PDA

View Full Version : ужасно ;[[



krisiiiiito
08-11-2008, 19:35
хора не знам дали темата е за тук но просто искам да споделя с някой това :-o та значи днес бях навън с приятели и като се прибирах стана малко тъмно минах през едно училище покрай което имаше няколко цигани ноо имаше и миновачи нещо потрепна в мен .. всмисъл чее се стряскам от цигани но продължих след малко не знам как се озовах сама вървяща на улица пълна с цигани но те не бяха много близо до мен един ми каза здравей а аз забързах защото се изплаших малко но все пак се опитах да запазя самообладание след това тръгна зад мен аз забързах още повече с крайчица на окото виждах че започва да бяга и аз също започнах да тичам понеже беше по-голям от мен и тичаше по-бързо едва ли не ме настигна аз просто не можех да мисля а само тичах а по едно време започнах да викам но никой не ме чуваше накрая видях жена и отидох до нея а онзи явно се отказа след това отидох до близката сладкарница защото само там беше светло и се обадих на баща ми да дойде на ме вземе сърцето ми биеше 12804839437 пъти в минута .. а сега си мисля - ако беше ме стигнал??? :-k

преди също ми са се случвали такива случки но не бях сама пък и беше светло за щастие явно имам късмет и не са ме набарали :x

та просто исках да го напиша тук :cry: вие имали ли сте такива случки?

SuNsEt
08-11-2008, 19:40
Еми да имала съм един такъв случай,но не беше с цигани...Какво да ти кажа...От тая циганска измет сякаш няма измъкване!Въдят се като хлебарки бе мама им дееба...

rakiQ
08-11-2008, 19:41
ужас!
Важното е,че всичко е наред !

На мен не ми се е случвало подобно нещо!

iiirish
08-11-2008, 19:48
колкото и ужасно да е, в крайна сметка живеем в България, където на почит са мнозинствата, а това, което причиняват на нас не се брои :o и все пак нали точно политиците апелират как трябва да бъдем снисходителни с тях и да ги интегрираме :o иди му обясни на министъра, че това е ЖИВОТНО, което заслужава само да го риташ и да го плюеш :o :o :o

Valkyrie
08-11-2008, 19:55
На мен ми се случи веднъж. Въобще не го бях забелязала, просто ме хвана за лакътя и после ме задърпа зад някакви блокове. Отскубнах се (дори не помня как), а веднага след това на уличката се появи патрулка. Спряха ме за проверка на документи, аз им казах, че се прибирам от магазина (беше току пред блока, където тогава живеехме с приятеля ми). Казаха ми да се прибирам бързо (все едно имаше нужда някой да ме подканва). Прибрах се разтреперана, а после приятелят ми искаше да излезе да го намери тоя, ебаси колко е тъп! Оттогава си нося спрей, понякога имам в себе си и нож. Вечер не позволявам някой да върви зад мен. На моменти се улавям, че съм се превърнала в малко нещо параноичка. Тогава се успокоявам със следното: "Това, че съм параноик, не значи, че не ме преследват".
Носи си нещо за самозащита. Не очаквай някой на улицата да те опази или да ти помогне.

Orono
08-11-2008, 20:02
Никога няма да го забравя. Беше преди 2-3 години, беше късно, може би около 3-4, тъкмо се прибирах от дискотека и бях леко пийнал, което още повече намаляше шансовете ми... Та вървях си към блока по една тъмна уличка, там има един тунел, който трябва да минавам всеки път, когато искам да се прибера.
Още отдалече чувах някакви странни звуци откъм тунела, но не ми пукаше особено, когато се приближих малко повече, ги видях! Замръзнах на място, а те гледаха право в мен... Бяха точно в тунела!
И грухтяха - бяха 2 прасета около 100-150 кила. За съжаление избягаха и останах без мезе :?

PinkFloydSound
08-11-2008, 20:03
Оле, мила, това е ужасно! :shock:
Аз щях така да се разпищя, че не улицата, ами целият град да ме чуе.

GbSy
08-11-2008, 20:03
Хъх... Колко пъти само...

Живея в "елитния" квартал "Люлин", по-точно срещу Филиповци и още по-точно, около мен постоянно има цигани.

Веднъж, се прибирахме от даскало с една приятелка и исках да набера малко Зюмбюл, защото майка ми имаше рожден ден и исках да я зарадвам... :oops: . Та, набрахме с приятелката от едно дърво и изведнъж някакви циганчета, на 5-6 години, момче и момиче, като започнаха да ни обиждат, че сме брали от Зюмбюла, а той бил техен... :shock: Ама нищо де, прибрах се, и тая моята приятелка се обажда и плаче по телефона и ми разказва "Ох, тия мангалчета, като ме подгониха до блока и ме удряха и обиждаха... Добре, че някакъв мъж дойде и им каза да спре, че иначе!..." :shock: Как е възможно да се случват такива неща... Да се плашат деца от някакви 6 годишни мангалчета... Да се махне тая измет оттука, че просто вече нямам сили да се разправям... Не съм расистка, но те просто прекаляват - не стига това, че се въдят като мишки, пък и колкото повече стават, все по-малко правят! Поне да се хванат, да свършат нещо за тази държава, а не само да ни грабят и малтретират психически и физически, все едно те са се борили за България през вековете, все едно те са били под робство, все едно те са ни освободили...! :?

krisiiiiito
08-11-2008, 20:03
На мен ми се случи веднъж. Въобще не го бях забелязала, просто ме хвана за лакътя и после ме задърпа зад някакви блокове. Отскубнах се (дори не помня как), а веднага след това на уличката се появи патрулка. Спряха ме за проверка на документи, аз им казах, че се прибирам от магазина (беше току пред блока, където тогава живеехме с приятеля ми). Казаха ми да се прибирам бързо (все едно имаше нужда някой да ме подканва). Прибрах се разтреперана, а после приятелят ми искаше да излезе да го намери тоя, ебаси колко е тъп! Оттогава си нося спрей, понякога имам в себе си и нож. Вечер не позволявам някой да върви зад мен. На моменти се улавям, че съм се превърнала в малко нещо параноичка. Тогава се успокоявам със следното: "Това, че съм параноик, не значи, че не ме преследват".
Носи си нещо за самозащита. Не очаквай някой на улицата да те опази или да ти помогне.

