PDA

View Full Version : Любов и проблеми!



Amateur
08-11-2008, 20:00
Много често се карахме с гаджето си,и си бяхме казали ако продължаваме да се разделим.Карахме се повечето пъти за глупости!Ето че преди 30 мин се разделихме и ще сме само приятели.....ебати незнам какво да правя вярно че по добре да я имам като приятел в живота от колкото като нищо...но немога да си представя след време да я видя с друг и тн....просто немога...в 1 вход жиевеем и като се замисля че ще я засичам всеки ден не ми се мисли направо и да я изпраща друг.....не искам да ми е само приятел ебати....защо живота е толко гаден....имам достатъчно проблеми а сега и този просто вече нямам желание да правя нищо нито да живея...без нея не искам да продължавам напред....незнам дали ще ми издържи психиката и ше зема да направя някоя глупост..... ;( ;( ;(

~sextazy_baby~
08-11-2008, 20:17
Говори с нея,защото май и двамата не искате това

TheNewReligion
08-11-2008, 20:17
Благодари се , че иска и приятели да сте . Ако я обичаш истински , когато я видиш щастлива с друго момче и ти ще си щастлив . 8) Естествено е да има доза ревност , но постепенно изчезва , ако решиш да минеш на този принцип .

Amateur
08-11-2008, 20:19
:( да наистина ако е щастлива с друг и аз ще съм щастлив но искам да е с мен не с друг...на мен живота ми свърши с нея..... ;*

unicorn_f
08-11-2008, 20:32
ами поговорете си и спрете да се карате за глупости...дайте си още един шанс

Amateur
08-11-2008, 20:33
Доста шансове си давахме по-точно тя на мен,но незнам дали ще спрем ;( ;( ;(

neshtopotaka
08-11-2008, 20:40
amm neska chetoh tvoq tema che tq ima problemi bashta si i ste reshili kato stane na 18 da se premesti da jivve pri teb i ot napisaoto razbrah che si zagrijen za neq amm da malko se otklonih ot temata emi nz moga da ti pojelaq uspeh i dano se syberete :)

Amateur
08-11-2008, 20:45
Давам си живота за нея...ама само се караме ебати не искам да я губя завинаги!!!Искам да сме заедно и всичко да си е ок!

OneInThisWorld
08-11-2008, 20:58
Ami vruzkata mi s moeto momche e podobna na vashata. Nie hodim ot pochti 2 godini, no sled 6tiq mesec pochnahme da se karame i v povecheto sluchai za gluposti.. Az sushto imam problemi s bashta mi no skoro shte stavam na 18 i neshtata shte se promenqt.. shot nali tova e edna ot prichinite vruzkata ni da ne e napulno zdrava.. Super mnogo durjim na sebe si i se obichame.. poslednite nqkolko meseca na nqkolko puti se stigna do tam da si predlojim razdqla i da sme samo priqteli sled tova, no da ti kaja i az ne si predstavqm da sme priqteli.. ne vqrvam da moga da buda samo priqtelka s nego.. i ne znam i az ponqkoga kakvo da pravq, no ima momenti v koito se zamislqm.. v smisul tolkova chesto da se karame i to za gluposti.. no kato se sdobrim vijdam, che e shtqlo da bude greshka.. eto naprimer prednata sedmica si prekarahme neveroqtno, a tochno predi neq shtqhme da skusame.. sorry che se otplesnah taka s moite neshta..:) suvetvam te da pogovorite i budi iskren s neq,kaji i kak se chustvash i spodeli s neq tova, koeto spodeli i v tazi tema.. pomoliq za oshte edin shans! Uspeh

Giva
08-11-2008, 21:08
Може и тя да се чувства като теб в момента за това можеш да й кажеш това което каза и тук във форума и ако тръгнете отново гледай да потушаваш скандалите,а не да ги разгорещяваш-така и тя ще е щастлива че си се съгласил с нея и ти ще си щастлив че има мир и любов

Love0nlyMyself
08-11-2008, 21:17
Говори с нея,защото май и двамата не искате това

+1