PDA

View Full Version : Не мога да говоря с непознати момичета



Shift
08-11-2008, 14:46
Zna4i, kajete mi kakvo da pravq, imam problem. Izob6to ne moga da govorq normalno s nepoznati momi4eta, mnogo sym sramejliv. Kato si kaja " da ida li da zagovorq tova momi4e?" i si predstavqm kak otivam i i kazvam ne6to, a tq mi se smee v liceto... Az nosq o4ila i mnogo se kompleksiram ot tova, nz 6to. A sym siguren 4e ako me opoznae, momi4eto 6te me haresa, ako ne drugo, to pone kato priqtel...

P.P. Izvinqvam se za latinicata, precaka se PCto ne6to...

т.7
krem4et0

Sladuranka :)
08-11-2008, 15:03
ами изобщо не се притеснявай..бъди уверен..не бива да се смущаваш от това..тя пък каква ще е да ти се присмее..да не ти пука.Отиваш,заговаряш я-може да излезе нещо хубаво.Ако не то обърне внимание продължаваш напред бе.Тя не е единствената.Ко ще се косиш заради някаква си надувка :) :) :)

sasha_90
08-11-2008, 15:03
Проблемът ти е,че се комплексираш от това,че носиш очила.А да знаеш от мен:каквото мнение имаш за себе си,такова имат и другите за теб.Затова започни да мислиш положително за личността си т.е. започни да се харесваш.Какво като носиш очила?Вярно,че няма да те хареса някоя "Мис Свят",но какво от това?Не ти трябва някоя "хубавица",защото повечето са тъпи и изкуствени,а единственото,което ги интересува е материалното.Бъди си такъв,какъвто си-само промени мнението за себе си.И рано или късно ще се появи точното момиче.

devil_feel_f
08-11-2008, 15:47
Проблемът ти е,че се комплексираш от това,че носиш очила.А да знаеш от мен:каквото мнение имаш за себе си,такова имат и другите за теб.Затова започни да мислиш положително за личността си т.е. започни да се харесваш.Какво като носиш очила?Вярно,че няма да те хареса някоя "Мис Свят",но какво от това?Не ти трябва някоя "хубавица",защото повечето са тъпи и изкуствени,а единственото,което ги интересува е материалното.Бъди си такъв,какъвто си-само промени мнението за себе си.И рано или късно ще се появи точното момиче.

+1
Остави комплексите.Не си единственият, който носи очила.

OpenedSky
08-11-2008, 16:07
Еми нема кво да се косиш !!! Тея хубавите нагласените са най-раними , тъй че каже ли ти нещо я отрязваш и тва е - пробвал си , не ти е харесала и кво ... огледай се и ще видиш 1000000 по-хубави и свясни... ако пук ти е толкоз за очитала - сложи си лещи :-|

trayana
08-11-2008, 16:42
Еми нема кво да се косиш !!! Тея хубавите нагласените са най-раними , тъй че каже ли ти нещо я отрязваш и тва е - пробвал си , не ти е харесала и кво ... огледай се и ще видиш 1000000 по-хубави и свясни... ако пук ти е толкоз за очитала - сложи си лещи :-|
+1

BaiToq
08-11-2008, 17:08
Zna4i, kajete mi kakvo da pravq, imam problem. Izob6to ne moga da govorq normalno s nepoznati momi4eta, mnogo sym sramejliv. Kato si kaja " da ida li da zagovorq tova momi4e?" i si predstavqm kak otivam i i kazvam ne6to, a tq mi se smee v liceto... Az nosq o4ila i mnogo se kompleksiram ot tova, nz 6to. A sym siguren 4e ako me opoznae, momi4eto 6te me haresa, ako ne drugo, to pone kato priqtel...

P.P. Izvinqvam se za latinicata, precaka se PCto ne6to...
Еми гледай ся,Бай Тоя ще ти обЯсни
как стават работите с отпускането.
По пълнолуние ще вземеш 1 чаша
кладенчовЪ водЪ и ще я изпиеш.
След това ще пийнеш 220мл пикня.
Козя,ако имаш.
Ако не-твойта.
На другия ден,ако 3-тия косъм отляво
ти е направо,всичко ще е ок.
Ако не,повтаряш процедурата.

r3872reni
08-11-2008, 18:27
prosto e zagovarq6 no ne otiva6 i kazva6 dve dumii da mlukne6 napravi s e na nahalen po-otvoren da vidi 4e stava6 za razgovor togava rabotata e ope4ena a ako te oreje izgledai e vse edno e tupa i q zareji :D :D 8-) a bihte li dali savet i po moita tema plss mn mi e nujno :( :(

258
08-11-2008, 18:58
Преди да отидеш,не си мисли как ще ти се изсмее,а колко много ще те хареса.Помага. ;)

SabrinaAa
08-11-2008, 20:23
Em nedei da se sramyva6 tolkova...prebori se vednaj i posle 6te ti e lesno! :) :) :)

neshtopotaka
08-11-2008, 20:28
ами изобщо не се притеснявай..бъди уверен..не бива да се смущаваш от това..тя пък каква ще е да ти се присмее..да не ти пука.Отиваш,заговаряш я-може да излезе нещо хубаво.Ако не то обърне внимание продължаваш напред бе.Тя не е единствената.Ко ще се косиш заради някаква си надувка :) :) :)
+1 ako prodyljavash taka nqma da si namerish fr taka che davai smelo i uspehh \:D/

Always
08-11-2008, 21:31
Щом са непознати не трябва да ти пука.
А очилата като се комплексираш ги махни. Като толкова не виждаш си вземи лещи.

Amateur
08-11-2008, 21:39
Всичко опира до това че не трябва да имаш никакви задръжки!Няма от какво да се срамуваш!Чувстваи се комфортно в тялото си!Вземи си по хубави дрехи някои по скъп парфюм и си готов!Примерно влизаш в някои магазин и в началото виждаш няква страшна мацка(повечето си казвате Тази сигурно е много заета много съм и под нивото и тн,НЯМА ТАКИВА НЕЩА.отиваш при нея и казваш "Извинете забелязах ви на влизане и реших да отделя 1 минутка да видя що за човек сте.Запознавате се,питаш я от къде е,къде учи,от кои квартал има ли си приятел.Ако говори с теб значи добре,питаи я няко път да се видите разменете си скайп и номерата и така пишете си звънни и 1-2пъти вижте се и така!Всичко опира до задръжките запомни го!Примерно като се качиш в градския и ядеш вафла не трябва да ти прави впечатление че рониш върху себе си а те гледат и тн!Ае успех!

cO_olY
08-21-2008, 11:21
пич като си харесал някоя девойка отиваш до нея и я питаш "вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина отново" :) :) :P