на мен ми се е случвало и друго
както си вървяхме с една моя приятелка по пътека и виждаме някакъв циганин който явно се самозадоволяваше насред пътя беше светло за щастие но не минаваше никой и само като го видяхме той прибра атрибута и ни подгони хвана приятелката ми а аз някак си я издърпах после незнайно как се появиха и ченгета и оттам нататак не си спомням...

krisiiiiito
08-11-2008, 20:04
Никога няма да го забравя. Беше преди 2-3 години, беше късно, може би около 3-4, тъкмо се прибирах от дискотека и бях леко пийнал, което още повече намаляше шансовете ми... Та вървях си към блока по една тъмна уличка, там има един тунел, който трябва да минавам всеки път, когато искам да се прибера.
Още отдалече чувах някакви странни звуци откъм тунела, но не ми пукаше особено, когато се приближих малко повече, ги видях! Замръзнах на място, а те гледаха право в мен... Бяха точно в тунела!
И грухтяха - бяха 2 прасета около 100-150 кила. За съжаление избягаха и останах без мезе :?

и какво печелиш с това че се подиграваш???

Orono
08-11-2008, 20:06
Много моля, историята ми е напълно сериозна!
Нищо, че е смешно :)

Шибаните прасета си стояха до входа ми в 4 през нощта :lol:

TheGirlNextDoor
08-11-2008, 20:07
..лелеее горката :-# ..успокой се ...развай се,че не са те стигнали ...щото...... #-o :o

soul1199
08-11-2008, 20:10
o,milata, :( v4era,gorkoo mi to :( i na men mi se sly4i sa6oto v4era,az pak bqh na edna ylica,ama tva ne e v bs,i varvq az i gledam trima cigani,po-sa6iq na4in pak ne6o trepna v men i izvednuj ne6o m podskazva6e da oledam otkade moga da mina i da bqgam ,kolkoto se moje po-barzo,i v tozi moment 4yh,4e ediniq ot tqh kaza:kakvo par4e, a drygiq:momi4e s pola,te bqha mn blizo do men i 6om gi 4yh hyknah da bqgam ediniq bqga6e sled men,oba4ee na ylcata nqma6e hora,bqgah s djapanki i mi be6e trydno ,a toi be s maratonki,moje6e da me dogoni,ne misih za ni6o,osven,kak 6e se izmakna otde da mina,nakraq vidqh hora i minah pokrai tqh,poglednah nazad toi be6e sprql,v tozi moment si kazah sega ili nikoga i minah prez edna ylica,toi ne me posledva,zaradvah se,kato prestignah y nas ,a zabraih da kaja,4e 4asa be okolo 14h adskata jega,a sega 6a ti pi6a y skype-o

_showy_
08-11-2008, 20:10
Ох ужас... Това циганите на са хора, ами утайка.. :x

Deliverance
08-11-2008, 20:14
x

Decu
08-11-2008, 20:18
Добре си, това е важното. :)

Аз затова си нося джобно ножче. Отдалече го приготвям, да няма гафове. :Д не е смешно изобщо де..

08-11-2008, 22:36
Добре си, това е важното. :)

Аз затова си нося джобно ножче. Отдалече го приготвям, да няма гафове. :Д не е смешно изобщо де..
Джобно ножче?
Абе, ако ти скочи някой 120 килограмов, няма да се сетиш да го ползваш, само ще пищиш, докато те съблича. :lol:
Това , жените и оръжията е едно голямо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
И атомна бомба да вземеш, пак ще си останеш жена...

Amateur
08-11-2008, 23:09
Еми нямал съм,избягваи да вървиш сама!

goldenfox
08-12-2008, 08:21
много кофти :(
аман вече от тези цигани,заради тях става всичко,много са зле :(
трябва да се измисли нещо,та да не пречат на никой
на мен не ми се е случвало нещо такова,било ме е страх като се прибирам сама в тъмното и си въобразявах,че ме следят..гонеше ме параноята :) но в действителност не беше така,за което много се радвам :)

IndianXXI
08-12-2008, 08:34
точно такава случка съм нямал(и по-добре)но преди 1-2 дена с приятели бяхме ходили на плаж с колата на 1 момче,и на връщане едно нагло(те всички са такива де)мангалче седнало в края на пътя(на асвалта,а пътя е тесен)и срещу нас идваше друга кола,та едвам се разминахме заради малкото ******** после се сетих че можеше в движение да отворя вратата и да го засиля с нея да знае къде да стои,ама късно.

Chery
08-12-2008, 09:19
Аз миналата седмица бях до скобелевият парк (плевен) и аз и най-добрата ми фр ...И като се връщаме едни циган4ета на 5 години като ни подгониха едното подгони мен другото мойта фр ,а в ръцете си имат камъни и пръчки и ние тичаме,тичаме и накрая като ни заградиха :( Измъкнахме се някак си ,но те после почнаха пак да ни гонят и хвърлят едни камък и го удрят с пръчката и за малко да ме уцелят с един много голям камък...има хора аз се крия при тях ама те тея цигани и тях закачат.. :o :o :o просто как стигнах жива у нас си се чудя

Decu
08-12-2008, 09:30
Добре си, това е важното. :)

Аз затова си нося джобно ножче. Отдалече го приготвям, да няма гафове. :Д не е смешно изобщо де..
Джобно ножче?
Абе, ако ти скочи някой 120 килограмов, няма да се сетиш да го ползваш, само ще пищиш, докато те съблича. :lol:
Това , жените и оръжията е едно голямо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
И атомна бомба да вземеш, пак ще си останеш жена...

:D :D

Така е, но ми е един вид някакво успокоение.

Romance
08-12-2008, 09:54
исках да набера малко Зюмбюл Та, набрахме с приятелката от едно дърво
Брала си люляк,не зюмбюл!

Qnchety
08-12-2008, 10:24
И на мене ми се е случвало нещо подобно, ама то не беше страшно ами смешно. С една приятелка си вървяхме през парка(но не по направените пътеки, а в една част където няма път), и по едно време гледаме пред нас цяла банда цигани. По големи бяха горе долу на нашата възраст, а другите по малки(7-8 годишни). И по едно време единия идва пред нас да ни пита как се казваме. Ние му викам "Бързаме, чао" и докато се усетим единия циганин беше зад нас и се опита се едно да ни скочи. Ние тръгнахме едва ли не да бягаме, а малките циганчета зад нас :lol: И те някви се опитват да ме хванат. Едното ме дърпа за едната ръката, другото за другата ми ръка, а третото се опитва да ме опипа, ама аз смяяях :lol: То да гледаш някви зайци как се опитват да те обарат кво няя се смейш :lol: :lol: :lol: Но иначе определено си беше гадно :?

