PDA

View Full Version : Photoshop



sweety_blondy
08-11-2008, 20:24
Искам да ви попитам,някои от вас използва ли доста често фотошоп?? Просто ми е интересно и искам да си изтегля от някъде за да проуча тази програма.Чувала съм че е доста сложна и за ден два не се научава всичко,но аз искам да я разгледам за удоволствие :)

Да ми препоръчате фотошоп,които вие ползвате?

Мерси на всички,които отговорят :) :) :)

Panic_Girl
08-11-2008, 20:33
Лично аз използвам фотошоп..Използвала съм много разновидности... най-много до сега ми хареса Adobe Photoshop Cs 7 ...но е доста труден Adobe Photoshop Cs 3 също е добър препоръчвам ти за начало него. Можеш да си го свалиш от www.zamunda.net :)

Hadescho
08-12-2008, 06:28
Според мен CS 3 е най добър до изказването над мен CS7 няма има версия 7.0 която е доста по стара и с по-малко екстри от CS 3 :D

Panic_Girl
08-12-2008, 06:46
Според мен CS 3 е най добър до изказването над мен CS7 няма има версия 7.0 която е доста по стара и с по-малко екстри от CS 3 :D

Да...грешката е моя cs 7.0 е ...но за мен тази версия е по-трудна...макар и да има по-малко екстри както казваш :(

magneziq
08-12-2008, 09:25
Аз ползвам CS3.Графична дизайнерка съм и не смятам че е кой знае колко трудна тази програма.Винаги можеш да отвориш някоя книга за нея или да прочетеш в интернет ,ако имаш някакви затруднения.Можеш да си я истеглиш от тук: http://zamunda.net/details.php?id=130917 Даже не заема много място.