PDA

View Full Version : Какво да направя...



M!M!T()
08-11-2008, 17:32
Незнам защо пускам тази тема!Може би,за да си излея душата или да получа съвет...Харесвам (даже обичам) си едно момче от много отдавна.Той разбра преди време.И незнам как реши,че може да се подиграва с чувствата ми.Един ден ми се обажда по телефона и ми се обяснява в любов и иска да излезем (не му се хванах ,защото една приателка беше разбрала,че се е хванал на бас).Аз му казах,че знам всичко и да не се опитва и му обясних,че не ми е приатно и да престане.Преди няколко дни ми пише по скайпа и пак ми се обяснява.Казах му,че не му вярвам,защото тая негова ''любов'' неможе да стане ей така...Той ми се развика,че говорел сериозно,а аз съм се лигавела(но въпреки това не му повярвах).На следващия ден отивам на басейн и той там с една от бившите му.Минавам покрай тях и тя с подигравателен тон му казва:''Зайо,коя е тая?''.Аз ги подминах и едва не се разплаках.А сега когато той ме види ми се усмихва най-лукаво.Всеки ден се виждаме и се опитвам да говоря с него,но той продължава да ми се подиграва.Всеки път когато го видя ми иде да заплача,а той дори не го разбира.Кажете ми какво да правя?Незнам колко дълго мога да го карам така!Help me!

trayana
08-11-2008, 17:34
Мани го идиот! :D Много е зле милия!Дано да започне да те харесва и ти да му се подиграваш така! :x

Malko_D
08-11-2008, 17:37
Еми като искаш да говориш с него говори няма нищо страшно ако пак осетиш, че се подиграва тегли му една маина тъи гадна и го остави.Щом Така прави значи просто няма смисъл и не е човека за теб.Пък и наистина рано или късно всичко се преобръща и някои ден мойе тои да е на твоето място.

MayKyTy
08-11-2008, 17:39
Идиоти всякакви :? Обаче и ти стига си му се връзваа на глупостите, като ти се усмихва лукаво - ми усмихвай му се и ти така... Подиграва се с тебе в скайп и не само ами давай и ти ... "Кат не щеш мира - секира". Айде успех мила :-)

M!M!T()
08-11-2008, 17:41
Аз няма как да му се подиграя,защото той знае,че го харесвам. :?

MayKyTy
08-11-2008, 17:44
Аз няма как да му се подиграя,защото той знае,че го харесвам. :?
ооо хич пък да няма ... Просто използвай това , че той знае, че го харесваш :D има начини помисли .. не ми се пишат сценарии за отмъщение сега :P

OpenedSky
08-11-2008, 17:45
Пфф .... абе кво се занимаваш с такива а ? Малко съм разочарована... почти всички вече мислят какво да правят когато някои така им се подиграва... абе вие нямате ли достойнство ?! :? :?

h0t_lipS~anD_kisSes
08-11-2008, 17:45
Ем хващаш го и го пребиваш от бой!!! :o

M!M!T()
08-11-2008, 17:45
Аз ако знаех да не съм питала вас нали така! :P :-D :)

Bellatrix
08-11-2008, 18:00
Пфф .... абе кво се занимаваш с такива а ? Малко съм разочарована... почти всички вече мислят какво да правят когато някои така им се подиграва... абе вие нямате ли достойнство ?! :? :?
+1 napalno podkrepqm. Taka samo se izlaga6 i posle mu e 100 pati po lesno da ti se podigrava. Sledva6tiq pat kat ti se uhili gadno - 1 sreden prast i tolkoz... :smt023 :smt023 :smt023

M!M!T()
08-11-2008, 18:05
И среден пръст му показвах ама и това не помогна.Аз не се занимавам с него!!!Той се за нимава с мен .Аз просто питам как да го накарам да престане.

Bellatrix
08-11-2008, 18:19
И среден пръст му показвах ама и това не помогна.Аз не се занимавам с него!!!Той се за нимава с мен .Аз просто питам как да го накарам да престане.
Ignorirai go i ne mu davai pri4ina da misli 4e ti puka kvo pravi toi... :lol: :lol: :lol: Ne mu obra6tai nikakvo vnimanie. :smt003 V na4aloto 6te te drazni malko pove4e i posle rqzko 6te spre 6toto 6te mu pisne. Uspeh! :smt023

Josefinne
08-11-2008, 18:23
Хаха, ами направи се на разнежена, ужким си му повярвала, уредете си "любовна" среща и го накарай да съжалява, че се е родил :D

asasfdf
08-11-2008, 18:55
момчето си има пълно право да се гаври с теб за това..ти го харесваш такъв, какъвто е..какво не е наред? :D

BaiToq
08-11-2008, 18:59
Незнам защо пускам тази тема!Може би,за да си излея душата или да получа съвет...Харесвам (даже обичам) си едно момче от много отдавна.Той разбра преди време.И незнам как реши,че може да се подиграва с чувствата ми.Един ден ми се обажда по телефона и ми се обяснява в любов и иска да излезем (не му се хванах ,защото една приателка беше разбрала,че се е хванал на бас).Аз му казах,че знам всичко и да не се опитва и му обясних,че не ми е приатно и да престане.Преди няколко дни ми пише по скайпа и пак ми се обяснява.Казах му,че не му вярвам,защото тая негова ''любов'' неможе да стане ей така...Той ми се развика,че говорел сериозно,а аз съм се лигавела(но въпреки това не му повярвах).На следващия ден отивам на басейн и той там с една от бившите му.Минавам покрай тях и тя с подигравателен тон му казва:''Зайо,коя е тая?''.Аз ги подминах и едва не се разплаках.А сега когато той ме види ми се усмихва най-лукаво.Всеки ден се виждаме и се опитвам да говоря с него,но той продължава да ми се подиграва.Всеки път когато го видя ми иде да заплача,а той дори не го разбира.Кажете ми какво да правя?Незнам колко дълго мога да го карам така!Help me!
Сполед Бай Тоя си тъпа.
Но Бай Тоя ще бъде добър към теб
(Озирис е в 3-тия дом на Марс).
Той те гледа лукаво и ти се подиграва-
ти продължаваш да опитваш да говориш с него.
Той те бъзика,ти му се обясняваш.
Връзваш му тенекията и да видим колко е печен.
Той те гледа,ти ще ревеш.
Ами гледай го и ти.
Право в очите.
Да видим как ще насере.
Ей,мама му стара,всичко трябва
да ви обяснява Бай Тоя.

IndianXXI
08-11-2008, 19:00
заебаваш го и се правиш че не го виждаш,че не съществува(трудно щом го харесваш,ама...)даже другия път като го видиш на басейн може да се засилиш от единия край и да го бутнеш вътре и после да кажеш че не си го видяла :)

dark_angel_7813
08-11-2008, 19:20
Мани го идиот! :D Много е зле милия!Дано да започне да те харесва и ти да му се подиграваш така! :x

+1 :-P