Та ти най добре, друг път да не се прибираш сама или да вървиш по по оживена улица :)

BrokenAngel
08-12-2008, 10:53
Да гадно е.На мене са ми се случвали много такива неща,Та ето някои от случките-вървя си аз (това 7 клас)и изведнъж насреща ми две мангалчета,безлюдна улица,едното беше малко 5-6 годишно ама другия поне колкото мене.И ми подвикват нещо,но аз се правя на ударена и си вървя напред,те след мене.Продължиха и накрая тоя по-големия ми препречи пътя.Почеса се през панталона по топките и се наведе напред,явно мислейки си,че ще ми събуе гащите.Е викам си край.Прая го пък ако се измъкна добре-нямам друг избор.Както се беше навел го изпрасках със всичка сила с коляно в лицето,носа по-точно,той залитна назаде и го ударих с юмрук (пак със всичка сила ест)гледах да е на същото място дето го умерих с коляно.Оня се строполи назаде,но само за момент нали,щот колкото и да е,момиче съм и нямам чак такава сила.Аз бях като замаяна,но се усетих,че ако стане 6 ме потроши от бой,все пак коляното и юмрука му бяха дошли неочаквано и сиг за това съм успяла.Та преди да стане го сритах в корема и после колкото мога по-силно в т*пките и хукнах да бягам,оставяйко го да се гърчи на земята,онова дребното ме гони 2-3 минути и се отказа де.Ся сиг доста хора ще кажат ,,отде го извади тоя филм бе,момиче си за ква се мислиш,че да го направиш това,, Който не ми вярва не мога да го накарам.Само помислете за това-какъв е смисъла да лъжа....?И друга случка,след тази първата винаги имам в себе си ножка де.Това беше по-страшно от предишното и беше шок за мен,ако преди това не ми се бяха случвали такива като това по-горе сигурно съм щяла да припадна.Та вървя си аз и по едно време гледам-по улицаката,по която се движа не е останало никой,само двама цигани,МЪЖЕ не момчета.И аз веднага си викам ,,в следващата пресечка свивам,за да изляза на оживена улица,, Това добре,но онези двамата бяха почти на пресечката,където смятах да свия.И аз вървя,ама вече сърцето ми се мята като лудо и малко ни.. остава да свия в ,,спасителната пресечка,, така да се каже.И единия от онез тръгна нанякъде викайки ,,дръж аз ей ся идвам с другите,, и сви на някъде (добре че тръгна нанякъде де)и вече последни метри и ще свия нали и се радвам викам си спокойно ето,че си си въобразила......и изведнъж оня дето беше останал ме хвана,като минавах покрай него,та хвана ме рамото и аз направо изпаднах в ужас въпреки,че не го показах.Добре,че ръката,която ми беше в джоба набара ножката (писах по-горе,че вече винаги в мен има една ножка,дебело острие е и когато съм с нея се чувствам по-спокойно)та отворих ножката в джоба (да поясня,нося се изсулени дрехи и джобовете по дънките ми са огромни) и както онзи беше зад мен,хванал ме за раменете,забих ножката назад ,усетих,че ножа се заби в плът,хваналите ме ръце отпуснаха захвата си и аз хукнах да бягам,не ме интересуваше къде съм го промушила,въпреки,че май беше крака......Дори след като излязох на оживената улица продължих да бягам...в ужас,поглеждах назад нямаше никой....но чувството,че някой ме гони и ще е настигне не ме оставяше ...когато стигнах в нас бях изпаднала във вцепенение,погледнах ножката,по която имаше кръв и се изплаших още повече,захвърлих я мивката и пуснах водата,а аз самата се свих в един ъгъл и почнах да рева......На никого не пожелавам да се случват такива работи.......И пак пиша-ако не ми вярвате това си е ваша работа,не смятам да убеждавам когото и да е било в истинноста на тази история,беше истински ужас за мен да го преживея.Онази ножка известно време не можех дори да я докосна,спомена от преживяното,кръвто по нея,запаметилия се в мозъка ми образ,вече отново съм с нея де,но си ноя и спрей за всеки случай,защото знам,че в тези случки,които разказах най-вероятно съм извадила късмет.Та съвета ми към другите е-вървете по оживени улици,поне доколкото е възможно,избягвайте да се движите сами вечер.....а и не само ......тези две случи които разказах се случиха посред бял ден,благодаря на тези,които прочетоха този пост до края

