PDA

View Full Version : Отчаян съм... нужни са ми съвети



Avgustin
08-11-2008, 16:21
Zdraveite na vsi4ki kazvam se Niki na 16 god. ( oct. mesec pravq 17) ot Sofia. Istoriqta zapo4va taka... IMam 3 godi6no priqtelstvo s edno momi4e.Naistina sme mnogo dobri osobeno v poslednata godina mnogo se sblijihme...po cql den sme zaedno postoqnno hodime nasam-natam spodelqme si i izob6to i dvamata se zaobi4ahme daje po edno vreme sigorno samo tova si povtarqme vsi4ko si kazvahme v o4ite i kato cqlo v neq vidqh suvar6ennoto momi4e... do tyk vsi4ko e hubavo nali ? Eto go problema ...ot tova prekaleno sblijenie s tova momi4e zapo4nah da q obikvam kato pove4e ot priqtel... cqloto tova vreme s neq tolkova silno sviknah kum neq 4e napravo se 4ustvam zavisim. 4ustvata mi kum neq se usiliha naistina mnogo i go razbrah po MNOGO KOFTI NA4IN...tq stana gadje na edin priqtel ... zapo4nah mnogo da revnuvam ...az sum i go kazval no tq si misle6e 4e tova e ot prekalenata ni sblijenost no vsu6nost be6e ot ne6to pove4e. Mina izvestno vreme pobolqh se po neq tq si be6e s nego a az... v suznqnieto si bqh s neq...izhoda be6e edin... trqbva6e da i kaja... taka i napravih!Kogato i razkazah za 4ustvata mi kak se usiliha tq otgovori 4e ne moje da mi otvurne i 4e vijda samo priqtelskoto v men i se nadqva 4e 6te mi otmnie tova ''ovle4enie''' spored neq i pak 6te si stanem priqteli no az ne mislq 4e 6te bude tolkova lesno i eto mesec po kusno az o6te sum s su6tite 4ustva a tq ...prosto ne jelae da bude s men i ne samo 4e ne moga da buda s neq no mislq 4e q izgubih i kato fr ;( tova e edinsvenoto momi4e za koeto proronih sulza mnogo mi e kofti ne znam opitvam se da se raseivam no moje bi ...vremeto lekuva :( . No kofti li sum postupil kato i kazah kvo 4ustvam :( gre6no li e 4e q poiskah kato momi4e ...a ne kato priqtelka ...:( A moje bi prosto priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e nikoga ne e napulno traino za6toto rano ili kusno pone ediniq iska pove4e :(

trayana
08-11-2008, 16:24
Ами пич кофти ти е положението определено!Не ти дочетох темата докрая обаче е на латиница и ме заболяха очите извинявай!И все пак мисля,че трябва да й покажеш какво може да има ако е гадже с теб! :) :P :-P

devil_feel_f
08-11-2008, 16:46
Не си постъпил лошо като си и признал какво изпитваш към нея.Но за съжаление тя не изпитва същото към теб.Не се отчайвай.С времето нещата може да се променят в твоя полза. :)

BaiToq
08-11-2008, 16:58
Zdraveite na vsi4ki kazvam se Niki na 16 god. ( oct. mesec pravq 17) ot Sofia. Istoriqta zapo4va taka... IMam 3 godi6no priqtelstvo s edno momi4e.Naistina sme mnogo dobri osobeno v poslednata godina mnogo se sblijihme...po cql den sme zaedno postoqnno hodime nasam-natam spodelqme si i izob6to i dvamata se zaobi4ahme daje po edno vreme sigorno samo tova si povtarqme vsi4ko si kazvahme v o4ite i kato cqlo v neq vidqh suvar6ennoto momi4e... do tyk vsi4ko e hubavo nali ? Eto go problema ...ot tova prekaleno sblijenie s tova momi4e zapo4nah da q obikvam kato pove4e ot priqtel... cqloto tova vreme s neq tolkova silno sviknah kum neq 4e napravo se 4ustvam zavisim. 4ustvata mi kum neq se usiliha naistina mnogo i go razbrah po MNOGO KOFTI NA4IN...tq stana gadje na edin priqtel ... zapo4nah mnogo da revnuvam ...az sum i go kazval no tq si misle6e 4e tova e ot prekalenata ni sblijenost no vsu6nost be6e ot ne6to pove4e. Mina izvestno vreme pobolqh se po neq tq si be6e s nego a az... v suznqnieto si bqh s neq...izhoda be6e edin... trqbva6e da i kaja... taka i napravih!Kogato i razkazah za 4ustvata mi kak se usiliha tq otgovori 4e ne moje da mi otvurne i 4e vijda samo priqtelskoto v men i se nadqva 4e 6te mi otmnie tova ''ovle4enie''' spored neq i pak 6te si stanem priqteli no az ne mislq 4e 6te bude tolkova lesno i eto mesec po kusno az o6te sum s su6tite 4ustva a tq ...prosto ne jelae da bude s men i ne samo 4e ne moga da buda s neq no mislq 4e q izgubih i kato fr ;( tova e edinsvenoto momi4e za koeto proronih sulza mnogo mi e kofti ne znam opitvam se da se raseivam no moje bi ...vremeto lekuva :( . No kofti li sum postupil kato i kazah kvo 4ustvam :( gre6no li e 4e q poiskah kato momi4e ...a ne kato priqtelka ...:( A moje bi prosto priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e nikoga ne e napulno traino za6toto rano ili kusno pone ediniq iska pove4e :(
Постъпил си правило.
Сега можеш да се лекуваш в
комуна(бззззз) :P

r3872reni
08-11-2008, 17:03
dobre e 4e si i kazal kakvo 4uvstva6 pone ve4e i tq e naqsno , a dali 6te razmisli si zavisi ot neq .... no ne 4uvstvata si nikoi ne e gospodar :)

