PDA

View Full Version : Родители=изневяра..



FeelMyPain
08-11-2008, 19:23
Моя случай е следния...
Преди около 2 3 седмици, брат ми ми каза, че татко споделил с негов познат, който след това казал на брат ми, че баща ми е спал с една от работничките ни.Всичко това ми се стори доста смешно, защото тея истории от уста на уста, рядко съдържат някаква истина в себе си.Пък и като знам баща ми какъв е...и пред ум не ми минава, че може да направи нещо такова.
Преди около 2 3 дена, с майка ми вечеряхме и започнахме да си говорим, и тя ми каза, че мъжа на съответната ни работничка, и е звънял с думите, че има нещо между татко и жена му(нито аз, нито батко и е казвал за предишния ни разговор).Майка ми също се смееше докато ми го разказваше, но аз се позамислих.Дали наистина е възможно?Какво бихте направили вие, ако разберете, че родителите ви изневеряват един на друг?

TomHanks
08-11-2008, 19:24
Аз знам/знаех. Е кво да направя :)

theworldleader
08-11-2008, 19:24
Хайде спрете да се занимавате с глупости, а ? Като си изневеряват, всеки един от тях си има глава на раменете, знаят какви последствия могат да имат изневярите, така, че стига сте мислили Вие.

VerryBerry
08-11-2008, 19:26
Мноого ще се изненадам,защото това е нещо..хм..НЕтипично за мойте.А и не дай си Боже.. :shock:

4eere6ka_kiss
08-11-2008, 19:26
Nqma kvoo da se napravi :P Az su6to znam 8-) da ti kaja mai i maika mi zn 8-) Oba4e si4ko e tip top :lol: Qko semestvo sme mmm ? :lol:
Aa i ne iskam da te zasegna ili ne6to podobno , no qvno na maika ti su6to si ima taini ili prosto braka im ne e tolkovaa zdrav 6tom se e smqla pri takava nivona . Dori da e za6toto e sigyrna 4e e nevuzmojno , pak bi trqbvalo da se stresne amaa de da znam sega :D

-=kok1=-
08-11-2008, 19:30
Nqma kvoo da se napravi :P Az su6to znam 8-) da ti kaja mai i maika mi zn 8-) Oba4e si4ko e tip top :lol: Qko semestvo sme mmm ? :lol:
Aa i ne iskam da te zasegna ili ne6to podobno , no qvno na maika ti su6to si ima taini ili prosto braka im ne e tolkovaa zdrav 6tom se e smqla pri takava nivona . Dori da e za6toto e sigyrna 4e e nevuzmojno , pak bi trqbvalo da se stresne amaa de da znam sega :D :D :grin: 8) :oops: :grin: :D

SpOrTs_GiRl
08-11-2008, 19:37
Nqma kvoo da se napravi :P Az su6to znam 8-) da ti kaja mai i maika mi zn 8-) Oba4e si4ko e tip top :lol: Qko semestvo sme mmm ? :lol:
Aa i ne iskam da te zasegna ili ne6to podobno , no qvno na maika ti su6to si ima taini ili prosto braka im ne e tolkovaa zdrav 6tom se e smqla pri takava nivona . Dori da e za6toto e sigyrna 4e e nevuzmojno , pak bi trqbvalo da se stresne amaa de da znam sega :D
Разбира се, че ще се смее ако е сигурна в брака си ..


За нашите .. Ако разбера нещо такова за единия едва ли ще кажа на другия .. Просто защото ще си развалим семейството по този начин ... Те са заедно от когато майка ми е била на 15, а баща ми е бил на 20 .. Разделяли са се само за около 2-3 години мисля през този период .. Чуват се по 20 пъти на ден, държат се прекрасно един с друг .. И силно се надявам и занапред да е така .. Дано.

eveto_xx
08-11-2008, 19:38
Ами нашите не правят секс от 14 години, майка ми се среща с друг мъж :) Щях да се радвам ако и татето излизаше с някоя.Иначе живеем заедно, само че аз спя при мама.Няма нищо лошо в това, всеки е свободен да прави каквото си иска , стига да не пречи на околните.А и да пречи, да го духат другите, само един живот живеем...

haterkata
08-11-2008, 20:26
Аз знам/знаех. Е кво да направя :)

и при мен е същото :)

Love0nlyMyself
08-11-2008, 20:29
ем поговори с баща си насаме

SpOrTs_GiRl
08-11-2008, 20:30
ем поговори с баща си насаме
По мъжки. 8)

Amateur
08-11-2008, 20:51
Достатъчно голями хора са ще се оправят сами!

