PDA

View Full Version : DA zapo4nem dieta zaedny!



Silvi21
08-11-2008, 15:32
Predlagam da zapo4nem dietata na Pier Dukan zaednu. Shte ni e po lesny da q spazvame vseki den moje da vlizate i da pi6ete koi kakvo e hapnal nqma da pi6a dopalnitelny za dietata napi6ete v tarsa4kata imety Dukan i 6te izleze rejima. Tuk prosty 6te se podkrepqme koity e za, da pi6e :)ako pak ne jelaete da spazvate dieta ili predpo4itate da si q spazvate bez da spodelqte uspehat i rezyltat kakty iskate:) :-)

LaPeNcEto0o
08-11-2008, 15:36
АйдИЕ! Аз съм многУу навитЪ. :razz:

Silvi21
08-11-2008, 15:41
emii zasega sme samy 2 ma ok 6tom si za em pro4eti parvu dietata kva e i ako ne6ty ne ti e qsny pitai i ot utre da q po4vame 4e sega zagubihme denq:)

PinkFloydSound
08-11-2008, 15:44
ФклЮчфъм сеее! :grin:

Silvi21
08-11-2008, 15:57
Taka Momi4eta utre ni e 1vi den ima nqkolko etapi no mislq da napi6a samy parviq posle drugite parviq e 5 dena ako se int pove4e namrete dietata .Tuk 6te napi6a na kratky kazany kvo trqbva da qdem parvite dni
To4ny i qsnY

[size=18]
Be po oprostenu kazany parvu 5 dena se hranite samy na proteini:meso 4isto ,6unka pile6ka moje,bqla ribka,morski darove.moje i qi4ica da si hapvate,ma vnimatelny ne pove4e ot 4 na sedmica trqbva da se vnimava s jaltaka:),moje obezmasleny kiselo mlqku da hapvate,ii mnogo e vajna vodata mnogo:},Ako vi se hapne ne6ty sladku zalajete se s mlqko i vate step4e razbiite za po dobar vkus vzemete si nqkvo step4e 4erveno po hubavi sa kat se razbiqt s mlqko.Razre6ava se i sol ,gor4ica ma ne sa zaplesvaite kakty i 4ai sa6ty a i vmesty zahar podsladitel vzimaite:}ili med toi e polezen:)tva e parvite 5 dni sled tqh 6te napi6a i drugite etapi neka parvy da minem tozi:)[/b] :-P

Silvi21
08-11-2008, 16:03
a i vnimavaitee mnogyy ne naro6avaite dietkata i 6okolad4e q naru6ava pak i ne e mnogy vremety parviq etap samy 5 den po natatak pove4e hrani sa pozvoleni ama stiskaite zabki :P i qjte samy tva ot spisaka:)

sarityy
08-11-2008, 16:05
:lol:

Goddess
08-11-2008, 16:25
Спрете с глупостите!Диетата на Дюкан е за хора с наднормено тегло и раждали жени.НЕ за деца. Предполагам,че сте на не повече от 13-14 години.А ако смятате и към другите етапи да преминете,на какво ще заприличате?! Това е възраст,в която все още се развивате.Разбийте си хормоналната система и после се чудете за какво ви е била тази лигавщина...

bebity_92
08-11-2008, 16:28
Спрете с глупостите!Диетата на Дюкан е за хора с наднормено тегло и раждали жени.НЕ за деца. Предполагам,че сте на не повече от 13-14 години.А ако смятате и към другите етапи да преминете,на какво ще заприличате?! Това е възраст,в която все още се развивате.Разбийте си хормоналната система и после се чудете за какво ви е била тази лигавщина...

+1 :o

Silvi21
08-11-2008, 17:29
e za predpolaga6tiq po gore kat ne ti iznasq ne q spazvai i bila za hora s nadnormenu teglo pff ako e samy za tqh to togava nqma6e da ima razli4ie v dnite q varvi pro4eti pak kvo pi6e 4e zavisi kolko kilca iska6 da svali6 po tva se opredelq kolko da ti e udarniq rejim ii a nedei si tollkos siguren 4e sam na 13 6to ne zeme6 se pointeresuva6 pak posle se hvargai da mi filosvstva6 :?

Silvi21
08-11-2008, 17:31
BallFace br pr bqgane nepre4i i pak povtarqm koity mu se struva nezdravoslovna da ne q po4va be na men mi haresva a na koity ne mu har da se iznasq ni6ty li4ny ma seki moje izbira po kav na4in se hrani tq ne e nity za gladuvane nito te li6ava ot nqkva hrana proty sled tiq 5 dni se hrani6 razdelny bee neka minem 5te dena pak posle 6te vidim menuto za drugite dni:}

nailana
08-11-2008, 17:34
e za predpolaga6tiq po gore kat ne ti iznasq ne q spazvai i bila za hora s nadnormenu teglo pff ako e samy za tqh to togava nqma6e da ima razli4ie v dnite q varvi pro4eti pak kvo pi6e 4e zavisi kolko kilca iska6 da svali6 po tva se opredelq kolko da ti e udarniq rejim ii a nedei si tollkos siguren 4e sam na 13 6to ne zeme6 se pointeresuva6 pak posle se hvargai da mi filosvstva6 :?

