PDA

View Full Version : Апф..Какво да правя?! :(:S



tanchiii
08-11-2008, 11:14
Здравей! :) Моя проблем е много сложен ..Имам си приятел,с който съм вече почти 4 месеца,обичам го,но напоследък много ме дразни и каквото направя аз и той го прави това адски много ме ядосва.Имало е два случая в който той ме зарязва щото аз се бъзикна а той го приеме навътре..Това също много ме дразни..А един път скъсахме смисъл той скъса с мен защото моето държание било тъпо..А той не се вижда отстрани |( ..Но това траеше само един час (през който аз ревах за него,въпреки сичко ) после той ми се обади и се разкая за стореното..Отново тръгнахме..Но се появи момче което много ми допада смисъл такъв че е готов на всичко за мен,сладък и забавен..Но аз незнам дали съм способна да зарежа моя приятел и да тръгна с това момче което умира за мен ( в буквалния смисъл защото разбрах че си е рязал вените заради мен :(..) Но има друго нещо майка ми е замесена..Защото тя не ми позволява да излезна с това момче,камо ли да тръгна с него..Защото моя баща и на гаджето ми бащата са били съученици..Попитах приятелките си какво да правя те казаха да блокирам това момче на всякъде и да продължа с приятеля ми ..Но не мога да го блокирам просто нз..Може би защото го харесвам :S ..

Сега нещата са малко по различни..Реших в последно време приятелят ми да е на "изпитателен" срок .. Но няма да го бъде защото само греши.. ддз мисля че е защото ме обича и в старанието си да е сичко перфектно прави грешка след грешка :? ..

Поредната вечер в която се караме..аз плача..и следователно както всеки път се ''здобряваме" слагам наша снимка на скайп и пиша че го обичамм. Другото момче А. видя всичко това (на следващия ден заминаваше на почивка до 16.08 ) и ми каза да избирам между него и моя приятел Т. ако ли не да забравя за него .. и като се върне да му кажа какво съм решила..Харесвам А. и мисля да зарежа Т. и да тръгна с А. .. но съм има супер хубави моменти с Т. но повече не мога да го търпя :( .. Как мислите вие ? Какво да правя ? :neutral:

soul1199
08-11-2008, 11:18
ami,ako sam na teb,bih zarqzala toq T./priqqtelq ti/ i da tragna s novoto mom4e,preedpolagam taka 6e ti e po-dobre,no ti si re6ava6

`SunFlower`
08-11-2008, 11:19
прай си кефа,кат те кефи новия-давай.

zaraaa
08-11-2008, 11:20
Послушай сърцето си, колкото и тривиално да звучи, бъди с този,когото наистина харесваш и обичаш, с този с който се чувстваш добре! И имай кураж и смелост :)

Bellatrix
08-11-2008, 11:23
Zareji gi i dvamata :lol: S gadjeto ti ne si pasvate qvno,a drugiq za da si sreje venite trqbva da e silno nestabilen psihi4eski. Pomisli si dali iska6 da hodi6 s mom4e s koeto znae6 4e ako ti pisne i go zareje6 6e se samoubie :? :? :?

krisiiiiito
08-11-2008, 11:24
хм ясно е че ако сегашния ти приятел продължава така това до никъде няма да доведе затова по-добре бъди с другото момче което харесваш а относно родителите ти - те не могат да ти казват с кого да ходиш нали така?? :) и все пак Успех :-) :wink:

sasha_90
08-11-2008, 11:25
Само мога да ти кажа:или с единия или с другия.За да не останеш после "от 2 стола на земята".

cherinka
08-11-2008, 11:27
прай си кефа,кат те кефи новия-давай. Toчно така !!!

tanchiii
08-11-2008, 11:42
да си кажа повече предпочитам да тръгна с А. защото вече съм изгубила чувствата си към Т. :(

victoriq
08-11-2008, 11:49
Zareji gi i dvamata :lol: S gadjeto ti ne si pasvate qvno,a drugiq za da si sreje venite trqbva da e silno nestabilen psihi4eski. Pomisli si dali iska6 da hodi6 s mom4e s koeto znae6 4e ako ti pisne i go zareje6 6e se samoubie :? :? :?

+1 По-добре сама,отколкото в лоша компания... :(

Voodo_doll
08-11-2008, 11:54
Аз ти предлагам да трънеш с А. , но ако нещата на потръгнат-скъсай с него. :( Мисля , че за всеки би било по-добре да е без гадже, отколкото с гадже, с което не се чувства щастлив...Ако ходиш с А. , но въпреки това все още изпитваш силни чувства към Т. (и той към тебе все пак) , тогава зарежи А. и се върни при Т. Все пак ако пак тръгнете с Т., ще е добре да си изясните чувствата за да нямате повече проблеми... Надявам се да си разбрала какво имам в предвид :) Айде успех мила :-)

JustBecko
08-11-2008, 12:08
Аз ти предлагам да трънеш с А. , но ако нещата на потръгнат-скъсай с него. :( Мисля , че за всеки би било по-добре да е без гадже, отколкото с гадже, с което не се чувства щастлив...Ако ходиш с А. , но въпреки това все още изпитваш силни чувства към Т. (и той към тебе все пак) , тогава зарежи А. и се върни при Т. Все пак ако пак тръгнете с Т., ще е добре да си изясните чувствата за да нямате повече проблеми... Надявам се да си разбрала какво имам в предвид :) Айде успех мила :-)
Мдааа..Той Т. ще чака вечно :shock:

tanchiii
08-12-2008, 18:44
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=189133&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

SabrinaAa
08-12-2008, 19:24
da pravi kakvoto iska...badi s mom4eto koeto obi4a6!!! :o :o :o :o :o

OpenedSky
08-12-2008, 19:40
Абе незнам .. сичко е мн объркано при тебе .. според мен ти не испитваш нищо към стария ( А. ли беше Т. ли беше вече забравих) ,а просто си привързана към него ... ддз :?

brokenhope
08-12-2008, 21:02
kakv0t0 ti diktyva s1rcet0 t0va napravii .. Sht0m kat0 t0zi priqtelq ti te draznii 0stavii g0 .. Sht0m ti e pisnal0 0t greshkite myy nqma kakv0 da se chydish ...

wanadoo
08-12-2008, 21:05
опитай новото парче, в живота винаги трчбва да се рискува :)

partychild
08-13-2008, 17:45
зарежи стария...явно не се учи от грешките си...помисли до кога ще плачеш всеки път когато прехвърли вината на тебе... :? щом другото момче е по мил..и го харесваш действай..независимо какво ти казват приятелите..и майка ти...кфо като са саученици вашите..все пак това е тфоято щастие..не тяхното ..успех :)

tanchiii
08-14-2008, 20:00
мерси на сички които писаха тук :) помогнахте ми :-)

iiirish
08-14-2008, 20:19
Лапешко е да се карате, да "късате" на ужким, да си пилите нервите... мислила ли си защо правиш всичко това? Той те дразни, ти него със сигурност също... Пък и щом е замесен и трети човек значи нещата са ясни. Няма смисъл да продължавате. А относно въпросния човек, с който майка ти не разрешава да излизаш, не се води по ъкъла й, а сама си прецени какво искаш и дали той може да ти го даде. Ако да - действай, ако ли не - продължаваш напред, но с нито един от двамата, което в случея ще е най-честно и за теб, и за тях