Bixel
08-11-2008, 20:57
Мойте родители си се обичат като 15 годишни и така трябва да са всички но уви :?

SabrinaAa
08-11-2008, 21:12
Хайде спрете да се занимавате с глупости, а ? Като си изневеряват, всеки един от тях си има глава на раменете, знаят какви последствия могат да имат изневярите, така, че стига сте мислили Вие. :smt014 :smt021 :smt102

SMoKe_BoY
08-11-2008, 21:14
nashte sa razdeleni ot 6 godini maika si jivee s drug i tatko s druga i az nqqm problemi ne se karat dosta priatelski si se darjat .. mn si mi e dobre kat sa razdeleni i kvo da ne e svarshil sveta pak si mi pomagat i dvamata i t.n.

NaNa_SladuRana
08-11-2008, 22:12
ми щях да се почувствам гадно,но това си е тяхната връзка,техният живот :(

FeelMyPain
08-11-2008, 22:17
И все пак се надявам да не е истина, защото това са само догадки още нищо не е сигурно.
Майка ми е супер сигурна във връзката им затова се смее на такива неща.Както тя, така и аз мисля, че това е невъзможно...
Мисля засега да си примълча, ще поговоря първо с батко, и ще решим дали да поговорим с татко или не.
Може да е тяхния живот, но един евентуален развод би разбил и нашия.

hahavteen
08-11-2008, 22:22
Ми ние със сестра ми дочухме как баща ни си уговраря среща с учителката ни от детската и бяха доста мили един с друг и веднага казахмена мама въпреки че бяхме само на 4-5... Ама тя мама и сама го е хващала в крачка така че май не я изненадахме.
Както и да е.. Аз на твое място бих поговорилаю първо с баща си и бих му казала ако иска да мърсува поне да го прави дискретно а не да униава така майка ти.

П.П.: Може да се повтарям но наистина не ми се четяха предните мнения :-) Дано все пак нищо да не се е случило и всичко да е само едно глупаво недотразумение.

NaNa_SladuRana
08-11-2008, 22:25
И все пак се надявам да не е истина, защото това са само догадки още нищо не е сигурно.
Майка ми е супер сигурна във връзката им затова се смее на такива неща.Както тя, така и аз мисля, че това е невъзможно...
Мисля засега да си примълча, ще поговоря първо с батко, и ще решим дали да поговорим с татко или не.
Може да е тяхния живот, но един евентуален развод би разбил и нашия. ако наистина имат стабилна връзка,биха се справили с тази трудност,но дано не е истина :(

iulka
08-11-2008, 22:28
И все пак се надявам да не е истина, защото това са само догадки още нищо не е сигурно.
Майка ми е супер сигурна във връзката им затова се смее на такива неща.Както тя, така и аз мисля, че това е невъзможно...
Мисля засега да си примълча, ще поговоря първо с батко, и ще решим дали да поговорим с татко или не.
Може да е тяхния живот, но един евентуален развод би разбил и нашия.
Надявай се да не е вярно, но едва ли ще се разведат ако баща ти е спал с друга само веднъж, щом казваш, че майка ти е сигурна във връзката им. Ако тя наистина го обича би му простила една малка изневяра! А и не разбирам как развода ще повлияе на вас с брат ти- отначало ще е кофти, но няма как това да "разбие" живота ви.

