PDA

View Full Version : ЗАЩО СЕ ПОЛУЧАВА ТАКА



pepelq6kaaa
08-11-2008, 15:07
kakto se pee v edna pesen ...onezi hybavkite gore-dolu s maje si lqgat i sa ty otgore tu otdolu a tezi prelesnite v legloto mnogo 4esto te sa SOLO ...zabelqzala sam 4e e taka imam mnogo krasivi priqtelki koito oba4e sa sami a gledam po plaja nekvi razpusnati palni4ki momi4eta s gadjeta :? :? :? za6to za boga e taka?????!!!!!!!

Just_say_no
08-11-2008, 15:11
Боже мой, чуваш ли се ? И какво като са по - пълнички да си седят сами ли?.. Егати завистта значи! Това, че някоя "хубава" е нескопосана и не може да задържи момче до себе си, означава ли, че е забранено и всички останали да си имат ?!??!?!?

aHeJlua
08-11-2008, 15:25
WTF ? Съгласна съм с Just_say_no какфо ви става за бога.. уж нямало значение килограмите.. ебати работата .. ще каиш че вие "прелестните" тряя да се разхождат по плажа с батковците а ония "разпуснати пълни" момичетата тряя да си седят на гъза .. ако така мислиш много ти здраве .. тфа че някое "пълно" момиче е имало и му се е усмихнал късмета трябва ли да значи че момчето има лош вкус защото ти казваш точно това :?

asasfdf
08-11-2008, 15:25
щото са по-оправни и могат да дадат повече на партньорите си..

Sladuranka :)
08-11-2008, 15:28
ти ма уби :shock: :shock: е пък защо "пълничките"да си нямат човек до себе си..лелеее..е какво от това бе.не бива да съдиш за човека по външния му вид..а това че някоя наконтена глезла без ум си няма гадже...............уби ма :shock: [/list][/list]

Vladokaaa
08-11-2008, 15:30
Боже мой, чуваш ли се ? И какво като са по - пълнички да си седят сами ли?.. Егати завистта значи! Това, че някоя "хубава" е нескопосана и не може да задържи момче до себе си, означава ли, че е забранено и всички останали да си имат ?!??!?!?

+1

Viara
08-11-2008, 16:25
ти ма уби :shock: :shock: е пък защо "пълничките"да си нямат човек до себе си..лелеее..е какво от това бе.не бива да съдиш за човека по външния му вид..а това че някоя наконтена глезла без ум си няма гадже...............уби ма :shock: [/list][/list]

+1

trayana
08-11-2008, 16:27
WTF ? Съгласна съм с Just_say_no какфо ви става за бога.. уж нямало значение килограмите.. ебати работата .. ще каиш че вие "прелестните" тряя да се разхождат по плажа с батковците а ония "разпуснати пълни" момичетата тряя да си седят на гъза .. ако така мислиш много ти здраве .. тфа че някое "пълно" момиче е имало и му се е усмихнал късмета трябва ли да значи че момчето има лош вкус защото ти казваш точно това :?
Хахаха +1

OpenedSky
08-11-2008, 16:39
WTF ? Съгласна съм с Just_say_no какфо ви става за бога.. уж нямало значение килограмите.. ебати работата .. ще каиш че вие "прелестните" тряя да се разхождат по плажа с батковците а ония "разпуснати пълни" момичетата тряя да си седят на гъза .. ако така мислиш много ти здраве .. тфа че някое "пълно" момиче е имало и му се е усмихнал късмета трябва ли да значи че момчето има лош вкус защото ти казваш точно това :?

Абсолютно ...

Bellatrix
08-11-2008, 16:47
Ama 4e prostotiq... :-x 4e az poznavam 1 ton po palni hora koito sa 100 pati po-svqstni ot tiq polu-boginite!!! Mi te tezi koito sa dobri kato hora ako 6te da sa ubiistveno grozni pak si zadarjat gadjetata pove4e ot prelestnite ama tapi i zlobni macki. Ne tvardq 4e vs sa taka (poznavam svqstni krasavici) ama sq to4no v tvoite nabludeniq mai ba6 za takiva stava na vapros... Sorry ama mom4etata ne gledat samo i edinstveno guz i cici :lol:

sasha_90
08-11-2008, 16:50
Чувала съм,че мъжете ги било страх от красавици....

ludo_momiche
08-11-2008, 16:53
Чувала съм,че мъжете ги било страх от красавици.... :razz: :razz: В интерес на истината и аз.
Иначе другите ви мнения са много хубави,но може би мислите така,защото самите вие сте свястни хора,обаче...честно казано и на мен ми се иска да вярвам,че е така,но все пак...сякаш наистина днешно време хората се интересуват само от външния вид. :( Не знам,на мен така ми се струва,а пък това не е най-важното....

BaiToq
08-11-2008, 16:54
kakto se pee v edna pesen ...onezi hybavkite gore-dolu s maje si lqgat i sa ty otgore tu otdolu a tezi prelesnite v legloto mnogo 4esto te sa SOLO ...zabelqzala sam 4e e taka imam mnogo krasivi priqtelki koito oba4e sa sami a gledam po plaja nekvi razpusnati palni4ki momi4eta s gadjeta :? :? :? za6to za boga e taka?????!!!!!!!
Защото слушаш много
Соня Немска,затова.
Иначе Бай Тоя не е чалгаджия,
не не не не е :razz:

r3872reni
08-11-2008, 17:10
mi kvo da kaja vinagi mujeyte gledat purvo hubavicite a kato se zagovorqt s tqh razbirat 4e pove4eto se naduvat bez pokritie a puk po normalnite momi4eta ne letqt v oblacite 4e sa s hubava vun6nost i nqmat osobenni pretencii kum mom4etata .... macki razberete 4e kvito i da ste po vun6nost vajnoto e da se durjite estestveno nito kompleksarski nito da se naduvate i vsi4ki muje 6te si pasnat s vseki tip otgovarq6t na tqh momi4e... mn oburkano mi se polu4i ama opitvam se da razmi6lqvam varhu temata :razz:

