PDA

View Full Version : Моята историйка..



GluPaVo_mOMcHE
08-11-2008, 10:14
Незнам много ми е зле 8 месечна връзка приключи внезапно преди няколко дни.Обичам това момиче много,не съм се влюбвал толкова много в никоя,винаги всяка е била само ей така,а сега съм много наранен и тъжен.Знам,че това не е края на света,знам че ще има други,но сега ме боли и искам да съм с нея.Всичко свърши заради мойте глупости,заради мойте лъжи и други момичета.Нямам представа защо го направих,защо нараних момичето което обичам толкова много.В събота я видях и толкова сме говорили и тя се държеше много безразлично,а ми се кълнеше,че ме обича,че не е била щастлива с никой друг така както с мен.А сега е супер безразлична към мен,каза ми че не ме обича имах чувството,че това разби всичко в мен.Когато чух от нея,думите"Не те обичам вече,просто не се получават нещата".. Искам да оправя нещата,искам да съм с нея обичам я,а тя ми каза да не и казвам,че я обичам да не я търся вече,да забравя последните 8 месеца.Как да го направя,немога не съм толкова силен вече.Разказах на бившата ми,какво е станало между нас и тя почна да се смее и почна да ми говори,че всичко се връщало на този сят,че рано или късно и аз съм щял да видя какво съм причинил и някакви такива.ЗащоОо не мога така не искам така , не мога аз да съм тъжен не мога.Та когато тя си тръгваше аз я помолих да ме целуне и прегърне за последен път и когато ме целуна усетих как една сълза пада от окото ми,когато я прегърнах бяха много повече.Не съм плакал сигурно от дете,бях забравил какво е това,а сега го направих заради момиче.Та може ли да ми помогнете и да ми кажете как да си я върна или поне как да я забравя защото се чувствам ужасно .. :cry: :cry: :cry:

LadySunshine
08-11-2008, 10:20
Обичаш я, а си я наранявал?!
Нали се сещаш, че ако се съберете пак ще я обичаш, ама и пак ще я нараняваш..
Май късно си се сетил. По-добре въри търси някоя друга.

BlackWings
08-11-2008, 10:24
Дай и време. Щом сега се чувства обидена от нещо , ако си я предал , или наранил , нормално е да ти е ядосана и объркана , и да не знае как се чувства. От опит казвам че в това състояние едва ли може да мисли трезво. Според мен не може ей така изведнъж да и изчезна чувствата. Имай търпение , остави я засега сама с мислите и , не я търси , нека разбере какво чувства.
Когато се успокоите и двамата и мине тоя период , те предполагам ще е решила сама за себе си какво да предприеме , и можеш да се опиташ пак да поговорите. Когато му се изчисти на човек главата от моментните емоции е по склонен да прави компромиси , така че нищо чудно да е решила да даде още един шанс на връзката ви. Но ако сте били толкова близки и толкова те е обичала , едва ли би могла така с лега ръка да прекрати всичко. предполагам че е много наранена , затова. Но е нужно да бъдеш търпелив , успех ти пожелавам :)

MaRcHeLiTkAa
08-11-2008, 10:24
:( неправил си грешки..а нея я боли от това.може би просто вече ти няма доверие..или направи нещо наистина голямо и красиво за да докажеш обичта си и че съжеляваш или просто я остави намира и си живеи живота.пони др път може би няма да правиш така :?

sasha_90
08-11-2008, 10:30
Нищо не можеш да направиш!Наранил си я и явно тя не иска да ти прости.Казала ти е,че не те обича,което мисля го е направила,за да страдаш.Да те нарани също както ти нея.Съжалявам,това е положението.

Josefinne
08-11-2008, 10:34
Съжалявам, моето момче, но този път явно наистина присъдата е тежка. Още по-гадно е, когато вината е твоя. Но някои неща не могат да се върнат и са непоправими. Трябва да преодолееш раздялата ви, а това става с време и упорство. Не за всяка болест има лекарство, а за разбитото сърце + вина прогнозата е по-скоро лоша.