1.Научи се да пишеш правилно и ясно,а не да се чудим кое какво представлява.
2.'Предполагащия' по - горе е прав/а.

bebity_92
08-11-2008, 17:37
А ти кво веднага започна да се заяждаш :smt104

Goddess
08-11-2008, 17:41
e za predpolaga6tiq po gore kat ne ti iznasq ne q spazvai i bila za hora s nadnormenu teglo pff ako e samy za tqh to togava nqma6e da ima razli4ie v dnite q varvi pro4eti pak kvo pi6e 4e zavisi kolko kilca iska6 da svali6 po tva se opredelq kolko da ti e udarniq rejim ii a nedei si tollkos siguren 4e sam na 13 6to ne zeme6 se pointeresuva6 pak posle se hvargai da mi filosvstva6 :?

Разбира се,че няма да я спазвам.Чела съм аз достатъчно,ти върви да попрочетеш учебника по Български,че и да пишеш не можеш.

По неграмотното ти писане,съдя,че си на толкова.То къде 13,там и 14. И на 20 да си,акълът ти като е на 13...

Само за инфо - МомИче съм. :) А ти що не се образоваш,пък после се "хвъргай" да спориш?! M?!

Silvi21
08-11-2008, 17:41
koi se zaqjda?boje be mn ste zlobni be hora az pisah po gore koity ne iska da ne se vklu4va be kav vi e problema nemoga daa razbera kato ne q odobravqte okey ne q spazvaite uvajavam va6eto re6enie davate nekvi argomenti koity 4estny kazany me samnqva da sa verni no nqma zna4enie ako napi6a 4e ste moje bi bez volq i leku zlobni 6te kajete ne mi aide kat e ne vzemete se v race

bebity_92
08-11-2008, 17:42
А ти кво веднага започна да се заяждаш :smt104 Не се заяждам бе човек... :-o

Не ти -- АВТОРКАТА ... всеки има право на мнение .. :?

bebity_92
08-11-2008, 17:44
Поне спазвай правилата: ПИШИ НА РОДНИЯ СИ ЕЗИК !!!!

Silvi21
08-11-2008, 17:45
hah izbrala sam da si pi6a tka po udobnu mi e a ti za moq akal ne misli vzemi pomisli 6to kat me misli6 za malku momi4ence s akal na 13 godi6na 6to se pali6?da sig 6tot si moje bi s pove4e akal po madra mm da vidim tiq prikazki tva zaqjdane i nedovolstvy darjanie na madar 4ovek li e ne mislq ti ako misli6 ne si mn nared

Silvi21
08-11-2008, 17:50
be si pi6a kat iskam ne sam 1va nity posledna spazvai pravilata kazva6 hah az sam se zajdala nz koi mi kazva kak da pi6a i koi uprekva re6eniety da spazim dietkata e be kat ne vi iznasq varvete v dr forum da davate um saveti priemam vinagi no da me u4at zlobni hora i da mi kazvat kvo da pravq nqma da stane i kam patriotkata det mi kazva pi6i na rodniq si ezik 6ti kaja edno drugo pravilu pak az vseki ima pravo na glas i na izbor tai4e predi da razdava6 tka smelu naredbi se zamisli:}

bebity_92
08-11-2008, 17:52
Офф продължавай да пишеш за тъпите си диети и не се заяждай много много .. ареее #-o

Goddess
08-11-2008, 17:55
hah izbrala sam da si pi6a tka po udobnu mi e a ti za moq akal ne misli vzemi pomisli 6to kat me misli6 za malku momi4ence s akal na 13 godi6na 6to se pali6?da sig 6tot si moje bi s pove4e akal po madra mm da vidim tiq prikazki tva zaqjdane i nedovolstvy darjanie na madar 4ovek li e ne mislq ti ako misli6 ne si mn nared

Не се паля.Скучно ми е,а ти си забавна. :P
Между акъл и мъдрост има разлика.

Хубаво,че така ти е удобно,ама принципно съществуват препинателни знаци... 8)

bebity_92
08-11-2008, 17:55
be si pi6a kat iskam ne sam 1va nity posledna spazvai pravilata kazva6 hah az sam se zajdala nz koi mi kazva kak da pi6a i koi uprekva re6eniety da spazim dietkata e be kat ne vi iznasq varvete v dr forum da davate um saveti priemam vinagi no da me u4at zlobni hora i da mi kazvat kvo da pravq nqma da stane i kam patriotkata det mi kazva pi6i na rodniq si ezik 6ti kaja edno drugo pravilu pak az vseki ima pravo na glas i na izbor tai4e predi da razdava6 tka smelu naredbi se zamisli:}

Ок и аз имам право на мнение нали?... в такъв случай ще кажа че диетата е страшно тъпа :)

Silvi21
08-11-2008, 17:57
Ballface az ne sporq ma sam si takav harakter ne moga da pozvolq da mi kazvat kakvo da pravq savet bih priela hubavy ne q udobravqt no da mi se nalagat i da mi obqsnqvat ima hora koity da go pravqt:) :-D aide otivam 4e imam work utre da pi6e6 kat q po4ne6:}

bebity_92
08-11-2008, 17:59
Ballface az ne sporq ma sam si takav harakter ne moga da pozvolq da mi kazvat kakvo da pravq savet bih priela hubavy ne q udobravqt no da mi se nalagat i da mi obqsnqvat ima hora koity da go pravqt:) :-D aide otivam 4e imam work utre da pi6e6 kat q po4ne6:}

И кои са тези хора ако мога да попитам ?

