PDA

View Full Version : Лесно постигане на къдрици



Yuna
08-11-2008, 11:51
Здравейте!
Снощи докато се рових из youtube открих клипчета в които разни мацки показват как можем да си накъдрим косата чрез преса за изправяне. Попринцип бях чувала,че е възможно а и в самото опътване на моята преса пише,че може и да се къдри с нея. Само да отбележа,че не става въпрос за вашлички. Ето ви клипчета :)
Enjoy!

http://www.youtube.com/watch?v=Nz4Giq66dUQ

http://www.youtube.com/watch?v=Y4tTgX9GHKA

Boot
08-11-2008, 12:11
маша?
ролки?
ениуан?

Yuna
08-11-2008, 12:16
маша?
ролки?
ениуан?
Не те разбрах

Boot
08-11-2008, 12:25
Ми от къф зор да се къдриш с преса след като хората са измислили маша (доста по-добре стават къдриците) и ролки за коса (например парафинови, които горят косата много по-малко)???

Yuna
08-11-2008, 12:34
..Баси отнушенито.. :shock: Ами аз примерно в момента имам само преса.. И не мисля че съм единствената, така че едно "благодаря" щеше да ми е достатъчно. :)

Boot
08-11-2008, 12:40
едни парафинови ролки са 2 лева

А благодаря няма да кажа, защото не си ми била полезна ;)

GbSy
08-11-2008, 12:41
..Баси отнушенито.. :shock: Ами аз примерно в момента имам само преса.. И не мисля че съм единствената, така че едно "благодаря" щеше да ми е достатъчно. :)

Не се впечатлявай, още доста хора щяха да кажат това... :wink:

По темата - наистина интересно, но пък аз имам само маша и папилоти /вид ролки/, както и сешоар. :-D

bebity_92
08-11-2008, 12:41
[/b] Да ама с пресата си гориш косата докато с ролките не .. според мен ролките са по добри :)

Erica
08-11-2008, 12:41
едни парафинови ролки са 2 лева

А благодаря няма да кажа, защото не си ми била полезна ;)

Поне си честна :grin:

GbSy
08-11-2008, 12:42
едни парафинови ролки са 2 лева

А благодаря няма да кажа, защото не си ми била полезна ;)

Поне си честна :grin:

Няма нужда да се подмазвате...

Boot
08-11-2008, 12:46
[/b] Да ама с пресата си гориш косата докато с ролките не .. според мен ролките са по добри :)
по-добри са разбира се, пък и са доста по-евтини от пресата :)

Inalcanzable
08-11-2008, 12:46
[/b] Да ама с пресата си гориш косата докато с ролките не .. според мен ролките са по добри :) определено е така

Yuna
08-11-2008, 12:47
Е, и като си сложиш ролките- к'во? Пак ше се наплескаш с пяна или с лак... същия шит... ;]

GbSy
08-11-2008, 12:48
Честно, не мога да ви разбера - момичето дава нещо като идея, а вие веднага започвате да се обяснявате кое било по-евтино... Няма значение, тук не говорим за ролки и маша, а за къдрене с преса, и ако темата не ви изнася - вие се изнесете от нея! :?

bebity_92
08-11-2008, 12:51
Честно, не мога да ви разбера - момичето дава нещо като идея, а вие веднага започвате да се обяснявате кое било по-евтино... Няма значение, тук не говорим за ролки и маша, а за къдрене с преса, и ако темата не ви изнася - вие се изнесете от нея! :?


E хубаво де ние и казваме кое е по добро... пък ако иска да си гори косицата -- нейн си проблем .. ;)

Erica
08-11-2008, 13:01
едни парафинови ролки са 2 лева

А благодаря няма да кажа, защото не си ми била полезна ;)

Поне си честна :grin:

Няма нужда да се подмазвате...