GluPaVo_mOMcHE
08-11-2008, 10:38
Ами знам че съм виновен,аз все бях с други последния месец и нещо.. просто правех грешка след грешка,нормално е да не иска да е с мен та аз и изневерих за тея 8 месеца доста пъти всеки път ми прощаваше,всеки път обещавах,че няма да се повтори,че всичко ще се опрваи,че ще се променя,а тя беше толкова влюбена в мен и ми вярваше,а аз я лъжех и наранявах.Обичам я много,липсва ми страшно много,незнам дали ще я забравя просто трябва да изкарам тая седмица,без да я търса от другата седмица всичко ще е наред,заминавам с всичките си приятели на море и там ще я забравя,но просто трябва да изкарам тая седмица а е супер трудно,да не я търса,свикнал съм сутрин да и звъня да я сабуждам.. обичм я,тя дори на това не вярва,тя не вярва на нито една моя дума,каза че ми нямала никакво доверие .. ии какво ли още не..

Bubles
08-11-2008, 10:46
не мога така не искам така , не мога аз да съм тъжен не мога.Та когато тя си тръгваше аз я помолих да ме целуне и прегърне за последен път и когато ме целуна усетих как една сълза пада от окото ми,когато я прегърнах бяха много повече.

че ти да не си богоизбран? не можеш да бъдеш тъжен?!? Благодари се че пак те е целунала за последно защото тва ти е било от нея!Загубил си я и тя няма да се върне! и да бившата ти е много права всичко се връща! И след като преживееш всичката тая болка следващия път се замисли какво ще причиниш! дали искаш да бъдеш на мястото на страдащия... :x :x

tanchiii
08-11-2008, 10:49
Щом твърдиш че я обичаш супер мн закво си й изневерявал :?: :?

GluPaVo_mOMcHE
08-11-2008, 10:53
Щом твърдиш че я обичаш супер мн закво си й изневерявал :?: :?

Нямам никаква представа,всички приятели,позната казваха че не ставам за сериозна връзка,че аз не съм този който може да обича и да има нещо сериозно.Винаги съм бил супер лигав и никога не съм взимал нито едно момиче на сериозно,дори и тази не трябваше да е насериозно,просто трябваше да спа с нея за 1 месеца,но нещо не се получи тя се влюби в мен аз почнах много да я харесвам и с течение на времето,се влюбих много в нея,но всички ми казваха че просто няма да издържа и че не съм такъв човек.И незнам може би заради това изневерявах защото просто не съм такъв незнам.. просто искам да съм с нея отново.. :cry: :cry:

zaraaa
08-11-2008, 11:11
Ти си правил много грешки, тя е прощава ли, прощавала, в един момент и е писнало и е казала Край, все пак трябва да си запази достойнството, а не постоянно да бяга подир теб! Може и още да те обича, но нарочно да ти е казала, че не е така! По-добре си потърси друго момиче, това едва ли ще се върне при теб, заради това, че вече няма да ти има доверие и защото и е писнало от лъжите ти, все пак всичко си има граници и при нея чашата е преляла, пък и късно си се сетил, че я ОБИЧАШ! :? :? :?

Bellatrix
08-11-2008, 11:12
Aha ne si takav 4ovek? I kvo: tq ako tragne pak s teb pak nqma da si 4ovek za seriozni vrazki i vsi4ko otna4alo? kakav e smisala? Ako si q iska6 obratno se promeni i stani svqstno mom4e na koeto moje da se ima doverie. Normalno 4e te e zarqzala! To koi bi izdarjal na mnogobroini izneveri??? Az da bqh o6te sled 1q pat 6tqh da ti biq 6uta! :-x :-x :-x :-x

tanchiii
08-11-2008, 11:22
не знам за момичето как ще постъпи..но аз не бих се върнала при момче като теб.. :?


