PDA

View Full Version : Бели влакънца по и около главичката



romantikat2
08-11-2008, 12:38
Имам проблем. Къпя се по няколко пъти на седмица, а малкия приятел го мия няколко пъти на ден. Забелязах, че когато си върша "самичък" работата, ръчно, около главичката и в основата й се появяват едни малки бели вретеновидни влакънца. Нито мирише, нито боли.
Когато не е във възбудено състояния, по главичката и в основата й има едни малки телца, приличащи на каймак от мляко, но са мънички.

Страх ме е да не съм хванал някаква болест и освен това не знам къде да отида да проверя :/

Natalia
08-11-2008, 13:05
tiq deto gledat pi6kite se kazvat "orolozi"
aaa po dobre se k1pi seki den ili sled mastrobaciq si go izmivai..

romantikat2
08-11-2008, 13:14
Аз дори и след всяко пишкане си го измивам :/

SabrinaAa
08-11-2008, 21:55
Mi mislq 4e trqbva da se mie6 po 4estiko!!!!!! :-o

mumiikataa
08-11-2008, 22:15
Mi mislq 4e trqbva da se mie6 po 4estiko!!!!!! :-o
Е момчето каза, че се мие след всяко ходене до тоалетната...
По темата...Ако те притеснява,защо не посетиш уролог?

Amateur
08-11-2008, 22:46
По-често миене ако не отмине,ЛЕКАР!

romantikat2
08-12-2008, 06:43
Уролог или такъв за кожни болести?

mumiikataa
08-12-2008, 06:55
Уролог или такъв за кожни болести?
Личен лекар,разговор с него и той ше прецени към кого да се обърнеш. Успех :)

cHaLGa KiLLeR
08-12-2008, 07:10
Просто сте мн зле!Тва е нормално ве към 15-16 год изчезва.Големи разбирачи еи, лекар та лекар, то ако му се надърви без причина пак ли трябва да ходи на лекър?

mumiikataa
08-12-2008, 07:19
Просто сте мн зле!Тва е нормално ве към 15-16 год изчезва.Големи разбирачи еи, лекар та лекар, то ако му се надърви без причина пак ли трябва да ходи на лекър?
Не казвай кой е мн зле,моля! Момчето пита "уролог или дерматолог" какво му пречи наистина да посети лекар.Няма да умре от единия преглед.Тъкмо ще може да му зададе въпросите,които го интересуват.
Дума "ве" в българския език мисля че няма..."Ей" се пише с "Й" а не с "И" и "лекАр" се пише с "а", а не с "Ъ"

cHaLGa KiLLeR
08-12-2008, 07:24
Просто сте мн зле!Тва е нормално ве към 15-16 год изчезва.Големи разбирачи еи, лекар та лекар, то ако му се надърви без причина пак ли трябва да ходи на лекър?
Не казвай кой е мн зле,моля! Момчето пита "уролог или дерматолог" какво му пречи наистина да посети лекар.Няма да умре от единия преглед.Тъкмо ще може да му зададе въпросите,които го интересуват.
Дума "ве" в българския език мисля че няма..."Ей" се пише с "Й" а не с "И" и "лекАр" се пише с "а", а не с "Ъ"

Готова си за даскалка по бг.Така е трябва да се пише правилно, но като бързаш......исках да кажа, че за толкова дребно нещо не се ходи на лекАр а се пита тати!

romantikat2
08-12-2008, 07:27
Баща ми не е наблизо, а личния ми лекар е жена и ме е мааалко срам :)

пп. на 19 съм. девствен

pisenceto_94
08-12-2008, 07:29
Според мен момчето няма да направи лошо,ако отиде на преглед,няма да му стане нищо,даже лекарят ще му помогне и ще може да го попита всичко каквото го притеснява :) :) :)

mumiikataa
08-12-2008, 09:12
cHaLGa KiLLeR,извинявай че те нападнах,но ми кипна.


Баща ми не е наблизо, а личния ми лекар е жена и ме е мааалко срам :)

пп. на 19 съм. девствен
Е няма значение,че е жена...Няма от какво да те е срам.Отиваш обясняваш й какво ти е и тя ти казва дали трябва да се обърнеш към специализиран лекар и какъв да е той.

batkodoki
08-12-2008, 22:57
Имам проблем. Къпя се по няколко пъти на седмица, а малкия приятел го мия няколко пъти на ден. Забелязах, че когато си върша "самичък" работата, ръчно, около главичката и в основата й се появяват едни малки бели вретеновидни влакънца. Нито мирише, нито боли.
Когато не е във възбудено състояния, по главичката и в основата й има едни малки телца, приличащи на каймак от мляко, но са мънички.

Страх ме е да не съм хванал някаква болест и освен това не знам къде да отида да проверя :/


ВЪЗРАСТ?!

romantikat2
08-13-2008, 05:20
19