Silvi21
08-11-2008, 17:59
bebity_92 aree ne tuka na dr mqsty se otnasq6 tka ma moje bi samy tka ti stiska takova otno6enie:}

bebity_92
08-11-2008, 18:00
bebity_92 aree ne tuka na dr mqsty se otnasq6 tka ma moje bi samy tka ti stiska takova otno6enie:}

такова отношение само с такива като теб

Goddess
08-11-2008, 18:04
Ballface az ne sporq ma sam si takav harakter ne moga da pozvolq da mi kazvat kakvo da pravq savet bih priela hubavy ne q udobravqt no da mi se nalagat i da mi obqsnqvat ima hora koity da go pravqt:) :-D aide otivam 4e imam work utre da pi6e6 kat q po4ne6:}

Кой ти се налага,бе момиче?! Изказала съм си мнението и то за добро. Никва не си ми,за да ме е грижа за здравето ти и да ти се налагам и да те спирам да правиш каквото и да било. Аз съм се изказала по въпроса,ти си троши главата.

BallFace,не разваляй боя с караници...

TheNewReligion
08-11-2008, 18:05
Вече отслабнах с 4 кг , така че ще се въздържам от диети . 8)

bebity_92
08-11-2008, 18:07
Ballface az ne sporq ma sam si takav harakter ne moga da pozvolq da mi kazvat kakvo da pravq savet bih priela hubavy ne q udobravqt no da mi se nalagat i da mi obqsnqvat ima hora koity da go pravqt:) :-D aide otivam 4e imam work utre da pi6e6 kat q po4ne6:}

Кой ти се налага,бе момиче?! Изказала съм си мнението и то за добро. Никва не си ми,за да ме е грижа за здравето ти и да ти се налагам и да те спирам да правиш каквото и да било. Аз съм се изказала по въпроса,ти си троши главата.

BallFace,не разваляй боя с караници...

+1 ;-)

ElisaDay
08-11-2008, 18:49
BallFace кефиш ме :D Отчаяно се опитваш да прекратиш спора, но като гледам няма ефект :D :D :D :-)

kloshar
08-11-2008, 19:11
ee qko e tva da po4nem zaedno nqkva dieta taka 6te e po-lesno i az 6tqh da se naviq,samo 4e az ne qm meso.. [-( 8-)

mechtaq_za_teb
08-11-2008, 19:45
Диетата не е решение на проблема.С диетата не се постига хубаво тяло.Не можеш да отслабнеш с 10 кг и да очакваш да излеждаш добре.Това,че тежиш по-малко не те прави добреизглеждаща.
Трябват повечко разходки,упражнения или някакъв спорт.
Това е моето мнение.И не се заяждам с никой.

Spider4eto
08-11-2008, 19:57
Ае и аз ще я почна заедно с вас, а само въпросче към авторката, как така степче да се разтваря с мляко, за първи път го чувам :-o

XaMcTePKa
08-11-2008, 20:09
Ае и аз ще я почна заедно с вас, а само въпросче към авторката, как така степче да се разтваря с мляко, за първи път го чувам :-o

Ами копуваш от ония гадни степчета и после слагаш малко в млякото и бъркаш, докато не се оцвети и стане достатъчно сладко и вкусно.Най-добре става с вишна.

ElisaDay
08-11-2008, 20:53
BallFace, идеално сме си значи ;-)

sweatkiss
08-12-2008, 06:39
^ :-D :-D
Таа честит 1ви ден в момента ям 1 яйце със домати и краставици 8-)
Преди малко тичах.Вие кво клюпате 8) 8-)
Мерси ,но май доматите и краставиците са чак в 2 етап от диетата... :)

PinkFloydSound
08-12-2008, 07:15
Тая, авторката на темата, яко празна.. :?

bebity_92
08-12-2008, 07:18
Тая, авторката на темата, яко празна.. :?