just_a_girl_z
08-11-2008, 22:43
дълго време и аз си мислех, че баща ми не може да направи такова нещо. да причини такова нещо на мен или майка ми, но то е факт вече 7 години.
първо ше си напиша мнението и после ще прочета какво са писали другите.
вие сте доста по големи и мисля,че трябва тримата с брат ти и баща ти да си поговорите сериозно по въпроса. да разберете това само 1 път ли е било и изобщо какво става.
колкото до майка ти, нз дали трябва да знае. знам че моята майка мн трудно го понесе. и ако трябва да разбира такова нещо такова нека да е от баща ви, а не от вас. само да те предопредя от собствен опит, че в момента в който майкати разбере, картинката ще стане мн грозна. желая ти мн успех. положението ти е мн мн мн гадно. и честно казано се подготви че може родителите ти да се разделят.

krem4et0
08-12-2008, 05:51
Не съм и подозирала нещо за няй от двамата. Майка ми е 100% сигурна, защото е твърде отдадена на семейството си. Баща ми често "работи" до късно, но пак се прибира у дома, не мирише на друга жена, оставя всичките си пари в къщи. А и градът ни е малък-щеше да се чуе. Е, това не пречи на мама да подозира, че може да си има някоя. Но при положение, че не крънка от него пари, не виждам как. Той е с много особен характер, избухлив, нервен, егоцентрик. Навремето не е бил такъв, но работата го е променила. И все пак не бих казала на майка ми. като знам колко е отдадена на семейството ни, на връзката им, как целият й живот се върти около нас, това ще я съсипе.

SINDEL
08-12-2008, 06:05
Ако нещо такова се слу4и, бих отишла да поговоря с този, който изневерява. Не те съветвам да задълбавате по въпроса оба4е, докато не сте абсолютно сигурни, 4е действително нещо такова се слу4ва.

FeelMyPain
08-12-2008, 06:12
Не съм и подозирала нещо за няй от двамата. Майка ми е 100% сигурна, защото е твърде отдадена на семейството си. Баща ми често "работи" до късно, но пак се прибира у дома, не мирише на друга жена, оставя всичките си пари в къщи. А и градът ни е малък-щеше да се чуе. Е, това не пречи на мама да подозира, че може да си има някоя. Но при положение, че не крънка от него пари, не виждам как. Той е с много особен характер, избухлив, нервен, егоцентрик. Навремето не е бил такъв, но работата го е променила. И все пак не бих казала на майка ми. като знам колко е отдадена на семейството ни, на връзката им, как целият й живот се върти около нас, това ще я съсипе.

Това е МОЕТО семейство........С изключение на това, че града ни не е много малък, а и майка ми работи рамо до рамо с баща ми, просто не мога да си представя кога може да се е случило нещо подобно.

krem4et0
08-12-2008, 06:15
И нашите работят в 1 предприятие, ама тя е забита в 1 село да изкупува земи........

CucuTy
08-12-2008, 06:24
Относително.

renegade1990
08-12-2008, 13:31
Изнудвай го за пари, заплашвай го, че ще кажеш на всички! :evil:

rozova_lady
08-12-2008, 13:45
Ако мислиш че само с един разговор ще промениш нещата-опитай може пък и да се получи.
Според мен ние децата нямаме право да се бъркаме в личния живот
на родителите ни,защото са прекалено голями за да решават какво да
правят.

MaRiYa_86
08-12-2008, 13:50
Мама и тати са железни :) Най-стабилното семейство,което съм виждала досега...Евала за това и се моля моето семейство някой ден поне малко да прилича на тяхното...

sladkata_bebz
08-12-2008, 14:08
Да,да невероятни семейства и вечното "това на нас няма да се случи"..и аз така си мислех,много сплутено семейство сме,всичко винаги ще е наред...докато един ден,когато си мислех,че баща ми е на работа(извън града) приятелят ми се обади и ми каза,че го е видял в колата с друга жена прегърнати,бил сигурен (а майка ми в същото време е в чужбина) и така,започнаха разговори с него,а той все ми казваше,че не е бил в града...
та по темата,че много се отклоних-поговори с него насаме кажи му какво мислиш и ще излезе итината

MaRiYa_86
08-12-2008, 14:16
Никога не съм казвала,че не може да се случи! ТИ къде го прочете това??? Аз говоря за много други неща ,които правят едно семейство добро,не само това е важно във семейството...Пък и аз съм на 22 години,не съм на 10...Майка ми не ходи в чужбина,нито баща ми...На години са ,на които определено знаят какво искат и такива неща като секс тук-там вече не ги блазнят...Както се казва - Всяко нещо с времето си.