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=188860&start=0 << Help 8-[

anichkaaaa
08-11-2008, 11:24
Еми хах .. странното е че не малко пъти съм била на мястото на момичето и знам какво й е :) ето вчера ми се обади бившия с който бяхме заедно почти година .... и за тази 1 година аз съм разбирала не един път за сичките останали момичета :) и най странното е че и аз прощавах грешка след грешка .. но най накрая си казах че му давам последен шанс .. и той се издъни .. и за мене това означаваше края на сичко :)
тей че ... не знам .. евала на момичето че ти е прощавало толкова много пъти ... и жалко за тебе че явно не си я оценил :)

BeZrAzLiChNa
08-11-2008, 21:14
Tova zaslujavash !!

Amateur
08-11-2008, 21:26
Дай и време. Щом сега се чувства обидена от нещо , ако си я предал , или наранил , нормално е да ти е ядосана и объркана , и да не знае как се чувства. От опит казвам че в това състояние едва ли може да мисли трезво. Според мен не може ей така изведнъж да и изчезна чувствата. Имай търпение , остави я засега сама с мислите и , не я търси , нека разбере какво чувства.
Когато се успокоите и двамата и мине тоя период , те предполагам ще е решила сама за себе си какво да предприеме , и можеш да се опиташ пак да поговорите. Когато му се изчисти на човек главата от моментните емоции е по склонен да прави компромиси , така че нищо чудно да е решила да даде още един шанс на връзката ви. Но ако сте били толкова близки и толкова те е обичала , едва ли би могла така с лега ръка да прекрати всичко. предполагам че е много наранена , затова. Но е нужно да бъдеш търпелив , успех ти пожелавам :)

Евала!

SabrinaAa
08-11-2008, 23:33
Обичаш я, а си я наранявал?!
Нали се сещаш, че ако се съберете пак ще я обичаш, ама и пак ще я нараняваш..
Май късно си се сетил. По-добре въри търси някоя друга.
to4no taka!!!!!!!!! :-x

OpenedSky
08-12-2008, 08:44
Нищо не можеш да направиш!Наранил си я и явно тя не иска да ти прости.Казала ти е,че не те обича,което мисля го е направила,за да страдаш.Да те нарани също както ти нея.Съжалявам,това е положението.

+1 ... ти си си виновен

S_L_A_D_U_R_K_A
08-12-2008, 09:52
И аз ще ти кажа, че всичко се връща рано или късно, колкото и гадно да звучи всеки си намира майстора! Вместо да мислиш как да си е върнеш, което в момента според мен е невъзможно, се замисли за всичките си лоши постъпки в миналото и се постарай в бъдеще да не ги повтаряш! Относно това как да е забравиш има много теми, прочети мненията, важат и за теб! Успех и умната за в бъдеще :)

crazy_lazy_girl
08-12-2008, 12:03
Нямаш шанс бате. :? ННикакъв. :?
Амм бившата ти го е казала много правилно: На този свят всичко се връща. :)

GluPaVo_mOMcHE
08-13-2008, 08:41
:cry: cry: :cry: Znam che sgreshih no q obi4am pove4e ot vsi4ko a tq mi kaza 4e me Mrazi,4e sum nikoi za neq i 4e ve4e ima drug.. ne i povqrvah za drugiq no razbrah da 4e ima drug.. ve4e hodila s nqkakvo mom4e .. :cry: :cry: :cry: ... a az nemoga da spra da mislq za neq .. :cry: ..

happy end
08-13-2008, 09:03
е гадно :(
човек осъзнава какво е имал когато го загуби
бишата ти е мн права : всичко се връща в тоя живот
само не плачи всичко ще се оправи ще срещнеш друга ;)

EverythingButTheGirl
08-13-2008, 09:11
Обичаш я, а си я наранявал?!
Нали се сещаш, че ако се съберете пак ще я обичаш, ама и пак ще я нараняваш..
Май късно си се сетил. По-добре въри търси някоя друга.


точно така,ако наистина я обичаше нямаше да я нараниш .. ъъ и то с 8 месечна връзка :)