Определено си права ;-)

Silvi21
08-12-2008, 09:11
ee az zakusvah mlqko obezmaslenyy ii med q da vidim sprqhte li da sporite ili o6te nqkoi 6te mi razpravq kolko e prav e vseki e prav za sebe si ma ima razlika ot tva da izkaje6 mnenie i da po4ne6 da go nalaga6 hubavy mn ste protiv mi okey kvo da vi pravq:)

Silvi21
08-12-2008, 09:16
bebity_92 hah ma ti dosta dalgu vliza6 tuk mai pak ne udobrqva6 dietaTA hm...momi4e mai ti haresva da spori6 ili ?em nqma lo6o na men ne mi pre4i 6tom ti e po dobre tka vlizai 6te sporim kat ti se spori a BAllfase mili4ak be haha to zelen4ucite po natatak{}e ako nemoje6 da iztrae6 samy 1viq etap nedei 1vo sig li si 4e ima6 nujda da svalq6 kilca smisal nqma nujda da se ma4i6 ei tka samy:}

pinki
08-12-2008, 10:34
браво, че сте се навили :) предлагам тези, които искате да я спазвате дайте си скайповете и ще потдържаме постоянна връзка :) моят е pinki_bez_bikinki айде мацки чакам ви и тъкмо ще ви споделя някой неща, защото аз я спазвах ;)

pinki
08-12-2008, 10:36
^ :-D :-D
Таа честит 1ви ден в момента ям 1 яйце със домати и краставици 8-)
Преди малко тичах.Вие кво клюпате 8) 8-)
Мерси ,но май доматите и краставиците са чак в 2 етап от диетата... :) 8-) Омг май си права 8-) Е не мога цял ден да ям кисело мляко и месо 8-) оф нз :lol:
hahahha е за тва ви казах пишете ми да ви кажа някой неща :lol: яко сте я оплескали хахах

nejnaDROGA
08-12-2008, 11:03
Оффф не мога да ги разбера някои хора :?
Какво се месите в тема,която не ви интересува?! :-o
Вярно е,че диетата на Дюкан не е подходяща за тийнове,но в крайна сметка всеки си решава за себе си!
Айде стига сте спамили и разваляли темата на хората,че е наистина гадно :(
А и един съвет към авторката:Опитай се да пишеш на български.Използвай фонетиката (там има само 4-5 букви,които не са там,където са на латиница).Ясно,че на латиница ти е по-лесно,но на повечето им е "трудно" да ти четат постовете (в смисъл,че е гадно повечето постове да са на БГ и изведнъж някой на Латиница :( ).А и няма да е зле да престанеш с това У (малку,многу....схвана за какво говоря :)).Първо,че му мина модата и второ,че е тъпо. :?
(само да спомена,че не ти се карам,а просто ти давам приятелски съвет :P )


Сега по темата - и аз съм съгласна да почнем заедно диетата,защото когато знаеш,че има и други,които се "мъчат" като теб е по-лесно :D А иначе аз я почнах 3 пъти за 1 месец,но като отидем с компанията в някое заведение и все се изкушавам да пия или да ям нещо извън диетата :o
П.П.Ако сте съгласни дайте както каза Пинки да направим един общ чат в скайп :) Който иска да ми напише на ЛС скайпа си и аз ще ви намеря и ще направя чат,а ако искате някой друг да го направи кажете на кого да си кажа моя :P

Silvi21
08-12-2008, 14:15
kam poslednite komentari mi momi4eta ima vsqkvi hora nemoje bez nqkoi koity da ti protivore4i tai4e e napalny normalny namesata na nqkoi hora spx:}vajnoto e 4e vseki si ima glava na ramenete i si slu6a neq:}

Silvi21
08-12-2008, 14:19
i qvny 4e tuka nqma da stane 4e az se 4udq kvo da 4eta to pi6e koit iska maa golqm zor da sporite zatva DAITE SI SKYPOVETE pi6ete mi kat li4no soob6t i se saberem!:} :)

bebity_92
08-12-2008, 17:03
kam poslednite komentari mi momi4eta ima vsqkvi hora nemoje bez nqkoi koity da ti protivore4i tai4e e napalny normalny namesata na nqkoi hora spx:}vajnoto e 4e vseki si ima glava na ramenete i si slu6a neq:}

Ти май не разбираш от приятелски съвети момичето по горе ти препоръча да спреш да пишеш с : когатуу.. койтуу...напълнуу .. доста е тъпичко :-D

Arista
08-12-2008, 19:42
Спрете с глупостите!Диетата на Дюкан е за хора с наднормено тегло и раждали жени.НЕ за деца. Предполагам,че сте на не повече от 13-14 години.А ако смятате и към другите етапи да преминете,на какво ще заприличате?! Това е възраст,в която все още се развивате.Разбийте си хормоналната система и после се чудете за какво ви е била тази лигавщина...

И нека позная..... ти си слаба и с перфектна фигура :) и в това няма нищо лошо честито за перфектния ген :)
И според теб аз ако примерно съм дебела и искам да отслабна трябва да чакам да родя или да стана на 30 :(
Никога няма да разбереш сигурно какво е да си с наднормено тегло и колко много те комплексира това......
Тази диета е много хубава преди я спазвах сега пак се опитвам, но просто се ограничавам. Мисля скоро пак сериозно да я започна.На мен лично много добре ми се отразява месото аз много обичам и ми е много добре.

