+1

258
08-11-2008, 21:22
JuSt TrY ;)

fuck_me_pls
08-12-2008, 10:19
Аз бих казала да и бих видяла дали ще бъде само моментно увлечение или ще излезе нещо сериозно и дълго ;) :) Успех Маринке :-)

kiflata
08-13-2008, 15:53
minai dobre se ybie6 taka 6te sme sh6tastlivi i nie i ti v ada :lol: [/i][/b]

cherinka
08-13-2008, 19:31
само че единственото нещо,което ме спира е това че мисля че това е само някакво моментно увлечение
!?

Имаш нужда от секс, честно...
Малко да се разсеяш от всички теми, които пусна. 8-)