PDA

View Full Version : Според вас ? Не знам какво изпитвам...??? Луда работа :\



pet_14
08-11-2008, 08:49
Така ще се опитам на бързо...
Значи става дума за това-с бившата когато излизаме(като приятели)и двамата си прекарваме супер яко,базикаме се всичко е супер и тогава не чувствам нищо друго освен приятелска обич...Даже по едно време мислех да й предлагам пак и започнах тая тема и й казах че я обичам и тя "как"?
и аз ами обичам те....абе не можах да й кажа че я обичам повече от приятел , защото не знаех какво изпитвам, просто не чувствах нищо повече от приятелска обич...Но когато не сме заедно,в смисъл когато се сдърпаме,скараме и когато не се разхождаме заедно ми е някво тъпо...тогава чувствам че я обичам не само акто приятел,ами и като нещо повече...
Не ме е шубе да си призная какво чувствам,а проблема е там че веднъж я обичам като приятел друг път като нещо повече....с една дума проблема е там че не знам какво чувствам :-o :-o :-o :? :? :?

Bunny rabbit
08-11-2008, 08:57
Смятам,че може да ти е тъпо и от приятелска обич.Но ако наистина я обичаш и си прекарвате толкова добре трябва да направиш нещо по въпроса... :-o :? Имам много приятели , които са ми само приятели и ми е много тъпо без тях,зощото си прекарваме супер. :P

Josefinne
08-11-2008, 09:07
Ами според мен наистина си я обичаш като приятелка, въпреки че извинявай, ама какъв е тоя въпрос " Какво чувствам?!"
Та, като изключим абсурдността на темата, когато сте скарани , ти се струва, че я обичаш като повече от приятелка, защото сте близки и ти се чувстваш виновен. Като се съберат тези две неща и на теб ти се струва, че изпитваш истински чувства към нея.
Казвам го, защото и аз по едно време така си имах едно приятелче и много пъти съм се лъгала, че всъщност съм влюбена в него и му давах напразни надежди, но после осъзнавах, че това не е така.

pet_14
08-11-2008, 09:11
Ами според мен наистина си я обичаш като приятелка, въпреки че извинявай, ама какъв е тоя въпрос " Какво чувствам?!"
Та, като изключим абсурдността на темата, когато сте скарани , ти се струва, че я обичаш като повече от приятелка, защото сте близки и ти се чувстваш виновен. Като се съберат тези две неща и на теб ти се струва, че изпитваш истински чувства към нея.
Казвам го, защото и аз по едно време така си имах едно приятелче и много пъти съм се лъгала, че всъщност съм влюбена в него и му давах напразни надежди, но после осъзнавах, че това не е така.
Ами всичко е абсурдно...Защото до сега не ми се е случвало да не знам какво изпитвам към някого...Това ми се случва за 1-ви път и затова ми е супер странно...оЗатова пуснах тема,защото може би някой ще се е сблъсквал с това....

Love0nlyMyself
08-11-2008, 09:46
ами според мен е приятелска обич

anSsito
08-11-2008, 10:39
Приятелска обич. Все пак и добрите приятели като се скарат им е кофти заради случилото се..

Bellatrix
08-11-2008, 10:46
Samo priqtelstvo e. Ako 4uvstva6e ne6to po intimno, 6te6e da go 4uvstva6 dokato si s neq. A sdarpvaneto s priqteli sa6to spokoino moje da razvali nastroenieto na 4ovek :grin:

sasha_90
08-11-2008, 10:48
Вярно,че не знаеш какво искаш.А така като не знаеш е по-добре да си останете само приятели.Няма смисъл да й даваш само празни надежди.

pet_14
08-11-2008, 10:49
Офф не знам и аз...Да обаче когато се скарам с най-добрият ми прияте не се чувствам така,но с нея е друго чувствам се адски виновен,кофти ми е за това което съм направил и бързам да й се извиня защото...Оф не знам много съм зле вече.... :-D Не мога да се позная...Преди не бях такъв....

pet_14
08-11-2008, 10:56
Вярно,че не знаеш какво искаш.А така като не знаеш е по-добре да си останете само приятели.Няма смисъл да й даваш само празни надежди.
Хех тя няма никви напразни надежди просто защото си е харесала друг,така казва,макар че понякога се държи доста странно...Всички в компанията сме приятели но с тях се държи разкрепостино,в смисъл прегръща се с тях,не се спира,докато с мен е малко по-различно защото когато я прегърна усещам нещо,тръпка може би,но пък тя ме избягва,не знам защо.....В смисъл такъв че не се държи така както с другите,все едно ме избягва или нещо от тоя род...Не знам....всичко е суепр объркано...