Моля?На кого се подмазвам и за какво да се подмазвам?Ти май май не си много в час а?Стана ми смешно от мнението на момичето и просто дадох мнение за нейното мнение...,ти ми заяваваш,че се подмазвам....
:shock: #-o

sweatkiss
08-11-2008, 13:02
Много благодаря и аз ще се къдря така докато си купя маша... :-)

g1rl4eto_
08-11-2008, 14:24
blagodarq za klip4etata shte sa mi ot polza :-)

Goddess
08-11-2008, 14:43
Wow.Изглежда интересно,смятам да пробвам.И мойта преса за изправяне е такава тънка и с юнизатор,от което се предполага да не се гори толкова косата,но то няма начин да не се гори въобще.Машата да не би пък да не я гори случайно?

Мерси,мацка,ще ми е от полза. :)

Spider4eto
08-11-2008, 16:39
Wow.Изглежда интересно,смятам да пробвам.И мойта преса за изправяне е такава тънка и с юнизатор,от което се предполага да не се гори толкова косата,но то няма начин да не се гори въобще.Машата да не би пък да не я гори случайно?

Мерси,мацка,ще ми е от полза. :) всъщност йонизатора не беше ли против наелектризиране или се бъркам :-o
иначе е некво яко, ще пробвам, малко ми е дебела пресата ама от опит глава не боли

taamara
08-11-2008, 16:46
Еее, супер са :-) Ще пробвам дано стане по този начин :grin:

6emet4e
08-11-2008, 17:20
Честно, не мога да ви разбера - момичето дава нещо като идея, а вие веднага започвате да се обяснявате кое било по-евтино... Няма значение, тук не говорим за ролки и маша, а за къдрене с преса, и ако темата не ви изнася - вие се изнесете от нея! :?


E хубаво де ние и казваме кое е по добро... пък ако иска да си гори косицата -- нейн си проблем .. ;)
въпроса е че тя не пита кое е по-добро,а показва конкретен начин :)

pifiella
08-11-2008, 17:25
Здрасти.Аз се къдря с едни парчета плат,който си изрязах(има такива ролки,но много по-добре става с плат)слагаш малко пяна и навиваш,завръзваш,аз си ги навивам вечерта и си слагам шапка за баня(или чорапагащник) на главата.Спя с тях и на сутринта съм с толкова къдрава коса всеедно идвам от Африка :-D но аз съм с чуплива коса,може и от това да зависи.УСПЕХ!

Spider4eto
08-11-2008, 17:27
Здрасти.Аз се къдря с едни парчета плат,който си изрязах(има такива ролки,но много по-добре става с плат)слагаш малко пяна и навиваш,завръзваш,аз си ги навивам вечерта и си слагам шапка за баня(или чорапагащник) на главата.Спя с тях и на сутринта съм с толкова къдрава коса всеедно идвам от Африка :-D но аз съм с чуплива коса,може и от това да зависи.УСПЕХ! ооо тва с парцалчетата е мн добро

Goddess
08-11-2008, 18:10
Wow.Изглежда интересно,смятам да пробвам.И мойта преса за изправяне е такава тънка и с юнизатор,от което се предполага да не се гори толкова косата,но то няма начин да не се гори въобще.Машата да не би пък да не я гори случайно?

Мерси,мацка,ще ми е от полза. :) всъщност йонизатора не беше ли против наелектризиране или се бъркам :-o
иначе е некво яко, ще пробвам, малко ми е дебела пресата ама от опит глава не боли

Бе може и за тва да беше,не знам и аз. :-|

Isabelle
08-11-2008, 18:16
сешоара ми е с йони и са за да не изсошават косата

HePpitO
08-11-2008, 18:48
Ооо аз това го знам. Браво на авторката че се е сетила да го сложи :grin:

TasteOfSin
08-11-2008, 18:58
Мерси много за клипчетата.:-) И аз ще опитам. Пресата ми е тънка, така че се надявам да стане хубаво. :P

GbSy
08-11-2008, 19:41
едни парафинови ролки са 2 лева

А благодаря няма да кажа, защото не си ми била полезна ;)

Поне си честна :grin:

Няма нужда да се подмазвате...