Josefinne
08-11-2008, 17:18
Хах, напълно подкрепям досега изказаните мнения, браво, хора :grin:
Мъжете обичат готини, свежи, естествени момичета, с които може да се разговаря. Една красавица, ако е само за това - да те ще я погледнат, ще я изпият с поглед и ако могат ще я вкарат в леглото си, но повечето мъже правят разлика между момичето " на плаката" и момичето, с което ще се обвържат. Момчетата също искат до тях да има свестен човек, с който да могат да разговарят и на когото да разчитат. Повечето момчета не си търсят украса за колата и терасата.
А с кухи красавици едва ли ще име интересено да си говорят за новото червило на Мейбълин или голямото намаление в Манго.
Сори, това дори на мен не са ми интересни теми, така че и аз не излизам с красавици :-P
Просто така наречените " красавици" са твърде заети с хубостта си, за да бъдат личност, в която момчето да се влюби :-)

babity
08-11-2008, 18:25
Аз пък с'а се връщам от морето и всички си имаха гаджета. Изключително рядко имаше сами женички като мен. :( Ама к'во ви дразни това, че пълните имали гаджета? То не ста'а само с ядене, иска и акъл! :lol: :lol: :lol:

dark_angel_7813
08-11-2008, 18:31
kakto se pee v edna pesen ...onezi hybavkite gore-dolu s maje si lqgat i sa ty otgore tu otdolu a tezi prelesnite v legloto mnogo 4esto te sa SOLO ...zabelqzala sam 4e e taka imam mnogo krasivi priqtelki koito oba4e sa sami a gledam po plaja nekvi razpusnati palni4ki momi4eta s gadjeta :? :? :? za6to za boga e taka?????!!!!!!!

:shock: ЗаЩо НЕ ?!?

miss_asi
08-11-2008, 18:31
хаха авторката на темата да не е :-s само тва се чудя?

asi_basi
08-11-2008, 18:47
Po princip na hubavite jeni gospod dal edno a vzel drugo... tezi koito uj otvan sa hubavi no batre6no sa grozni , zatova majete bqgat ot tezi krasavici koito nqmat gram umstven bagaj i zatova predpo4itat stabilni jeni s koito mogat da izgradqt vrazka, makar i da nee sa uj tolkova "krasivi"

Nau4i se, 4e ima mnogo po-vajni ne6ta ot van6nata krasota.

balu4ka
08-11-2008, 19:13
Ти ме довърши...и какво,4е "пълните и раздърпани моми4ета" си имат приятел до себе си!!!Те също са хора,трябва ли цял живот да са сами...зарад някви тъпи "газарки".Има много мом4ета дет се заглеждат по моми4ета с хубав "стегант"гъз или моми4ета с голееми цици!!И тва го има ..ама скоро разбират,4е то4но тези "перфектни" моми4ета са тъпи ули4ници..както винаги се оказва,или нямат грам сиво вещество!По добре пълно,но свястно моми4е с което да говори и с което да се 4увства супер,а нев с някоя ...както ти нари4аш "красавица"!!Само не мога да разбера къде ти е проблема па на тебе...ве4е ще се прусните от завист хора!! :-x :x :shock: :lol: :(

TheNewReligion
08-11-2008, 19:19
Докато се доверявате на текстовете на чалга песните , ще ви наричам заблудени . 8)

MoHuTo
08-11-2008, 19:36
Ами получава се така щото повечето хубавици са прекалено надути и с бая високи критерии за човека до себе си, а пък тея по-пълничките не са така.. земни хора дето им се вика :)

Pliok0019
08-11-2008, 19:38
Ако едно момиче е наистина красиво няма нужда да притежава други качества, освен да е добра в секса, за да бъде с някого. Никой не би я изпитвал по химия на 1ва среща.

За хубавките момичета...никое момче не може да издържи разговор за токчета и топлинки, коса, магазини за дамско бельо и т.н. повече от 1-2месеца. Започва да омръзва.

Онези дебеличките/грозновати момичета гледат да избият комплексите си като дават всичко нужно на човекът до себе си. За това и го задържат за дълго...

За любовта не всичко е външния вид. Съществува и чар, излъчване, качества...

Miss_Pitt
08-11-2008, 20:09
Ще умра :D
Отговорът е във въпроса ти.. тези ''дебеличките'' надали ще направят подобна тема... евала на момчета,които са с тях,явно са видяли повече в тях отколкото в т.н. ''прелестни'

Lacey_66
08-11-2008, 20:12
:shock: НЕ бИх се СамОуБила заРди Някав СИ там .... :)

SabrinaAa
08-11-2008, 20:15
Em sega sa palni4kite na moda da ima kakvo da pipnat a ne samo kokali :grin: :grin: :grin:

ludo_momiche
08-11-2008, 20:20
:shock: НЕ бИх се СамОуБила заРди Някав СИ там .... :)

Това не е ли за една друга тема?
.................................................. ....
Иначе искам само да добавя,че въпреки всичко има и дебели,които са не само леко грозновати,но и все пак прекомерно надути като "красавиците",но па съвсем няма за какво...
И още нещо...да не си помислите сега,че съм против по-пълните хора,напротив..