krisiiiiito
08-12-2008, 12:12
Да гадно е.На мене са ми се случвали много такива неща,Та ето някои от случките-вървя си аз (това 7 клас)и изведнъж насреща ми две мангалчета,безлюдна улица,едното беше малко 5-6 годишно ама другия поне колкото мене.И ми подвикват нещо,но аз се правя на ударена и си вървя напред,те след мене.Продължиха и накрая тоя по-големия ми препречи пътя.Почеса се през панталона по топките и се наведе напред,явно мислейки си,че ще ми събуе гащите.Е викам си край.Прая го пък ако се измъкна добре-нямам друг избор.Както се беше навел го изпрасках със всичка сила с коляно в лицето,носа по-точно,той залитна назаде и го ударих с юмрук (пак със всичка сила ест)гледах да е на същото място дето го умерих с коляно.Оня се строполи назаде,но само за момент нали,щот колкото и да е,момиче съм и нямам чак такава сила.Аз бях като замаяна,но се усетих,че ако стане 6 ме потроши от бой,все пак коляното и юмрука му бяха дошли неочаквано и сиг за това съм успяла.Та преди да стане го сритах в корема и после колкото мога по-силно в т*пките и хукнах да бягам,оставяйко го да се гърчи на земята,онова дребното ме гони 2-3 минути и се отказа де.Ся сиг доста хора ще кажат ,,отде го извади тоя филм бе,момиче си за ква се мислиш,че да го направиш това,, Който не ми вярва не мога да го накарам.Само помислете за това-какъв е смисъла да лъжа....?И друга случка,след тази първата винаги имам в себе си ножка де.Това беше по-страшно от предишното и беше шок за мен,ако преди това не ми се бяха случвали такива като това по-горе сигурно съм щяла да припадна.Та вървя си аз и по едно време гледам-по улицаката,по която се движа не е останало никой,само двама цигани,МЪЖЕ не момчета.И аз веднага си викам ,,в следващата пресечка свивам,за да изляза на оживена улица,, Това добре,но онези двамата бяха почти на пресечката,където смятах да свия.И аз вървя,ама вече сърцето ми се мята като лудо и малко ни.. остава да свия в ,,спасителната пресечка,, така да се каже.И единия от онез тръгна нанякъде викайки ,,дръж аз ей ся идвам с другите,, и сви на някъде (добре че тръгна нанякъде де)и вече последни метри и ще свия нали и се радвам викам си спокойно ето,че си си въобразила......и изведнъж оня дето беше останал ме хвана,като минавах покрай него,та хвана ме рамото и аз направо изпаднах в ужас въпреки,че не го показах.Добре,че ръката,която ми беше в джоба набара ножката (писах по-горе,че вече винаги в мен има една ножка,дебело острие е и когато съм с нея се чувствам по-спокойно)та отворих ножката в джоба (да поясня,нося се изсулени дрехи и джобовете по дънките ми са огромни) и както онзи беше зад мен,хванал ме за раменете,мушнах силно назад,усетих,че ножа се заби в плът,хваналите ме ръце отпуснаха захвата си и аз хукнах да бягам,не ме интересуваше къде съм го промушила,въпреки,че май беше крака......Дори след като излязох на оживената улица продължих да бягам...в ужас,поглеждах назад нямаше никой....но чувството,че някой ме гони и ще е настигне не ме оставяше ...когато стигнах в нас бях изпаднала във вцепенение,погледнах ножката,по която имаше кръв и се изплаших още повече,захвърлих я мивката и пуснах водата,а аз самата се свих в един ъгъл и почнах да рева......На никого не пожелавам да се случват такива работи.......И пак пиша-ако не ми вярвате това си е ваша работа,не смятам да убеждавам когото и да е било в истинноста на тази история,беше истински ужас за мен да го преживея.Онази ножка известно време не можех дори да я докосна,спомена от преживяното,кръвто по нея,запаметилия се в мозъка ми образ,вече отново съм с нея де,но си ноя и спрей за всеки случай,защото знам,че в тези случки,които разказах най-вероятно съм извадила късмет.Та съвета ми към другите е-вървете по оживени улици,поне доколкото е възможно,избягвайте да се движите сами вечер.....а и не само ......тези две случи които разказах се случиха посред бял ден,благодаря на тези,които прочетоха този пост до края

малее ужасно .. особено това второто
абе добре че сме се измакнали,че не ми се мисли ...
даам явно трябва да се взимат предпазни средства винаги

:o мразя ги тия мангали ... и е така макар,че не обичам да обиждам другите хора [ако изобщо циганите са хора] ама веднъж за винаги да се махнат най-накрая .. ама наща държава нищо не прави :-x

rozova_lady
08-12-2008, 12:23
да случвало ми се е на няколко пъти и направо съм умирала от ужас.

BrokenAngel
08-12-2008, 19:32
Само искам да кажа,че не само циганите са такива.Има доста хора (мъже) не роми,но държейки се по същия начин.Затова аз вече гледам да не вървя по безлюдни улици,а ако стане,видя ли някой мъж-независимо циганин или не гледам да свия към по оживено място или да вляза в магазин.Наистина много от циганите са такива,но не всички.Винаги има изключения.Познавам момиче,та ето съкратено историята й-върви сама,подгонва я някакъв (не ром) и тя тръгва да бяга.Това се разиграва пред погледа на няколко човека,но никой не си мръдва пръста за да помогне.И познайте какво става-не някой от ,,българите,, помага на момичето,а някакъв циганин,напълно непознат спира онзи дето я гони.Не се стига до голям бой,но по-важното е,че докато всички седят и гледат той помага на момичето,нищо че е циганин.Та това е,че не трябва да гледаш човека дали е ром или не-много от зверствата,които се случват не се извършват от цигани.Както се казва-не всички хора са лоши,но не знаем кои са,наглед съвсем уравновесен човек може да е някакъв изрод,не само циганите са лоши и наистина не трябва да бъдат салагани под общ знаменател,вярно е че много от тях са извършители на какви ле не зверства,но.....

м!sS wendy
08-12-2008, 20:07
Ужас милата.. Аз си спомням че веднъж трябваше да отида до тогаващният ми приятел ама късно към 1-2 през нощта някъде. И нямах пари за такси и той ми каза че ще ме чака пред тях и той ще ми го плати. И аз си излезнах на улицата и нямаше почти никви коли и си хванах първото такси и някъв дебел мангал караше и още откакто седнах и почна да ме пита къде уча дали си имам гадже и тем подобни и по едно време ми вика : " А сега заета ли си да отидеме да пиеме по нещо. " и аз се стреснах и му казах че трябва да се прибирам и той оттам почна: емии добре поне си дай телефона ..айде де кво ти пречи утре ще отидеме на кафе. Аз ще ти звънна. И аз се стрестнах и му казах че после като слизам от колата ще му го дам и той спира колата малко по надолу от блока на приятеля ми и заключва вратите и аз оттам се стреснах супер много и добре че приятеля ми ни видя и тоя мангал веднага отключи. След това се качвам на таксита само на повикване и гледам да не са мангали.

PeopleAlwaysLeave
08-12-2008, 20:29
Ооо тия мангали са ужасни !! Чак такива случки съм нямала, но ми се е случвало да подвикват след мене. Аз естествено като вида такива по-съмнителни (изобщо - не само цигани) и се гледам да се мушна между хората или ако съм сама отбивам в другия край. В нашия квартал е много кофти вечерно време, защоно не винаги уличното осветление работи и примерно преди като ходех на даскало зимата и бях втора смяна беше много страшно прибирането..знаете как е зимата-стъмва се рано,студено е, много малко хора са навън..и направо все съм треперила докато си стигна до нас. Даже ако искате ми се смейте ама зимата на 12ти клас карах баща ми да идва да ме чака на спирката, просто си ме беше страх.. Сега като се прибирам от дискотека и пак същото..не всеки път лампита светят, постоянно се въртя и се оглеждам да няма някой зад мене..Аз попринцип избягвам да ходя по дискотеки, когато някой фр от квартала не ходи, защото като ходят тукашните после ме изпращат до нас, но е имало случаи сама да се прибирам и направо си е истински ад докато стигна..