Моля?На кого се подмазвам и за какво да се подмазвам?Ти май май не си много в час а?Стана ми смешно от мнението на момичето и просто дадох мнение за нейното мнение...,ти ми заяваваш,че се подмазвам....
:shock: #-o


Доста съм се наслушала на подмазвания, за това... Грешно съм те разбрала... Извинявай :)

anonim4e2
08-13-2008, 11:22
с малко по-дебела преса ще стане ли?за момента не разполагам с друга.някой пробвал ли го е? :-) :grin:

albb
08-13-2008, 11:45
Здравейте!
Снощи докато се рових из youtube открих клипчета в които разни мацки показват как можем да си накъдрим косата чрез преса за изправяне. Попринцип бях чувала,че е възможно а и в самото опътване на моята преса пише,че може и да се къдри с нея. Само да отбележа,че не става въпрос за вашлички. Ето ви клипчета :)
Enjoy!

http://www.youtube.com/watch?v=Nz4Giq66dUQ

http://www.youtube.com/watch?v=Y4tTgX9GHKA


готина идея ще я пробвам веднага щом си купя преса :D мисля че ще стане много хубаво!аз за сега се къдря с парцалчета и съм страшно доволна,а и след като си направя косата дори не ми се налага да ползвам стилизиращ продукт до края на деня,но това е може би ,защото косата си ми е естествено чуплива :) още веднъж мерси ща интересната идея :-)

kha
09-19-2009, 20:51
Kak taka si kydrish kosata s parcalcheta shte dadesh li malko infoo ????molqteeeee :-o

ElinoOor
09-20-2009, 01:12
^ Защо ъпваш стара тема? Гугъл знаеш ли как се използва? А правилата на форума знаеш ли? (латиницата е забранена..) Да не говорим,че тук става въпрос за съвсем друго нещо. Ето каквото ти трябва и следващия път да няма гафове ;) :
__________________________
След баня на все още влажна коса нарязваш тънки лентички парцалчета или вестници (ефектът е еднакъв,но с парцалите е по-лесно) и навиваш косата кичур по кичур като с ролки. Накрая връзваш двата края на парцалчето/вестника и се получава нещо като охлювче.
Оставаш така цяла вечер и след това просто развързваш парцалчето/вестника.. Получаваш ситни къдрици които могат да издържат няколко часа. Ако искаш да задържиш още малко ефекта сложи лак за коса.
__________________________
Ако моето "описание" не ти харесва не е лошо да започнеш да използваш търсачката : http://www.google.bg/search?hl=bg&source=hp&q=%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D1%8 1+%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%86%D0%B0%D0%BB%D0%B8&btnG=Google+%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D 0%B5&meta=&aq=0&oq=%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D1% 81+%D0%BF%D0%B0

Swe3ty5
09-20-2009, 17:44
опитвала съм с преса за изправяне - голямо мъчение :D

thedarkkiss
09-21-2009, 12:21
Наистина постига се страхотен ефект :)

SuperBadSuperFresh
09-21-2009, 14:48
Няма смисъл да си гориш косата,като с ролки (сложени както трябва) може да се постигне същия ефект.

el4ooot0
09-21-2009, 15:36
аз досега съм се къдрила само с парцалчета или с ластици връзвам нещо като охлювчета и сътринта ги пускам, а ролки от къде да зема. Никога не съм ползвала. :? :?

casey
09-21-2009, 17:25
[/b] Да ама с пресата си гориш косата докато с ролките не .. според мен ролките са по добри :)
по-добри са разбира се, пък и са доста по-евтини от пресата :)
Да бе ама аз като се напрая с ролки, като ги махна и след макс. 10мин. косата ми си е същата. А, колкото до Boot - хората пишат нещо и ти веднага трябва да ги оплуеш или да им намериш кусури. Момичето предлага идея - ти и мрънкаш, че с ролки също ставало! Ами то и с огън можеш да си стоплиш обяда и няма да хабиш електричество, ама ти използваш микровълнова нали?! :-x

slynchoo
09-22-2009, 13:24
Наистина идеята е доста готина..но да ви питам добре ли ще стои ако се накъдря с преса.Но при положение,че косата ми е на черта и стига някъде почти до рамото (почти) ? :)

gret4ety
09-22-2009, 13:42
Най-лесния начини чрез който не се гори косата- пяна за коса и вода . Мокриш си косата слагаш и пяна и я мачкаш. Ако не стане мн хубаво малко със сешоар я дооформяш. става много хубаво