PDA

View Full Version : Пигментни петна от епилация



scanadal
08-11-2008, 13:29
Здравейте готини тийнове!
Не съм сигурна,че темата е за този раздел и ако е необходимо нека бъде преместена.Значи имах едни ранички по краката,които се получиха от врастнали косми.Раничките общо взето заздравяха,но на тяхно място останаха едни хиперпигментирани петънца :x И не се махат никак!Искам да попитам дали на някой му се е случвало да има такива пигментни петна от епилиране и как бих могла да ги премахна,защото ме дразнят ужасно много.Не знам с какво да се мажа-с крем за белези или пък с някой избелваш крем или с нещо друго,ужас!
Е,благодаря на всички,които се спряха в моята тема :wink:

Sun_Shine`f
08-29-2008, 22:14
Ауу и аз имам същия проблем. Ужасно е! Не знам какво да правя. Появиха ми се края на миналата година и не са се махали и постоянно стават ранички от подкожни косъмчета. Кожата ми е много чувствителна и предполагам, че за това се получава така. Обмислям да си направя лазарна епилация, но преди това трябава да махна тези пигментни петна. Фотоепилация не мога да си направя, защото проблема ще се задълбочи.
според мен трябва някакви силно избелващи кремове да се използват. Аз следващите седмици обмислям да отида на дерматолог и той да ми каже какво да правя, защото положението не е хич розово.