PDA

View Full Version : Нацизъм & пънкария



h8s
08-11-2008, 13:00
Здравейте. Тука искам да задам няколко въпроса,за които търсих в гугъл,но не открих абсолютно нищо. А и до колкото разбрах тук има компетентни хора,които надявам се имат нужното време да образоват 16 годишна пикла,нямаща понятие от субкултури. :D

Та да преминем към въпросите:
Колко..''вида'' нацита има? 8-) И в какво се изразяват политическите им убеждения?
Националист,расист,национа л социалист,нео-нацист,социал-дарвинист,аполитичен..до колкото разбрах аз... Първите две са ясни,останалите-не :?


И какво означават неща от типа на '' R.A.S.H''? Имаше още няколко такива..ъм,понятия,но проблема е,че ми изскочиха от ума.. :oops:

П.П. Тъй като следя отдавна форума,съм забелязала,че компетентни са exploitedteen,BornFromPain,SiegHeil,kristo...Ем ще помоля който знае да драсне нещо :-)

SiegHeil
08-11-2008, 13:14
Айде да се разпиша... 8-)
А "нацитата" са един вид...на-ци...национал-социалист...хора борещи се за народа и най вече работническата класа...
За мен национал-социалиста е само един вид...човек даващ всичко за родината си и за народа...
А расистите нямат нищо общо с нацитата...просто много хора ги свързват заради пропагандатата...но да, има и нацисти които са и расисти, но всеки с доводите си...
R.A.S.H - Red Anarchistic(еба ли го как се пише 8-) ) SkinHead...
Демек скинари комунисти или анархисти(или и двете)...в България почти не се срещат..
Има и S.H.A.R.P - скинари антифашисти...
Абе видовете са доста и най добри си виж в уикипедия ^^
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D1%85%D0%B5%D0%B4%D1%81 те тука..
И все пак уики не е абсолютната истина щото доста тъпаци си едитват както им скимне...

h8s
08-11-2008, 13:23
Е скинхед и наци не е ли едно и също?

MixXx
08-11-2008, 13:43
А и до колкото разбрах тук има компетентни хора...

сбъркала си :grin:

SiegHeil
08-11-2008, 13:50
Е скинхед и наци не е ли едно и също?
Мне, оригиналните скинхед просто си слушат Ой и ска и пият бира...
Наци скинхедс се появяват по късно...но в момента 90% от скинарите са наци ^^

Valkyrie
08-11-2008, 14:34
Здравейте. Тука искам да задам няколко въпроса,за които търсих в гугъл,но не открих абсолютно нищо. А и до колкото разбрах тук има компетентни хора,които надявам се имат нужното време да образоват 16 годишна пикла,нямаща понятие от субкултури. :D

А защо те интересуват тия неща?
Ако е само за обща култура, чети уикипедия.

Bixel
08-12-2008, 18:53
А и до колкото разбрах тук има компетентни хора...

сбъркала си :grin:
Aунед :lol:

SiegHeil
08-17-2008, 15:17
И аз така знам,че Шарп-овете не са задължително анти-фа,а по-скоро неутрални,а-политични.

Скинхед против расовите предрасъдаци...а те да не харесваш мръсни, крадливи, сополиви наркомани го приемат като расизъм...тка че ^^

valkanovb
08-17-2008, 20:47
И аз така знам,че Шарп-овете не са задължително анти-фа,а по-скоро неутрални,а-политични.

Скинхед против расовите предрасъдаци...а те да не харесваш мръсни, крадливи, сополиви наркомани го приемат като расизъм...тка че ^^

това, че не съдиш за някой по цвета на кожата не означава, че толерираш престъпници и всякакви паразити.
Просто не смятаме, че всеки черен е виновен, а всеки бял е страхотен.

Ако си престъпник, изнасилвач, наркодилър, паразит и т.н. ти си такъв независимо от цвета на кожата си.

Бтв ШАРП също са недолюбвани от антифатата (истинските ШАРП, а не левите, които смеят да се наричат ШАРП, както е доста разпространено днес), защото убиват няколко хомосексуалисти и са заклеймени като нетолерантни и бла-бла.
Towa poslednoto ne go razbrah.

SiegHeil
08-18-2008, 00:33
И аз така знам,че Шарп-овете не са задължително анти-фа,а по-скоро неутрални,а-политични.

Скинхед против расовите предрасъдаци...а те да не харесваш мръсни, крадливи, сополиви наркомани го приемат като расизъм...тка че ^^

това, че не съдиш за някой по цвета на кожата не означава, че толерираш престъпници и всякакви паразити.
Просто не смятаме, че всеки черен е виновен, а всеки бял е страхотен.

Точно ^^
Не аз съм виновен че 80%+ от циганите са престъпници...
Само че ако забиеш една кубинка в лицето на някъв полугол, мършав, дишащ лепило мангал и веднага почват обвинения в расизъм, фашизъм и т.н...

InitialD
08-18-2008, 02:23
Нацитата са само един вид-тъпанари!

SiegHeil
08-18-2008, 02:42
Да,ако най-продаваната приказка е Светата Библия то "Моята борба" е научнофантастичен роман!!!

Тъпи нацита...

Научи се да използваш тая метафора че току-що каза че Моята борба е абсолютната истина...ние сме тъпите, а ? 8-)
А като ми докажеш че Исус или който е човек е ходел по вода, възкръсвал или мултиплицирал храна ще призная Библията за енциклопедия, ок ?


Ще те разочаровам mein furer ама хитлер е бил евреин и то по майка (евреите се признават когато са по майчина линия)!

Така че моята борба може спокойно да се преименува на "Тората 2-евреите отвръщат на удара и се превръщат в мъченици".

А вие нацитата сляпо вярвате и боготворите някакъв еврейн и смятате че е защитавал вашите интереси!
Смешки до безкрай!
Ако обичаш не обръщай спора в друга посока...не ми отговори на нито един от въпросите горе ^^
А знаеш ли колко ми дреме на кура(с извинение), че майка му е еврейка...кога ще се научите да определяте хората по това което са, а не по произхода...научи се да правиш разлика между расист и нацист..
А това че измисления холокост е използван за пиар е вярно...
И още нещо...национал-социалист не значи хитлерист...идеята на национал-социализма е от много, ама много преди Хитлер така че той няма много общо с идеите освен че ги е написал на хартия и изменил наместа...
та да обобщим...не умееш да говориш български, изгнорираш и избягваш истината, водиш се от расови предрасъдъци...кой е тъпия, а ? 8-)

ПП: фюрер не се пише така ^^

Хм...добре че ти си умен 8-)

InitialD
08-18-2008, 23:32
Brusnatite kofi niamat nishto obshto s politikata te pochvat da sushtestvuvat kato muzikalni fenove i nishto drugo ne gi svurzva
a onzi plebei deto viarva che Hitler i evrein iskam da go pitam niakoga interesuval li si se da razberesh neshto poveche za Hitler ili kakvoto kajat proevreiski nastoenite medii go vuzpriemash kato cialata istina.
http://i.data.bg/08/08/16/1105344_orig.jpg

Пиши на български бе "родолюбецо"!

Novkov
08-19-2008, 16:54
http://i.data.bg/08/08/16/1105344_orig.jpg

Няма какво повече да се добави!