pinki
08-12-2008, 14:19
и баща ми има любовница и най-тъпото е, че мама знае ... ;( и май ще се разделят ... ;( и какво мога да направя аз ?! Не искам да им се меся в живота :(

м!sS wendy
08-12-2008, 14:26
Пфф след като аз се родих наще изобщо спряха да живеят заедно. И още си спомням, когато бях малка как баща ми не се прибираше със седмици и майка ми пиеше постоянно и ни лъжеше че татко е някъде на командировка. И точно на коледа когато бях на 11 майка ми ми каза че се развеждат с баща ми и тя заминава да живее в Лондон с тогаващното и гадже (вече мъж). Стана ми кофти но кво можех да направя.

sladkata_bebz
08-12-2008, 19:49
Ами MaRiYa_86 не съм имала само теб в предвид.Много хубаво за теб и семейството ти,но да ти попитам откъде разбра,че съм на 10,малка грешка имаш в годините и второ това,че майка ми е в чужбина определено не значи,че тя не знае какво иска (нито е разделена с баща ми,нито нищо от сорта.Има токлова много българи ,които са там,но ти явно не знаеш защо ходят,защото нямаш личен пример).
Споделих тук заради проблема на автора,а ти от друго нещо се засегна,Ааа и сестра ми е колкото теб така,че може и родителите ни да са на г/д една възраст,което пък няма абсолютно никакво значение...

huligankata
08-12-2008, 19:57
Ми все още няма как да сте сигурни, че баща ви наистина изневерява при положение, че и мъжа на колежката или там каквато беше може да е разбрал от приятеля на приятеля на чичото и т.н. и тва да са само кофти слухове тръгнали от някой си подляр. Опитайте се някак да се убедите истина ли е или не и ако разберете, че е ддз можете само да поговорите с него. Нямате какво да направите друго - големи хора са, имат глави на раменете си, баща ти така е преценил - нямате право да се мешате. А и дори да се разделят - не вярвам чак да ви разбият живота. Пак ще ви обичат и пак ще са си ваши родители каквото и да става.

krisiiiiito
08-12-2008, 20:41
не мисля че някога баща ми може да изневери на майка ми и обратно недай си боже :? макар че вече се карат често все си се сдобряват и живеем добре .. и дано да си остане така а за твоя проблем - честно да ти кажа изобщо не знам какво ще правиш но ако баща ти е изневерил на майка ти по-добре тя да разбере

Natalia
08-12-2008, 21:55
Моя случай е следния...
Преди около 2 3 седмици, брат ми ми каза, че татко споделил с негов познат, който след това казал на брат ми, че баща ми е спал с една от работничките ни.Всичко това ми се стори доста смешно, защото тея истории от уста на уста, рядко съдържат някаква истина в себе си.Пък и като знам баща ми какъв е...и пред ум не ми минава, че може да направи нещо такова.
Преди около 2 3 дена, с майка ми вечеряхме и започнахме да си говорим, и тя ми каза, че мъжа на съответната ни работничка, и е звънял с думите, че има нещо между татко и жена му(нито аз, нито батко и е казвал за предишния ни разговор).Майка ми също се смееше докато ми го разказваше, но аз се позамислих.Дали наистина е възможно?Какво бихте направили вие, ако разберете, че родителите ви изневеряват един на друг?наще са разведени по тая причина... но бях много малак да ги вкарам в правия път ти ако имаш тая възможност говори с баща си като мъж с мъж незнам на колко си обаче аз ако бях на твое място бих му казал това "Татко ако не спреш да се виждаш с тая от работничките ти никога повече неми викаи синко, и с тия твои постъпки на какво ме поучаваш да изневерявам на жена си докато имам 2 деца ли?" и саутветно му кажи че спъваш от вас ако ..