Подкрепям всички започващи и ще ви следя... :)


ПП:Да наистина има разни 45 килограми дето се са втълпили че са дебели и ето тези много ме нерват но наистина няма нишо лошо в това да искаш да отслабнеш.....диети много-но малко действат а това е изпробвано и доказано ефикасно :)

karit0
08-13-2008, 07:40
Към авторката на темата: Щом искаш да се обединиш с някой си да правите диета първо пиши правилно за да може някой да те разбере :-x :-x :-x може ли да сте толкова злеее!Всички сте някви ограничени!!! И това DAITE SI SKYPOVETE после ще се хвалиме колко абоната имамее :-x Но най-много се дразня че не пишеш на Български :smt097

pinki
08-13-2008, 08:06
Към авторката на темата: Щом искаш да се обединиш с някой си да правите диета първо пиши правилно за да може някой да те разбере :-x :-x :-x може ли да сте толкова злеее!Всички сте някви ограничени!!! И това DAITE SI SKYPOVETE после ще се хвалиме колко абоната имамее :-x Но най-много се дразня че не пишеш на Български :smt097
Извинявам се за израза ама през п*тката ми е за мнението на някаква пикла :wink: "после ще се хвалиме колко абоната имамее " така като гледам май ограничената си ти щом още да си мислиш за такива неща 8-) и като се имаш за мн ограмотена хмм пред "че" се слага "," и български е с малка буква :wink: айде умнице и стига си наливала акъл на другите, че за теб е започнал да свършва 8-)

bebity_92
08-13-2008, 09:10
Към авторката на темата: Щом искаш да се обединиш с някой си да правите диета първо пиши правилно за да може някой да те разбере :-x :-x :-x може ли да сте толкова злеее!Всички сте някви ограничени!!! И това DAITE SI SKYPOVETE после ще се хвалиме колко абоната имамее :-x Но най-много се дразня че не пишеш на Български :smt097
Извинявам се за израза ама през п*тката ми е за мнението на някаква пикла :wink: "после ще се хвалиме колко абоната имамее " така като гледам май ограничената си ти щом още да си мислиш за такива неща 8-) и като се имаш за мн ограмотена хмм пред "че" се слага "," и български е с малка буква :wink: айде умнице и стига си наливала акъл на другите, че за теб е започнал да свършва 8-)

Малееее не тя ами ти и наливаш акъл миличка ... "пред "че" се слага "," и български е с малка буква" :-D :-D смешна си :razz:

krisiiiiito
08-13-2008, 09:19
Predlagam da zapo4nem dietata na Pier Dukan zaednu. Shte ni e po lesny da q spazvame vseki den moje da vlizate i da pi6ete koi kakvo e hapnal nqma da pi6a dopalnitelny za dietata napi6ete v tarsa4kata imety Dukan i 6te izleze rejima. Tuk prosty 6te se podkrepqme koity e za, da pi6e :)ako pak ne jelaete da spazvate dieta ili predpo4itate da si q spazvate bez da spodelqte uspehat i rezyltat kakty iskate:) :-)

1.пиши на български :-x
2. какви са тия ''у''та в края на думата еми извинявай ама ти български език учила ли си,миличка???
3.диетата наистина не се препоръчва за подрастващи тийнове
4. със лишение от някои неща и със спорт всичко се постига ама като ви мързи да ставате всеки ден да направите по някое и друго упражнение ...

абе направо някои ме изкарват извън нерви :x

nejnaDROGA
08-13-2008, 09:32
Predlagam da zapo4nem dietata na Pier Dukan zaednu. Shte ni e po lesny da q spazvame vseki den moje da vlizate i da pi6ete koi kakvo e hapnal nqma da pi6a dopalnitelny za dietata napi6ete v tarsa4kata imety Dukan i 6te izleze rejima. Tuk prosty 6te se podkrepqme koity e za, da pi6e :)ako pak ne jelaete da spazvate dieta ili predpo4itate da si q spazvate bez da spodelqte uspehat i rezyltat kakty iskate:) :-)

1.пиши на български :-x
2. какви са тия ''у''та в края на думата еми извинявай ама ти български език учила ли си,миличка???
3.диетата наистина не се препоръчва за подрастващи тийнове
4. със лишение от някои неща и със спорт всичко се постига ама като ви мързи да ставате всеки ден да направите по някое и друго упражнение ...

абе направо някои ме изкарват извън нерви :x
Абе ти тъпа ли си :lol: Кой е казал,че не правим упражниния :lol: Само да те светна,че аз упражненията си ги правя от месеци (но ги правя за кеф,а не за да смъквам килограми),а диетата я почнах,защото чрез нея бързо и лесно си чистя организма и смъквам ненужни килограми :P Освен това как така ни мързи да ставаме всеки ден :lol: Какво ще рече това?!Че спим по няколко дена ли?! :lol: Божеее прибери си версиите :lol: А да и да те светна - не всички искат да махат килограми,защото им личат :P ,а просто не се чувстват добре в тях... :P И като за последно - щом не си виждала авторката на снимка и не знаеш как изглежда нямаш никакво право да й казваш какво да прави за да отслабне и какво я мързяло да прави :P

krisiiiiito
08-13-2008, 09:34
Predlagam da zapo4nem dietata na Pier Dukan zaednu. Shte ni e po lesny da q spazvame vseki den moje da vlizate i da pi6ete koi kakvo e hapnal nqma da pi6a dopalnitelny za dietata napi6ete v tarsa4kata imety Dukan i 6te izleze rejima. Tuk prosty 6te se podkrepqme koity e za, da pi6e :)ako pak ne jelaete da spazvate dieta ili predpo4itate da si q spazvate bez da spodelqte uspehat i rezyltat kakty iskate:) :-)

