PDA

View Full Version : Не си играйте с каки!!!



OnTheEdge
08-11-2008, 23:29
Накратко ще кажа и аз каквото ми е на душата в момента...нищо че е 02:15...Та преди около 2 седмици на моята работа(работя като барман) се запознах с едно момиче,което е 3 години по-голямо от мен(аз съм на 20).Тя е сладка,забавна,разговорлив а,и още нещо което за мен не е никак добре...многоо богата..ест всичките пари идват от баща и...Няма да изпадам в подробности кое,как се е случило,нещата се стигнаха до секс в тях,всичко беше страхотно,прибрах се след това(тя ме закара с колата си :P )....След това се чувахме само по скайп и по телефона,аз виждах че тя иска явно нещо повече,но аз някак си не изпитвах с нея онази тръпка която те кара да се чустваш хем щастлив и хем объркан...Та впоследствие се скарахме,тя недоволстваше че съм се държал студено с нея и накрая каза че от нея съм нямал да видя нищо повече и ако искам аз да я потърся...На мен не ми пукаше особено много от тези нейни думи..Та дойде тази вечер в която бях в една дискотека и тя мина покрай мене(беше доста красива),видя ме и ми се усмихна доста сладко при което нито се спря да говорим,нито нищо...а аз посегнах да я хвана...Както и да е.Искам да кажа на момчетата когато се захванат с по-големи от тях момчета да знаят че това което можем да си позволим с по-малките от нас,не върви при по-големите,които си знаят мястото и положението.Та просто внимавайте преди да кажете или да направите каквото и да било...Това беше от мене,успехи! :) :) :)

Amateur
08-11-2008, 23:35
Мерси ама нема се занимавам нито с по-малки нито с по-големи

SabrinaAa
08-11-2008, 23:37
Dobar savet ot men " NE SE ZANIMAVAITE S KAKI4KI" :D :D

OnTheEdge
08-11-2008, 23:57
a ti Sabrina shte mi obqsnish li na lichno suobshtenie kak da si sloja moq snimka na avatara

Sunny_stz
08-12-2008, 00:29
Пффф,пълна глупост е тази тема...Няма зна4ение дали ще се занимаваш с по-големи или по-малки.Дори по-малките може да са по-хитри от теб и да си знаят мястото!!!Зависи от човека...а всички хора са различни ,нали това ти е ясно?Тази с която си се занимавал е била детето на богатия татко и не и понася когато някой я отреже и мисли че ще привлече някой с богатството си (което е възможно ,но до колкото прочетох ти не си се чувствал щастлив с нея) Така че зарежи я тая и няма малки ,няма големи,всичко зависи от живота на човека как е нареден и на какво го е научил той ,по какъв начин живее. ;)

Saymon90
08-12-2008, 02:54
Искам да кажа на момчетата когато се захванат с по-големи от тях момчета да знаят че това което можем да си позволим с по-малките от нас,не върви при по-големите,които си знаят мястото и положението,
Ще го имам предвид ;)

Другарю, както повече очакваш от богаташка, която се чука с барман, който не познава? Женска работа..

Vikitooo
08-12-2008, 03:37
Оки ше го запомня 8-)

AR147
08-12-2008, 04:32
не така бе баЦе....то с какички е по яко бре....малките са неопитни зайчта 8-) ...

AnzaRe
08-12-2008, 06:36
не така бе баЦе....то с какички е по яко бре....малките са неопитни зайчта 8-) ...
Колега,за ядене?Тъкмо ми са дояди заешко. http://img.zamunda.net/pic/smilies/delicious.gif

OnTheEdge
08-12-2008, 11:56
Мдам май съм написал "момчета",сори ама беше 2 30 вечерта и едвам гледах...а това за богаташкото момиче и за бармана с който се чукала..сега да не прозвучи надуто но каза че съм и харесал страшно много и няколко дена е минавала но не е можела да събере смелост да ме заговори...но накрая събра де.. :) иначе да,наистина с каки е доста по яко самото изживяване,но просто искам да кажа че имат много повече акъл и опит в главата и могат да те сложат на мястотото ти...туи беше аи аз отивам да спа пак че съм дроб.... :booooomb:

MaRiYa_86
08-12-2008, 12:04
Абе ти не си в час :-o Кое е това,което можеш да си позволиш с малките момичета ,а с по-големите не. Ти говориш като абсолютно дете. Смятам ,че на 20 години трябва вече да знаеш,че хората не се делят просто на пол,възраст и т.н. Всеки си има характер. Някой неща не можеш да си ги позволиш сигурно и с 12 годишно точно момиче. Имала съм гаджета и с 2 години по-големи от мен и с 10 години по-големи,в момента приятеля ми е с 6 години по-голям...И повярвай ми ,винаги съм си правила всичко,както си знам...Ако ще и 50 години да е по-голям.

crazy_lazy_girl
08-12-2008, 12:07
Хах, много хитро. Ама какво ли очаквам аз от едно момче, като по-голямата част от тези които познавам са все еднакви - хващаш някоя, минаваш я няколко пъти ии накрая "Следващата мооляаа!" :?

angel4ee
08-12-2008, 15:53
глупости нещата в твоята история нямат нищо общо с разликата в годините и то разлика само от 3 години........ :D

vamp
08-12-2008, 16:02
Накратко ще кажа и аз каквото ми е на душата в момента...нищо че е 02:15...Та преди около 2 седмици на моята работа(работя като барман) се запознах с едно момиче,което е 3 години по-голямо от мен(аз съм на 20).Тя е сладка,забавна,разговорлив а,и още нещо което за мен не е никак добре...многоо богата..ест всичките пари идват от баща и...Няма да изпадам в подробности кое,как се е случило,нещата се стигнаха до секс в тях,всичко беше страхотно,прибрах се след това(тя ме закара с колата си :P )....След това се чувахме само по скайп и по телефона,аз виждах че тя иска явно нещо повече,но аз някак си не изпитвах с нея онази тръпка която те кара да се чустваш хем щастлив и хем объркан...Та впоследствие се скарахме,тя недоволстваше че съм се държал студено с нея и накрая каза че от нея съм нямал да видя нищо повече и ако искам аз да я потърся...На мен не ми пукаше особено много от тези нейни думи..Та дойде тази вечер в която бях в една дискотека и тя мина покрай мене(беше доста красива),видя ме и ми се усмихна доста сладко при което нито се спря да говорим,нито нищо...а аз посегнах да я хвана...Както и да е.Искам да кажа на момчетата когато се захванат с по-големи от тях момчета да знаят че това което можем да си позволим с по-малките от нас,не върви при по-големите,които си знаят мястото и положението.Та просто внимавайте преди да кажете или да направите каквото и да било...Това беше от мене,успехи! :) :) :)

Аз не виждам нищо нередно и чудно в ситуацията.Явно ти не можеш да си позволиш с каките и не си дорасъл.Аз не мисля,че имам твоите проблеми.Момичето се е държала супер точно с теб,дори малко надуто,поне знае какво иска.По-добре от някоя пикла.Много внимание дори ти е обърнала според мен...

Love0nlyMyself
08-12-2008, 17:56
:smt079 :smt047

VerryBerry
08-12-2008, 21:12
и "малката" може да те прецака 8-) възраста е без значение ;)