Daft
08-12-2008, 22:17
Случва се :neutral: Колкото и да се обичат,хората си омръзват.

middle_of_noWhere
08-12-2008, 22:40
да станем мазни клюкаркари и да разлепим плакати из целия град : Мама и Тате си изневеряват елате и вижте . ем мноо ясно че техна си работа то на тая възраст с жена деца постоянна работа и т.н. неможе да се прави нещо без да се мисли . надявам се :)

Vikitooo
08-13-2008, 02:19
Не очаквах от автора такава смислена тема, харесва ми.. :)

Опитах се да се поставя на твое място и виждам, че си в трудно положение. Аз бих опитала да поговоря с баща си на тази тема...в случея ти и той, като мъже. Само така можеш да разбереш истината.

А относно какво бих направила, ако разбера, че някои от родителите ми изнееверява на другият..незнам, просто си нямам и на идея! Знам, че ще се почуствам много кофти, но бих опитала да поговоря и с двамата.

P.С Моята най добра приятелка знаеше, че татко и изневерява на майка и . И същата тя, "играеше" заедно с татко и срещу майчицата и. Тя не казваше нищо на майка и до деня в които майчицата и хвана на калъп мъжа си и любовницата му. Жената много е заболя, че собствената и дъщеря беше премълчала толкова сериозно нещо!

Natalia
08-13-2008, 02:22
P.С Моята най добра приятелка знаеше, че татко и изневерява на майка и . И същата тя, "играеше" заедно с татко и срещу майчицата и. Тя не казваше нищо на майка и до деня в които майчицата и хвана на калъп мъжа си и любовницата му. Жената много е заболя, че собствената и дъщеря беше премълчала толкова сериозно нещо!приятелката ти е зле в това отношение! и си го е заслужила

Vikitooo
08-13-2008, 02:30
P.С Моята най добра приятелка знаеше, че татко и изневерява на майка и . И същата тя, "играеше" заедно с татко и срещу майчицата и. Тя не казваше нищо на майка и до деня в които майчицата и хвана на калъп мъжа си и любовницата му. Жената много е заболя, че собствената и дъщеря беше премълчала толкова сериозно нещо!приятелката ти е зле в това отношение! и си го е заслужила

Можеби факта, че е била на 13 я оправдава, незнам. Сигурно е искала да запази вече разпадналото си семейство...това и е болна тема, не обича да говори за това.

FeelMyPain
08-13-2008, 04:57
Не очаквах от автора такава смислена тема, харесва ми.. :)
Не мисля, че ме познаваш, и си нямаш ни най-малка представа, какъв човек се крие зад ника ми.Ще те изненадвам още доста.. :)


ако имаш тая възможност говори с баща си като мъж с мъж незнам на колко си обаче аз ако бях на твое място бих му казал това "Татко ако не спреш да се виждаш с тая от работничките ти никога повече неми викаи синко, и с тия твои постъпки на какво ме поучаваш да изневерявам на жена си докато имам 2 деца ли?"
Възможността я имам, и съм достатъчно голям да седна и да поговоря с него като мъж с мъж(на 19 съм), само че не е сигурно дали се е случило.Не искам да влизам в подробности, ако всичко е една лъжа.


Между другото днес говорих с батко ми.И той е на мнение, че не трябва да избързваме, нека мине малко време, пък да видим какво ще стане.


Мерси на всички, които се включиха в темата.Ще ви държа в течение, ако има развитие. :)