1.пиши на български :-x
2. какви са тия ''у''та в края на думата еми извинявай ама ти български език учила ли си,миличка???
3.диетата наистина не се препоръчва за подрастващи тийнове
4. със лишение от някои неща и със спорт всичко се постига ама като ви мързи да ставате всеки ден да направите по някое и друго упражнение ...

абе направо някои ме изкарват извън нерви :x
Абе ти тъпа ли си :lol: Кой е казал,че не правим упражниния :lol: Само да те светна,че аз упражненията си ги правя от месеци (но ги правя за кеф,а не за да смъквам килограми),а диетата я почнах,защото чрез нея бързо и лесно си чистя организма и смъквам ненужни килограми :P Освен това как така ни мързи да ставаме всеки ден :lol: Какво ще рече това?!Че спим по няколко дена ли?! :lol: Божеее прибери си версиите :lol: А да и да те светна - не всички искат да махат килограми,защото им личат :P ,а просто не се чувстват добре в тях... :P И като за последно - щом не си виждала авторката на снимка и не знаеш как изглежда нямаш никакво право да й казваш какво да прави за да отслабне и какво я мързяло да прави :P

:lol: май ти не си нещо в ред но не ми се занимава .. добре правете си диетката :razz: :razz:

nejnaDROGA
08-13-2008, 09:39
ХАХАХА я ме светни кое не ми е добре,че ми стана интересно :lol:

krisiiiiito
08-13-2008, 09:48
абе я си гледай работата :grin: :grin: :grin:

Silvi21
08-13-2008, 09:53
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Silvi21
08-13-2008, 09:58
kris kris ne sam ti mili4ka! :x varvi se ligavi na nqkoi dr

nejnaDROGA
08-13-2008, 10:21
абе я си гледай работата :grin: :grin: :grin:
Не очаквах,че речника ти е толкова беден :lol: дори не можеш да си защитиш мнението :lol: Ама какво да се прави...явно когато са раздавали интелект и сиво вещество ти си спала някъде :lol:

krisiiiiito
08-13-2008, 10:34
абе я си гледай работата :grin: :grin: :grin:
Не очаквах,че речника ти е толкова беден :lol: дори не можеш да си защитиш мнението :lol: Ама какво да се прави...явно когато са раздавали интелект и сиво вещество ти си спала някъде :lol:

ще говоря както си искам мога да се защитавам и то много по - добре от теб просто не искам да се занимавам с такива - разглезени кифли като теб защото сте ми смешни отначало казах че просто диетата не се препоръчва за деца и че тая твоита приятелка / или там каквато е явно не е учила български език .. и ти започна да се заяждаш ами давай тогава хич не ми пука аз изразявам мнение и никой не може да ми попречи .. забелязах че попринцип много се заяждаш явно ти е по рождение :D и не мисли че можеш с думите си да ме обидиш или каквото и да било хич не ме интересува какво мисли за мен една неандерталка в предишния си пост ти казах само това защото ти си го заслучаваше :grin: айде сега миличка продължавай си диетката и не се обаждай :P

krisiiiiito
08-13-2008, 10:40
kris kris ne sam ti mili4ka! :x varvi se ligavi na nqkoi dr

ама ти освен че не можеш да пишеш на български не можеш и да разбираш :D

а относно He}|{Ha_Dpo|`a - по ника ти се разбира колко интелект имаш :razz: пфф :lol:

nejnaDROGA
08-13-2008, 10:42
Ама ти наистина си малоумна :lol:
1.Ми да разглезена съм,но ти ако си кифла...е сори ама аз не съм :D
2.Я чети преди да говориш простутии :lol: Започнах да се заяждам заради тъпите ти изказвания от рода на "мързи ви да ставате всяка сутрин" и "мързи ви да правите упражнения",а не съм се заяла за това,че Силви21 не пише на БГ!
3.Да си чувала за главни букви и препинателни знаци :-o
4.Неандерталката в случая си ти :D
5.Миличка викай на някоя приятелка,която ти е на нивото или под него,а не на хора доста над теб (на които дори умствено не можеш да стъпиш на малкия пръст явно) :D
6.Това какво ще правя и как ще го правя си го решавам аз :P Ти ако не можеш сама да решаваш и чакаш все някой да ти каже какво да правиш си е твой проблем 8-) За хора с такива проблеми са създадени помощните училища - бягай и се запиши в някое такова ... Пък след време може и да се оправиш :lol:
Едит:7.Майкооо щом преценяваш хората по никовете им ясно,колко си плиткоумна :lol: :lol: :lol: Въпреки,че за моя ник поне съм използвала ума си,а твоя опит да съчетаеш 2 думи е просто смешен :lol:

krisiiiiito
08-13-2008, 10:46
ама ти още ли пишеш айде айде спри вече .. имам си собствено мнение имам си интелект и разум така че млъкни не искам да водя глупави спорове с хора които едва ли някога ще ме разберат

nejnaDROGA
08-13-2008, 10:49
ама ти още ли пишеш айде айде спри вече .. имам си собствено мнение имам си интелект и разум така че млъкни не искам да водя глупави спорове с хора които едва ли някога ще ме разберат
Ми ако започнеш да пишеш по грамотно,а не с изречение от 10 реда без точки,запетаи и главни букви може и да те разберем :D А и няма да млъкна :lol: Смотана си ми и още ми е кеф да се заяждам с теб :lol: Въпреки,че ако продължаваш с това еднообразие в писането ... :-# Ще трябва да те заменя за някоя по-интересна "кифла" (както ти се изрази :lol: )

bebity_92
08-13-2008, 12:41
ама ти още ли пишеш айде айде спри вече .. имам си собствено мнение имам си интелект и разум така че млъкни не искам да водя глупави спорове с хора които едва ли някога ще ме разберат
Ми ако започнеш да пишеш по грамотно,а не с изречение от 10 реда без точки,запетаи и главни букви може и да те разберем :D А и няма да млъкна :lol: Смотана си ми и още ми е кеф да се заяждам с теб :lol: Въпреки,че ако продължаваш с това еднообразие в писането ... :-# Ще трябва да те заменя за някоя по-интересна "кифла" (както ти се изрази :lol: )

Аре да спреш да се караш с момичето шот си е много права. :razz: kiss_kris продължавай :razz: :razz: аз съм с тебе :D :-D :razz:

bebity_92
08-13-2008, 12:46
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Абе ей ти ли ше ми казваш дали съм малоумна или не. Лелее заклевам се ако те збарам некаде ше ти счупа кофата, казвам ти #-o

krisiiiiito
08-13-2008, 12:51
ама ти още ли пишеш айде айде спри вече .. имам си собствено мнение имам си интелект и разум така че млъкни не искам да водя глупави спорове с хора които едва ли някога ще ме разберат
Ми ако започнеш да пишеш по грамотно,а не с изречение от 10 реда без точки,запетаи и главни букви може и да те разберем :D А и няма да млъкна :lol: Смотана си ми и още ми е кеф да се заяждам с теб :lol: Въпреки,че ако продължаваш с това еднообразие в писането ... :-# Ще трябва да те заменя за някоя по-интересна "кифла" (както ти се изрази :lol: )

Аре да спреш да се караш с момичето шот си е много права. :razz: kiss_kris продължавай :razz: :razz: аз съм с тебе :D :-D :razz:

:razz:

pinki
08-13-2008, 13:13
Към авторката на темата: Щом искаш да се обединиш с някой си да правите диета първо пиши правилно за да може някой да те разбере :-x :-x :-x може ли да сте толкова злеее!Всички сте някви ограничени!!! И това DAITE SI SKYPOVETE после ще се хвалиме колко абоната имамее :-x Но най-много се дразня че не пишеш на Български :smt097
Извинявам се за израза ама през п*тката ми е за мнението на някаква пикла :wink: "после ще се хвалиме колко абоната имамее " така като гледам май ограничената си ти щом още да си мислиш за такива неща 8-) и като се имаш за мн ограмотена хмм пред "че" се слага "," и български е с малка буква :wink: айде умнице и стига си наливала акъл на другите, че за теб е започнал да свършва 8-)

Малееее не тя ами ти и наливаш акъл миличка ... "пред "че" се слага "," и български е с малка буква" :-D :-D смешна си :razz:

аз ли съм смешната или ти която си вреш носа където не ти е работата ?! И не съм ти миличка ! Ясно ? Абе какво съм тръгнала да давам обяснения на няква пикла ... айде със здраве

НЯКОЙ АДМИН ДА ЗАТВОРИ ПРОКЛЕТАТА ТЕМА ! :?

pinki
08-13-2008, 13:14
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Абе ей ти ли ше ми казваш дали съм малоумна или не. Лелее заклевам се ако те збарам некаде ше ти счупа кофата, казвам ти #-o

ах лапе от кой град си ? мисли му ако си ми от града ще те намеря и ще те завра в кучи гъз 8-) знаеш от кога не съм трошала такива отворки като тебе 8-)

bebity_92
08-13-2008, 14:21
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Абе ей ти ли ше ми казваш дали съм малоумна или не. Лелее заклевам се ако те збарам некаде ше ти счупа кофата, казвам ти #-o

ах лапе от кой град си ? мисли му ако си ми от града ще те намеря и ще те завра в кучи гъз 8-) знаеш от кога не съм трошала такива отворки като тебе 8-)