Sladuranka :)
08-11-2008, 17:03
Добре си направил като си и признал :) а дали е било малко късно..незнам..няма смисал да говорим за свършен факт..ами можеш да се надяваш с времето и тя да изпита това към тебе поради тази ваша близост.а относно за нейния приятел - може да е моментно увлечение..ддз..може скоро да си промени мнението за всичко..обаче не е хубаво да я притискаш..за сега си трай защото при друго положение може съвсем да я изгубиш..може би не си я изгубил като приятел..по скоро си го втълпяваш прекалено..може би й е нужно време :) :) опитай се да гледаш реалистично но и оптимистично :wink:

ludo_momiche
08-11-2008, 17:05
Zdraveite na vsi4ki kazvam se Niki na 16 god. ( oct. mesec pravq 17) ot Sofia. Istoriqta zapo4va taka... IMam 3 godi6no priqtelstvo s edno momi4e.Naistina sme mnogo dobri osobeno v poslednata godina mnogo se sblijihme...po cql den sme zaedno postoqnno hodime nasam-natam spodelqme si i izob6to i dvamata se zaobi4ahme daje po edno vreme sigorno samo tova si povtarqme vsi4ko si kazvahme v o4ite i kato cqlo v neq vidqh suvar6ennoto momi4e... do tyk vsi4ko e hubavo nali ? Eto go problema ...ot tova prekaleno sblijenie s tova momi4e zapo4nah da q obikvam kato pove4e ot priqtel... cqloto tova vreme s neq tolkova silno sviknah kum neq 4e napravo se 4ustvam zavisim. 4ustvata mi kum neq se usiliha naistina mnogo i go razbrah po MNOGO KOFTI NA4IN...tq stana gadje na edin priqtel ... zapo4nah mnogo da revnuvam ...az sum i go kazval no tq si misle6e 4e tova e ot prekalenata ni sblijenost no vsu6nost be6e ot ne6to pove4e. Mina izvestno vreme pobolqh se po neq tq si be6e s nego a az... v suznqnieto si bqh s neq...izhoda be6e edin... trqbva6e da i kaja... taka i napravih!Kogato i razkazah za 4ustvata mi kak se usiliha tq otgovori 4e ne moje da mi otvurne i 4e vijda samo priqtelskoto v men i se nadqva 4e 6te mi otmnie tova ''ovle4enie''' spored neq i pak 6te si stanem priqteli no az ne mislq 4e 6te bude tolkova lesno i eto mesec po kusno az o6te sum s su6tite 4ustva a tq ...prosto ne jelae da bude s men i ne samo 4e ne moga da buda s neq no mislq 4e q izgubih i kato fr ;( tova e edinsvenoto momi4e za koeto proronih sulza mnogo mi e kofti ne znam opitvam se da se raseivam no moje bi ...vremeto lekuva :( . No kofti li sum postupil kato i kazah kvo 4ustvam :( gre6no li e 4e q poiskah kato momi4e ...a ne kato priqtelka ...:( A moje bi prosto priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e nikoga ne e napulno traino za6toto rano ili kusno pone ediniq iska pove4e :(
Постъпил си правило.
Сега можеш да се лекуваш в
комуна(бззззз) :P


Че е постъпил правилно,това е ясно,съгласна съм,но....
Можеше без глупостите за комуната :oops: Поспри се малко,спри да се правиш на интересен.

Boyd
08-11-2008, 17:46
Напълно правилно си постъпил. Поне знаеш тя какво мисли и иска, а не да се чудиш и да се червиш само.

Има хора, които не казват на приятелите си това и пишат по форума какво да правят. Ти поне си и казал - това е добре.

Успех.

pet_14
08-11-2008, 17:46
ще ти мине,бас държа,но след колко време не мога да ти кажа,месец,два,6,година година и половина...Никой не знае...Може би докато срещнеш друга...
Не си направил лоша като си й казал,че я обичаш,постъпил си много правилно...Не е грях това ,че си я поискал...

miss_asi
08-11-2008, 18:01
Привличаното може и да спре някога обаче ако изпитваш към нея искрена любов се съмнявам някога да я зябрявиш или забениш като обикнеш друга.

Avgustin
08-11-2008, 20:21
blagodarq na vs za suvetite i podkrepata 4ustvam se po dobre ot edna strana a dali 6te q zabravq...ne mi se vqrva NO 4esno da vi kaja kakvoto i da stava za ni6tu na sveta nqma da q ostavq pone dokato vremeto ne ni razdeli...ne moga da i se surdq za tova 4e nqma moite 4ustva....no az ne moga da sujalqvam za tova koeto izpitvam...vse edno da se biq prez surceto

SabrinaAa
08-11-2008, 20:29
Не си постъпил лошо като си и признал какво изпитваш към нея.Но за съжаление тя не изпитва същото към теб.Не се отчайвай.С времето нещата може да се променят в твоя полза. :) :) :) :) :)

Pliok0019
08-11-2008, 20:36
Не си постъпил кофти, след като си й казал какво милиш. Така е правилно. Да, приятелството между момиче и момче винаги си е кофти работа. За това аз имам приятелски отношения само с бившите си.