the_legend_of_one_love
08-13-2008, 08:45
az sam 99% sigurna 4e ba6ta mi e izneverqval na maika mi :( no nqmah smelost da kaja na maika mi za da ne q naranq tq be6e v angliq 2 godini i polovina za da pe4eli pari; bqh namerila edni 4atove mejdu nego i nqkva jena a sled kato maika mi se varna i nqkoi pat kato sporqt toi se darji mn gadno s neq, kazva i:pisna mi ot teb na tva li te nau4iha tam posle se pravi 4e vse edno ni6ty ne e stanalo a maika mi ne smee ni6ty da mu kaje za6toto s nego prosto ne moje da se spori, pravi se na mn kompetenten po vsi4ki vaprosi na mn znae6t a vsa6tnost izob6to ne e taka pak i na vsi4koto otgore se qdosva 4e nqkoi mu protivore4i na gre6noto mnenie koeto toi misli za vqrno estestveno, a posle vika 4e maika mi bila takava i tq vse protivore4ala na negovoto mnenie koeto izob6to ne e taka, maika mi sa6to zapo4na da se samnqva v nego za6toto nameri 4atove mejdu nego i edna jena (ot nqkakva igra) i mu vika: vqrno li e tova koeto si pi6e6 s neq toi se prai na udaren i samo vika: koe i se smee i vika vsi4ko tva e na bazik razberi go no tq prodaljava6e da razpitva i se e slu4valo nqkolko pati sled tova sa6ty da 4ete kakvo sa si pisali i toi i vika:tarsi6 si intrigata 6te si q nameri6 dran dran.Maika mi e jertvata v slu4aq a toi se pravi 4e ni6ty ne e stanalo i se opitva da izkara neq vinovna opitva se da q izkara nqkakva intrigantka a sebe si da izkara jertavata i se osmelqva i da i povi6ava ton.Tova za men e 4ovek koito ne zaslujava uvajeniq maika mi e super to4na jena a toi e nqkav zadrasten selqndur, maika mi zaslujava ne6ty mnogo pove4e a ba6ta mi ne moje da q oceni.za men e po dobre da se razvedat i da ostana da jiveq s maika mi no ne smqtam 4e tova 6te stane skoro

just_a_girl_z
08-13-2008, 13:51
Мама и тати са железни :) Най-стабилното семейство,което съм виждала досега...Евала за това и се моля моето семейство някой ден поне малко да прилича на тяхното...

и аз така си мислех
:? всички завиждаха на мама и тати колко са щастливи, как добре се разбират и погаждат. никои не можеше да повярва че може да се разделят, или пък най-вече че баща ми е способен на такова нещо. стискам палци все пак при вас нещата да не се променят. всяко правило си има изключение ;)

FeelMyPain
08-13-2008, 14:22
Мама и тати са железни :) Най-стабилното семейство,което съм виждала досега...Евала за това и се моля моето семейство някой ден поне малко да прилича на тяхното...

и аз така си мислех
:? всички завиждаха на мама и тати колко са щастливи, как добре се разбират и погаждат. никои не можеше да повярва че може да се разделят, или пък най-вече че баща ми е способен на такова нещо. стискам палци все пак при вас нещата да не се променят. всяко правило си има изключение ;)

И аз така си мислех.Пък преди седмица баща ми ни изнася реч, как трябва да сме по задружни като семейство, че имало много хора, които ни завиждали и не трябва да им се даваме....бла бла.Глупости :?

just_a_girl_z
08-13-2008, 17:39
Мама и тати са железни :) Най-стабилното семейство,което съм виждала досега...Евала за това и се моля моето семейство някой ден поне малко да прилича на тяхното...

и аз така си мислех
:? всички завиждаха на мама и тати колко са щастливи, как добре се разбират и погаждат. никои не можеше да повярва че може да се разделят, или пък най-вече че баща ми е способен на такова нещо. стискам палци все пак при вас нещата да не се променят. всяко правило си има изключение ;)

И аз така си мислех.Пък преди седмица баща ми ни изнася реч, как трябва да сме по задружни като семейство, че имало много хора, които ни завиждали и не трябва да им се даваме....бла бла.Глупости :?


абе не се отчайвай, както казаха някой, това може да са само долни слухове, пуснати от някой който ви завижда.

kalpazanka
08-13-2008, 17:52
Дали наистина не се е случило подобно нещо? Не вярвам нечий съпруг да се обади тук-там да раздухва изневяра? Нали трябва да си пази достойнството? Нали този въпросният съпруг /рогоносец/ има его?

Както се казва в една поговорка- Няма дим без огън!