Спрей нямам в мене, все се каня да си купя и забравям :( Но винаги имам парфюм или дезодорант..ако недай си Боже стане нещо все ще свърши някаква работа. Та така..избягвай да се движиш сама и по неоживени улици и си купи спрей...

Не знам, но трябва да се вземат някакви мерки за тия цигани, защото положението ще става все по-лошо..Скоро бях слушала по радиото за някви мангали в Захарна фабрика нападнали някакмви момчета, които се прибирали от купон (нещо такова ми се мъгляви). Хората от квартала не смеели да излизат..Това е просто ненормалщина - да те е страх да си излезнаеш от вас, защото не знаеш кой мангал ще изкочи насреща ти..

cherinka
08-12-2008, 20:32
Де да бяха само циганите.......
на мен само българи ми се лепят........

TheNewReligion
08-12-2008, 20:32
Слава Богу не съм имала подобни приключения . Имала си късмет , че не те е стигнал ! :) :) :)

TheNewReligion
08-12-2008, 20:48
И на мене ми се е случвало нещо подобно, ама то не беше страшно ами смешно. С една приятелка си вървяхме през парка(но не по направените пътеки, а в една част където няма път), и по едно време гледаме пред нас цяла банда цигани. По големи бяха горе долу на нашата възраст, а другите по малки(7-8 годишни). И по едно време единия идва пред нас да ни пита как се казваме. Ние му викам "Бързаме, чао" и докато се усетим единия циганин беше зад нас и се опита се едно да ни скочи. Ние тръгнахме едва ли не да бягаме, а малките циганчета зад нас :lol: И те някви се опитват да ме хванат. Едното ме дърпа за едната ръката, другото за другата ми ръка, а третото се опитва да ме опипа, ама аз смяяях :lol: То да гледаш някви зайци как се опитват да те обарат кво няя се смейш :lol: :lol: :lol: Но иначе определено си беше гадно :?

Та ти най добре, друг път да не се прибираш сама или да вървиш по по оживена улица :)
:shock: Нали се сещаш , че колкото са зайци , толкова могат да извикат някой по-голям и ... ? :x Въобще не е смешно според мен ...

monityY
08-12-2008, 21:11
Имала съм такива случаи..Даже не ги помня вече..Е,подобни де.. Но тебе те е хванало яко шубе..Носи си някакво оръжие за всеки случаи..Аз си имам шипчета и..просто не ме е страх толкова дори в тъмното ..

monityY
08-12-2008, 21:30
Само искам да кажа,че не само циганите са такива.Има доста хора (мъже) не роми,но държейки се по същия начин.Затова аз вече гледам да не вървя по безлюдни улици,а ако стане,видя ли някой мъж-независимо циганин или не гледам да свия към по оживено място или да вляза в магазин.Наистина много от циганите са такива,но не всички.Винаги има изключения.Познавам момиче,та ето съкратено историята й-върви сама,подгонва я някакъв (не ром) и тя тръгва да бяга.Това се разиграва пред погледа на няколко човека,но никой не си мръдва пръста за да помогне.И познайте какво става-не някой от ,,българите,, помага на момичето,а някакъв циганин,напълно непознат спира онзи дето я гони.Не се стига до голям бой,но по-важното е,че докато всички седят и гледат той помага на момичето,нищо че е циганин.Та това е,че не трябва да гледаш човека дали е ром или не-много от зверствата,които се случват не се извършват от цигани.Както се казва-не всички хора са лоши,но не знаем кои са,наглед съвсем уравновесен човек може да е някакъв изрод,не само циганите са лоши и наистина не трябва да бъдат салагани под общ знаменател,вярно е че много от тях са извършители на какви ле не зверства,но.....

+1 :grin:

eclipseee
08-12-2008, 22:53
Не ви завиждам :( Лично аз не съм имала такива случки, а се прибирам по тъмно по някви неоживени улици ама то няма жива душа та си вървя спокойно (ест се оглеждам от време на време) но и квартала ми не е от опасните.

AutumnTears
08-13-2008, 05:29
raid max protiv hlebarki
iztrebva gi do krak
tova e re6enieto :D
a ina4e to po4ti nqma momi4e koeto da ne e imalo slu4ai s razgoneni cigani

Saymon90
08-13-2008, 05:51
Мда, случвали са ми се доста подобни случки... но е за добро :) Така поне се научаваме да бъдем предпазливи.

08-13-2008, 07:04
Мда, случвали са ми се доста подобни случки... но е за добро :) Така поне се научаваме да бъдем предпазливи.
Гей цигани са те гонили?

BrokenAngel
08-13-2008, 10:28
Хехе, аз значи съм ебаси късметлийката.
Или просто всички ги е страх от мен :-D
Прибирала съм се десетки пъти, през такива места, където могат да те ебат, бият, разфасоват и приберат в хладилника съвсем спокойно,без да им дреме, дори и през деня :D
И никой никога дори не ме е пипнал, хехе :o :D
Един приятел онзи ден ми подари метална тръба, щото се потресе как се прибирам в 1 часа вечерта през една гора, за по пряко :-D
И ме караше да си я нося в чантата, ахахахх, а тя тежи поне пет кила...И не се виждам как си я нося, иначе би било ефектна гледка... :-D
Ем ти хубаво си ходиш сама в гората 1-2 часа през гората и до ся нищо не ти се е случвало ама......Те хората са казали-веднъж стомничка за вода,втори път стомничка за вода,на третия са счупи.......А то вече и посред бял ден всичко може да стане.Не се прави на герой и на безстрашна (не искам да звуча груба,не ме разбирай погрешно) а все пак носи нещо в себе си

Loshotia
08-13-2008, 11:22
И на мен ми се е случвало някакви да се опитват да ме заговарят, но не ги поглеждам. Какво да кажа- ами избягвай тея по- безлюдните улици.
Истина е обаче, че последният път като припаднах в трамвая(имам ниско кръвно) и всички баби започнаха да се възмущават колко съм пропаднала и кой знае какви наркотици взимам, никой не ми става, приятелката ми се е опитвала да ме вдигне- да не лежа все пак на пода, и един циганин й е помогнал.