Pliok0019
08-11-2008, 10:59
Пробвай с "ези-тура" или маргаритка.

soul1199
08-11-2008, 11:00
mislq,4e izpitva6 priqtelski 4yvstva kum neq i prosto se zalagva6,4e izpitva6 pove4e kum neq

sasha_90
08-11-2008, 11:34
Вярно,че не знаеш какво искаш.А така като не знаеш е по-добре да си останете само приятели.Няма смисъл да й даваш само празни надежди.
Хех тя няма никви напразни надежди просто защото си е харесала друг,така казва,макар че понякога се държи доста странно...Всички в компанията сме приятели но с тях се държи разкрепостино,в смисъл прегръща се с тях,не се спира,докато с мен е малко по-различно защото когато я прегърна усещам нещо,тръпка може би,но пък тя ме избягва,не знам защо.....В смисъл такъв че не се държи така както с другите,все едно ме избягва или нещо от тоя род...Не знам....всичко е суепр объркано...
Има ли сте връзка,нормално е да има тръпка.

anichkaaaa
08-11-2008, 11:38
и аз мисля че е нормално да имаш тръпка към някой с когото си имал няква връзка .. колкото за момента .. мисля че е приятелска обич :) не знам .. на този въпрос само ти можеш да си отговориш :)

krisiiiiito
08-11-2008, 11:59
Хех тя няма никви напразни надежди просто защото си е харесала друг,така казва,макар че понякога се държи доста странно...Всички в компанията сме приятели но с тях се държи разкрепостино,в смисъл прегръща се с тях,не се спира,докато с мен е малко по-различно защото когато я прегърна усещам нещо,тръпка може би,но пък тя ме избягва,не знам защо.....В смисъл такъв че не се държи така както с другите,все едно ме избягва или нещо от тоя род...Не знам....всичко е суепр объркано...


според мен бавно малко по малко започваш да се влюбваш в нея лично мое мнение .. след като има и друго момче в живота и [това което харесва] ти явноо осъзнаваш че нещо не е наред но не искаш да го приемеш

pet_14
08-11-2008, 12:12
според мен бавно малко по малко започваш да се влюбваш в нея лично мое мнение .. след като има и друго момче в живота и [това което харесва] ти явноо осъзнаваш че нещо не е наред но не искаш да го приемеш
Aко ми обясниш което не е наред(освен товя че не знам какво чувствам към нея) и кое не искам да приема ще съм ти много благодарен...пък и аз един път съм я обичал като повече от приятел,все пак ходихме заедно 6-7 месеца...

krisiiiiito
08-11-2008, 19:21
според мен бавно малко по малко започваш да се влюбваш в нея лично мое мнение .. след като има и друго момче в живота и [това което харесва] ти явноо осъзнаваш че нещо не е наред но не искаш да го приемеш
Aко ми обясниш което не е наред(освен товя че не знам какво чувствам към нея) и кое не искам да приема ще съм ти много благодарен...пък и аз един път съм я обичал като повече от приятел,все пак ходихме заедно 6-7 месеца...

старите чувства се връщат това искам да кажа но ти не искаш да го приемеш защото знаеш че харесва друг .. не знам брато просто трябва да си избиеш от главата чувствата към нея кото нещо повече все пак приятелството е по-ценно от всичко... но пак се опитай да говориш с нея .. пък и ти искаш ли да сте нещо повече .. всмисъл по-интимни отношения?

pet_14
08-12-2008, 07:02
старите чувства се връщат това искам да кажа но ти не искаш да го приемеш защото знаеш че харесва друг .. не знам брато просто трябва да си избиеш от главата чувствата към нея кото нещо повече все пак приятелството е по-ценно от всичко... но пак се опитай да говориш с нея .. пък и ти искаш ли да сте нещо повече .. всмисъл по-интимни отношения?
НЕ ЗНАМ :-s ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-k :-k
Не знам какво искам...Може би съвсем мънико искам старите времена да се възвърнат,защото ми липсват гушките й,липсва ми да ме нарича "мило" липсват ми много неща....Макар и това между нас да не беше някаква супер връзка на мен ми липсва ;(

AnzaRe
08-12-2008, 07:03
Върви напред.

crazy_lazy_girl
08-12-2008, 12:11
Даам, действително е само приятелска обич. Нищо повече. Споко - ш се опраеш. :-P

SuperBadSuperFresh
08-13-2008, 14:36
hubavoto e 4e znae6 4e si oburkan.pone razsujdava6 trezvo.ne si si kazal obi4am q pove4e ot fr i sq kvo 6a pravim...
ta po temata-az su6to sum v gore-dolu su6tite vzaimootno6eniq s edno mom4e.daje po nqkoga se celuvame no si znaem 4e sme prosto priqteli i da ti kaja 4esno ako mi kaje 4e iska da sme ne6to pove4e 6te mu otkaja prosto za6toto ne izpitvam ni6to pove4e...ne znam 6tom ste tolkova blizki moje bi momi4eto nqma da ima ni6to protiv da se sblijite ako estestveno ubedi6 samiq sebe si 4e go iska6.
sorry ako drunkam gluposto prosto ne mi se 4etqha ostanalite mneniq a iskah da pomogna...i sorry za latinicata :D
Aide i uspeh :-)

t1n4e7o
08-13-2008, 14:48
ами според мен е приятелска обич

;-)