PDA

View Full Version : След солената вода



Saymon90
08-12-2008, 05:50
Здравейте :)
По принцип сутрин си почиствам лицето с един гел на Гарниер, след това мехлемче и овлажнител. До тук добре.
Но когато сте на морето, направите тази процедура сутрин и отидете на плаж, след това правите ли я отново като се приберете? Т.е. същото ли правите след солената вода или нещо друго? :)
С две думи - каква е вашата процедура за предпазване от действеито на морската вода?

Извинявам се ако се повтарям, но не видях такава тема ...

bibsy
08-12-2008, 06:28
pravi tazi protsedura sled plaj :-)

HePpitO
08-12-2008, 07:44
След като се върна от плажа си я правя.

FeelMe
08-12-2008, 08:54
mislq 4e ne e dobra ideq da pravi6 tazi procedura predi plaj,za6toto s tozi ovlajnqva6tiq losion moje da izgori6.probvai predi plaj samo sus plajno mlqko-hem 6te uvlajnqva kojata hem 6te te predazva ot slunceto,a kogato se pribere6 si napravi procedurata. :)

LiveFlower
08-12-2008, 08:57
dokuto sum na moreto 10 dena se radvam na 4ista koja (bez pupki bez ni6to) :grin:

Po temata:maji se sled plaj ;)

Baby_b
08-12-2008, 09:27
Аз правех тази процедура след плаж.
1.събуждам се
2. само със студена вода си плискам лицето, за разсънване
3. мажа се с плажно масло
4. отивам на плаж
5.връщам се и се къпя и по време на къпане си чистя и лицето 8-)

BlackWings
08-12-2008, 15:58
dokuto sum na moreto 10 dena se radvam na 4ista koja (bez pupki bez ni6to) :grin:

Po temata:maji se sled plaj ;)

Да и аз , какъв е тоя феномен , като ход на плаж и лицето ми се изчиства - от морето ли , от слънцето ли от какво незнам :-o По вълшебно средство срещу пъпки не съм виждала.

Ааа , по темата - аз непосредствено преди да ходя на плаж не си чистя лицето , защото няма смисъл 8-) Като се върна го почиствам с тоникче и гел :)

Liar
08-12-2008, 17:48
Кожата се изчиства,защото морската вода я изсушава.
Относно въпроса зададен в темата-ако кожата по принцип ти е суха сложи си крем преди плаж.Ако не е няма голямо значение дали ще го направиш.Но след плаж задължително да се намажеш.

sladkish_14
08-12-2008, 17:54
Кожата се изчиства,защото морската вода я изсушава.


Това е много вярно :wink: ... Докато бях на море , моята се изчисти от всичко грозно по нея ..Иначе сутрин просто си миех лицето и с лосионче , след плаж , се къпеш и си мажеш лицето с крем , които я прави мека за да не се бели или лющи това е ! На морето не мислех много за маски 8-) отдай се на яките мигове и не му мисли много много :-P

Saymon90
08-12-2008, 18:32
Благодаря ви за отговорите! Ще имам предвид това, което казахте ;)