BrokenAngel
08-13-2008, 11:39
Добре, ще си нося петкилограмовата метална тръба в дамската чантичка оттук нататък 8-)
Не съм герой, но съм такъв тип човек, че не искам да си прекарам живота страхувайки се. :)
Не ти говоря чак за такава тръба,но ако носиш една ножка в себе си какво ще ти стане?И аз не съм човек да се страхувам,но определено след нещата,които са ми се случвали съм по-уверена с ножката в джоба.Изборът си е твой де

08-13-2008, 11:56
Добре, ще си нося петкилограмовата метална тръба в дамската чантичка оттук нататък 8-)
Не съм герой, но съм такъв тип човек, че не искам да си прекарам живота страхувайки се. :)
Не ти говоря чак за такава тръба,но ако носиш една ножка в себе си какво ще ти стане?И аз не съм човек да се страхувам,но определено след нещата,които са ми се случвали съм по-уверена с ножката в джоба.Изборът си е твой де
Как да ти обесня, че както деска каза , тея ножки май са ви само да се чувствате защитени? Въобще няма да можете да ги ползвате, дори да знаехте как...

Isabelle
08-13-2008, 12:19
Това е мн гадно аз по някой път се прибирам доста късно и то сама и изобщо не съм се замисляла но имам няколко такива случки през деня :( А относно това за спрейовете нямам представа откъде се купуват.. :-o

BrokenAngel
08-13-2008, 12:26
Добре, ще си нося петкилограмовата метална тръба в дамската чантичка оттук нататък 8-)
Не съм герой, но съм такъв тип човек, че не искам да си прекарам живота страхувайки се. :)
Не ти говоря чак за такава тръба,но ако носиш една ножка в себе си какво ще ти стане?И аз не съм човек да се страхувам,но определено след нещата,които са ми се случвали съм по-уверена с ножката в джоба.Изборът си е твой де
Как да ти обесня, че както деска каза , тея ножки май са ви само да се чувствате защитени? Въобще няма да можете да ги ползвате, дори да знаехте как...
Мислиш,че не могат да помогнат ли...?Прочети първия ми пост на тази тема и по-точно втората история.Израснала съм сред момчета,научила съм се да се бия и да търпя бой с цената на много рани и синини,които са ми дали ценен урок.Не си правя илюзия,че сама мога да се правя с няколко момчета,дори и с един мъж сиг не бих могла,но мога да боравя с ножката,затова и я нося във себе си винаги.Тези момчета за които писах именно те ме научиха да боравя с нея (ножката де)макар не както с боя да го прилагат върху мен.И не е някакво макетно ножче.Ако си гледал филма ,,лице назаем,, в края момичето дето забива ножката си в крака на тоз дето я държи,моята ножка е нещо подобно,подарък ми е и съм много благодарна на човека,който ми я даде и научи да боравя с нея,след като прочетеш първия ми пост ще разбереш защо

08-13-2008, 16:16
Добре, ще си нося петкилограмовата метална тръба в дамската чантичка оттук нататък 8-)
Не съм герой, но съм такъв тип човек, че не искам да си прекарам живота страхувайки се. :)
Не ти говоря чак за такава тръба,но ако носиш една ножка в себе си какво ще ти стане?И аз не съм човек да се страхувам,но определено след нещата,които са ми се случвали съм по-уверена с ножката в джоба.Изборът си е твой де
Как да ти обесня, че както деска каза , тея ножки май са ви само да се чувствате защитени? Въобще няма да можете да ги ползвате, дори да знаехте как...
Мислиш,че не могат да помогнат ли...?Прочети първия ми пост на тази тема и по-точно втората история.Израснала съм сред момчета,научила съм се да се бия и да търпя бой с цената на много рани и синини,които са ми дали ценен урок.Не си правя илюзия,че сама мога да се правя с няколко момчета,дори и с един мъж сиг не бих могла,но мога да боравя с ножката,затова и я нося във себе си винаги.Тези момчета за които писах именно те ме научиха да боравя с нея (ножката де)макар не както с боя да го прилагат върху мен.И не е някакво макетно ножче.Ако си гледал филма ,,лице назаем,, в края момичето дето забива ножката си в крака на тоз дето я държи,моята ножка е нещо подобно,подарък ми е и съм много благодарна на човека,който ми я даде и научи да боравя с нея,след като прочетеш първия ми пост ще разбереш защо
Да, да... голяма си нинджа.
Ако тръгнат да те изнасилват, 1 юмрук и си готова. Ако ще и меч да имаш.
Ако тръгнат да те ограбват и ти скочат в гръб и паднеш на земята, сигурно , ще извадиш ножката с 3тата ръка и ще атакуваш с нея докато астралното око ти показва?
Много се филмирате, ей. Бас ловя, че ако ти излезе някой насреща, ще се насереш.
Нито пък мисля, че можеш да изядеш един сериозен удар, както твърдиш. Бас ловя, че и един 14-15 годишен хлапак, ще те оправи набързо.
Но ти си нинджа. Сваляш ги по 3 на мах...

b0Nb0n
08-13-2008, 16:19
e ti pyk kato te napadna 6te mu kaje6 bratle iz4akai samo si namerq nojkata :D
sled 10 min
napadatelq:are be kvo stana nameriliq
whisskas:moment samo ei sega
sled 20 min
napadatelq:are po barzo 4e imam i druga rabota
whisskas:tyk nqkade trqbva da e(izsipvasi sadyrjanieto na 4antata na zemqta i prodaljava da tyrsi)
:D

08-13-2008, 16:56
e ti pyk kato te napadna 6te mu kaje6 bratle iz4akai samo si namerq nojkata :D
sled 10 min
napadatelq:are be kvo stana nameriliq
whisskas:moment samo ei sega
sled 20 min
napadatelq:are po barzo 4e imam i druga rabota
whisskas:tyk nqkade trqbva da e(izsipvasi sadyrjanieto na 4antata na zemqta i prodaljava da tyrsi)
:D
Това се отнася до БрокенАнгел не Уйскас.

BrokenAngel
08-13-2008, 18:38
Както и преди писах-като не искате да вярвате,не ви карам.Но какъв е смисъла да лъжа,а?Нападайте ме колкото си искате,свикнала съм това,че съм момиче да ми пречи.Винаги е било така-дали за бой,спорт (баскет,футбол)кажеш ли,че си момиче и айде,никой не те взима насериозно........Като не искаш не ми вярвай,но пак казвам-нямам полза да лъжа така,че защо да го правя...?