Не ми се ще да вярвам, че нашите си изневеряват! Баща ми се прибира навреме, винаги отговаря на служебния телефон, липса на пари не се е установявала....Дано всичко да си остане наред!
А дори да има нещо и аз да знам, бих си мълчала, не бих говорила с виновния/изневеряващия/ родител изобщо, не бих се месила в отношенията им по никакъв начин. Всеки има право да живее живота си както иска и с когото иска. Пълнолетна съм, ако трябва да се издържам, все някъде работа ще си намеря / макар че образованието ми отнема доста време от денонощието.../ Дано не ми се случва подобно нещо!

Ophelia
08-14-2008, 16:40
аз съм хващала баща ми в сайт за запознанства по-скоро в gepime.Беше забравил да затвори страницата и влязах в профила му имаше 18 годишни момичета като приятелки.Казах на майка ми тя само се засмя... но на мен ми стаана много годно щот тея са кажи речи колкото мен а той на 41 и му се разбучах

radeva_viki
02-04-2009, 00:14
Vikitooo
Мега фен
Мега фен


Регистриран на: 27 Май 2007
Мнения: 2425
Местожителство: Chicago

МнениеПуснато на: Сря Авг 13, 2008 5:19 am Заглавие: Отговорете с цитат
Не очаквах от автора такава смислена тема, харесва ми.. Smile

Опитах се да се поставя на твое място и виждам, че си в трудно положение. Аз бих опитала да поговоря с баща си на тази тема...в случея ти и той, като мъже. Само така можеш да разбереш истината.

А относно какво бих направила, ако разбера, че някои от родителите ми изнееверява на другият..незнам, просто си нямам и на идея! Знам, че ще се почуствам много кофти, но бих опитала да поговоря и с двамата.

P.С Моята най добра приятелка знаеше, че татко и изневерява на майка и . И същата тя, "играеше" заедно с татко и срещу майчицата и. Тя не казваше нищо на майка и до деня в които майчицата и хвана на калъп мъжа си и любовницата му. Жената много е заболя, че собствената и дъщеря беше премълчала толкова сериозно нещо!




ти май не си много в час а?? всички осъждате някви ситуации а всъщност нямате представа как се чувстват потърпевшите....изключителн о грозно си се изразил/а.... приятелката ти "играеше срещу майчицата си" явно не си била толкова добра приятелка... изобщо имаш ли представа какво е чувството да знаеш че баща ти си има любовница, но толкова мн да обичаш семейството си, че да не искаш да ги нараниш дори и малко...знаеш ли какво е да трябва да избираш между това да криеш една грозна тайна,която да те тормози непрекъснато или това да нараниш най-любимите си същества и да бъдеш "палача" на семейството, защото примерно ти и братята и сестрите ти вече сте се отделили или предстои и да знаеш, че майка ти ще остане съвсем сама нещастна и отчаяна.... изобщо имате ли някаква представа от тоя избор а.... тук всеки се прави на мн умен..."не се бъркай....кажи на майка си разбии и сърцето...разбии си семейството"... всеки се държи като че ли ситуацията е пределно ясна,но изобщо не е така ! и аз съм си мислила в такива ситуации как бих казала на майка ми ...е вече за съжаление знам... и не е мн успокояващо да слушаш как едва ли не правиш мръсно на майка си и играеш против нея защото изобщо не е така!!! дано не го разберете многознайковци такива!

Ou7taControL
02-04-2009, 01:29
az ako bqh na twoe mqsto bih pogovorila s bashta si i da se izqsnqt neshtata..

Bombshell
02-04-2009, 03:12
az ako bqh na twoe mqsto bih pogovorila s bashta si i da se izqsnqt neshtata..
Лъжеш! :(

kalpazanka
02-04-2009, 06:08
Защо подхващате тоооооолкова стара тема?

Jaffs
02-04-2009, 07:21
Знаела съм и си замълчах. Не мога ей така да отида да кажа на баща си „Татко, майка ти изневерява!“. Той сам разбра, но историята е дълга

darla
02-04-2009, 07:28
spored men muja na tazi va6a slujitelka e postupil suvsem razbiraemo,kato se e obadil na maika ti.Da,toi ima ego i dostoinstvo,no se 4uvstva tolkova naranen i predaden,4e tova e edinstvenoto ne6to,koeto moje da napravi-da se svurje s maika ti i taka pone tq da zapo4ne da se oslu6va i da ne vqrva tolkova slqpo,za da ne i doide kato grum ot qsno nebe

BurningDesire
02-04-2009, 10:24
Въобще не ми пука. Да си правят квот си искат, само да е тайничко и да не разбираме цялото семейство, че иначе става неудобна ситуация... Живота си е техен.