Ти ли бе :razz: :razz: ти задника не можеш да си избършеш. Пиклоо ти на мене няма да ми казваш каде да си завирам носа, щото така ще те пречукам че дано влезнеш в пирогов к*чко проста !! :booooomb:

pinki
08-13-2008, 14:23
иеее мн си забавна ХАХАХАХХА СМЕЙТЕ СЕ ДА НЕ ГО ПОВТОРИ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nejnaDROGA
08-13-2008, 14:24
Бебеиту_92 само да те светна,че Пирогов се пише с главна буква :lol:
А и какъв е тоя навик да пускаш по 2 еднакви поста?!Искаш по-бързо да наваксаш с коментарите ли :lol:

pinki
08-13-2008, 14:24
ок де май не ти стиска да кажеш от къде си а 8-) мечтая да ме пречукаш :lol: мн ще е забавно 8-)

bebity_92
08-13-2008, 14:25
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Абе ей ти ли ше ми казваш дали съм малоумна или не. Лелее заклевам се ако те збарам некаде ше ти счупа кофата, казвам ти #-o

ах лапе от кой град си ? мисли му ако си ми от града ще те намеря и ще те завра в кучи гъз 8-) знаеш от кога не съм трошала такива отворки като тебе 8-)

Е не съм от твойто село споко, селянке :?

pinki
08-13-2008, 14:26
БебеитуІ92 само да те светна,че Пирогов се пише с главна буква :lol:
А и какъв е тоя навик да пускаш по 2 еднакви поста?!Искаш по-бързо да наваксаш с коментарите ли :lol:

лапета какво да ги правиш ;) абе то и пред "че" се слага "," ама айде ... тежки случаи какво да се прави 8-)

pinki
08-13-2008, 14:29
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Абе ей ти ли ше ми казваш дали съм малоумна или не. Лелее заклевам се ако те збарам некаде ше ти счупа кофата, казвам ти #-o

ах лапе от кой град си ? мисли му ако си ми от града ще те намеря и ще те завра в кучи гъз 8-) знаеш от кога не съм трошала такива отворки като тебе 8-)

Е не съм от твойто село споко, селянке :?

ок де кажи от кое село си тогава като не си от моето келеме недорасло 8-) мн си отворена тука ама ако те сбарам на улицата момини сълзи ще ти текат 8-)

bebity_92
08-13-2008, 14:38
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Абе ей ти ли ше ми казваш дали съм малоумна или не. Лелее заклевам се ако те збарам некаде ше ти счупа кофата, казвам ти #-o

ах лапе от кой град си ? мисли му ако си ми от града ще те намеря и ще те завра в кучи гъз 8-) знаеш от кога не съм трошала такива отворки като тебе 8-)

Е не съм от твойто село споко, селянке :?

ок де кажи от кое село си тогава като не си от моето келеме недорасло 8-) мн си отворена тука ама ако те сбарам на улицата момини сълзи ще ти текат 8-)

ахахах лелелеее добре учителю ... :D ама хич не ми се занимава с некви лапенца по на 13 годинки ... ареее духайте супата :lol:

pinki
08-13-2008, 14:41
e be tva bebety 92 li kva be6e be ti maloumna li si nqma se izvinqvam vapreki 4e takova otno6enie ne e har za men ama 4oveka koity me e predizvikal da kaja takiva dumi trqbva da e da e izklu4itelnu ograni4en kvo gleda6 kak pi6a si pi6a kakto iskam kat iskam si slagam y kadet iskam i tva e koq si ti da mi kazva6 kak da pi6a ili da pravi6 gramati4eski zabele6ki kam nqkoi dr komentar ti kvo mn na ser se vze da ne me4tae6 da stane6 u4itel ili?gledai sebe si kvo si se vturnala da popravq6 celiq forum :lol:

Абе ей ти ли ше ми казваш дали съм малоумна или не. Лелее заклевам се ако те збарам некаде ше ти счупа кофата, казвам ти #-o

ах лапе от кой град си ? мисли му ако си ми от града ще те намеря и ще те завра в кучи гъз 8-) знаеш от кога не съм трошала такива отворки като тебе 8-)

Е не съм от твойто село споко, селянке :?

ок де кажи от кое село си тогава като не си от моето келеме недорасло 8-) мн си отворена тука ама ако те сбарам на улицата момини сълзи ще ти текат 8-)

ахахах лелелеее добре учителю ... :D ама хич не ми се занимава с некви лапенца по на 13 годинки ... ареее духайте супата :lol:
ХАХАХХАХАХАХАХ ЖАЛКА СИ отдавна съм ги минала 13тте :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:
ок ок ай разбрахме, че си пъзла ако щеш си казвай "селото" аз все ще те разбера дали сме "съселянки" голям късмет ще изкараш тогава ;)

Silvi21
08-13-2008, 20:20
bebe 92 ti ne si maloumna sryy ti si bila nekva mafiotka 6te ni bie6 auuu mn si str6na trqbva li da se zaklu4a v kilera i da ne izlizam da ne bi da ma nameri6 i da mi pokaje6 kolko si silna pFFff mn si zle....