08-13-2008, 18:49
Както и преди писах-като не искате да вярвате,не ви карам.Но какъв е смисъла да лъжа,а?Нападайте ме колкото си искате,свикнала съм това,че съм момиче да ми пречи.Винаги е било така-дали за бой,спорт (баскет,футбол)кажеш ли,че си момиче и айде,никой не те взима насериозно........Като не искаш не ми вярвай,но пак казвам-нямам полза да лъжа така,че защо да го правя...?
Имаш естествено. Аре сега, знаеш каква е ползата , не излизай с това извинение.
Смешка...

BrokenAngel
08-13-2008, 18:53
и каква ми е ползата да лъжа в някакъв форум....?

TheNewReligion
08-13-2008, 20:39
Добре, ще си нося петкилограмовата метална тръба в дамската чантичка оттук нататък 8-)
Не съм герой, но съм такъв тип човек, че не искам да си прекарам живота страхувайки се. :)
Не ти говоря чак за такава тръба,но ако носиш една ножка в себе си какво ще ти стане?И аз не съм човек да се страхувам,но определено след нещата,които са ми се случвали съм по-уверена с ножката в джоба.Изборът си е твой де
Как да ти обесня, че както деска каза , тея ножки май са ви само да се чувствате защитени? Въобще няма да можете да ги ползвате, дори да знаехте как...
Мислиш,че не могат да помогнат ли...?Прочети първия ми пост на тази тема и по-точно втората история.Израснала съм сред момчета,научила съм се да се бия и да търпя бой с цената на много рани и синини,които са ми дали ценен урок.Не си правя илюзия,че сама мога да се правя с няколко момчета,дори и с един мъж сиг не бих могла,но мога да боравя с ножката,затова и я нося във себе си винаги.Тези момчета за които писах именно те ме научиха да боравя с нея (ножката де)макар не както с боя да го прилагат върху мен.И не е някакво макетно ножче.Ако си гледал филма ,,лице назаем,, в края момичето дето забива ножката си в крака на тоз дето я държи,моята ножка е нещо подобно,подарък ми е и съм много благодарна на човека,който ми я даде и научи да боравя с нея,след като прочетеш първия ми пост ще разбереш защо
Да, да... голяма си нинджа.
Ако тръгнат да те изнасилват, 1 юмрук и си готова. Ако ще и меч да имаш.
Ако тръгнат да те ограбват и ти скочат в гръб и паднеш на земята, сигурно , ще извадиш ножката с 3тата ръка и ще атакуваш с нея докато астралното око ти показва?
Много се филмирате, ей. Бас ловя, че ако ти излезе някой насреща, ще се насереш.
Нито пък мисля, че можеш да изядеш един сериозен удар, както твърдиш. Бас ловя, че и един 14-15 годишен хлапак, ще те оправи набързо.
Но ти си нинджа. Сваляш ги по 3 на мах...
За съжаление си прав . :( Аз лично бих се шокирала до такава степен , че дори да мога няма да успея да се защитя . :( А за да успея вероятно трябва да съм нащрек непрекъснато , докато вървя . :shock:
Абе , като има да става -става .

st1ka
08-15-2008, 10:07
И на мен ми се е случвало нещо подобно и то много пъти, но слава богу съм се отървавала само с уплаха.

^dishdogz^
08-17-2008, 16:22
Гадна работа, ама нали поне нищо лошо не ти се е случило. За съжаление в такива времена живеем, сега стават нападения и кражби и посред бял ден :)

cappy123
08-17-2008, 18:01
цигани :booooomb: за всичките по една бомба!!! :booooomb:

t!nchety
08-17-2008, 19:34
....

krisiiiiito
08-18-2008, 07:44
napadatelq:are po barzo 4e imam i druga rabota


От това изречение току-що се сетих за един виц :D
Вървят си през няква супер тъмна и страшна гора педофил и малко момиченце, педофилът го дърпа за ръката, а то плаче, сдира се от рев...И тоя някъв само се изнервя вече и и разправя "Стига си крещяла? Кво ревеш?!" и момиченцето "Страх ме е, тук е тъмно и страшно, сама с непознат съм, много ме е страх" и педофилът и вика "А, страх те било, питаш ли ме мен, като трябва да се връщам сам после..." :razz:
:lol:

EritYy
08-18-2008, 08:08
абе тея цигани са голяма раота...веднъж си вървим с още две мои приятелки и гледаш цяла глутница малки циганчета 3-4 клас някаде...и започнаха нещо да ни прищят,едно вика "елеей кви пичета" а някфо друго там се обади и вика "абе оставете ги бее довечера ше ги е*а" :lol: а трето пък пипна по газа едната ми фр и тя се обърна,зашлеви му един шамар и си тръгнахме по пътя,като не спирахме да се смеем...

Таа...относно темата...ами наистина ти се е случило ужасно нещо,но само да отбележа,че това не се случва само от цигани,на мен лично нищо такоа фрапиращо не ми се е случвало и недай си боже да ми се случи,много пъти ми се е случвало някфи цигани да ме заглеждат,но не се е случвало нещо лошо...може би щот е било през деня и не съм била сама...съветът ми е повече да не ходиш по тъмни улички,или такива,по които няма хора

Ice_Queen_
08-18-2008, 08:19
Хора,аз живея в Люлин :shock: и ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО нито мен,нито някоя моя приятелка е била нападана,обрана,преследван а или нещо подобно от циганин :o ... ужас и безумие.

аз за тва искам да си купя спрей :x

Riot
08-18-2008, 08:29
Хора,аз живея в Люлин :shock: и ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО нито мен,нито някоя моя приятелка е била нападана,обрана,преследван а или нещо подобно от циганин :o ... ужас и безумие.

аз за тва искам да си купя спрей :x
тоя спрей е безполезен
като ти скочат 2 гарвана
и си `чао :D
жените са перфектните жертви :-D

kindergarden
08-18-2008, 08:36
Хора,аз живея в Люлин :shock: и ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО нито мен,нито някоя моя приятелка е била нападана,обрана,преследван а или нещо подобно от циганин :o ... ужас и безумие.

аз за тва искам да си купя спрей :x
тоя спрей е безполезен
като ти скочат 2 гарвана
и си `чао :D
жените са перфектните жертви :-Dот личен опит ли го казваш :D

Ice_Queen_
08-18-2008, 08:38
Хора,аз живея в Люлин :shock: и ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО нито мен,нито някоя моя приятелка е била нападана,обрана,преследван а или нещо подобно от циганин :o ... ужас и безумие.