EguHcTBeHa
02-04-2009, 10:36
Аз знам какво е,но нищо не мога да спра.Няма смисъл да се бъркаш в нещата на хората,ако мислиш че родителите ти пасат трева и не знаят какво прави другия-грешиш.Малко или много се усещат и щом продължават да бъдат заедно,значи все нещо ги крепи.Пък и е човешко.Според мен няма значение дали ще правиш секс с комшийката,ако наистина чувствата още ги има...може би е и до нагона в някаква степен!

Barbolinna
02-04-2009, 11:19
Прочетох някой мнения,в които пишеше че родителите били големи,имали си собствени животи,имали си глави на раменете и да не сте обръщали внимание.. Как ли пък не! И как така да не ги засягало
децата? Тва не са ли техните семейства?! Една изневяра,която може да прерасне евентуално в развод може да промени живота на детето
в голяма степен-нова къща,ново училище,нови познати и приятели, тепърва адаптиране към новата заобикаляща ги среда (в повечето случеи.) Не казвам,че е най-най-големия кошмар на света,но малко или много ти се объркват нещата, следователно няма как постоянно да търпиш и "да не се бъркаш"! Всичко това го казвам от собствен опит.
Иначе по темата.. Ами мисля,че трябва първо да се уверите дали това е истина.Аз лично разбрах за изневярата в моето семейство,когато прочетох съобщенията в телефона на един от родителите ми. Ако и ти направиш същото по-добре първо поговори с баща ти и ако се окаже истина и той не престане да го прави,тогава вече по-добре говори с майка си и й кажи.

sextazy_baby
02-04-2009, 12:19
Те си решават,какво мога да направя аз...

BurningDesire
02-04-2009, 16:34
Barbolinna, изневерите, които причиняват развод са малко. В повечето случаи изневярата е причинена от скука и от това, че родителите изпитват досада в леглото. Така де, разбирам ги, искат малко забавление хората, малко да се отдръпнат от ежедневието. В повечето случаи изневеряващия не иска да си разваля семейството, а само да има една кратка авантюра. Знам, че това е далеч от утопичната представа на повечето хора за вечна любов, но все пак реалността в повечето семейства си е такава. Така че не бързай да осъждаш.
(Виж сега, ако на теб лично нещо такова ти се е случило в твоето семейство те разбирам напълно, но само казвам, че всички си имат право на личен живот)
EDIT:Извинявай, сега ти прочетох коментара по-внимателно. Та само да добавя, погледни от тази гледна точка: щом се е стигнало да развод, явно нещо в брака не е било както трябва. Не е необходимо да продължава брак, който е нездрав, така да се каже. Неприятно, но факт

Neftochimic
02-04-2009, 18:25
Моя случай е следния...
Преди около 2 3 седмици, брат ми ми каза, че татко споделил с негов познат, който след това казал на брат ми, че баща ми е спал с една от работничките ни.Всичко това ми се стори доста смешно, защото тея истории от уста на уста, рядко съдържат някаква истина в себе си.Пък и като знам баща ми какъв е...и пред ум не ми минава, че може да направи нещо такова.
Преди около 2 3 дена, с майка ми вечеряхме и започнахме да си говорим, и тя ми каза, че мъжа на съответната ни работничка, и е звънял с думите, че има нещо между татко и жена му(нито аз, нито батко и е казвал за предишния ни разговор).Майка ми също се смееше докато ми го разказваше, но аз се позамислих.Дали наистина е възможно?Какво бихте направили вие, ако разберете, че родителите ви изневеряват един на друг?

maikati qwno ne stawa za nishto :lol:
mirishe mi na razwod 8-)

heroine
02-04-2009, 20:30
са като чета
и като си помисля
само, че може да й изневери
или тя на него ми се
реве, хич няма да ми е приятно,
направо ще умра