аз за тва искам да си купя спрей :x
тоя спрей е безполезен
като ти скочат 2 гарвана
и си `чао :D
жените са перфектните жертви :-Dот личен опит ли го казваш :D


аз се сещам за 1-2 жени дето ако ти скочат ,ти ще бягаш ! 8-)

Riot
08-18-2008, 08:45
Хора,аз живея в Люлин :shock: и ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО нито мен,нито някоя моя приятелка е била нападана,обрана,преследван а или нещо подобно от циганин :o ... ужас и безумие.

аз за тва искам да си купя спрей :x
тоя спрей е безполезен
като ти скочат 2 гарвана
и си `чао :D
жените са перфектните жертви :-Dот личен опит ли го казваш :D


аз се сещам за 1-2 жени дето ако ти скочат ,ти ще бягаш ! 8-)
1-2
всички останали сте жертви
емоционални
и податливи на манипулация :D

Ice_Queen_
08-18-2008, 08:46
някога ще останеш приятно изненадан 8-) :booooomb:

Riot
08-18-2008, 08:58
някога ще останеш приятно изненадан 8-) :booooomb:
дано ме нападнат 2-3 млади 20 годишни девойки
и ме изнасилят докато се прибирам
само това би ме изненадало :D

chester_love
08-18-2008, 09:02
ох...имала съм мн такива случки и знам че е ужасно..майка им тъпа циганска !!! добре че си се обадила....

b0Nb0n
08-18-2008, 09:03
napadatelq:are po barzo 4e imam i druga rabota


От това изречение току-що се сетих за един виц :D
Вървят си през няква супер тъмна и страшна гора педофил и малко момиченце, педофилът го дърпа за ръката, а то плаче, сдира се от рев...И тоя някъв само се изнервя вече и и разправя "Стига си крещяла? Кво ревеш?!" и момиченцето "Страх ме е, тук е тъмно и страшно, сама с непознат съм, много ме е страх" и педофилът и вика "А, страх те било, питаш ли ме мен, като трябва да се връщам сам после..." :razz:
xaxaaxxaaxxaxaxaxaax

Riot
08-18-2008, 09:04
ох...имала съм мн такива случки и знам че е ужасно..майка им тъпа циганска !!! добре че си се обадила....
ае сега...
вас ви преследват всеки ден :-o
фентъзи

08-18-2008, 09:39
Хора,аз живея в Люлин :shock: и ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО нито мен,нито някоя моя приятелка е била нападана,обрана,преследван а или нещо подобно от циганин :o ... ужас и безумие.

аз за тва искам да си купя спрей :x
тоя спрей е безполезен
като ти скочат 2 гарвана
и си `чао :D
жените са перфектните жертви :-Dот личен опит ли го казваш :D


аз се сещам за 1-2 жени дето ако ти скочат ,ти ще бягаш ! 8-)
И двете тежат по 60килограма нали? :lol:

Obsession
08-18-2008, 10:07
Да, случвало ми се е, изключително рядко се прибирам сама в тъмното, но точно тогава :? Абе, ужас, мн се бях изплашила.

mhmhmhmhm
08-18-2008, 10:37
дееба и мангалите прости
насекъде са
а ти па за кво не си се върнала с баща ти??

lady_bibi
08-19-2008, 17:30
Аз съм имала 2 такива случки и дано нямам повече.
Първата беше февруару месец.Вечерта към 8 си разхождах кучето в едно даскало и се раминавам с някав ма млад и не съм си и помисляла че ще стане нещо.По едно време се обърнах и той вървеше зад мен.Кучето почна да ръмжи(питбул е и не понася непознати някъде към 10 човека го пипат).Аз му викам:"К'фо искаш бе?", той:"Ми нищо само си вървя след теб" :shock: Аз:"Махни се че ще пусна кучето", той седи и ми се хили, а кучето се дърпа към него и не мога да го удържа.И смотльото се изхили и си тръгна.
Втората беше преди 3 месеца.Бях на тролейбусна спирка и чаках гаджето ми да дойде да ме вземе и то на спирката светло и уж коли минават.И по едно време от дясната ми страна се чува:"Ай ми напраиш свирка!"некъв си го извадил, бая бързо избегах и после обикаляхме се приятеля ми ама си беше обрал крушите.От тогава си нося спрей.
НА КЪДЕ ОТИВА ТАЗИ ДЪРЖАВА???

Vikitooo
08-20-2008, 02:11
От доста време не съм си ходила на БГ, но така като чета из темите гледам, че тия мангали голяма напаст станали! :shock:

Имала си късмет за твоя голяма радост! Със сигурност не е щяло да ти се случи нещо хубаво, ако тоя те е бил хванал.

А на мен до сега не ми се е случвало такова нещо (въпреки голямата сган, която има тук) и дано да не ми се случва за напред!
:?

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 04:57
Всичката паплач в Европа. И нека шибаните демократи нагледно да ни покажат как се интегрират мангали. Нямам думи просто :-x :-x :-x

death_wish_
08-20-2008, 13:12
Радвам се че всичко е било наред и си се спасила!

А аз иначе до сега не съм имала подобни случки, и се надявам никога да нямам.

your_secret
08-20-2008, 13:34
значи аз сега ще ви дам 1 съвет...понеже и мен са ме преследвали и ужасно много мразя мангали с 1 приятелка измислихме нещо-ако при вас има цигарска маалъ ( :-x ) или голяма група цигани и някакъв строеж,обаждате се на полицията и казвате че крадат плочки,инструменти и там квото видите и си казвате адреса,щото при нас веднъж крадяха,а аз и без тва исках да ги разкарам отдавна и с 1 фр взехме няколко плочки,сложихме ги пред къщите им и звъним...ма тва беше посреднощ...знам че не е правилно,но и без наша "помощ" вече половината материали липсваха...

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 15:14
Не съм расист,но ме е страх и то не само от цигани.има ги всякакви откаде да знам на кой какво ще му прещрака и кой на колко чашки е.Страх ме е да се прибирам сама в тъмното особенно след един инцидент с приятелката ми,даже наще като видят,че се стъмва,а мен ме няма ми звънят да ми кажат,че ако ме е страх ще дойдат да си ме докарат :(

quench
08-22-2008, 12:43
тцтцтцтц, форумните защитници на националната кауза спят, докато черната гад пълзи към младите, чисти български момичета!!! срам ме е от положението...